Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Psychoanalepsja_SS

I Złoty język, złote palce
 • Zawartość

  1832
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Przywróg. Czasem tak, czasem tak.
 2. Psychoanalepsja_SS

  Witam

  Tu też takich nie znajdziesz, ale na pewno poznasz kogoś ciekawego :D!
 3. Psychoanalepsja_SS

  Pora się przedstawić

  Myślę, że nie "nawet". Podejście rodziców do nas ma decydujący wpływ na naszą przyszłość, na rozwój naszej osobowości. Oczywiście, że masz na to wpływ, ale odprogramować się jest cholernie ciężko i wymaga to wysiłku. Ale będąc w marazmie niełatwo zmotywować się do wysiłku, rozumiem Cię i mam nadzieję, że jakoś tam to się jednak uda i trafisz na psychoterapeutę, który poruszy odpowiednie sznurki. Pozdrawiam!
 4. Psychoanalepsja_SS

  Witam

  Nie mogę dać sensownej rady, nie chcę też mówić banałów. Po prostu witaj i trzymaj się, mam nadzieję, że odnajdziesz rozwiązanie.
 5. Witaj, też mam trochę problem z impulsywnością. Może raczej nie wyzywam ludzi, ale potrafię po prostu wybuchnąć. Pozdrawiam!
 6. Psychoanalepsja_SS

  Hej,

  No hej. Myślę, że nikt Cię tu nie wyśmieje, a jeśli jednak ktoś by to zrobił, to możesz śmiało zignorować jego opinię. Wyśmiewanie osób opisujących swoje cierpienie świadczy o potrzebie dowartościowania się, o problemie niskiej samooceny. Nie należy się takimi osobami przejmować, co najwyżej można im współczuć. To nie wiedza, to wiara, w tym przypadku błędna :P. Doskonale Cię rozumiem, choć obecnie mam w miarę dobrą sytuację życiową. Znam temat lęku, chęci nieistnienia, poczucia beznadziei i ciężaru rzeczywistości, a nawet i głupiej obawy przed publikacją posta, komentarza, przed tym, jak zareagują inni, co odpowiedzą i co pomyślą (a może nawet kompletnie zignorują, co też jest cholernie bolesne). Serdecznie pozdrawiam, nie jesteś sama!
 7. Nie musisz się mylić. Problem może być mniejszy lub większy, ale i tak pozostaje problemem. Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę i podejmujesz odpowiednie kroki. Co do objawów - jeżeli codziennie spożywałeś duże ilości alkoholu, to receptory GABA w Twoim mózgu przyzwyczaiły się do tego i nagłe zmniejszenie spożycia jest w stanie wywołać nieprzyjemne (potencjalnie nawet niebezpieczne) objawy. Od kiedy pijesz mniej i ile teraz wypijasz?
 8. Nie ma takich leków. Możesz się niby zaszyć, ale jeżeli chodzi o jakieś tabletki, które miałyby zerować chęć picia, to coś takiego nie istnieje. Jak wspomniał kolega wyżej - terapia uzależnień.
 9. To nie jest "tylko" trawka. Myślę, że to należy czytać tak: został przy tylko jednej nielegalnej używce, a tą używką jest trawka. No hej. Nie sprecyzowałaś pytania, więc nie wiem, co bym Ci mógł odpowiedzieć. Co jest bezpośrednią kwestią, która Cię trapi? Czy to, w jaki sposób on używa zioła? Czy to, w jaki sposób Ty to robisz? Podejrzewam, że nie szukałaś kogoś, kto by Cię ciągnął w dół. Jeżeli obawiasz się o swoje spożycie, to musisz z nim poważnie porozmawiać, poprosić, nie wiem, aby nie dzielił się z Tobą ziołem, nawet gdy sama o to poprosisz. Jeżeli jest to szczera relacja, a nie szukanie partnera do imprezowania, to zrozumie i nie będzie namawiał/użyczał.
 10. Psychoanalepsja_SS

  Wybory

  To prawda, ale bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo często za chlaniem stoją zaburzenia psychiczne, czyli coś, co my powinnyśmy akurat zrozumieć. Da to mniej więcej tyle: ledwo zauważalny wzrost urodzeń. Ludzie nie chcą być już fabrykami i myślę, że skoro za 500 się nie dali przekonać do płodzenia dzieci, to za 1000 też się nie dadzą. Może zamiast ładować w programy, które z konieczności chociażby w części zostaną wydane "niewłaściwie", lepiej byłoby na przykład rozszerzyć darmową opiekę w żłobkach?
 11. Mówisz to w taki sposób, jakbyś była z tego dumna i miała jakiś sensowny powód, żeby tak robić. Jaki jest ten powód?
 12. Psychoanalepsja_SS

  Wybory

  Wojna kulturowa, a ponadto wojna ustrojowa. Demokracja, wolność i poszanowanie dla jednostki vs zamordyzm i prymat kolektywu nad jednostkami.
×