Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Liber8

Użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Liber8

  Nauka skrobania marchewki

  @Lilith Lepiej jest jak nic nie piszę. Nic mądrego zapewne by to nie było. Na stan obecny więcej daje mi czytanie i słuchanie co inni mają do powiedzenia, niż pisanie.
 2. Liber8

  Nasze teorie spiskowe

  ^^teoria o statkach 144 000 statkach nie jest moja. Dokładne informacje na ten temat ma Pani Zofia, która od wielu lat jest wizjonerką. Parę dni temu poinformowała na fb, że zakończyła pracę wizjonerki, ponieważ statki niedługo się wyłonią Najlepiej obejrzeć całe, albo od 20:00 minuty. Martwią mnie dwie rzeczy - Pani Zofia jest coraz smutniejsza, widać u niej lęk. I to, że zakończyła pracę, nie będę mógł już słuchać Jej kosmicznych opowieści Dyski, kule, mało z tego zrozumiałem kto do jakich statków będzie wsiadał, to ułożyłem swoją powyższą teorię. Wizje tej Pani są dla mnie za trudne do zrozumienia.
 3. Liber8

  Nasze teorie spiskowe

  Teoria i pytanie w której grupie chcielibyście się znaleźć? Niosący światło i jego 144 000 statki kosmiczne pojawiają się na ziemi (taki jeden statek pomieści wiele tysięcy ludzi). Ma propozycję do ludzi - siadamy na statki i lecimy do nieba. 1. Biskupi, papieże, księża i pasterze innych religii są "wniebowzięci", masturbują się z radości, że w końcu nastąpiły wydarzenia apokaliptyczne i lecą razem ze swoimi owieczkami do nieba. 2. Fanatycy religijni, zwykłe owce, siadają w drugiej kolejności. 3. Niosący światło jest tak zajebisty, że zaproponował więźniom, mordercom, gwałcicielom, pedofilom i innym ddegeneratom trip do nieba. Niestety nie wszyscy chcieli lecieć, to zostali wzięci na statki siłą. 4. 666 000 tyś ludzi ma zakaz wsiadania na statki, a spora część dostała wybór, mogą lecieć, ale mogą też zostać na ziemi. Miliardy ludzi na statkach. Pytanie - zostać z mniejszością, czy odlatywać z większością?
 4. Liber8

  "Molestowanie" religijne a "molestowanie" ateistyczne

  Wojujący ateiści wzięli się stąd, że nie godzą się na to, by instytucje kościelne i ich pasterze strzygli, rżnęli, straszyli piekłem i śmiercią swoich wyznawców.
 5. Liber8

  Twoje sny to Ty?

  Zależy jakie sny, świadome czy nieświadome, a to gigantyczna różnica. W nieświadomych zwykłych snach niczego nadzwyczajnego nie widzę, mogą się nam przyśnić rzeczy/osoby/sytuacje fajne i niefajne. Pod wpływem snu czasem można się skompromitować i napisać "list miłosny" osobie która się przyśniła, tak więc nie polecam tego robić. Tym bardziej jak jesteśmy pod wpływem elixiru miłości 🍺 Można podejmować próby interpretowania tego w sennikach i obserwować rzeczywistość czy się sprawdził sen czy nie. W snach świadomych, jak mam 100% kontroli i wiem, że śnię, to mi się nie chce stamtąd wracać. Latanie, nieśmiertelność, wkładanie rąk w ściany - nie wiem czemu te trzy motywy mi się przewijają i najczęściej lubię to robić. W LD nikt na mnie nie nakrzyczał i nie siedziałem z traumą na ławce. Samemu nie ma się tam ani ochoty ani myśli, żeby zrobić komuś przykrość. 0 zmysłów smakowych, zapachowych. Niestety jest popęd i seks, ale akurat na ostatnim miejscu z rzeczy które chce się robić. Seks w LD ma zalety: - nikogo nie zapłodnisz - niczym nie można się zarazić - partnerka nie musi udawać orgazmu bo i tak wiesz, że to sen i dla niej to nieistotne Wady: - budzisz się z wytryskiem, a to powoduje, że dodatkowe rzeczy do prania, majtki, pościel. (ale jest na to patent, jak się szybko po wytrysku zdejmie majtki, to do prania są same majtki i pościeli nie musimy prać) Nie mam pojęcia, jak wygląda życie seksualne osób które są w związkach i czy przypadkiem, Pan który sobie seks we śnie uprawia (świadomie, wiedząc, że ma obok śpiącą Panią) budzi się z wytryskiem To powinno być traktowane jako zdrada. Podobno 90% ludzkości nigdy nie miało LD, a tylko 10% miało. Te 90% nie zrozumieją o czym mówią ci 10%. W odpowiedzi na pytanie - nie jestem w stanie wyłonić konstruktu własnej psychiki na podstawie snów. Czuję, że muszę sobie zrobić przerwę od forum, bo ostatnio moje posty to jakaś tragedia, połowa posta to off top, połowę poświęciłem seksie na który w realnym świecie coraz mniejsza ochotę.
 6. Liber8

  Myślenie o myśleniu - pętla analizowania

  Mniej myśleć - za. Więcej działać - niekoniecznie, jeśli komuś tak pasuje to tak, jeśli ktoś chce, to może zwolnić tempo. czyli mniej myśleć i działać na tyle, na ile chcemy. ^^Czy to co piszę ma sens czy oderwałem się od rzeczywistości?
 7. Liber8

  Robimy zdjęcia słońcu

  Nie mam sprzętu, zwykły smartfon, zamiast filtrów mam coca cole w kuflu Można nauczyć się robić dobre zdjęcia, kupić aparat, ale po co? Nie ma to jak partyzantka. Każde zdjęcia nieba i słońca mile widziane.
 8. Liber8

  "Molestowanie" religijne a "molestowanie" ateistyczne

  Molestowanie religijne jest gorsze od molestowania ateistycznego. Naszym bogiem jest słonko, jest piękne, zajebiste i ciepłe. No ale taki stan rzeczy nie pasowałby czarnym pasożytom. Nie wiem czy ateiści chcieliby wierzyć w boga który jest słońcem. Nie ma przymusu, ale mi pasuje. Starożytne kulty słońca wracajcie
 9. Liber8

  Upadek indywidualizmu w starciu z hamburgerem

  Mam nadzieję, że niedługo Tacy pracownicy zostaną zastąpieni przez roboty, a Oni nie dostaną 8 euro na godzinę, tylko 18 euro, ponieważ robot jest wydajniejszy od człowieka. System robi z nas roboty, a każdy z nas to geniusz w jakiejś dziedzinie. źródło zdjęcia http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-przy-tasmie-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/
 10. Liber8

  Nauka skrobania marchewki

  O tym, jak pewna osoba mówiła, że jak małpie w zoo rzucić marchewkę to zewnętrzną część obierze i zje tylko mniejszy słodszy środek. Nie wiem czy to prawda. Odkąd to usłyszałem, spożywam marchewkę podobnie jak małpy. Jem tylko to słodkie w środku. Średnio lubię to warzywo i spożywam go rzadko.
 11. Liber8

  Czy staniemy się intelektualnymi amebami?

  Być może staniemy się amebami, ja jednak liczę, że za kilka pokoleń będziemy superinteligentnymi istotami, które wspomagają technologią swoje ciała. Nie będzie kościołów, chciwości, koła fortuny, pieniędzy. Energia za free okaże się faktem. Nie trzeba będzie zapierd*lać po 12 godzin dziennie, żeby się czegoś dorobić. Pojawią się na planecie nasi nowi przyjaciele, którzy dobiją tych którzy za bardzo rozrabiali. Tak będą wyglądać: potem sami dostaniemy takie kostiumy, ja bym wybrał sobie ten źródła fotek pochodzą z gry anthem. chociaż nie, ten zielony jest fajniejszy, precyzyjniejszy. Odleciałem za bardzo w kosmos? To nic, ale jest nadzieja, że nie staniemy się amebami 51% szans, tak bym to określił.
 12. Liber8

  Czy uchodźcy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa?

  Nie stanowią zagrożenia. Należy do Niemiec, Francji, UK i Szwecji przyjąć jak największą liczbę uchodźców. Jest dla nich ulotka, które kraje omijać, a które są przyjazne:
 13. Liber8

  Znaczenie wyglądu.

  Najpierw elektryczną maszynką wygoliłem głowę na 1 mm, a potem na mokro goliłem na 0 mm, męczyłem się przy tym niesamowicie i trwało to pół godziny. Czekam teraz z pół roku aż będę mógł je z tyłu spiąć. Ale mam zajebistą fryzurkę
 14. @Kalebx3 Gorliwy znalazłem idealną kandydatkę Problem w tym, że jestem kiepski z biblii, może jakbym nauczył się jej na pamieć, to bym jej zaimponował. Nie no żartuję, fajna młoda dziewczyna i mimo, że pieprzy takie bzdury to ma setki, jak nie tysiące fanów. Nie interesuje ich co mówi, można nawet wyciszyć głos, bardziej interesujące jest co tam się pod tą białą koszulą kryje Ściany bym jej machnął na czerwono, a bluzeczkę kupił niebieską, jak na porządną posłanniczkę bożą przystało.
×