Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. z o.o.

  HIT czy KIT?

  kit łóżko wodne?
 3. z o.o.

  zadajesz pytanie

  jeszcze nie zdecydowałam co planujesz kupić?
 4. dredloki doczepiane a Ty?
 5. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  bo nie interesujesz się historią?
 6. z o.o.

  NOWE Czy masz?

  tak masz ekspres do kawy?
 7. z o.o.

  Czy masz?

  tak masz lustrzankę?
 8. z o.o.

  X czy Y?

  Szwecja rząd czy parlament?
 9. z o.o.

  NOWE X czy Y

  enter GTA V czy Wiedźmin III?
 10. z o.o.

  Skojarzenia

  Monty Python
 11. Wiem tyle ze arypirazol powoduje hiperseksualnosc. U mnie poprawial te sprawy nawet w wyzszych dawkach ale szalu nie bylo jak sie ma tak zaburzone FS.
 12. Brał ktoś arypiprazol w niskich dawkach mając problemy z erekcją po antydepresantach? Jako, że jest częściowym agonistą 5ht2c może poprawić coś w tych sprawach?
 13. Czy amisulpryd w dawcę 50 - 100 mg mocno podwyższa prolaktyne?
 14. Macie po fluoksetynie czerwoną twarz? Wyglada to jak atopowe zapalenie skory. Kontakt z wodą mając te wypieki powoduje silny dyskomfort i mocne wkurwienie, aż by się chciało zedrzeć skore z twarzy. Kiedyś dwukrotnie brałem i zawsze miałem ten skutek uboczny. Paroksetyna natomiast leczy u mnie ten objaw i zastanawiam się jaka jest przyczyna. Chciałem wrócić do fluo w celu aktywizacji i dać jej szanse 2-3 miesięcy. Fluo nasila u mnie fobie społeczną i to bardzo ale pamietam że przynajmniej chciało się żyć, coś robić...
 15. @el33 W takich chwilach się zastanawiam, czy przypadkiem nie należy, co jakiś czas zmieniać nurtu, albo zrobić sobie dłuższą przerwę od terapeuty i powrócić do niego za jakiś czas. Zmęczenie materiału, krótko mówiąc. PS. Dawno cię nie było.
 16. Dzisiaj
 17. Lepiej unikac jakichkolwiek lekow psychotropowych. Wiekszosc z nich poprawia funkcje seksualne tylko w teorii, a czesto to wlasnie one wywoluja u ludzi pssd, np. Trazodon.
 18. Mógłby mi ktoś ogarnięty wytłumaczyć jaka jest różnica w działaniu na 5ht2c antagonisty a odwrotnego agonista? Wiem, że antagonista zwiększa uwalnianie noradrenaliny i dopaminy w korze przedczolowej a odwrotny agonista? Zmniejsza uwalnianie?
 19. Mógłby mi ktoś ogarnięty wytłumaczyć jaka jest różnica w działaniu na 5ht2c antagonisty a odwrotnego agonista? Wiem, że antagonista zwiększa uwalnianie noradrenaliny i dopaminy w korze przedczolowej a odwrotny agonista? Zmniejsza uwalnianie?
 20. Cześć wszystkim, Czy ktoś stosował wortioksetyne w mikście z mirtazapiną?Mirtazapinę biore już ponad 10 lat i nie odstawię.Podobno mają działanie komplementarne.Znając okres półtrwania wortioksetyny ok.70 godzin/co znakomicie utrudnia dobranie dawki ale ułatwia odstawianie/ próbowałem 30 mg.mirtazapiny z każdą dawką wort./5,10,15,20/, to tak ok. miesiąca i mam straszne samopoczucie fizyczne i uczucie napuchnietej głowy wporost proporcjonalnie do dawki.Mirtazapina nic zbytnio nie miesza w izoenzymach i była strawna z SSRI i SNRI.Wortioks.to mój lek ostatniej szansy bo po wielokroć tak +- 15 lat wchodziłem na każdy antydepresant.Porady typu wakacje od leków u mnie nie działają bo jestem na swój sposób uzależniony od dostawy serotoniny i innych monoamin z zewnątrz. Publikację na temat znalazłem jedną i to lakoniczną. Pozdrawiam Ps.Jakos tu "wygrzeczniało " na "lekach".
 21. Ten lek jest przereklamowany jeśli chodzi o działanie nasenne. U mnie w ogóle nie działał, powoduje że chciało by się bardziej zasnąć, człowiek robi się taki bardziej zmęczony ale jest pobudzony. Bardzo nieprzyjemne uczucie, ciągłe przekladanie się z boku na bok. Natomiast może mieć potencjał do leczenia depresji jako dodatek tylko czy jest sens dodawać ten lek skoro nie działa nasennie. Brał ktos ssri + agomelatyna + coś na sen np mirtazapina/mianseryna/trazodon?
 22. Arypiprazol jako, że jest częściowym agonistą 5ht2c może mieć korzystny wpływ na erekcje? Ktoś brał dłuższy czas i miał jakieś ulepszenia?
 23. acherontia styx

  Czy masz?

  nie masz drukarkę?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×