Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

one man show

Użytkownik
 • Zawartość

  1364
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1888 wyświetleń profilu
 1. Więc ci3żko wierzyć że mówią do nas ludzie myślowo jeszcze rzekomo słyszą głosy. Nie ma takiej biologicznej ani technicznej możliwości (uważajcie bo teraz udowodnią że jest) nie kierujesz myśli do siebie czyli następuje zatrzymanie ego. Żeby wyzdrowieć trzeba odzyskać ego. Wystarczy że zadzwonisz sam do siebie czyli wybierzesz swój numer w telefonie i nie zadzwonisz ale dasz hasz. Ja już wyzdrowiałem ale jestem narkotyzowany.
 2. one man show

  zadajesz pytanie

  Kursów edu web na darkwarez Wierzysz w Boga i jak go określasz w swoim życiu?
 3. jestem sam mucha, robi mi ugi bugi, tzn. żywaekstm gre, jestem już sam ale nie tak jak w tym filmię, noe nawrócił świat ja znalazłem przyjaciół. a tak na serio pisze tekst po którym przestanie cie zawsze boleć głowa. głowa mnie boli więc to będzie wiarygodne, adi nowak z pierwszej płyty, na słuchawkach, wszyskie piosenki o kobietach w rapie są o miłości, laik w /cenzura/ za głupi na rap jak dorósł śpiewa o michalinie GG. ja widziałem że to android, do czego i jak to się skończy lepiej nie wiedzieć. adi nowak, na luzie, głowa przestała boleć ale mdli. teraz wiesz jak rozmawiać i że słowo ma moc zniszczenia nawet muru berlińskiego. jakiego koloru jest twój kał? xD
 4. Ja tak mam z matma albo chemia, ucze sie ale zapominam, potem zbyt trywialne wydaje mi sie powtarzanie, niestety przez perturbacje zyciowe nie moge sie uczyc.
 5. w mleku są tylko golicerole nie ma tłuszczów. co byś zrobił żeby nie tańczyć na rurze?
 6. one man show

  zadajesz pytanie

  nie polecam sików. jak istan w ameryce jest najciekawszy?
 7. one man show

  hasiok

  ogólnie wszystkiepiosenki są smutne. najsmutnijeszą piosenke nagrałem ja. pokazać ją, jak joda miszcz nie czuć smutku nawet kiedy lecą łzy. Głos 009.m4a
 8. nie, bo otwarli nowy sklep zoologiczny. czy zwierzęta nie są sprytne, po co pracować, po co się uczyć, cały dzień dla siebie z przerwą na dużą kupę, do posprzątania?
 9. one man show

  zadajesz pytanie

  powinienem się pobawić w wila, ale niestety karetki jeszcze jeżdżą, a dokładniej czołgi. co rozumiesz, jeżeli wszystko mówi niea masz myśleć tak, przy czym opcjonalną opcją jest nie?
 10. z tylu ilu był podzial za krzywoustego. kobieta bez makijarzu?
 11. one man show

  zadajesz pytanie

  wola i praga. jesteś trochę hakerem po filmie mr. robot. i co sądzisz że o tym że te filmy to wirus mózgu?
 12. żadnego chyba że gram rap. dlaczego nie powinno się używać wulgaryzmów?
 13. one man show

  zadajesz pytanie

  nie, ale próbowano na mnie. czy zgaga miewają mnisi?
 14. Kiedys z kuzynem przyjaznilismy sie z owadami. Po co owady?
 15. Popieram z zupelnoscia, po co ci platny yt skoro jest darmowy spotify?
×