Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

turkawka

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. turkawka

  Filmy!

  Polecam "Smażone zielone pomidory" - cudowny film, wg jeszcze lepszej ksiązki Fannie Flagg pod tym samym tytułem. Bardzo optymistyczna opowieść o życiu, mimo, że wiele smutnych rzeczy sie tu dzieje.
 2. turkawka

  [POZNAŃ]

  Mam wielkie kłopoty z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Wizja rozmowy z obcą osobą, nawet niechby to była tylko bileterka z kasy teatralnej czy pani z kiosku ruchu, paraliżuje mnie całkowicie. Co wiąże się z totalnym mętlikiem zakończonym pustką w głowie. Mój psychiatra polecił mi warsztaty, kursy itp. komunikacji interpersonalnej. Niestety, sam nie może mi niczego polecić (czy to znaczy, że jest dobrym lekarzem? ja się pytam). Może ktoś w was mógłby mi pomóc, dać jakieś wskazówki? Mieszkam w okolicach Poznania.
 3. Witam wszystkie bratnie dusze. Mam nadzieję, że nie zabawię tu tylko przelotem.
 4. Mam fobię społeczną, powstałą na bazie niskiej samooceny i inne zaburzenia związane z tąże niską samooceną typu - niechęć do działania, brak poczucia sensu życia itp. Leczę się od paru miesięcy u psychiatry, który przepisał mi Effectin. Jako środek wspomagający, na podwyższenie i ustabilizowanie nastroju zapisał mi Risset, który źle na mnie wpływał. Zmienił mi go na Danoptin - lek przeciwdrgawkowy stosowany przy padaczce. Z zasady ufam lekarzowi, jeśli się juz postanowiłam leczyć, ale trochę sie niepokoję. Podobno wszystkie stabilizatory są antypadaczkowe, taką uzyskałam odpowiedź na wątpliwości. Powiedzcie, czy ktoś z was też może miał zalecane takie leki?
×