Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Psychoanalepsja_SS

I Złoty język, złote palce
 • Zawartość

  1863
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Podłączam się do pytania. Jeżeli ktoś wie cokolwiek, niech da znać, ale nie robię sobie nadziei.
 2. Psychoanalepsja_SS

  Ot

  Mógłbyś nie używać określeń obraźliwych dla pewnych grup społecznych?
 3. Nie wpłynął w żaden sposób na zaburzenia?
 4. Może w tym, że lubi pojebów.
 5. Przestępców nie jest mi żal, ale spora część osadzonych siedzi za rzeczy, za które nie powinna się znaleźć za kratkami, zwłaszcza posiadanie narkotyków czy handel niewielkimi ilościami. Więźniowie powinni być objęci dobrym programem resocjalizacyjnym. Warunki w więzieniach nie powinny nastawiać ich wrogo do społeczeństwa i sprzyjać zatracaniu się ich w ideologii przestępczości, subkulturze więziennej, "gitowaniu". Nie chodzi o troskę o ich komfort, a o zwiększenie szansy na przywrócenie ich do społeczeństwa.
 6. No to ludzie mają nie korzystać z prawa do demonstrowania sprzeciwu wobec rządu, bo może to rozbudzić oszołomy? Ja myślę, że w tej sytuacji forma jest jak najbardziej słuszna. Rząd cynicznie wykorzystał pandemię, aby za pomocą upolitycznionego TK wprowadzić głęboko kontrowersyjne prawo. Rząd, który od pięciu lat osłabia struktury demokratyczne, a media publiczne finansowane z pieniędzy każdego z nas zamienia bezwstydnie w tubę propagandową. To nie jest rząd, który jest gotowy szanować zdanie obywateli i nie wykorzysta nieuczciwych mechanizmów, żeby przepchnąć swoje racje. To jest rząd, przeciwko któremu nie należy obawiać się używania wulgaryzmów. Wandalizowanie kościołów czy pomników (co akurat, kojarzę jeden przypadek, było szybko doprowadzone do porządku przez samych protestujących) jest może nie do końca fortunne, ale jakoś po tym nie płacze. Hierarchowie kościelni plują jadem jak Jędraszewski, podsycając wrogie nastroje w społeczeństwie. Ostatni czas obnażył również ich skandaliczne podejście do kwestii nadużyć seksualnych w Kościele. To wszystko + dotowanie KRK przez PiS mocno zobojętnia mnie na bohomazy na kościelnych murach.
 7. Mały "trip raport" po miesiącu brania na lęki (fobia społeczna itp). Zacząłem od 30mg, od 2 tygodni jestem na 60mg. Na samym początku miałem lekką quasi-hipomanię. Teraz jest ogółem tak: energii mam mniej, motywacji mniej, zainteresowania moje osłabły. Łaknienie używek wzrosło. Lęk chyba się zmniejszył, lecz jednoznacznego rezultatu jeszcze nie widzę. Źrenice czasem mam powiększone. Zmniejszył mi się apetyt, co było dokuczliwe zwłaszcza na początku terapii i po wejściu na wyższy pułap. Podobnie z oddawaniem moczu - na początku miałem pewne problemy. Masturperancja - nie mogę skończyć. Udało mi się pierwszy raz dopiero kilka dni temu, jakieś 27 godzin od zażycia dawki z poprzedniego dnia, tuż przed dawką następną. Dojście po miesiącu poszczenia - wow... po prostu wow. Aż narząd bolał : P. Z erekcją brak problemów, libido spadło. Cóż, jadę dalej. Wraz z wejściem na wyższą dawkę zacząłem też szamać bupropion w dawce 150mg. Może to mieć wpływ na niektóre z opisanych powyżej objawów.
 8. Psychoanalepsja_SS

  Pikanteria

  Tak. Generalnie większość spełniłem przynajmniej raz. Przede mną jeszcze stoją otworem (pun intended) jakiekolwiek doznania w trójkącie lub większej liczbie osób. Ciekawym doświadczeniem byłby seks na oczach osób postronnych, zwłaszcza z perspektywy lękowca :P.
 9. Myślę, że duża szansa. Pamiętam, jak jarałem syntetyczne kannabinoidy. Po pewnym czasie miałem wyłącznie krzywe jazdy, więc zamykałem oczy i po pewnym czasie po prostu się jakby budziłem. Wówczas moja głowa przypisywała to mdleniu (wstrzymywałem oddech, gdyż miałem schizę, że zbyt głośno oddycham), lecz później doszedłem do wniosku, że to po prostu sen. Do tego dochodziły dziwne scenariusze w głowie, więc myślę, że pewnie po prostu zasypiasz. Ile pijesz alko do trawy, kiedy tak Ci się przytrafia?
 10. Cześć. Czy stosował ktoś z Was Neurovit, lek z wysokimi dawkami witamin z grupy B, na zaburzenia lękowe (albo jakiekolwiek inne dolegliwości układu mentalnego)? Został mi przepisany, zażywam już ze 2 tygodnie, ciężko stwierdzić, czy doprowadził do jakiejkolwiek różnicy, gdyż zacząłem równocześnie terapię bupropionem i duloksetyną. Macie jakieś doświadczenia? Pozdrawiam
 11. Psychoanalepsja_SS

  Dopalacze

  Nikt nie wytwarza "prawdziwego zła". Żadna substancja nie jest zła (i posiadanie tylko nielicznych z nich powinno być zabronione... mam na myśli środki typu sarin). Z drugiej strony konopie to też nie jest jakiś dar, cud-miód, lecznicze dobro dane nam z niebios.
 12. Ceny inspirujące. Czym to ma się różnić od zwykłej ketaminy "od weterynarza"?
 13. Pramolan... to słabizna generalnie. To Twoja pierwsza psychoterapeutka?
 14. Przykro mi. Zażywasz jakieś leki? Ja dziś dostałem sulpiryd i duloksetynę, ciekawe, co to zdziała.
 15. Psychoanalepsja_SS

  Nerwica ??

  Hej, to nie brzmi jak nerwica. Prędzej jak kurwica ;). Do Twojej wypowiedzi ciężko się trochę odnieść. Jakie masz ogólnie relacje z rodziną? Czy Twoje reakcje mogą wynikać z ich podejścia do Ciebie? Np. lekceważenia, karcenia lub obojętności? W jaki sposób wyrażasz, że coś Ci nie pasuje? Umiejętność wyrażania i obrony własnego zdania jest dużą zaletą. Oczywiście sytuacja jest troszkę inna, kiedy zamiast asertywnego stawienia na swoim, są to wyrzuty złości i zamknięcie na dialog. Jak to wygląda? W jakich sytuacjach mówisz o tym, że coś Ci nie pasuje? Może nie w Tobie siedzi wina, albo przynajmniej przyczyna leży w środowisku? Pozdrawiam.
×