Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

one man show

Użytkownik
 • Zawartość

  1049
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rozumiem. po prostu się śmieje że psychologia to szukanie optymalnego rozwiązania dla naszych problemów czy sytuacji. tak żeby się poczuć komfortowo nawet z problemami. i pytam się że trzeba komuś zapłacić 150 zł i usłyszeć psychlog powiedział. żęby zostać uzdrowionym. on to robi z obowiązku, to jego zawód. dlaczego nie szanujemy bliskich twierdząc że nie są nam w stanie pomóc?
 2. no bo jak zapłacą 150 zł to uwierzą w co usłyszą i się popłaczą że nie podziękowali za przyjęcie pieniędzy.
 3. one man show

  Wielkie twierdzenie fermata.

  Wiesz polecam się bardziej skupić już nie nad samym rozwiązaniem, a czego dotyczy. Wtedy może bardziej docenisz moje rozwiązanie. Wiesz czego dowodzi WTF ? stefan.
 4. one man show

  Niedosyt po zakończonej terapii

  XD zapomniałem podziękować psychologowi.
 5. one man show

  Wielkie twierdzenie fermata.

  Poruszyłem ten temat na innym forum, ale nikt nie zanegował mojej metody, ani tym bardziej nie potwierdził, więc pisze o tym tutaj. Metoda jest logiczna, prosta, łatwo da się sprawdzić, spełnia założenie. Pytanie jakie mnie trapi czy to może być aż tak proste? Wpadłem na to stosunkowo dawno bo chyba 2 lata temu, ale wydawało mi się to zbyt prozaiczne żeby to sprawdzać. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielkie_twierdzenie_Fermata dla trzeba zrobić tak żeby zawsze liczby się nie "równały" wpadłem na pomysł że jedyne rozwiązanie jakie jest możliwe to takie żeby znaleźć sposób dla gdyż wówczas znajdziemy rozwiązanie dla . uniwersalność polega na tym że wówczas niezależnie od potęgi równanie jest niespełnione dla "wyznaczonego ogóły liczb", a nie pojedynczej pary. jak to osiągnąć? wystarczy skorzystać z parzystości. czy to może być aż tak proste? jeżeli będzie nieparzyste, a będzie parzyste, to nigdy nie będzie parzyste. jest do zapis tożsamy (w tym rozumowaniu) do dla "wszystkich" . jeżeli , a to nigdy nie znajdziemy liczby która będzie parzysta, tak żeby spełnić to równanie. pamiętaj pomijamy potęgi, wtedy rozumowanie jest klarowne po czym można je przenieść na "". pytanie jakie mnie trapi czy parzystość można uznać za "Warunek" jak liczebność?
 6. po co psychologia? wydumane teorie które nie mają zastosowanie, ale nikt nie potarafi ich stosować, żeby nie wzbudzić uśmiechu. dlaczego mam wierzyć psychologowi, a nie mamie?
 7. one man show

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  gomoku. playok xD czy jakiś inny portal do gier logicznych?
 8. one man show

  Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia

  czasami myślę że jestem zniewolony i wtedy się modlę. czasami myśle że mam urojenia ale biorę leki. i wtedy myśle że istnieje inny świat, który ktoś nazwał schziofrenią.
 9. one man show

  Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia

  ten świat jedynie podziwia to co pokażą na bilobrordach w ładnej ramce. ja naprzykład rozwiązałem jeden z ważniejszym problemów w matmatyce, choć na matmie się nie znam w ogóle i nikogo to nie interesuje.
 10. one man show

  Klozapol

  Miałem ostatnio natłok myśli. I mówie doktorce: mam natłok myśli jeżeli nie dostane czegoś na wyciszenie, to zwariuje. Dobrze, dobrze, przepisujemy leki na schizofrenie, te co zawsze. To mówię: zmieniam lekarza. No to jakie leki pan chce: no nie wiem - odpowiadam, tylko zalasta może mi pomóć i abilify. doktorka przepisała, ale zalaste nie rozpuszczalą i nie przepisała abilify. Miałem takie śwaidome psychozy i odnłonięcia, że wiedziałem że jestem chory i leczyłem się nawet pastą do zębów. Do szpitala bałem się zgłosić, bo tam palą na potęge, a ja od dymu miałem tam ostatnio okropne nerwóbolele - albo niewiadomo od czego, ale w tym miejscu, więc tam nie chciałem iść. Na dordze wykluczania co mi może być zacząłem nawet podjerzewać sąsiada że mnie "czadzi", i jak szedł to powiedziałem "że ma przestać mnie czadzić", a on zadzwonił po pogotowie. Przyjechało pogotowie i chciałem znimi rozmawiać, ale nie otwarłem im drzwi. I rozmowa odbyła się przez okno. Niestety wezwali policje, a potem straż i otwarli drzwi i mnie zabrali do szpitala. W szpitalu prosiłem i tłumaczyłem sytuacje doktorace, ale na 24 godziny zabezpieczono mnie w pasy. Wyglądało to tak że wiedziałem i widziałem że szykują pasy, więc poszedłem na drugi koniec budynku. Lekarz - sanitariusz przyszedł i powiedział, że doktorka chce ze mną rozmawiać, więc udałem głupiego, powiedziałem dobrze i poszedłem w strone gabinetu> kiedy zacząłem iść w strone gabinetu, lekarz-sanitariusz powiedział NIE TAM, i zmusił mnie żebym szedł w strone pokoju, gdzie czekały pielegniarki z pasami.
 11. one man show

  Pociesz. Napisz coś miłego.

  Nowa zabawa. Osoba pisze coś smutnego albo po prostu pisze. A druga osoba musi jej dać wzmocnienie. Następnie zabawa nie musi być kontynuuowana przez te osoby, mogą się włączyć już nowe. Czy mam odstawić klozapol?
 12. one man show

  Klozapol

  Właściwie objawy negatywne to nic przyjemnego. Odczuwam ja pomimo tego że nie choruje. Niestety leki biorę. W efekcie nie mogę się niczym zając przez cały dzień - nauką, nawet grą w głupią gre. Tylko że: ja nie jestem chory. Muszę brać leki, bo grożą mi różne nieprzyjemności. Trochę żartuje. Bo nie wiem po co piszesz takie rzeczy. Chcesz pogadać po prostu albo potrzebujesz wzmocnienia, to po prostu napisz. Bo takie pisanie: mam odstawić, nie mam odstawić, to tylko prektekst zwrócenia być może uwagi na ciebie w gorszym samopoczuciu.
 13. one man show

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  nie, jak widzę tych czubków, to czuje się stary. byłaś kiedyś na wojewódzkich zawodach w koszykówkę?
×