Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. JERZY62

  Skojarzenia

  pieniądze
 3. Jak bierzesz przez parę miesięcy to już jesteś uzależniany. No i ten klonozepam po miesiącu już praktycznie nie działa.
 4. Dzisiaj
 5. Dlaczego zapomnij , ja tak biorę np.malutką dawkę klona 0.5 przez kilka miesięcy , następnie z lekarzem stopniowo odstawiamy na rok i nie ma mowy o jakimkolwiek uzależnieniu, Wszystko z głową i pod kontrolą lekarza.
 6. @ DorisDay ja pracuje w przedszkolu, ale bardzo małym. Jesteśmy pod większym przedszkolem i cieszę się, że tam nie pracuje, ,mam nadzieję, że dyrektor mnie tam nie wyśle, bo tam jelitówka ze trzy razy do roku. Nawet w czerwcu teraz była gdzie ja miałam do tej pory przeświadczenie, że w wakacje to jest bardzo rzadkie i czułam się dość bezpiecznie. Teraz już tak nie jest Ogólnie wydaje mi się, że mamy o tyle trudno, że przed naszą fobią nie ma pewnej ochorny i dotyczy bezpośrednio naszego organizmu. Np strach przed pojąkami czy innymi owdami to jest strach poza nami a tutaj fobia jest dosłownie w nas. A do tego nie ma na to lekarstwa. Ktoś nie podejdzie i nie zabije pająka czy nie przegoni ptaka. Nie możemy na przykład po prostu nie jechać windą bo się jej panicznie boimy. Gdyby istniało takie lekarstwo, że biorę je i na pewno nie zwymiotuję. Bo są różne środki zaradcze ale to nie jest pewność. Szukałam kiedyś w internecie na to leku ale jak coś jest to najczęściej na recepte. A np przy jelitówce po prostu trzeba to przeżyć, ile ja się już o tym naczytałam. Przy niestrawności też jest dużo leków ale nie ma 100% gwarancji. @ Grushka to super że dałaś sobie radę na wyjeździe. Wiem jakie to ciężkie jeść między ludźmi a potem się zastanawiać jak to się skończy. Sama kiedyś tego nie robiłam, ale tak wiele razy przez to wyszłam na odludka, że się przemogłam, chociaż różne schizy po tym przeżywałam. Ja na wyjeździe też psychicznie słabo odpoczęłam. Nawet raz temperature sobie mierzyłam. Chłopak się ze mnie śmiał, ale mu wytłumaczyłam, że jakbym nie zmierzyła to bym sobie wkręcała, że mam gorączke, a tak to wiedziałam, że nie mam. No ogólnie cały czas schiza. Ja się tak samo stresuje w pracy i w domu, chociaż w domu mniej. Ale zamiast się cieszyć tym, że teraz wakacje, będę miała urlop to ja już myślę o tym, że niedługo będzie wrzesień, znowu sezon na wszystkiej maści jelitówki. Nie wiem jak dam rade funkcjonować w tej pracy. Prawde ci powiedziała ta psuchoterapeutka. Sama się zastanawiam czy nie iść na szczegółowe badania, ale wydaje mi się, że będę zdrowa jak rydz. Tylko głowa chora. Zastanawiam się nad terapią, ale jakoś nie mogę się przemóc. Podejrzewam, że zrobię to jak będę chciała założyć rodzinę bo narazie żyjąc w takim strachu i stresie nie dopuszczam do siebie takiej myśli. A chciałabym być jak każdy normalny człowiek A co do rozmów z rodziną mam tak samo jak wy. Jak już powiem, że mi niedobrze czy coś to jest od razu "jeju znowu?", nie panikuj, uspokój się, już ci noga lata. Ale to nie jest mówione w ramach pocieszenia tylko takiego "ogarnij sie, jesteś dorosła, co ty odstawiasz". Ogólnie rozmowy z nimi nie mają sensu.
 7. nieboszczyk

  wraca bykowe

  https://moneyv.wp.pl/gospodarka/pomysl-na-bykowe-powraca-prof-orlowski-dla-mnie-to-jest-przejaw-bezradnosci-6395362147272833v.html https://www.money.pl/gospodarka/podatek-bykowy-juz-mamy-choc-odwrotny-teraz-moze-byc-podwojony-6395404043028609a.html odwracanie kota ogonem ma się aktywnie.karzą nas za to że jesteśmy nieszczęśliwi a jednocześnie my czubki nie możemy zawrzeć małżeństwa,uznać dziecka(potrzebna zgoda sądu),niczego wartościowego kupić ani uprawiać seksu (art 198 k.k.).jak to wytłumaczyć jarosławowi k. i andrzejowi d że jesteśmy skazani na samotność ze względów medycznych?że przerwać samotność i mieć dzieci zwyczajnie NIE MAMY ZDROWIA?
 8. Hej. Obudziłam się właśnie z przelewaniem w brzuchu i mdłościami. I już cała chodzę, a wszystko przez to, że zjadłam pierogi z mięsem na obiad i do tego kiełbasa podsmażana, tak myślałam, że to odchoruje... Ale no ile można nie jeść. Więc znowu krople żołądkowe, imbir i modlitwy żeby nic się nie stało. Kolejny raz powtórze, że okropna jest to fobia. Najgorzej, że męczy cały czas. @ Doris Day
 9. Wczoraj
 10. https://fakty.interia.pl/polska/news-alarmujace-dane-o-szpitalach-nawet-co-trzeci-pacjent-niedozy,nId,3061042
 11. Lilith , mnie właśnie późno zbiera na pogaduchy - kiedy "ciut" chłodniej . Cieszę się ,że z kociakiem wszystko ok.
 12. Ja tak mam często w depresji, przed próba samobójcza leżałam w łòżku i nie mogłam ruszać rękoma, nie mogłam wstać z łóżka tak mnie bolały nogi. Ja bym to uczucie nazwała raz odretwieniem, a następnie skrobanie nożem po kościach pomogła mi zmiana myślenia, czytanie, wysiłek fizyczny, staram się nie rozmyślać i pregabalina. Czasami te bóle jeszcze są, ale bardzo rzadko w porównaniu z tym co było wcześniej. I nie są na szczęście tak silne jak dawniej.
 13. Do siebie żal i smutek . Do innych obojętne. Do świata złość.
 14. Hej. Jestem tu nowa.i nie wiem czy mam depresję, nerwice, na chwilę obecną nic nie wiem. Od 4 lat staramy się o dziecko. Bezskutecznie. Wszystko narazie znowu się odwleka, bo kasa której nie ma. A tu szwagierka dopiero co urodziła. Kuzynka w ciąży. A ja jakbym w ryj dostała. Od teściowej usłyszałam że przesadzam i my wcale nie mamy problemu, od męża żebym się wzięła w garść. Bardzo chętnie. Tylko nawet nie wiem od czego miałabym zacząć.oczekiwalam jedynie odrobiny empatii i zrozumienia. A ja już nie umiem sobie z tym poradzić. Mój żal, gniew i dlaczego to mnie musi spotkać mnie poprostu rozrywa. Izoluje się już od wszystkich,bo mogłabym się znowu dowiedzieć o ciąży, dziecku a mam wrażenie że każda taka wiadomość to jak noz prosto w serce.
 15. Blendzior

  Pytania TAK lub NIE

  tak czy lubisz rap?
 16. Witam nie pisałem na forum parę lat dużo sie tu zmieniło Co do tematu jest szansa na zmienianie się i to każdego dnia na lepsze.mi osobiście pomaga w tym wiara a dokładnie ten w którego wierzę Jezus i nie piszę tu o religi czy jakieś denominacji ale o relacjach z Mim
 17. chętnie co czyni Cię silniejszym?
 18. Blendzior

  zadajesz pytanie

  tylko po części, nie nazwałbym się odważnym czy często pokonujesz strach?
 19. Hej Przemek, jakiego leczenia? Co masz na myśli? Nerwicy, depresji? J.
 20. z o.o.

  zadajesz pytanie

  tak jesteś odważny?
 21. Hej Lorra, właśnie często myślałam, co u Ciebie! No więc muszę potwierdzić Twoje "doznania" po powrocie do lorafenu. Kiedy jesień była u mnie mega stresująca i miałam okropne kłopoty ze spaniem, biorąc to relanium, to znów stilnox, to jakiś neuroleptyk, w końcu sięgnęłam po lorafen (po dwóch latach od odstawienia) i... zamiast czuć się lepiej... spałam na nim wprawdzie, ale dni były makabryczne. Miałam zawroty głowy, nieustanną depresję, myśli samobójcze wręcz, byłam otumaniona. Po ośmiu dniach zrezygnowałam, ale organizm oczywiście tak łatwo nie odpuścił: mega mdłości, trzęsionka, ból wszystkiego. I w zasadzie źle jest do teraz. Leci czwarty miesiąc bez benzo. A dziś był koszmarny dzień: kiepskie spanie, od rana jakiś niepokój, mdłości, napad płaczu, w środku trzęsionka i wszystkie mięśnie od barków po łydki spięte makabrycznie. Trzymało mnie tak z pół dnia. Uff, naprawdę wtedy chce mi się już tylko beczeć i też mam takie myśli, że to się nigdy nie skończy a jako nadwrażliwiec, histeryk i hipochondryk zaczynam się nakręcać, że mam poważną chorobę. Z jednej strony myśli "s", z drugiej lęk przed chorobą. Moja głupota poraża... Skończy się to kiedyś? Lorrciu, ściskam Cię! To było "niemądre", że wróciłaś do lorafenu, ale widocznie musiałaś się przekonać i może będzie Ci teraz łatwiej odstawiać, kiedy wiesz, że nie ma już tych cudownych właściwości. Będziemy się wspierać! Tylko pisz na bieżąco, bo już się martwiłam, co u Ciebie! J.
 22. polityka chciałbyś polecieć w misji na Marsa?
 23. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  tak a Ty w swoim?
 24. Blendzior

  zadajesz pytanie

  nie czy pewność Ciebie jest według Ciebie bardzo ważną cechą?
 25. Blendzior

  Pytania TAK lub NIE

  tak, bo zazwyczaj się sprawdza czy zmieniałbyś coś w swoim wyglądzie?
 26. jeszcze nie co ostatnio Cię drażni?
 27. z o.o.

  HIT czy KIT?

  kit deskorolka?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×