Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Tutaj chyba widać cechy osobowosci zaleznej. To ze ktos znika z twego zycia, a zdecydowanie gdy jest to osoba psychologa, nie powinno Cie odzierać z sensu zycia, bedzie żałoba, bedzie strata, bedzie niefajnie, ale zaraz po tym musi isc myśl że trzeba isx dalej, ze dalej bedzie moze juz inne, ale tez moze byc ok.
 3. z o.o.

  zadajesz pytanie

  nie wiem, pewnie cenami mieszkań, atmosferą, bo smog i korki pewnie te same jesz podwieczorki?
 4. 2-3 miesiące temu kim chciałeś być w dzieciństwie?
 5. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  chyba wszystko już napisałam na Dziennych wronach czy w budynku, w którym mieszkasz, jest winda?
 6. z o.o.

  Skojarzenia

  szkoła podstawowa lat 80.
 7. bordelka_33 strasznie strasznie mi przykro z powodu smierci mamy.rozumiem Cię tym bardziej ze tez mam borderline i tez jestem zwiazana mocno z mama. nie jest to absolutnie Twoja wina-nawet tak nie myśl. tak sie poprostu stało, niestety wiele osób umarło na covid... daj sobie czas na żałobę, może zapisz się na jakąś grupę wsparcia dla osób w żałobie? a pózniej, kiedy już się troszkę oswoisz ze stratą, możesz poszukać następnego celu w życiu. może przygarniesz jakiegoś psiaka ze schroniska? albo zaangażujesz się w wolontariat? uwierz mi-jest mnóstwo ludzi i zwierząt którzy bardzo potrzebują Twojej pomocy, tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz... trzymaj się,pamiętaj czego nauczyłaś się na terapii. ludzie niestety przychodzą i odchodzą, takie jest życie ale to nie znaczy że już nigdy nie nawiązesz nowych relacji. po prostu daj sobie czas...
 8. Ale co chcesz zwalczać? Temperaturę masz dobrą, a jeżeli wydaje ci się, że ciało jest zbyt gorące, to pewnie są jakieś somaty nerwicy. Porozmawiaj z lekarzem.
 9. Od 8 do 20 w pracy i wygląda na to, że to będzie ciężki dzień. Cały czas telefony się urywają, a mało osób jest w pracy.
 10. Trochę mi szkoda, bo spędziliśmy razem sporo czasu i km wyjeździliśmy. Ale na co mi 2 rowery, a ktoś inny sobie pojeździ.
 11. @exodus! co ciekawe, trekkingowy (taki jakby gravel, tylko amatorski) był na początku niewygodny do jazdy, więc kupiłam mtb, który wydawał mi się bardzo komfortowy. Potem wymieniłam kierę w trekkingowym i okazało się, że to rower idealny. Cały czas taki był, tylko ta kierownica była do dupy.
 12. odpowiedziałaś sobie już sama, ale tak - mtb!
 13. Tak! Mogę się Ciebie poradzić? Mam dwa rowery, trekkingowy na długie wyprawy, super wygodny i z rewelacyjnym osprzętem. i drugi, mtb, z gorszym osprzętem i mniej wygodny. A jeżdżę głównie po ścieżkach rowerowych, asfalcie i szutrach, las bardzo rzadko. Sprzedaję mtb. Dobrze robię, nie?
 14. Dzisiaj
 15. grunt, że lepiej! Twój wyjazd na Czechy, to już pewne?
 16. na początku 2020r. a ty?
 17. exodus!

  zadajesz pytanie

  nie przywiązuję do tego większej wagi, dla mnie się liczy z kim...! czym się wg ciebie różni Kraków od Warszawy?
 18. exodus!

  Pytania TAK lub NIE

  nie! chcesz mi coś powiedzieć?
 19. exodus!

  Skojarzenia

  tornister
 20. nadrabiam zaległości w pracy i cierpię na żołądek, i nie wiem, czy to pozostałości po chorobie z Egiptu, czy coś nowego. Ale chyba już mi przechodzi. No i sprzedaję jeden z moich rowerów
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×