Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Illi

Główny Moderator
 • Zawartość

  3844
 • Rejestracja

 1. Mam dość wszystkiego. Najchętniej schowałabym się do norki i nie wychodziła z niej przez najbliższy czas. Coś czuje, sama nie wiem co, ani dlaczego. Jestem cała napięta, mam ochotę ryczeć, krzyczeć, bić, ciąć i wszystko inne. Myśli mnie atakują z każdej strony, mam wyrzuty sumienia chociaż wiem, że nic złego nie zrobiłam. Jest mi przykro i niedobrze...
 2. Illi

  zadajesz pytanie

  niestety tak. co poprawia Ci humor?
 3. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  tak. rozmowa przez telefon Cię stresuje?
 4. Illi

  Skojarzenia

  monsun
 5. Od rana lękliwie i ze ściśniętymi wnętrznościami
 6. Illi

  Skojarzenia

  kostka
 7. Illi

  NOWE Skojarzenia

  -5oC w środku
 8. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  praktycznie zawsze. rozliczasz sam pit?
 9. Illi

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  nie. ile jesteś w stanie zrobić dla przyjaciela?
 10. Illi

  zadajesz pytanie

  niektóre decyzje są nieprzemyślane, jednak popieram, że większość powinna być. maseczki w miejscach publicznych powinny wgl być na stałe... co Cię ostatnio załamało?
 11. Pytanie czy odruch obronny tłumiący uczucia może być zdrowy. U mnie terapia też powoduje frustrację, wyciągnie tematów, które mnie męczą. Jednak pokazuje mi, że moje problemy mają swoje źródło. I to nie tak, że od urodzenia byłam dziwna, tylko z pewnych powodów mam braki i nie wykształciłam np. umiejętności stawiania granic. Każdy idąc na terapie zdaje sobie sprawę, że nie będzie to miłe, przyjemne i łatwe. To jednak nie rozmowa przy kawie, tylko wgłębianie się w siebie, w to co boli, a z czym boimy się konfrontować na co dzień. Czasami sami nie zauważamy, że coś "źle" robimy, terapia ma za zadanie pozwolić nam spojrzeć obiektywnie na daną sytuację.
×