Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

evil never dies

Użytkownik
 • Zawartość

  263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. evil never dies

  Kosz

  Nikt nie pomoże? Najbardziej mnie ciekawi czy jest "coś" w okolicy pachy.
 2. tak? a to: BTW, sram na twojego bana.
 3. Z tego co wyczytałem, cięcie się jest sposobem na rozładowanie napięcia... spróbowałem, pierwsza próba wiadomo, niepewna i powściągliwa... ale efekt zachęcający. Prośba techniczna, jakich miejsc unikać żeby sobie nie narobić problemów (tętnice itd?).
 4. Nie próbowałem, ale czytam z zainteresowaniem. Znajduję intrygującym. Na razie poczytam jeszcze.
 5. Lamo jest super. Extra jest to jej dyskretne działanie jakby w tle. Czasem można się zastanawiać czy w ogóle działa, ale to widać przy odstawieniu. -- 07 wrz 2014, 18:50 -- Lamo jest super. Extra jest to jej dyskretne działanie jakby w tle. Czasem można się zastanawiać czy w ogóle działa, ale to widać przy odstawieniu. -- 09 wrz 2014, 09:09 -- Na razie idzie dobrze nic nie wyłazi na skórze. Nie wiem czy to lamo czy efekt placebo ale już te 11 dni na 25 mg jakby mnie ściągnęły trochę w dół i ustabilizowały na takim w miarę normalnym poziomie. Na samej wenli 150 mg byłem ostatnio niby stabilny ale "dość wysoko" tak nienaturalnie nakręcony trochę.
 6. Niedawno pisałem, że piątka Zomirenu nic na mnie nie działa. Cofam to. Dzisiaj czułem sie bardzo zdenerwowany, czymś rozdrażniony, wystraszony... zapodałem 5 mg, i powiem tak, najpierw ten lek pacyfikuje (to dobre określenie) wszystkie te objawy a ja czułem się nawet dobrze ale miałem świadomość, że chemia działa równo. Po ok. 2 godzinach zomiren tak mnie rozłożył, że prawie usypialem na stojąco, położyłem się i odleciałem w niebyt. Po godzinie ktoś mnie obudził to 15 minut dochodzilem gdzie jestem. Straszne ģówno. Ciekawe czy to nie ten syf dają z erkami na detoksach (tzw. młoty). Ma pi....lony moc. -- 05 wrz 2014, 20:29 -- Sorki, ale chodziło mi oczywiście o 0,5 mg a nie 5.
 7. Ok, tak zrobię. Nic nie tracę a chciałbym żeby dobrze weszło bo lamo to dla mnie dobry lek. Dzięki.
 8. guernore dzięki za odpowiedź. W sumie to niem wiem jaka dawka docelowa, ostatnio miałem 100 mg. Myślisz, że jak bym wprowadzał np. 25mg co 2 tygodnie, to mam większą szansę niż przy 25 co tydzień (w świetle tego że raz musiałem odstawić przez wysypkę, a wtedy wprowadzalem 25 na tydzień).
 9. Siemka, pierwszy tydzień na 25mg lamo za mną, na razie nic się złego nie pojawiło, sam nie wiem czy zwiększać od jutra na 50mg, czy jeszcze ciągnąć na 25. Chciałbym tym razem tak to wprowadzić żeby nie wyszło nic na skórze.
 10. Ja mam doraźnie zapisany Zomiren, więc chyba jedno z drugim nie wchodzi w jakieś szczególne interakcje. Chyba.
 11. Jednak chyba trochę przeciągnę w czasie i zamiast 25/7, wprowadzę min. 25/10 dni.
 12. Oby. Dzięki za dobre słowo. Na razie jest w miarę ok. Nie patrzę w przyszłość. Pozdro.
 13. Głęboka depra, calkowite prawie wycofanie z życia, bardzo intensywne myśli samobójcze.
 14. Jak wchodziłem pierwszy raz na wenle (75mg) nie było zbyt ciekawie, ale jak zwiekszyłem dawkę na 150 mg to przeżyłem piekło.
×