Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Są specjalne gumki przedłużające wytrysk, poza tym chusteczki, testowaliście takie rzeczy?
 3. Dzisiaj
 4. pregabaline bierze cały czas, inne leki również, który są co jakiś czas zmienane, cały czas jest pod opieką lekarza, który niestety nie wie wszystkiego, jak np tego ile faktycznie zażywa klonów, i że nie jest jak mówi "to tylko doraźnie"
 5. Wczoraj
 6. cześć.nerwica zawładnęła moim życiem.najgorsze są te napady nie wiadomo kiedy po prostu pojawiają się i są straszne: skoki ciśnienia,tętno 120 wrażenie ze zaraz dostane zawału .udaru.,bol serca,klatki,duszność,kiedy indziej bóle głowy.brzucha.biegunki.bole kręgosłupa....i tak od 3 lat,prawie codziennie cos.... Jak tu normalnie żyć?
 7. Hej, ja też jestem po zmianie z Parogenu na Brintellix. Na początku zmiana na minus - ciągłe mdłości i wymioty, pomogło zazywanie na noc, aż organizm się przyzwyczaił. Nasiliły się stany lękowe, aż musiałam odgrzebać afobam i się ratować bo było ciężko. Teraz, po 2msc jakby wszystko się uspokoiło, libido lepsze, niż po Parogenie, mam wrażenie, że bardziej mogę się skupić na czymkolwiek, a nie mam takiego zamglenia, nastrój taki se, są lepsze i gorsze dni.. Ale napady lęku od czasu do czasu są.
 8. boję się jutrzejszego dnia, bo mam wizytę w Urzędzie Pracy gdzie jestem zarejestrowana jako bezrobotna.
 9. Ja też nie robiłam postanowień.
 10. Nie robiłem postanowień.
 11. Które suplementy wywoływały u was lęki oraz/lub poczucie stresu? U mnie są to: miłorząb japoński, żeńszeń syberyjski, różeniec, żeńszeń koreański, witamina B1.
 12. POMOCY!!!! Cześć! Szukam Waszej porady czuje że niedługo zniszczę całe swoje życie... Mam 26 lat...wszystko zaczęło się wraz z początkiem pandemii ..za dużo ogladania programów czytania artykułów o bakteriach wirusach itd.. od tej pory mam obsesje czystości ..objawy oczywiście z czasem się nasilały . Najgorzej było jak zostałam sama w domu a mój chłopak wyjechał zawodowo na 3 miesiące. Urządziłam sobie wtedy „laboratorium” w mieszkaniu. Ogólnie już dalej nie potrafię tak żyć ...mój chłopak z którym jestem ponad 10 lat tez juz nie wytrzymuje - non stop kłótnie. A Co robię? Kąpie się po każdym powrocie do domu. Myje ręce po wszystkim a szczególnie po produktach sklepowych - wyobrażam sobie że ktoś je wcześniej dotykał rękami brudnymi niewiadomo z czego. Muszę dezynfekować telefon klamki itd żeby niczego w domu nie pobrudzić najgorzej jest z toaletą (nie potrafię jej dotykać - dotykam przez papier po czym i tak długo myje ręce) gdybym na niej usiadła czułabym się brudna i ze wszędzie w domu rozprzestrzeniły się zarazki z kibla. Nie gotuje mięsa jajek bo brzydzę się , musiałabym później wszystko dokładnie myć . I to nie jest kwestia lęku przed śmiercią zarażeniem się . Wiem ze bakterie są dla nas dobre. Na zewnątrz dotykam wszystkiego i nie boje się brudnymi rękami dotknąć twarzy itd. Tylko ten powrót do domu... to bardziej kwestia dyskomfortu gdybym tego nei zrobiła czułabym się strasznie brudna plus musiałabym odkazac całe mieszkanie . Nie wpuszczam ludzi do mieszkania.. niedługo stracę wszytskich znajomych chłopaka i rodzine . Najgorzej jest gdy odwiedzam moja mamę która mieszka ze swoim partnerem a oni nie trzymają za dużej higieny (wielokrotnie bylam świadkiem gdy po toalecie ręce myli tylko pare sekund) ..dotykam u nich wszytsko przez papier a moja mama już nie ma na mnie nadziei . Ja po prostu nie mogę się przełamać - przecież korzystają z toalety i nie myją rąk. Wiec dlaczego mam zjadać ich bakterie.. wiem że to złe .. mam Juz umówiona wizytę do psychiatry ale boje się ze to nic nie da . Czy ktoś z was przez to przechodził?? Jaki nurt terapii stosowaliscie??
 13. Czy zaobserwowaliście łatwiejsze nawiązywanie kontaktów z ludźmi, będąc na tianeptynie? Jeśli tak, to po jakim czasie?
 14. No to jesteś bardzo wrażliwy na lek. Dobrze, bo to znaczy, że nie jest to w Ciebie tak wgryzione jak we mnie. Porozmawiaj z lekarzem. Lęk to też emocje, tak jak i podniecenie, złość, radość. To wszystko trzeba ulokować na swoich torach żeby nie było destrukcyjne. Spróbuj psychoterapu
 15. Ile bierzesz wenlafaksyny? Po sulpirydzie stawałem się czuły i wyrozumiały. Ja mam ogólną słabość do kobiet, a po tym to już w ogóle oczy mi się świeciły i gadka z moich ust po prostu je urzekała. Łączyłem 300mg wenli z 100mg sulpirydu i na własną rękę bloker prolaktyny, ale to moja już sprawa. Może bierzesz za dużą dawkę, a masz wrażliwość i tak dość szybko z bagna Cię dzwignęło. Ja staram się dobrać dawkę tak żeby emocje zachować, ale i do gówna spowrotem się nie wpieprzyć. Musisz wyczuć gdzie jest ten próg który stanie się bazą i dopiero coś spróbować dołączyć, ale nie naruszając fundamentu którym będzie stabilna dawka wenli, bo jak zaczniesz kombinować z dawkami wenli i będziesz dołączał między czasie inne leki to zrobisz sobie burdel w głowie. Uwierz, ja takie błędy popełniałem i było ciężko to naprostować. Emocje muszą być, żeby je ukierunkować
 16. Czy temat nadal aktualny? Mam prawie dokładnie co ty i zastanawiam się czy udało ci się wyzdrowieć ?
 17. nie czy masz podświetlaną klawiaturę ?
 18. Phill76

  X, Y czy Z? ( wybierz 1 z 3 )

  wołowina benzyna , ON czy gaz ?
 19. Phill76

  zadajesz pytanie

  nie masz pad do gier?
 20. W sumie nie dużą, bo 75. Ale te emocje, to nie były lęki?
 21. Phill76

  Pytania TAK lub NIE

  nie masz ogródek?
 22. Phill76

  HIT czy KIT?

  hit herbata owocowa?
 23. Phill76

  X czy Y?

  pies krem czy maść ?
 24. Phill76

  NOWE X czy Y

  na słodko chałka czy chałwa ?
 25. Phill76

  Czy masz?

  Nie Masz rejestrator w samochodzie ?
 26. Phill76

  NOWE Czy masz?

  Tak Masz maszynę do szycia ?
 27. Phill76

  Państwa - Miasta

  elektryk miasto na ż?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×