Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Naemo

Użytkownik
 • Zawartość

  4494
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Parę miesięcy temu (koło czterech) wyszłam z 8-miesięcznej depresji, po 1,5 miesięcznym pobycie w szpitalu. Nie był to pierwszy epizod depresji, lecz drugi. Czy nawet mniejsze załamanie, trudność może spwodować nawrót? Bo tak mi się wydaje... I czy odporność na nawrót rośnie propocjonalnie z upływem czasu?
 2. Naemo

  Co o mnie wiesz?

  Ma ogród!!
 3. U mnie tak samo, podejrzewana była cyklotymia. Ale to po prostu bpd.
 4. Bo czuję się dobrze:) a w sumie to nagle mi sie skończyły i nie mialam kasy na psychiatrę i leki
 5. C&S hahaha Nigdy! Jest w porzadku, po co mam psuć sobie wątrobę?
 6. Nie, ja nie jestem przeciwieństwem paramparam... I wiecie, czuję się jakbym została wyleczona z borderline. Czasami tylko mam przebłyski, gorszy nastrój itd, ale to każdy tak ma, szczególnie kobiety. Wcześniej mogłam się podpisać pod każdym punktem na wiki, teraz... Prawie pod żadnym. Jprdl jestem zjebem umysłowym, nie mogę siebie czytać tak to jest wszystko napisane. Eh. Trzymajcie się!
 7. Naemo

  Na pograniczu, witam.

  Hej, pisz w wątku borderline, prowadzimy tam taki jakby dziennik i wspieramy się nawzajem :) Ostatnio tak cicho, ale ogólnie to zawsze tak było. Tutaj mało kto wchodzi.
 8. Serio, nigdy nie czułam tego tak mocno. Chyba nigdy nie byłam z kimś tak blisko. Nigdy. No, nie licząc mamy, ale byłam dzieckiem. Dziadków zawsze trzymałam na dystans, całą rodzinę, nawet jak raz miałam chłopaka to też dystans. Mam dwie przyjaciółki - dystans.
 9. U mnie się pogarsza, coraz częściej odpierdala mi emocjonalnie i miewam stany depresyjne... No i największy problem: zakochałam się, tak mocnoo
 10. paramparam znam to! A wiele leków wyprobowaliście już? Ja bym na Twoim miejscu zmieniała do tej pory aż będzie naprawwdę LEPIEJ, a nie coś się ruszało...
 11. Najwyżej wrócę. Na razie jest dobrze, miesiąc bez :)
 12. Na stacjonarnym, 1,5 miesiąca, leki rzuciłam sama, nawet bez konsultacji ze swoim lekarzem ^^ Brałam od września, non stop, 10 miesięcy :/
 13. C&S, Naważniejsze jest zdrowie!! :) Podziękujesz sobie, naprawdę Mi ostatnia wizyta w szpitalu naprawdę pomogła. Zapominam o czymś takim jak borderline, jak depresja. Już nawet macham ręką "eee tam, nie mam tego!". Już z miesiąc nie biorę żadnych leków. Momentami tylko miewam lekkie rozchwiania albo jakieś typowo borderowo schizy, ale wtedy potwarzam sobie, że to nie ja tylko zaburzenie. I to pomaga.
×