Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Illi

Główny Moderator
 • Zawartość

  4249
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

6465 wyświetleń profilu
 1. nie kodzę, kiedyś coś w C++ i VB pisałam, ale to raczej proste kody na zajęcia, jakieś proste gry w życie itp.
 2. Illi

  Skojarzenia

  wiązanie kowalencyjne
 3. Illi

  zadajesz pytanie

  takim, gdzie nie krzywdzi się drugiej osoby... tylko nie robiąc to kosztem samego siebie. co oznacza czuć się bezpiecznie?
 4. Illi

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  chyba za wszystkich, ale wiem że muszę to zmienić. czy jakieś słowa powodują napięcie w ciele? jakie?
 5. Illi

  Pytania TAK lub NIE

  tak. umiesz definitywnie zrezygnować z relacji z dnia na dzień?
 6. dzień dobry życie płynie tak jak pada deszcz, w dół ostatnio cały czas. chociaż od wczoraj lekko jakby pojawiło się słońce i zaczęło parować, więc poszło trochę w górę dzisiaj półfinał!! miałam jechać, ale... ch**nia lekka wyszła z tym wszystkim, więc wieczór ze znajomymi i tylko tv @z o.o. a w sumie dlaczego 2x ten sam kod? ten o wprowadzania tylko cyfr? nie można w pętle wrzucić? de facto im krótszy kod tym lepiej... jest jakiś powód dlaczego tutaj lepiej 2x to samo dać?
 7. Niestety w większości człowiek musi sparzyć się sam, żeby zrozumiał że ogień pali. Chociaż próby ostrzeżenia przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem są bardzo potrzebne. Jeśli chociaż 1 osoba na 1 000 000 wyciągnie wnioski to warto. Wiem, że jest ciężko zacząć szukać pomocy dla siebie... wiem jak łatwo jest się poddać i stwierdzić, że to i tak nie ma sensu. Bo po co? I tak się nic nie zmieni. Zmieni się... zobaczy się inne drogi którymi można pójść, możliwości poradzenia sobie, mechanizmy, które nas blokują.
 8. @domi17s rozważałaś opcje jakiegoś środka lokomocyjnego? aviomarin Cię uśpi i prześpisz cały lot, pytanie tylko czy leci ktoś z Tobą znajomy czy sama?
 9. Pytasz o akrofobię czy o dyskomfort związany z uczuciem spadania i "podnoszeniem się" żołądka? Odczuwanie dyskomfortu w momentach przeciążenia jest rzeczą normalną, zwykła fizyka i fizjologia ludzka. Dlatego astronauci czy piloci trenują swoją odporność na przeciążenia. Start nie jest taki straszny, chwilowe przyspieszenie które wciska w fotel. Turbulencje są na prawdę rzadkością, odczuwanie ich zależy też od miejsca gdzie siedzisz w samolocie. Samo lądowanie zależy dużo od ścieżki podejścia, metody lądowania (nienawidzę schodkowego) oraz lotniska docelowego. Ogólnie latanie samolotem na prawdę nie jest tak bardzo złe!
 10. Illi

  Kim jestem..?

  Wyraziłaś swoją złość, nie do końca to jest złe. Nie musiałaś, ale wyraziłaś. Chwilowe podniesienie głosu nie jest czymś strasznym, nie krzyczysz przecież cały czas na niego np. robiąc śniadanie. Z drugiej strony czytając Twój opis, że mąż nie robi nic, jeśli mu nie powiesz, trochę jakbym czytała o sobie. Pytanie czy rozmawiałaś z mężem, co Ci nie pasuje. Tylko nie w momencie jakiegoś spięcia, tylko wieczorem, na spokojnie. Rozmowa to zawsze pierwszy krok, może on po prostu nie wie, czego Ty oczekujesz.
 11. Chwiejnie bardzo. Wczorajszy wieczór z mężem zdecydowanie poprawił humor, nadrabiam dzisiaj zaległości w pracy. Trochę położyłam ten temat, ludzie zaczęli się już denerwować..
×