Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Psychoanalepsja_SS

I Złoty język, złote palce
 • Zawartość

  1730
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Psychoanalepsja_SS

 1. Zjebałem. Przesadziłem z używkami, zepsułem komuś wieczór, zawiodłem ją i naraziłem na nieprzyjemności. Powinienem zacząć terapię, spróbować walczyć z problemami, zamiast odsuwać je w kąt, kryć chemią i udawać, że ich nie ma.
 2. Psychoanalepsja_SS

  Nasz Discord?

  Tak, bo ono się przedawnia po jakimś krótkim okresie, chyba dobowym. https://discord.gg/CuStA4 świeże zapro, niewiele się tam jednak dzieje, ostrzergam
 3. Jako że skończył się patent na pregabę, to teraz mamy wysyp leków o nazwie "Pregabalin". Pregabalin Pfizera, Pregabalin Mylan, Pregabalin Zentiva i kilka innych.
 4. Psychoanalepsja_SS

  Witam po przerwie

  To super, gratuluję Ci! U mnie w porządku. Od grudnia mam być może najlepszy okres w swoim życiu. Staram się realizować artystycznie, choć nie znajduję wielu odbiorców. Studia kończę. Nie wiem, czy pamiętasz mnie jeszcze z czasów kognitywistyki (którą rzuciłem po roku), czy już kojarzysz, jak wbiłem na anglistykę, niemniej kończę ten kierunek, piszę magisterkę. Wygląda na to, że bez problemu się z tym uporam. Od końca 2017 częściej pracuję. Od końca 2018 pracuję jeszcze częściej. Teraz znalazłem pracę niefizyczną na niepełny etat, z czego jestem zadowolony. Rodzinę mam, jak najbardziej. Mama, tata, dwóch braci, siostra i całe te wujostwo i kuzynostwo, haha. Nie, nie mam de facto nawet partnerki. Nie jest mi z tym dobrze, czuję się samotny (bo znajomości koleżeńskie też nie są mocno zażyłe), ale cóż zrobić... Pozdro, miej się dobrze.
 5. Psychoanalepsja_SS

  Witam po przerwie

  A w jakim urzędzie się rządzisz, jeśli można spytać? Btw, jestem bardzo nie-na-bieżąco. Czy jesteś żonaty z tą kobietą, z którą byłeś te 4/5 lat temu?
 6. Ze strony setaloftu: kilka pierwszych tygodni będziesz się czuł dziwnie, możesz być rozdrażniony, a nawet może Ci się pogorszyć. Ze strony lerivonu: będziesz spał i dużo wpierdalał :D.
 7. Psychoanalepsja_SS

  Fobia społeczna

  Co w tym dziwnego? Lęki są w ogóle dziwną sprawą. Możesz bać się jednej rzeczy, a drugiej już nie. W towarzystwie kolegów/przyjaciół/rodziny możesz sprawiać wrażenie osoby wyluzowanej, bez problemów, a wśród nieznajomych wychodzić na osobę zalęknioną i nieporadną. Albo na odwrót. Poza tym może to ona go znalazła. Bywając na różnych forach, grupach nie-grupach dla osób z fobią zauważyłem tyle osób w związkach, że wcale mnie to już nie dziwi. A do autora tematu, jeszcze raz: nie bój się leków.
 8. Psychoanalepsja_SS

  Witam po przerwie

  Witaj. Jak tam sytuacja zawodowa? Wciąż w charakterze naukowym?
 9. Psychoanalepsja_SS

  Fobia społeczna

  Dlaczego boisz się leków?
 10. W porządku. Mam nadzieję, że następny dermatolog będzie lepszy.
 11. Jeśli ten wycinek twarzy na zdjęciu to Ty, to nie odstajesz. Rozumiem, że to fotka w makijażu, ale nawet jeśli, to trądzik nie powinien odjąć Ci aż tak dużo. Być może jest silny, ale gdyby był naprawdę katastrofalny, powinien przebijać się przez makijaż. Zresztą, takie tam spekulowanie. Znajdź dermatologa, który przepisze Ci ten izotek. Moja dermatolog zrobiła to bez większych problemów.
 12. Witaj. Hydroksyzyna może zamulać w dzień. Nie u każdego jest to tak zauważalne, więc spróbuj, może nie będzie źle.
 13. Psychoanalepsja_SS

  Powrót

  Hej, witaj na forum.
 14. Hej. Leczyłem sie izotretynoiną i pomogła. Nie miałem też większych skutków ubocznych poza żółtymi plamami. Przykro, że tak brzydko mówisz o swojej twarzy.
 15. Co to za różnica? Jeżeli będziesz nieświadomy i nigdy już tej świadomości nie odzyskasz, to cokolwiek by się nie wydarzyło, nie ma znaczenia. W zasadzie dzieje się to "z Tobą" wtedy jedynie z perspektywy osób postronnych, bo Twojej perspektywy już nie ma. Po drugiej stronie z wielkim prawdopodobieństwem nie ma absolutnie niczego, bo ta druga strona zwyczajnie nie istnieje. Istnienie nie ma obiektywnego sensu, jest po prostu faktem. Nic na to nie możesz poradzić, więc lepiej to po prostu zaakceptować.
 16. Nic a nic. Wiadomość została wysłana (znaczek koperty obok dzwonka).
 17. Za bardzo gratulować nie trzeba, bo słuchało go raptem parę osób. Jasne, jeżeli chciałabyś posłuchać, to mogę Ci posłać link w wiadomości prywatnej.
 18. Nie ma sprawy. Nie ćwiczę już. Ostatnio napisałem materiał na projekt z gitarą, więc ogrywam tylko sam materiał. Technicznej perfekcji osiągać już nie zamierzam. Na samej gitarze teraz gram rzadko. Zacząłem za to komponować muzykę elektroniczną i początkiem tego roku nagrałem pierwszy "poważny" album :).
 19. Nie znam się zbytnio na muzyce poważnej. Różne nazwiska i terminy się przewijały, różnych utworów się słuchało. Za bardzo więc się nie będę wypowiadał, bo to zakrawałoby o namedropping. Bardzo lubiłem preludia Chopina. Niemniej jestem raczej miłośnikiem muzyki "rozrywkowej" i tu mógłbym się już jakoś wypowiedzieć ;). A pytałem z ciekawości.
 20. Co zgłosisz? "Dzień dobry, mój kolega sapał do filmiku z dzieckiem, ale nie wiem, czy zrobił to na jaj czy na poważnie"? Inna kwestia - gdzie zgłosisz? Nikt nigdzie takiego zgłoszenia nie przyjmie.
 21. Witaj. Jakie okresy/kierunki/jakich kompozytorów najbardziej lubisz? Nie martw się, i tak jest tu bajzel
 22. Witaj. Jak rozumiem, kochasz to, co robisz i robisz to z własnej woli. Jeżeli faktycznie muzyka tyle dla Ciebie znaczy, to warto iść z tym dalej. Teraz czujesz się lepiej, bo usunęłaś czynnik powodujący stres, ale w przyszłości możesz czuć niespełnienie, pluć sobie w brodę, bo zamiast zawalczyć o coś ważnego, wybrałaś spokój. Swoje podejście da się, myślę, zmienić. Na pewno nie od razu i być może nie na własną rękę (pomoc psychoterapeuty). Gram na gitarze. Zrezygnowałem z lekcji, kiedy weszła pięciolinia, a ja nie miałem cierpliwości do treningu w domu. Potem zacząłem uczyć się na własną rękę trudnych motywów na elektryku, choćby Vivaldiego. Rzuciłem to, gdy wchodziła frustracja, że mimo długotrwałych prób (jak miałem natchnienie, to potrafiłem 10 godzin siedzieć ze sprzętem) wciąż popełniałem błędy, nie byłem perfekcyjny. Przez lęk i brak cierpliwości dopiero teraz zaczynam tworzyć na poważnie, choć chciałem to robić już kilka lat temu.
 23. Nie popełnił żadnego przestępstwa, nie możesz tego nigdzie zgłosić, a na pewno już nie powinieneś.
 24. Psychoanalepsja_SS

  Jestem przegrany

  Nie ekstrawertywnym, co po prostu się nie bać. Poproś. Niby mówi się o tych różnych skutkach ubocznych, ale w moim przypadku to nie było nic strasznego.
×