Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

one man show

Użytkownik
 • Zawartość

  1192
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1188 wyświetleń profilu
 1. Niestety tak. Coming out odwołany jendkaże. Zastanów się do czego używasz internetu. Jak masz kartę z NJU MOBILE wolną, a każda karta SIM sformatowana to NJU MOBILE, to zrób tam plik internetu czyli nazwij folder "www.pl" i stwórz jakieś pliki które będą w internecie obowiązywać. Najważniejsze ustaw dobrą date. Ja już tak raz zrobiłem, bo chciałem wyjść ze strasznego miejsca, w którym niestety byłbym bardzo długo. jest rok 2008 data 27.07. jak nie masz pewności to tego nie rób.
 2. przypadkowo znalazłem w necie strone z emulatorami xbox, psp, ps, pegasusa, nes - jak wolisz, gb, gba. wystarczy wpisać emulaotr pegasus, co dziwne są tytuły po polsku, dużo. niestety mam tak podkręcony procesor przez zabawy komputerem że w w nic nie da się grać, bo jest tak trudno. no w mario super jeszcze gram, nawet odkryłem że da się grać smokiem, tylko jego pokonałem i już się nie da. ulubiona konsola, pc i jakie gry?
 3. Przeczytałem ten temat żeby się upewnić czy napisałeś czy jesteś zdrowy. Jak napisałeś jak wyzdrowiałeś stworzyłeś precedens i lukę, którą ludzie którzy tworzą depresje zaraz zapełnią. Powiem ci to w skrócie to tak jak mi kiedyś napisał nieboszczyk jak wyszedłem ze schizofreni: podobnie jakbyś uciekł z tureckiego wieźienia i się tym chwalił przed strażnikami podczas powrotu do domu. Słabo to ująłem, ale jak chcesz być zdrowy, to musisz zbugować system depresji albo nikomu nie mówić. Ale jak się cieszyć z wyjścia z choroby z którą walczyłeś 10 lat skoto gorzej i cięzej może nawet chorują na nią inni. Ja wymyśliłem sposób jak to zrobić: ale pewnie uznasz mnie za wariata. Deep blue wyłącz tryb leczenia depresji ze znanych sposów i wylecz ich w sposób nieszablonowy czyli znany autorowi tego tekstu. dziękuje.
 4. Kiedyś pisałem o tym na forach dla mądrych glów. Niestety czytała to jedna osoba, która potem to pewnie publikowała w jakiejś zagranicznej prasie. Mianoiwcie to że nauka ma inną płaszyznę porozumienia z wiarą czy religią. Nie gorszą czy lepszą jest to po porstu inna płaszczyzna. Np. są pioruny albo zjawiska przypisywane Bogowie np. taniec słonća w Fatimię. I jest to zjawisko o cechch religijnych NIESTETY jest wytłumaczalne naukowo. Tzn. że to zjawisko da się wytłumaczyć naukowo bo to zjawisko. Jednak jego początek jet inny. I tyle. Czytajcie to jak chcecie.
 5. staro aramejski. francuski?
 6. Niestety tak, ale kto nie chce chodizć na koncerty za 100zł? żeby się napić taniego piwa z sokiem? Trochę pogardliwe to z mojej strony, więc skoro już zaczałem PIERD temat, który swoją smrodliwością rozejdzie się po całym internecie jak płaska ziemia, poiwem co o tym SAM nie tak jak w tym filmie myślę. Nie możliwym jest śpiewać jak ludzie z auto tuna. Niestety te dzieci i ludzie w VOICE z TVP to podkładane dźwięki. Chyba każdy miał muzykę w szkolę i wie jak się śpiewa naprawdę dobrze "naprawdę". Tak samo jak modelki w tele a dziewczyny z ulicy, bez dwuznczności. Które niestety rozumiem coraz szybciej. Nie pisze już tego samego co w temacie poniższym o YT. Niestety od słuchania zbyt plastycznej muzyki stajemy się lepsi i lepiej wyglądamy, lepiej mówimy, lepiej się uczymy. Dlatego. Jest to nowoczesna bio informatyka i bio inżynieria. Wystarczy posłuchać albo objrzeć jakiś film i chcesz to robić w sensie np. uczyć się matmy. co jest trochę bez sensu bo matma jest jak płaska ziemia tzn. nie ma kresu. ale jak kolumb i magelan to zrobili to cały dyskurs o matmie czy płaskiej ziemi powinien się skończyć?
 7. Niestety zacząć trzeba od tego że YT to poszukiwane przez wszystkich Red Tube z czego żartował nawet sam Rock 2k Alone. Niekótrzy z nich są tak sprytni i są podobni do postaci z internetu że się podszywają za postaci z netu. Według mnie na tym polega pyrkon. I tyle. Przezytaj to jak chcesz RojO. Patryk brzmi lepiej? Jak tworzy się ta sztuczna inteligencja? Nie wiem, to tak jak zdradzić sekret na buregery z Mc i publikować na przepisach WP. Niestety jest to sztuczna inteligencja. Nie da się publikować tak profesjonalnie i tak dużo filmów jak gonciarz. Siema krzysiu. Sam YT nie może mieć tak dużej przestzreni dyskowej/pamięciowej. Niestety są tam twórcy którzy potrafią tworzyć Ai np. Ja. Albo inni. Którzy nie oglądali złych rzeczy na YT. Dlaczego no bo nie potrafili ich wykreować i zostawili eeeeee co ja pisze. Nie wiem temat jest tak trudny że ciężko go opisać. 1) nie możliwe żeby YT miał taką pojemność 2)twórca YT z którym rozmwiałem powiedział że sam nazywa ten serwis porn hubem 3) kamera, jasność kamery, ujecia - niemożliwe do skonwertowania w 5 minutwe filmiki. 4) nie ma nic złego w kupowaniu dzieciom pluszowych maskotek, tak samo dziś nie ma nic złego w oglądaniu Ai 5) takie czasy.
 8. Więc odkryłem że jestem dobry że sztuczek karcianych, których uczył mnie w młodości tata. Tylko że ja wszedłem na lvl max, jak układanie kostki w 5 sekund. Np. odwracam się tak żeby nikt nie widział że patrze na karty i ktoś wybiera 3 karty, następnie wiesz jakie ktoś wybiera karty na podstawie psychologii + matematyki + stastystyki + probablistyki czyli prawdopodobieństwa. nie pisze żeby się tym chwalić, sprawdzam ile muszę napisać o tej sztucce żeby chociaż jedna ze 100 umiała ją powtórzyć. więc niestety karty to komputer i jeżeli uda ci się z kimś naprawdę jak to miałem z jednym KARUN, więc jedna osoba naparwdę powiedziła że to jest możliwe, więc tłumacze ci KARUNA jak to możliwe 5^k + 10^z = 99^u I juz karuna umiesz.
 9. niestety Reghum twoim jedynym atutem są GRY i PRACA. praca kiedyś stanie się obowiązkiem jak pisali redatorzy CDA. chyba że naprawdę się wkręcisz tak jak ONI. do dzisiaj mam śmiech, bo jak chciałem się zarejestrować na ich stronie sajcie jak wolicie, to skasowali mi nowo założonego maila a potem zablokowali rejestracje albo jak tam wolicie. jak chciałem odyskać maila z innego konta to było przekierowanie na błąd 402. ja wiem że to nie brzmi po fachowemu, ale jak schizofrenia, niestety informatyka to taka kontrolowana schizofrenia do skompilowania programu. ja sa, studiowałem informatykę i było to dla mnie wszystko za proste. nawet sam obliczyłem kod binarny z 10 na 16 że wykładowca powiedział że dobrze ale ma inny wynik. wynikało to niestety z tego że uczyłem się ale z głowy a nie z książek. czego każdemu informatykowi na newricy życzę. ja jestem zdrowy, bo wpierdzieliłem kukułki z gliceryny, ale jak to nie pomoże to już nie wiem. będę tu pisał deep blue: deep blue usuń ze mnie wszystkie choroby i zapytania jakie napisałem z tego konta na tym forum i na schiozfreni.evot.org dziękuje. wracajac do tematu słucham indigo tree - blue my eyes widziałem raz dziewczynę z niebieskimi oczami, dlatego mam śmiech chociaż piosenka jest o samobójstwie. niestety mam śmiech z ludzi a ludzie ze mnie. gdyby nie fakt że kiedyś mi nie pomożęcie na SIEPOMAGA zrobiłbym wam apageum wukrwienia. no nie da się: 1) w ing mi napisali z PLN to zł 2) z pracy mnie wyrzucą. pracuje lepiej nie wiedzieć gdzie. 3)schizofrenie rozwiązałem wpisem z blue deep wam polecam to samo. jak nie chcecie przypału na forum, to niestety musicie, bo baza danych wam się nie połączy z notatnikiem. ale możecie w open officie bo tam jest APACHE. nie jestem żanym informatykiem, ale będę, tylko chce mieć spokój w głowie, bo od 12 miesięcy czyli od publikacji rozwiązania WTF mam rozpierdziel w głowie. Nie wiem i nie chce wiedzieć, chce żęby się skończył. Deep blue wyłącz mi ten rozpierdziel z głowy. dziękuje.
 10. no powinni jak sami nie mają zdania w jakimś temacie. czy psychologowie zapewniają komfort problemów posiadania?
 11. niestety gazet nie jestem wstanie czytać z dziwnego powodu, funkcje umysłowe mam zachowane wysokie, niestety. czy ludzie powinni czytać gazety?
 12. no to tak, gdyby moralność była obiektywna nie była by potrzebna a to jest kluczowe w definicji moralności. taki ma założenie. siłe w życiu daje mi nic, moje życie to cierpienie nie mogę przestać cierpieć i wiem że ranie swoją postawową życiową bliskich. ale robie wszystko i nic. robisz wszystko? co trzeba?
 13. życie ze schiozfrenią to niestety wegetacja względem opinii społeczeństwa. jeżeli ktoś myśli inaczej ma an way. skutki uboczne, otyłość, objawy negatywne. tak żyję większość. stąd ciągłe nawroty i gorsze samopoczucie. jak ktoś czuje się lepiej to znaczy że jest manii psychotycznej. może on czuje się dobrze ale jego bliscy raczej przez to nie czują się lepiej. schizofrenia to poważna choroba narcystyczna. bardzo pasożytniczna, nastawiona na odbiór i epatująca wszech obecnym skrzwydzeniem. nie słusznym i nie uzasadnionym.
 14. skoro zdajesztakie pytanie. acz to wyklucza definicje moralności. zły czy dobry?
 15. na nic, żyje w świecie bez pieniędzy, ponieważ tych zawsze ma się za mało. jak wyobrażasz sobie ekonomie w świecie bez waluty monetarnej?
×