Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Szczebiotka

Młodszy Moderator
 • Zawartość

  580
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

1449 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry wszystkim. A ja dopiero się obudziłam trochę lipa bo przespałam godzinę wzięcia leków ale cóż miłego dnia wam życzę.
 2. Pff przeżyłam a zaglądać tutaj lubię
 3. Tak tego nie brakowało bo nocka z głowy jak nic. Jak będzie mi się śnił przez was to jutro nie wchodzę tutaj
 4. Szczebiotka

  X czy Y?

  Czekoladowe Plaża czy las?
 5. Ooo Freddie przystojniaczek dobrze że mnie nie odwiedza w snach Uff dobrze że Zenka nie ma
 6. Ha ha. Nie, nie mam fajnych sąsiadów ale może to by było dobre rozwiązanie na pokonywanie lęków Żeby nie było że spam, to właśnie wcinam chipsy, mniam dawno nie jadłam.
 7. Dobra niech będzie że wybaczam. I czekam na tą kawę
 8. Nie zdążysz uciec bo jeśli uciekasz tak jak wpadasz na kawę to nie masz szans jak mnie ten utwór wkurza teraz będę przez pół nocy to nucić. P.s. przez ciebie miałam zimno w domu następnym razem idź dwa domy dalej a nie do sąsiada
 9. Przełamał jeden ze swoich większych lęków i pojechałam do marketu którego unikałam jak ognia udało mi się nawet zrobić zakupy. Hip hip hurra!
 10. Zamorduje ja tu czasami wchodzę i czytam, a teraz przez ciebie będę to coś nucić w głowie
 11. To że ktoś brał nie oznacza że ty też możesz i nic się nie stanie. Skąd mamy wiedzieć na co chorujesz albo jakie leki bierzesz? To nie są cukierki, dlatego takie pytania najlepiej zadać lekarzowi. Ktoś ci napisze " a weź sobie i 120 mg bo ja brałem i było ok" po czym to zrobisz i się przekręcisz. Warto ryzykować? Bo uważam że nie.
 12. Takie pytanie to do lekarza a nie na forum. To lekarz cię zna, twoje choroby czy ewentualne leki jakie bierzesz i to on w jakimś stopniu odpowiada za ciebie. Na forum nikt nie weźmie odpowiedzialności jeśli coś ci się stanie.
 13. Zaglądam tutaj tak nieśmiało do was. Chciałam trochę się pochwalić. Dobra nie trochę, bo jestem mega dumna z siebie przełamałam dzisiaj swój największy lęk. Pojechałam do miasteczka, pierwszy market lekki strach, sucho w ustach, ból " serca" ( raczej nerwoból ) itp, ale dałam radę zrobić zakupy. Później do innego marketu, dwa razy zrobiło mi się słabiej ale było ok. No i mówię " pojedźmy do biedry", był mały szok że chce tam iść, bo odkąd w czerwcu dostałam tam mega ataku tak bardzo się bałam nawet być w pobliżu tego sklepu. Weszłam, myślałam że ucieknę ale o dziwo zaczęłam nawet robić zakupy odeszłam nawet od męża i córki i chodziłam sama jestem mega zadowolona z tego że w końcu mi się udało. Co prawda nie wiem czy sama dała bym radę tam wejść i zrobić zakupy, albo czy dała bym radę robić dłużej tam zakupy ale to nie ma teraz znaczenia, najważniejsze jest to że udało mi się w ogóle tam wejść . Czy zatem mogę napisać że paro zaskakuje w końcu coraz lepiej? Mam nadzieję że tak Miłego piątku wam życzę.
 14. Bo nikt nas nie lubi i wszyscy uciekli albo siedzą cicho Ja też chcę Ja kupiłam dwa albo trzy lata temu i trochę żałuję, bo jak to ja kupiłam na ostatnią chwilę więc wyboru nie było i została się taka z brokatem, przez to pół roku po schowaniu choinki nadal mam brokat w domu A tak w ogóle to witam. Dzisiaj przełamał swój największy lęk i jestem mega dumna z siebie.
 15. Szczebiotka

  Co teraz pijemy

  Kawa z mlekiem i cukrem
×