Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Psychoanalepsja_SS

I Złoty język, złote palce
 • Zawartość

  1667
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Psychoanalepsja_SS

  Hej

  Rozumiem. Życzę tego, czego sam nie mam, czyli silnej woli ;).
 2. Witaj. Takie powtarzające się sytuacje niestety torują drogę lękom. Dom powinien być ostoją, miejscem bezpiecznym, w którym można odpocząć. Kiedy zdarzają się takie przykre incydenty, zaczynamy się bać, że zdarzą się one ponownie. Miałem trudnych współlokatorów i już sam dźwięk wejścia współlokatora na klatkę wystarczył, żeby wybudzić mnie ze snu z tłukotaniem serca i uniemożliwić mi ponowne zaśnięcie.
 3. Psychoanalepsja_SS

  Cześć.

  Witaj. Coś Ci jednak dolega i na pewno inny psycholog/psychiatra miałby swoją teorię. Może warto rozważyć zasięgnięcie opinii drugiego specjalisty?
 4. Psychoanalepsja_SS

  Heeej

  O wa, uzależnienie od benzo nieciekawa sprawa. Życzę wytrwania i silnej woli!
 5. Witaj. Rozumiem sytuację, nawet jestem w podobnym wieku... Nie wiem, jak spędzę Sylwestra, może z kimś, bo mam tam jakichś niedobitków znajomych. Jeżeli chcesz czasem porozmawiać, odezwij się.
 6. Psychoanalepsja_SS

  Hej

  Witaj. Przykro słyszeć, że miałaś próbę. Z jakim nałogiem walczysz?
 7. Psychoanalepsja_SS

  Cześć :/

  Hejj. Co Cię skłania do takich kroków? Możesz śmiało pisać, mam nadzieję, że byłbym w stanie jakoś pomóc.
 8. Psychoanalepsja_SS

  Seks roboty

  Sildenafil i można się bawić.
 9. Psychoanalepsja_SS

  Skojarzenia

  pomarańczowawe szklanki z plastikową "obudową" z rączką (przyrząd do chwytania gorącej szklanki tak, aby się nie poparzyć)
 10. Podczas mojego tygodniowego pobytu na zamkniętym bardzo mi się to właśnie nie podobało. W stosunku do nas, zaburzonych, personel był raczej miły. Natomiast do pacjentów z demencją pielęgniarki nie miały już cierpliwości i potrafiły się z nimi niemiło obchodzić.
 11. Psychoanalepsja_SS

  To i ja sie przywitam

  Witaj Łókarz!
 12. W jakim sensie lepszy? Wzywanie policji do trzynastolatka, który ośmielił się wypluć to, co ksiądz włożył mu do ust (nie mogłem powstrzymać się od tego głupkowatego żarciku, przepraszam Was :D) jest fatalne i antywolnościowe. Tak samo jak straszenie sądem osób, które ośmielają się podrzeć publicznie pewną księgę albo areszt za rysowanie tęczy na religijnym obrazku. Prawica jest zresztą u nas stroną silniejszą i to raczej ona w tym momencie dyktuje, co jest poprawne politycznie, a co nie. Już chciano wsadzać do paki za "szkalowanie" narodu polskiego (przykład brany chyba z Turcji, gdzie ludzi skazuje się za mówienie o ludobójstwie Ormian). Teraz mamy projekt o karaniu za "edukację seksualną". Biorąc pod uwagę nagonkę na osoby LGBT, wcale bym się nie zdziwił, gdyby poparcie partii rządzącej za niedługo dostał projekt zwalczający "homopropagandę", podobny do prawa przepchniętego w putinowskiej Rosji.
 13. Ha, ha, ha- pisowska propaganda. https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Gender_pay_gap_statistics Źródło zdecydowanie niepisowskie, metodologia dostępna na stronie i można się z nią zapoznać. PO mogło prędzej "utuczyć" PiS niż je wyhodowało. PiS miał 9,5% w 2001 roku, a już 20% i rząd mniejszościowy w 2005, więc obwinić należy również SLD. Poparcie dla PiSu jest, myślę, odbiciem ogólnoeuropejskiego trendu wzrostu na sile prawicy, także tej skrajnej, którego wynikiem jest bardzo wysokie poparcie dla takich formacji jak francuski Front Narodowy, niemiecka AfD czy austriacka FPÖ.
×