Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Illi

Użytkownik
 • Zawartość

  599
 • Rejestracja

 1. Hej. A ja leżę chora i zastanawiam się jak szybko można umrzeć... czasem mój orgaznim zachowuje się jak stereotypów facet i katar to śmiertelna choroba- moje oczy wygladaja jakby mnie ktoś pobił. Do tego gorączką i ból wszystkich mięśni... masakra A jak tam U Was?
 2. Cześć! Jak tam w poranek środowy? nie wyspałam się dzisiaj... Ale mam nadzieję że kawa mnie postawi
 3. Do siebie: dumna z powodu ilości pracy którą ostatnio wykonałam Do innych: w realu omijam ich jeśli mogę Do świata: proszę tylko o stabilność i trochę słońca. Uderzając we mnie nic się wygrałeś, uderzając w bliskich napędzasz mnie tylko do działania. Gdzie zajdziemy?
 4. Co robi magnolia?! W sumie u nas szpaki sie pojawiły więc rzeczywiście chyba wiosna tuż tuż @cynthia ja zawsze mam stres przed wizyta u lekarza. Niezależnie od jeg6i specjalizacji. Myślę że powinnaś po prostu powiedzieć to co tutaj napisałaś. I nie przejmuj sie tym czy będziesz monotonna, zanudzisz lekarza czy coś innego- to jego praca i on powinien sobie z tym poradzić:) @depresyjny86 to poszukaj na forum możesz pisać z nami w tym wątku o wszystkim i o niczym, jak masz ochotę to odezwij się na pw poniedziałek był bardzo wymagający. Dopiero po 23 skończyłam wszystko robić. Jednak lubię takie dni, czuje się po nich spełniona A wczoraj zrobiliśmy w końcu stronę ślubną:D taki pracowity koniec miesiąca
 5. Niestety wiem.. najbardziej dobija mnie fakt że czasami całkowicie niepozorna rzecz powoduje zmianę o 180°. Rozumiem jeśli byłby jakiś poważny czynnik powodujący wywrócenie zycia do gory nogami, a tutaj wystarczy np. podobna bluzka czy ton głosu żebym zaczęła mieć koszmary i flashbacki. To jest wkurzające! Chociaż to daje mi jakas nadzieję jak mam gorsze dni.. że jest trochę lepiej, lepiej sobie z tym radzą i czasami potrafię zadbać o siebie. I z reguły gdzieś z tyłu głowy wiem że to niedługo minie.
 6. W końcu ktoś ma takie same odczucia jak ja Miły poranek i dzień pełen obowiązków:( Jak tam początek tygodnia?
 7. Obecnie znakomicie. Był dużo gorszy okres gdzie miałam totalny dół ale jakoś się uspokoiło. Bardzo bym chciała żeby to trwało jak najdłużej:)
 8. Do siebie: bez emocji Do innych: nie chce cih zabić a więc jest całkiem dobrze nawet czasami sie do kogoś uśmiechnę Do świata: dalej pokazujesz mi że może być gorzej. Zrozumiałam. Spraw żeby w koło mnie było więcej zdrowia i spokoju.
 9. Illi

  Hej witam

  Cześć! Da się wytrzymać uboki, chociaz ja chyba przez 2 dni bralam tylko 5mg bo mega źle się czułam. Przede wszystkim daj sobie czas. Weekend jest dobrym momentem żeby zacząć brać bo zawsze można przespać cały.. Trzymam kciuki!
 10. Illi

  zadajesz pytanie

  Raczej nie. Spędzasz dużo czasu z 2połówką?
 11. Illi

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  Wielki puchaty misiek na 18. Masz zaplanowany każdy dzień ?
 12. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  Tak. Byłeś ostatnio w lesie ?
 13. Illi

  Czy masz?

  Tak. Masz kartę kredytową?
 14. Illi

  NOWE Czy masz?

  Nie. Masz rodzeństwo?
 15. Illi

  NOWE X czy Y

  Psychologia. Logiczne myślenie czy emocjonalne ?
×