Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Hejka kochani po waszych wpisach zacząłem się uspokajać. Parę dni temu byłem u urologa który zrobił mi usg które wyszło dobrze ponadto badania moczu też. Trochę się wtedy uspokoiłem kał też zrobił się ostatnio nieco ciemniejszy ale nadal jest luźny jednak wczoraj jadłem dużo pizzy z pomidorami. I dzisiaj na papierze znowu znalazłem jakieś czerwone ślady i boje się że to może być znowu ta krew. Oczywiście cały strach wrócił kochani jutro chyba jadę zrobić sobie badania na krew utajnioną w kale. Strasznie się denerwuje w dodatku ostatnio męczy mnie uczucie ciepła w przełyku które oczywiście tylko potęguje moje obawy...
 3. O 13.10 zalałem wrzątkiem zupę ogórkową Amino z koperkiem (makaron). Zjadłem mniej więcej o 13.30. Teraz idę oglądać serial Plebania (odcinek 1307) na Vod.tvp.pl, bo mi się nudzi.
 4. Harding

  Wyraz z wyrazu

  tron, trio, zoo, intro, rak, zen, jar zakompleksiony
 5. Witam, mam niespełna 20 lat i myślę, że rozwinęła się u mnie wyjątkowo paskudna nerwica. Mógłbym ją opisać jako życie w ciągłym niepokoju/strachu, brakiem możliwości czerpania przyjemności z życia, zerową motywacją i poczuciem ogólnego bezsensu istnienia. Moim głównym objawem jest irracjonalny, niepodparty żadnymi sensownymi powodami lęk przed zostaniem umieszczonym w więzieniu. Boję się, że nieumyślnie zrobię coś, przez co będę musiał resztę życia spędzić za kratami, albo też zostanę w jakieś przestępstwo po prostu wrobiony. Unikam między innymi jazdy samochodem, aby przypadkiem kogoś nie potrącić, albo co gorsza - nawet nie zauważyć samego wypadku i zostawić poszkodowanego na pewną śmierć. Wiem, że jest to niemożliwe, aby uderzyć w innego człowieka i zupełnie tego nie zauważyć, jednak zawsze pojawiają się u mnie natrętne myśli w stylu: czy cała podróż na pewno przebiegła spokojnie? czy samochód podskoczył bo najechałem na próg zwalniający, czy leżał tam może człowiek? Innym moim objawem jest strach o swoje życie, który objawia się najczęściej: -podczas jedzenia: a co, jeśli ktoś dodał mi do potrawy trucizny? -przed zaśnięciem: a co, jeśli ktoś podczas snu spróbuje mnie zabić? Pojawia się u mnie również strach przed chorobami, których istnienia mogę nie być świadomy i które mogą skrócić moje życie. Stan ten towarzyszy mi od kilku lat, jednak ostatnio bardzo nabrał na sile. Od czasu do czasu pojawiają się myśli samobójcze wywołane przez ogólny brak perspektywy na jakąkolwiek poprawę mojego stanu (tylko myśli, żadne realne plany ani nic w tym stylu, zresztą za bardzo boję się bólu). Zauważyłem, że moje objawy nasilają się za każdym razem, kiedy w moim życiu dzieje się coś dobrego, na przykład od niedawna jestem w związku z kochającą dziewczyną na której bardzo mi zależy, i za wszelką cenę nie chcę jej stracić. Odbyłem już wizytę u psychoterapeuty, udało nam się wspólnie ustalić, że duży wpływ na moją psychikę mogły mieć negatywne relacje z rodzicami, częste przeprowadzki czy bycie w przeszłości straszonym przez osoby trzecie właśnie więzieniem czy chorobami. Czy ktoś ma podobne objawy? Jakiekolwiek wskazówki jak zacząć żyć normalnie?
 6. Harding

  Czy masz?

  Niestety tak. Masz chustę trójkątną?
 7. Harding

  NOWE Czy masz?

  Na szczęście nie. Masz gazę jałową?
 8. Harding

  X czy Y?

  Bułka. Gil czy skowronek?
 9. Harding

  NOWE X czy Y

  Masło. Mewa czy albatros?
 10. Harding

  Pytania TAK lub NIE

  Tak. Płynąłeś/aś kiedyś statkiem?
 11. Na szczęście nigdy. Pływałeś/aś kiedyś żaglówką?
 12. Harding

  zadajesz pytanie

  Nie. Pływałeś/aś kiedyś rowerem wodnym?
 13. Temat podjęłam z czystej ciekawości opinii innych osób (; Diagnozę pozostawię specjalistom. Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Zainteresowało mnie czy wrażliwość ludzka może być na tyle rozwinięta i na tyle stresowo odbierać pewne pojedyncze sytuacje, żeby mieć w swoim bagażu kilka zespołów stresu pourazowego naraz. Jeśli brzmię komicznie - przepraszam, wolę wypaść niemądrze przez chwilę a w zamian za to poszerzyć swoje "myślowe" horyzonty.
 14. Harding

  Skojarzenia

  Forma ukształtowania terenu.
 15. Harding

  HIT czy KIT?

  Hit. Spacer w parku / po lesie?
 16. z o.o.

  HIT czy KIT?

  hit wycieczki rowerowe?
 17. z o.o.

  zadajesz pytanie

  tak miałeś robiony test na IQ?
 18. tak miałeś kiedykolwiek nogę albo rękę w gipsie?
 19. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  tak miałeś kiedykolwiek jakąś operację?
 20. Bonus

  Czesc jestem nowa

  Witamy Ciebie, koleżanko. Tutaj chyba większość ludzi ma takie lub podobne problemy, którzy szukają tutaj pomocy. Po to jest to forum.
 21. z o.o.

  NOWE Czy masz?

  tak masz alergię na cokolwiek?
 22. z o.o.

  Czy masz?

  nie masz wadę wzroku?
 23. z o.o.

  NOWE X czy Y

  flaming masło czy margaryna?
 24. z o.o.

  X czy Y?

  kruk chleb czy bułka?
 25. Dzisiaj
 26. Fizycznie kiepsko bo kręgosłup szyjny znów sponsoruje moje zawroty głowy, zataczam się jak Mietek rano pod Żabką. Psychicznie cudownie poza "banią"
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×