Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Psychoanalepsja_SS

  Żyć normalnie..

  Hej! Również pozdrawiam.
 3. Ja mam, miałem zawsze słaby popęd seksualny. Mam niski poziom testosteronu( dolne granice normy) do tego liczne lęki również o charakterze seksualnym także chodzenie na dziwki mnie nie kręci. Kiedyś byłem u prostytutki namówiony przez kolegę oczywiście po pijaku ale nie skonsumowałem że tak powiem bo nie byłem w stanie. Ogólnie to nie wyobrażam sobie seksu z obcą osobą, nawet nie wiem czy jestem sprawny seksualnie, boję się kompromitacji. Lęki i obawy są silniejsze od możliwych korzyści, no i rozpoczynanie życia seksualnego w wieku 40 lat nawet nie wiem czy to ma sens i czy ktokolwiek to zrozumie abstrahując od tego że podobają mi się tylko atrakcyjne albo dużo młodsze dziewczyny na które realnie nie mam szans.
 4. Dziękuję @moti jak miałam stany depresyjne, to przejmowałam się innymi, ludźmi lub zwierzętami, traciłam dużo energii na zamartwianie, pomagałam ale w sposób który nie dawał rezultatów, i tak sobie to błędne koło się ciągnęło. od ponad 4 lat prowadzę swój własny program charytatywny dla Polaków zagranicą i dużo mnie nauczyło. Np odróżniam pomaganie od wyręczania. Cześć osób próbuje zwalić na mnie swoje problemy i zaoszczędzić czas i pieniądze wyręczając się mną. Natomiast inni przychodzą po poradę, żeby się czegoś nauczyć i następnym razem poradzić sobie samemu. Albo dlatego, ze wyczerpali inne możliwości. Oczywiście to ta pierwsza grupa najbardziej się nad sobą użala i potrafi się obrazić, jeśli nie dostanie czegoś na tacy kiedyś odmówienie takim osobom pewnie wywołałoby u mnie wyrzuty sumienia, dziś już wiem, ze pomagać trzeba mądrze no i chronić siebie i swoją psychikę.
 5. Witaj! Zostałam uzdrowiona w sierpniu 2019. Od trzech miesięcy nie mam żadnych lęków, jestem spokojna, szczęśliwa oglądałam spotkanie charyzmatyczne wspólnoty Miłość I Miłosierdzie Jezusa na Youtubie. Oglądałam z mężem co miesiąc i na bodajże po 3 spotkaniu po tygodniu zorientowałam się, że jestem zdrowa niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus!! Nasz Pan i Król
 6. Dzisiaj
 7. Skoro jesteś niewierzący (chyba ? ) to nie powinieneś mieć problemu z chodzeniem na dziwki ? chyba że masz to co ja , mimo że jestem wierzący to po prostu jakoś bym się brzydził mimo że teraz te dziewczyny mają porobione wszystkie badania na bieżąco (kumpel mi opowiadał bo chodził) i płacić za coś co powinno a w zasadzie jest czymś naturalnym i inni to mają "za free". Kiedyś mądry koleś powiedział dobrze że jak facet nie podyma chociaż raz w tygodniu tak że kobietą potem przez 3 dni będzie musiała moczyć wiadomo co w rumianku to może się pochorować , nawet nie ostatni seks tylko ostatnie zbliżenie miałem w może na początku kwietnia ? i potem /cenzura/ każdy mnie się pyta czemu chodzę jakiś przyjebany , wkurwiony czy zamyślony jak myślę 24/7 o jednym można pierdolca dostać nawet czasem jak wysiadam z tramwaju czy autobusu to muszę trzymać zakryte krocze plecakiem bo widać to i owo przez spodnie
 8. To chyba najdłuższy Twój post ever. Monki zna się na rzeczy 666
 9. Uki

  Gadanie z kimś we mnie

  Heh mam tak samo tylko coraz częściej namawia mnie do zlego
 10. namiestnik

  zadajesz pytanie

  tak Twoje miejsce na ziemi to?
 11. Akurat z lenistwem to bym się nie zgodził Polacy uchodzą za bardzo pracowity naród zwłaszcza na tle południa Europy czy bogatego rozleniwionego zachodu. W fabrykach, farmach itd na zachodzie Europy zatrudniali by najlepiej samych Polaków, w Polsce tez Polacy często pracują na dwa etaty lub nielegalnie robią kosmiczne ilości nadgodzin, ale być może to cecha państw na dorobku a nie cecha wrodzona. Wyniki sportowe to akurat licząc jak liczny mamy kraj mamy co najwyżej przeciętne a nawet słabe, biedne kilkumilionowe kraje bałkańskie często osiągają dużo lepsze wyniki zwłaszcza w sportach drużynowych. Myślę że największa wadą Polaków jest kłótliwość i nienawiść, zawiść do innych Polaków, Polak Polakowi wilkiem czy to na zachodzie czy w Polsce. Dziś mamy święto narodowe, marsz niepodległości który też nie dok końca mi odpowiada przez jego ureligijnienie, ale wiem co będzie jutro w zagranicznych mediach, będzie to marsz faszystów, rasistów itd a to wszystko napisane lub podpowiedziane przez polskich "demokratów" którym zależy żeby Polskę jak najgorzej przedstawić.
 12. Chyba na to wygląda... Zauważyłem że po terapii zawsze mam dość wyraźne sny, a na drugi dzień zawsze robię coś, czego nie robiłem od dawna; odkurzam stare płyty, korzystam z urządzeń które się kurzą, odkrywam na nowo że np mam spoko system audio w domu a nie korzystam, tylko cicho plumkam, a dam mu w palnik i przypomnę że parę lat temu słuchałem inaczej albo nagle okazuje się że stary laptop którego uważałem za złoma jednak potrafi co nieco, tylko musze nad nim posiedzieć, albo że tu niedaleko domu jest taka dróżka którą nie chodziłem nigdy, albo od dawna, niby pod domem a jak nowe miejsce... dziwny zbieg okoliczności.
 13. Fajny:) Również mi się podoba:)
 14. Podoba mi:) Zastanawiam się co wyraża twoja twarz. Czy nie kryje się za nią kolejna maska.
 15. Agresywne? Ja cyklicznie analizuję z terapeutką ewentualne postępy lub ich brak w jakiś obszarach dla mnie ważnych. Ona sama to inicjuje, jednak myślę że gdybym to ja wyskoczyła z taką rozmową, byłaby zadowolona. Właśnie dlatego współczuję ludziom którzy z musu (na nfz) lądują na psychodynamicznej. Odnoszę wrażenie, że taki terapeuta jest w stanie rozłożyć na czynniki pierwsze nawet sraczkę i dorobić do niej jakąś teorię. Szczerze, mnie by niesamowicie wkurzyło, że traci mój czas (z tego co rozumiem, to płacisz za sesje) na analizę czegoś tak nieistotnego jak wcześniejsze przyjście na sesję. Sama różnie docieram na terapię. Czasem jestem na styk, czasem 20 minut wcześniej. Zależy jak mi się dojazd ułoży i co robię przed sesją. Jakby mi to t. analizowała na sesji, to raczej bym jej podziękowała, bo nie po to się spotykamy.
 16. Harding

  NOWE X czy Y

  Gaz pieprzowy. Woda ze studni czy z kranu?
 17. Harding

  X czy Y?

  Chyba głośniki. Krzesło plastikowe czy wiklinowe?
 18. Harding

  HIT czy KIT?

  Też jedna z lepszych konsoli do gier, więc hit. Pegasus?
 19. Harding

  NOWE Czy masz?

  Chyba tak. Masz ulubioną grę komputerową?
 20. Harding

  Czy masz?

  Tak, ale postanowiłem oprzeć się pokusie. Masz kogoś w rodzinie z osteoporozą?
 21. Harding

  Pytania TAK lub NIE

  Już nie pamiętam. Pożyczałeś/aś kiedyś komuś pieniądze?
 22. Nie. Przeglądałeś/aś kiedyś oferty pracy na stronie Urzędu Pracy?
 23. Harding

  zadajesz pytanie

  Też umiem bardzo dobrze a najbardziej lubię pływać kraulem. Umieszczałeś/aś kiedyś ogłoszenie w gazecie?
 24. Hydra w takiej postaci wpisała się w temat wyzwania, a przy okazji symbolizuje moje ostatnie zmagania z nerwicą.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×