Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Illi

Administrator
 • Zawartość

  4896
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

9456 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry Czy tylko u mnie poranki są słoneczne, a potem znikąd pojawiają się chmury? Nadal mi smutno, że na razie nie zagram w hogwart legacy i trochę brakuje mi wyjść do ludzi...
 2. @Martusiaaisutram z Twoich postów przede wszystkim widać zmęczenie. Każdy by miał dość. Trudno jest poradzić coś w momencie, gdy nie masz wsparcia z żadnej strony. Powinnaś mieć chwilę dla siebie, ale co z dziećmi. Proponowałam już wcześniej pomyśleć o opiekunce. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to koszt 20/30 zł/h. Nawet jeśli nie wyjdziesz nigdzie to sam fakt, że możesz posiedzieć na kanapie, a ktoś z dziećmi usiądzie na ziemi już może coś dać- przynajmniej mnie to odpręża w jakimś stopniu. Post tyczy się męża- jeśli uważasz, że jest toksyczny to musisz się zastanowić czy był taki zawsze czy to się zmieniło odkąd są dzieci. Może mąż nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją i w ten sposób to manifestuje. Powinniście porozmawiać przede wszystkim, jeśli nie potraficie we 2 to z udziałem specjalisty. Z autopsji wiem, że związek to ścieżka kompromisów, ale przede wszystkim mówienia co się czuje. Nawet pierdoły, typu "jak tak powiedziałeś to zrobiło mi się przez chwilę smutno". Jeśli na bieżąco regulujemy swoje emocje, nie dajemy czasu na urośnięcie góry frustracji, która później się z nas wylewa. Myślę, że oboje jesteście zmęczeni i zatraciliście siebie i swoje potrzeby w tym wszystkim. Pamiętaj też, że nie musisz przejmować emocji męża. To on jest zły w danym momencie, nie Ty. Piszesz, że dłużej tak nie możesz i zwracasz uwagę mężowi, a on zaczyna krzyczeć. Uwagę można zwrócić w różny sposób. Tutaj zostawiam Tobie ocenę czy to jest raczej "Kochanie, jestem zmęczona, nie dam dzisiaj rady zrobić wszystkiego. Obiad musi zostać zrobiony, żebyśmy mieli co jeść. Chciałabym żebyś mi pomógł/zrobił to dzisiaj Ty. Dasz radę sam czy robimy we 2 bo będzie szybciej?" czy raczej "Jakzwyklenicnierobisz, czymtyjesteśzmęczony, tylkopioregotujesprzatamwychowujedzieci, jestes leniem, nicminiepomagasz, niebedziemynicjeść" (najcześciej wypowiadane na jednym tchu dla zwiększenia dramaturgii). Jeśli chcesz odejść to zawsze możesz to zrobić. Ale odejście, żeby dać nauczkę to nie jest dobry pomysł wg mnie. Kary nie uczą człowieka. Kary powodują, że człowiek kombinuje.
 3. Illi

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  uważałam, że Francja. jesteś szczęśliw*?
 4. Illi

  Skojarzenia

  zakupy
 5. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  tak. lubisz i umiesz dostawać prezenty?
 6. Illi

  zadajesz pytanie

  tak, lubię każdą porę roku. czemu ludzie tak łatwo oceniają innych?
 7. Illi

  Nazwanie uczuć

  Opisujemy 1/2 słowami wymyśloną sytuację. Zadaniem kolejnej osoby jest nazwanie 1/2 słowami uczucia jakie mogło się pojawić w przedstawionym zdarzeniu. Przykład Sytuacja: Roztrzaskałam słoik na lekcji. Pani na mnie krzyczała i wszyscy w klasie się ze mnie śmiali. Słowo określające uczucie: zawstydzenie. Sytuacja: Próbowałam wytłumaczyć starszej pani, dlaczego jej komentarz był krzywdzący. Po dłuższej wymianie zdań usłyszałam "Jestem starsza i więcej przeżyłam. Nie będę dyskutować z niedoświadczoną osobą".
 8. Czekałam na to od 10 lat, jak nie dłużej. Teraz się dowiedziałam, że nie pójdzie na moim sprzęcie... czuję ogromną rozpacz, jest mi źle, moje wewnętrzne dziecko właśnie demoluje pokój i zaraz uda się do kuchni! AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! nie chce ktoś kupić mi ps5 albo lepszego pc? tylko na czas gry, potem mogę oddać
 9. Wiesz, wiara to wiara. Można zasugerować, ale czytanie o relacji na podstawie horoskopu to inny kaliber
 10. Tylko psycholog to jednak coś innego niż psychiatra. Wiem, że się to łączy jednak idąc do lekarza wolałabym, aby bazował on na potwierdzonej wiedzy i badaniach, a nie gwiazdach. Jednak przepisuje leki, które mocno oddziałują na cały organizm.
 11. @spidi co z tymi ziemniakami? Ja chetna jakich gadżetów potrzebujesz?
×