Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rebelia

Użytkownik
 • Zawartość

  3632
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Rebelia

  skojarzenia userow

  z powaznym typem
 2. Rebelia

  skojarzenia userow

  z wężem na telefonie ;p
 3. Rebelia

  Filmy!

  A, bo widziałam inny i był perfidnie zły. Nawet nie mogę go teraz na filmwebie zlokalizować.
 4. Rebelia

  Filmy!

  O którym mówisz?
 5. Rebelia

  Zdjęciowo :)

  Hobbi jak zwykle najostrzejsza strzała w kołczanie
 6. Rebelia

  Zdjęciowo :)

  Hobbi, ugryź się w dupę. :)
 7. Rebelia

  Samotność

  dar, podobne podejście do mnie. Ale zdarzają się jakieś chwile słabości każdemu, np mnie ostatnio. Co zrobisz, nic nie zrobisz.
 8. Rebelia

  Zdjęciowo :)

  ChrisMessina, ten księżyc mógł tak wyglądać, bo to było w zasadzie zjawisko, które podpiąć można pod zaćmienie. https://www.facebook.com/NekooStudio/photos/a.1489444711382841.1073741850.1389010978092882/1489444781382834/?type=3&permPage=1 Udolna, bo niezależnie od matrycy to tak by wyszło.
 9. Jesli w autorce mama wywoluje poczucie winy, to albo z mama albo z autorka jest cos nie tak
 10. I IMHO oddzieliłabym jeszcze pojęcie nadopiekuńczości od kontroli, która jest dość popularna w różnych syndromach rodzin dysfunkcyjnych. Nadopiekuńczość kojarzy mi się z jakąś formą autentycznej troski (bądź gdzieś zakodowanego umartwienia), a potrzeba kontroli to zaspokajanie tylko i wyłącznie swojej chorej potrzeby.
 11. Nie odpowiadać. Problem solved. I to jest akurat prawdziwa historia. Ignorowanie takich zaczepek (powiedzmy) to jedyne wyjście, z czasem się skończą. Jakiekolwiek polemiki są z góry skazane na porażkę, a momentami stanowią nawet czynnik zapalny do dalszego wciskania tego typu lolcontentu. To akurat porada terapeuty, trudna do wcielenia w życie, ale wykonalna, a co najważniejsze dająca jakiś efekt.
 12. Na serio? Ogólnie przeczytałam. Dla mnie trwałego związku na tym nie zbudujesz. Znam parę ze sporą różnicą wiekową, ona ledwie po maturze, on ledwie przed 30 i nikt się z niczym nie ukrywa. Daleko jej do dojrzałości, a ona chyba uważa się za "dorosłą". Spotykanie po lasach - żenujące. Jeśli jest tak, jak piszesz, to kolejny powód, który jakby nie świadczy na korzyść. Jak dla mnie różnica wieku jest niewielka. Dlaczego typ ma cierpieć z powodu kaprysów nastolatki? A jeśli jej nie przejdzie? Nie widzę żadnego racjonalnego powodu ukrywania tej znajomości.
 13. Nawet nie wiem, jak to skomentować.
 14. Rebelia

  2 osoby z forum

  buka i naleśnik 2 największych napinaczy (ps hobbi ja Ciebie tez lubie )
×