Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mikropenis i depresja


On1980

Rekomendowane odpowiedzi

Seks może być piękny nawet z małym penisem. Znam problem z jakim się borykasz. Istnieją różne zabawki, można też nabrać wprawy językiem i palcami. Najważniejsze to otworzyć głowę, bo w niej jest problem. Osobiście nigdy w życiu nie spotkałem się z wyśmianiem przez kobietę i jeżeli celujesz w swój rocznik wiekowy uważam, że trafisz na osoby dorosłe emocjonalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie uważam że jest jakakolwiek szansa żeby kogoś poznać. Od faceta w moim wieku oczekuje się jednak czegoś. Nikt normalny raczej nie jest sam w moim wieku. Przecież ja nie mam żadnego doświadczenia z kobietami. Absolutnie żadnego. To już nie jest normalne. Jeśli widzę już jakąś kobietę to automatycznie w głowie pojawia się myśl w stylu daj sobie spokój, nie dla psa kiełbasa itd. Nie wiem tak się samo dzieje. I odwracam wzrok i staram się myśleć o czymś innym. Ciężko tak. Czasami jestem pogodzony z tym że tak musi być a czasami gdy jest gorzej jest mi cholernie smutno że taki jestem. Szczęściarz ze mnie. Mikropenisa ma ok 0.6% ludzi na świecie. Dlaczego akurat ja musze być wybrykiem natury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest szansa, abyś kogoś poznał. Doświadczenie nie jest w miłości potrzebne. Nikt nie przechodził szkoleń przed pierwszą randką, pocałunkiem, seksem. Jak jest chemia, to samo przychodzi intuicyjnie. Ważne jest, żeby fajnie Ci się z tą osobą rozmawiało. Ważne są wartości, cele, to jak postrzega się wspólną przyszłość. Szczerze, to nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek jakaś koleżanka powiedziała, że ma jakieś oczekiwania związane z seksem. Zawsze chodziło o zachowanie facetów i to, jak je traktowali. Bycie prawiczkiem może by nawet słodkie, zwłaszcza że kobiety są zazdrosne o byłe. A rozmawiasz w ogóle z jakimiś kobietami np. w pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Może spróbuj się przełamywać małymi kroczkami, aby nauczyć się rozmawiać z ludźmi 🙂. Nie musisz przecież wszystkim opowiadać o swoich sekretach. Nie każda kobieta musi być kandydatką na partnerkę, może być koleżanką np. z pracy. Bądź dla ludzi uprzejmy, miły, uśmiechaj się, wtrąć coś do rozmowy. Jak uda Ci się nawiązać jakiekolwiek znajomości, choćby koleżeńskie z mężczyznami i kobietami, to może łatwiej będzie Ci rozmawiać z kobietą, która Ci się spodoba. Bezcenne jest też poczucie humoru, a to można rozwijać oglądając różne filmy, programy, czy podcasty na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać. To ja przepraszam, że próbowałam Cię nakłaniać do zmian na siłę i szukać dla Ciebie rozwiązań. Już tak mam, że się zawsze wtrącam i doradzam, gdy widzę jakieś możliwości. Mam nadzieję, że jednak z czasem zawalczysz o siebie i chociaż pójdziesz do psychiatry i psychoterapeuty. Trzymam za Ciebie kciuki. I tak jak mówiłam, gdybyś potrzebował z kimś porozmawiać, możesz do mnie napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×