Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

one man show

Użytkownik
 • Zawartość

  950
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. one man show

  SCHIZOFRENIA-pytania do psychologa

  Mam kolejne pytanie. Nie mogę nie dojadać ponieważ mam nerwobóle. Dawniej nie miałem i newrobóli problemów z wagą. Niestety chyba zmienił mi się metabolizm. Czy jest to możliwe że nie tyje od leków, ani nie zdrowego odżywiania| (kiedyś jadałem gorzej i więcej i chudłem a nie tyłem) tylko dlatego że za mało jem?
 2. Warto zauważyć że jest źle. I środowisko psychiatrów nie powinno nabierać wody w usta tylko polemizować. Potwietrdzić że jest inaczej. Dlaczego tak jest jak twierdzą. Bo ja jako osoba która obserwuje co się dzieje w środowisku mam nienajlepsze spostrzeżenia. Pacjenci mają kontakt z lekarzem, który pomimo kompetencji nie jest zaanagażowany w leczenie, tylko myśli o swoich obowiązkach. Co wypacza leczenie. A przecież każde leczenie to losy człowieka życie. Hirurg się nie moze mylić. Psychiatra podobnie. Sam miałem "nerwobóle" nazwałem to nerwo - bólami. Ponieważ odczuwałem ból, ale nie fizyczny, który odczuwałem. Jak i miałem dyskinezy prawej dłoni, nie ręki. Syngalizowałem to wielokrotnie w szpitalu. Lekarz śpiesząc się do domu kiedy miałem potworną dyskineze powiedział że jak nie ustąpi żeby skontakować się z lekarzem który będzie na dyżurze. Gdyby nie pielegniarka która dała mi relanium 2 tabletki odrazu, a nie jedą jak pozwolił lekarz zdychałbym w cierpieniu... Nikt nie potrafił podać przyczyny moich dyskinez i nerwobóli. Dopiero ostatnio zaobserwowałem zależność żę kiedy nie dojadam (a w szpitalu przez potworne jedzenie zdażało mi się to często) nerwobóle pojawiają się w tym dniu. Więc jestem szczęsliwy. Wystarczy że będę kontrolował żywienie i nie będę cieprieć. I odczuwać skutków tych okropnych bóli. A byłem całkowicie wyczerapny nawet żelazkiem nie mogłem prasować po powrocie ze szpitala. Wracając do tematu. Pacjenci rzekomo się nie leczą. I się nie dziwie! Tak samo uczniowie się nie uczą! Czy młodzi ludzie nie chcą chodzić do kościoła. Jeżeli ktoś mnie do czegoś nie przekona, nie pokażę żę to słuszne, żę to warte czegokolwiek. To jak może ode mnie wymagać że ja nie chce, skoro zwyczajnie nie rozumiem. A kto ma mnie przekonać do leczenia, jak nie lekarz. Ale lekarze są wygodni. 15 minut w ciągu miesiaca, leki, i będzie dobrze. Oby do przodu!
 3. one man show

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  g albo h ponieważ zawsze cofamy się wyłącznie o jedną litere. tylko że i poprzedza h, a h=g. a = b, a = d/c więc albo ab = ba albo d/c,/d/c albo aa albo bb albo a,d/c albo d/c,a nie lubię reklam na youtubie ale dzięki temu poznałem aplikacje która poprawia błędy gramatyczne w pisaniu po angielsku. spotkałeś się podobnie użyteczną reklamą?
 4. one man show

  Czy to schizofrenia?

  Jak widzę niektórych chorych na opóźnienie umysłowe wmawiając im schizofrenie to jest przykre. Ale leki biorą jak ja np. Tu nie chodzi że opóźnienie umysłowe jest ujmujące, jakby schizofrenia nie była? Ale że leczy się całkiem inne rzeczy pod podobnymi objawami.
 5. one man show

  choremu nikt nie wierzy.

  znudziło mi się pisanie i całe szczęście. z evotu odszedłem, z racjonalisty też. wątkiem o twierdzeniu fermata zakończyłem swoją karierę forumową. będę wpadał podokuczać albo potrollować na nerwicę. miałem nie kontynuować leczenia, ale chyba ide na oddział dzienny, bo po szpitalu nie mam depresji, ale jestem wyraźnie osłabiony i potrzebuje jakieś normalizacji żeby nie siedzieć cały dzień w pokoju. fajnie bo zaczynam staż i kurs od września, więc muszę trochę ogarnąć materiał, żeby się dobrze przygotować i dać z siebie wszystko, żeby zmienić status społeczny. czuje się na siłach, tylko jestem wykończony po szpitalu. i czas mi zbyt szybko płynie. a to nie jest zdrowe. więc nie ma sensu odpoczywać od forum, jak wpadam napisać jeden komentarz w ciągu dnia. doszedłem do wniosku.
 6. one man show

  Czy to schizofrenia?

  Według mnie schizofrenia jest często mylona. Schizofrenia to jakiś zespół przekonań, racji, poglądów, które mogą czerpać z realności, ale są urojeniowe. Pomimo tego że mogą być spójne logiczne. Natomiast ja się nie zgadzam z tym że jeżeli ktoś się uważa za napoleona bo miał sen, to schizofrenia. Podobnie w twoim przypadku to nie jest zespół pojęciowy który jest urojeniowy. Po prostu twój mózg nie pracuje jak powinien przez co masz zaburzoną logikę myślenia. Poza tym gdybyś pamiętała, to rzekomo nie miałabyś problemu - to nie jest urojenie. Jednak psychiatrzy generalizują. Jak powiesz: lubie kolor zielony. To kto wie czy niedługo to nie będzie objaw osiowy jeżeli paru schizofreników wykażą skłonności chorobowe związane z upodobaniem do tego koloru. Nie masz schizofrenii. Tylko zaburzone myślenie. Ale być może bez leków nie dojdziesz do siebie. Osoby które mają zaburzoną logike myślenia a są mylnie nazywani schziforenikami często odstawiają leki. I mają "nawroty" tylko że nie schizofrenii, bo jej nie mieli. Dlatego schizofrenii nie da się leczyć lekami. Lekami można leczyć zaburzoną pracę móżgu czy zaburzenie logiki myślenia. To co pisze jest wybitnie nie naukowe, ale bardziej wynikające z obserwacji.
 7. one man show

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  ani razu. jeżeli a = b, ac = d. to ile równa się "ab".
 8. one man show

  jak wyjść z wegetacji.

  u mnie problemem są leki. czuje się po nich nie depresyjnie co wyraźnie osłabiony.
 9. one man show

  choremu nikt nie wierzy.

  gdyby to nie był "głupi żart" to dostałbym wiadomość na pw a nie ktoś by pisał na forum oficjalnie. no nieważne. właśnie dlatego chciałem żeby usunięto moje posty. bo w miarę doszedłem do siebie, a ślad jaki pozostawiłem jest tematem do żartów. sorry że nie będę odpisywać, ale robię miesięczną przerwę.
 10. one man show

  choremu nikt nie wierzy.

  reklamują się na forum.
 11. one man show

  choremu nikt nie wierzy.

  dziękuje. u mnie już w porządku. po prostu lubie sobie popisać.
 12. one man show

  USUWANIE KONT

  wiesz, wszystko przez lekarza, który dał mi diagnozę. miałem brać leki przez 2 lata i odstawić. ale trafiłem do szpitala. z tą feralną kolbą/szklanką. dlatego pewnie miałeś rację, ale nie postawiłeś się w mojej sytuacji, w której to ja byłem poszkodowany. @Liber8 masz rację. po prostu za dużo spędzam czasu na forum. nie będę usuwał konta. zrobie sobie przerwę.
 13. kiedyś w gorszym stanie sypiałem dzień, budziłem się w nocy, sypiałem w nocy, budziłem się w dzień. budziłem się kiedy było ciemno, spałem kiedy było jasno. nie pamiętam co robiłem w ciągu dnia. pamiętam jedynie że raz byłem w kościele i nie odczuwałem czasu. wiążę się to z cierpieniem i trudem, bo dzień mija i nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak się zmieniamy, nie wiadomo co się zna mia dzieje. to powoduje dyskomfort psychiczny, a nawet cierpienie fizyczne,
 14. one man show

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  zdecydowanie dziwne pytanie. nie dzieliłbym bólu na kategorie. to jest cierpienie i każde jest trudne. dlaczego ludzie z diagnozą psychiatryczną obniżają swój standard życia?
 15. one man show

  USUWANIE KONT

  usuncie moje wszystkie posty, i konto przy okazji. bo żal jak to wszystko czytam.
×