Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. mark123

  Co o Nas mówi muzyka?

  Hip hop określa człowieka. W moich stronach hip hopu słucha tylko jeden typ ludzi, tak więc hip hop określa osobowość człowieka.(przynajmniej w moich stronach) Co do reszty gatunków to myślę, że różnie, ale muzyka powinna w jakiś sposób wpasowywać się w aktualny stan emocjonalny lub ogólnie w "system" emocjonalny danej osoby.
 3. Wczoraj
 4. Witam, bardzo proszę o namiary na dobrego prychiatre ktory potrafi wyjaśnić i przepisać odpowiednie leki dla mnie i brata zeby nie uzywac alko. Naprawde bedziedzy wdzieczni za pomoc . Chodzi ośląsk. Chorzów, Katowice i okolice ..
 5. Znowu są. Moja bańka pękła i wszystko z niej wyfrunęło. Wiem, że to są "tylko" myśli, chociaż razem z nimi pojawiła się chęć samokolaczenia, a to "aż" myśli. Znowu mam ochotę uciec przed wszystkim, przed całym światem i schować się w bezpiecznej kieszeni. Zbyt celne uwagi, zbyt celne pytania. Brakowało mi też tego czasu, tych rozmów w 4 oczy. To nie mija, to zostaje. Nie mam Alzheimera żeby zapomnieć, nie jestem Jezusem żeby przebaczyć. Wiem natomiast, że można z tym żyć. Tylko jeszcze nie umiem. Wiem, że to nie moja wina. Bije się pomiędzy wściekłością, a... w sumie to tylko jestem wkurwiona. Tylko dlaczego na siebie ? Może dlatego, że do tego wracam. Czasami nie mogę zrozumieć samej siebie, co jest mocno irytujące.
 6. Illi

  Skojarzenia

  Ból głowy
 7. Illi

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  Czas. Czy dotyk obcych osób powoduje u Ciebie negatywne emocje ?
 8. Illi

  zadajesz pytanie

  Jeżeli talizmanem może być człowiek to moi bliscy. Często uciekasz ?
 9. Illi

  X czy Y?

  Pomidor. Krzyk czy milczenie?
 10. Illi

  Czy masz?

  Nie. Czy masz w sobie nadmiar uczuć?
 11. Illi

  NOWE Czy masz?

  Tak. Masz miejsce w którym czujesz się bezpiecznie?
 12. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  Tak. Lubisz szum fal?
 13. Illi

  NOWE X czy Y

  Biustonosz. Deszcz czy słońce?
 14. Wyjaśnij. Podjąłem pracę. Skoro polegasz na swoim przeczuciu a nie na moich słowach będzie to cię prowadziło do kolejnych błędnych wniosków. Już to zrobiłem. Ukończyłem studia matematyczne. Mieszkam w pokoju z kuchnią (piecyk do ogrzewania, zimna woda i wychodek, zasiłek i ubezpieczenie z MOPR) z bratem i mamą. To nie jest "załamanie". Prosiłem specjalistów o pracę nad poprawą pewności siebie i niską samooceną. Jeden psycholog odmówił a pozostali podjęli jedynie krótką rozmowę. Wspomniałem o tych trudnościach pracownikowi socjalnemu. Zgadzam się. Ale moim słowom nie daje się wiary. Nie przechwalam się. Pisałem o przeszłości. Nie wiem czy byłem szybki. Nie oceniłem tego. Konkurowałem z reprezentantami szkół podstawowych. Znałeś ich? Wynik zależy od wyboru konkurencji. Przegrałbyś. Przeczytaj uważnie moje wcześniejsze wypowiedzi a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. To ma znaczenie ale mniejsze niż sądzisz. Pracuję poniżej swoich kwalifikacji.
 15. Hej! Bardzo to jest ciekawe, jak leki różnie działają. Ja na 20mg Brintellixu nie mam w ogóle spadku libido. Piszesz, że Jesteś bardziej śpiący. Ja odwrotnie - mam dużo więcej energii i trzeźwy umysł. Leki, które nie ścinają libido to na pewno Trittico, Moklar i Mirtor (tak mówił lekarz i tak u mnie było, tylko Mirtor może obniżać libido, ale u mnie nie). Pozdrawiam
 16. Bez bicia i bez poniżania dziecka przez rodziców czy przez innych opiekunów.
 17. exodus!

  Skojarzenia

  sztaluga
 18. exodus!

  Skojarzenia

  Matejko
 19. nigdy nie próbowałem! twój sposób na niechcianą niespodziankę na twarzy? (krosta, pryszcz)
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×