Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Bo się depilowalam, zamyslilam, niezle zdarlam kawal skóry, więc na widok krwi zatesknilam za starymi zwyczajami i jakąś godzine później leżałam pocięta i jakże zadowolona ze swojego czynu :?

Długo za mną chodziło, wytrzymałam niezdany egzamin, kilka porazek w relacjach z ludzmi, ale wystarczył jeden zapalnik. Trochę widoku krwi i bólu. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wziąc małego kotka i się z nim bawic, prowokowac do drapania... moja 3 miesięczna Marlenka to urwis, a nogi mam podrapane, lubi gryźc, wbija się tymi malusimi ząbeczkami, nie jest to nieprzyjemne choc czasami irytujące...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, cięcie się jest sposobem na rozładowanie napięcia... spróbowałem, pierwsza próba wiadomo, niepewna i powściągliwa... ale efekt zachęcający. Prośba techniczna, jakich miejsc unikać żeby sobie nie narobić problemów (tętnice itd?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evil never dies, to nie jest wątek od udzielania rad, jak się kaleczyć! To jest wątek od wsparcia osób, które chcą przestać. Jeśli szukasz inspiracji, to znajdź sobie inne forum, bo w przypadku kolejnego komentarza tego typu dostaniesz ostrzeżenie do bana włącznie.

tak? a to:

polecam wziąc małego kotka i się z nim bawic, prowokowac do drapania... moja 3 miesięczna Marlenka to urwis, a nogi mam podrapane, lubi gryźc, wbija się tymi malusimi ząbeczkami, nie jest to nieprzyjemne choc czasami irytujące...

 

BTW, sram na twojego bana.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mam wątpliwości czy to podciągać pod samookaleczenia, ale mam tak,że ze stresu zrywam sobie skórki z palców, haratam linie papilarne do krwi i muszę chodzić w plastrach na palcach. próbowałam wiele razy przestać, ale jak jestem zdenerwowana to odruchowo to robię. pocieszam się, że to się dość szybko goi, ale i tak mnie denerwuje że nie mogę przestać. w tym tygodniu postanowiłam po raz kolejny, że spróbuję to rzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ja wiem, że powielam te same schematy, irytacją jestem wypełniona po brzegi (czemu pustym laluniom się udaje za nic, a ja się staram i jeszcze dostaję opieprz), nic mi się w życiu nie udaje.

Już to coś nienawidzę, nie chcę kolejny raz podchodzić i robić z siebie idiotkę, nie chcę wydawać pieniędzy, skoro wiem, że po uzyskaniu uprawnień nigdy ich nie użyję, bo - przepraszam za zbyt wielkie słowo - trauma pozostanie. Bo jakiś gość coś powiedział, a może miał zły dzień, a może po prostu jest tępym i podłym człowiekiem i widząc jak się przejmuję i staram, postanowił mnie uwalić. Załamuje mnie to, że kolejny raz w życiu trafiłam na takiego idiotę. Czemu ja? Co, przyciągam takich ludzi?!

 

Nie mam siły, nikt mnie nie rozumie, każdy mówi, że za bardzo się przejmuję. A może spojrzeliby na to z innej strony, przypominając sobie jak wielkie wymagania wobec mnie stawiali?

 

 

Rzygać mi się tym wszystkim chce, poza tym widzę, że moja aktywność w tym wątku znowu niepotrzebnie go uaktywniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pytanie evila:

Prośba techniczna, jakich miejsc unikać żeby sobie nie narobić problemów (tętnice itd?).

jest dosyć zasadne i wymaga odpowiedzi, a najlepiej zamieszczenia w pierwszym poście dużymi wytłuszczonymi literami. W tym 'sporcie' można sobie zrobić krzywdę, a większość osób chce sobie raczej po prostu ulżyć. Gdy rozwaliłem łapę rozbitym kieliszkiem, przez następnych parę miesięcy moje nerwy obwodowe dochodziły do siebie, odrastały. Naprawdę przydałyby się rady - nie jak się ciąć, ale jak się nie ciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, tyle ze jeśli napiszesz nie tnij się tak i tak albo nie tnij się tu i tu, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostanie to wykorzystane w odwrotny sposób. To niestety jednocześnie taka "podpowiedź" jak zrobić sobie krzywdę.

Ja np. gdybym coś takiego przeczytała w momencie silnego wzburzenia i ogromnej chęci zrobienia sobie czegoś złego, na pewno bym to wykorzystała. Przecież mam wszystko podane na tacy... Dlatego regulamin zabrania w tym temacie opisywania gdzie się ciąć czy gdzie się nie ciąć. Najlepiej w ogóle tego nie robić. A temat ma raczej służyć znalezieniu wsparcia, wygadaniu sie, przeanalizowaniu przyczyn itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że wrócę. Wiedziałam, że ona tak łatwo nie odpuści, że jestem jej niewolnikiem. I jak na niewolnika przystało, posłusznie wykonuję jej rozkazy, a ona w zamian przynosi ulgę. Ukojenie bólu. Chce dla mnie dobrze. Nie chce żebym cierpiała, dlatego nawet kiedy ludzie próbują przekabacić mnie na swoją stronę i wmawiają, że jest zła, ona spokojnie czeka i wraca, kiedy jej potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam to jakąś godzinę temu...10 lekkich kresek pod ubraniem, nie muszę się wysilać żeby to ukryć bo to miejsce ubranie naturalnie przykrywa... nie wytrzymałam, smutek z powodu odblokowanych wspomnień z dzieciństwa jest tak wielki, że mam myśli samobójcze, i gdyby nie ten sms od osoby z forum dla niedoszłych samobójców że mnie potrzebuje, gdyby nie to że nie chcę stracić tulenia Męża, gdyby nie to że chcę widzieć dorastającego braciszka, gdyby nie szalejąca 4 miesięczna kocina Marlenka to podcięłabym... łatwiej mi było odczuwać gniew niż to... mam ochotę wyć... :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×