Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cyklopka

Użytkownik
 • Zawartość

  8782
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Dobry wieczór, Ludzie, wierzcie, że Blue Monday działa, u mnie jeszcze rozmach, jeden z najgorszych tygodni mojego życia. Dzisiaj mam dzień urlopu, byłam na pogrzebie wujka, teraz leżę i leczę ból periodyczny, i martwię się czy w pracy udobruchali klienta pod moją nieobecność i czy kolega się nie gniewa, bo delikatnie zawnioskowałam, że jego inicjatywa jest kompletną stratą czasu
 2. cyklopka

  Spamowa wyspa

  misty-eyed, staram się zaglądać, choć mi komputer szwankuje kosmostrada, piwko poszło w odstawkę, bardzo źle się ostatnio czuję po alkoholu (bezsenność, lęki). Dzisiaj tylko dwie łyżeczki likieru waniliowego do kawusi, pycha.
 3. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Dobry wieczór, ekipo! Dzisiaj nie wychodziłam, przeżyłam najście proboszcza, pogadali trochę o historii miasta/dzielnicy, opowiedziałam mu o pracy. Teraz odpoczywam i zbieram siły, mam historyjki interaktywne na tefonie, kolorowanki relaksacyjne, może w końcu książkę ruszę (:
 4. cyklopka

  Spamowa wyspa

  kosmostrada, no właśnie sprawy mieszkaniowe to mój największy problem. Im bardziej ludzie wierzą w to, że to już ostatnia prosta, tym więcej problemów się pojawia. Dla mnie najbardziej obecnie wiarygodnym terminem jest: nigdy. P.S. Ale avatar ulepiłam.
 5. cyklopka

  Spamowa wyspa

  kosmostrada, wiesz jak się avatarki na telefonie ciężko obrabia? Jeśli chodzi o zmiany, to problem w tym, że raz są, a potem się wraca do starych schematów. Moja psychika reaguje źle na złe zmiany, dobre zmiany i brak zmian. Tak że bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze.
 6. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Widzę ciężkie tematy dzisiaj. Znowu piszę z telefonu i tak na razie będzie póki kompa nie zmienię. Ale muszę zaglądać w miarę regularnie, żeby was lepiej poznać. Może jakieś pytania pomocnicze? Ulubiona księżniczka Disney'a? Broń pierwszego wyboru w razie ataku zombie?
 7. cyklopka

  Spamowa wyspa

  No nic, będę pisać z telefonu, gorzej dla oczu, ale można pod kołderką się z wami łączyć. Pierwsza sprawa, tyle nowych osób czy nicki pozmienialiście? U mnie stara bida, nie jest to moja ulubiona pora roku jeśli chodzi o psychikę, albo nie mogę spać, albo śpię bardzo głęboko, nie mam apetytu i na dużo rzeczy nie mam siły/ochoty. W sumie dlatego wróciłam, depresja dzień dobry.
 8. cyklopka

  Spamowa wyspa

  kosmostrada, no nic, będę dłubać telefonem, chciałam skorzystać z komputera dla większej wygody, ale cóż
 9. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Lilith, na explorerze się strona w ogóle nie otwiera.
 10. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Lilith, wpisuję login i hasło, klikam, wraca ekran logowania bez komunikatu. Na chromie.
 11. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Cześć, Mam problem z logowaniem na kompie, melduję się z telefonu.
 12. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Zbiórki publiczne ostatnio bardzo modne i skutecznie
 13. cyklopka

  Spamowa wyspa

  To zakładamy puszkę-skarbonkę. Albo lepiej, crowdfunding
 14. cyklopka

  Spamowa wyspa

  Przecież już pisał czterdzieści osiem razy, że ma mało pieniędzy i nie będzie płacił
 15. cyklopka

  Spamowa wyspa

  wiejskifilozof, zawsze możesz sam zorganizować orgię, kupisz jakieś wino, mięso, oliwki, winogrona, zaprosisz koleżanki i będzie
×