Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fresh escape

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kolejny alkoholik... Na podstwową opieke zdrowotna czekasz miesiać. N psychiatre 3 miesiące. Bo jaśnei pan sie napi c musiał i nie wie ze takie problemy są z picia i po lekarzach łazi i potrzebującym ludzią kolejke zajmuje. Tak by powiedziała twoja matka, twoja babka i twoja sąsiadka. Obudż sie człowieku..
 2. Autor wyraził się jasno i rzeczowo. Większość zaburzeń osobowości jest związana z wychowaniem i wynosi się je z domu. Niejako zaraża sie nimi od rodziny. Czy chorobami psychicznymi nie da się zarazić ? Jeśli masz podatność na takie choroby, jak najbardziej. Można sie zarazić. Sam jestem ofiarą takiej chorej sytuacji gdzie w firmie pracowało klika trojga chorych i zaburzonych psyczicznie osób, na dodatek połowa "leczyła" sie narkotykami. I po roku wojen z nimi, wylądowałem w psychiatryku. Więc nie polecam. Nie mam nic do osób które chcą pracować i regularnie sie leczą. Natomiast osoby chore/zaburzone które nawet nie to ze się nie leczą. Ale nie mają żadnej świadomość swoich problemów powinny mieć renty i siedzieć w domu.
 3. Mi neuroleptyki pomagają tak w 50% procentach wyciszyć myśli. Od kiedy grożono mi śmiercią mój świat zmienił się diametralnie. Pojawiła sie pełna schizofrenia i paranoja prześladowcza. Wcześniej jakoś funkcjonowałem, choć też już miałem pewne objawy.
 4. Jeden dostanie apoplekcji a inny pójdzie spać jak baranek. Spróbj sam i sie przekonaj. Użyj mózgu
 5. Presja psychiczna i szkalowanie mojej osoby trwało miesiącami. Musiało się to odbić na moim zdrowiu...
 6. Dużo się w moim życiu działo. Ale wydarzenia z pracy z lat 2015 nie pozwalają mi normalnie żyć. Ciągle wracam pamięcią do tamtych czasów. Dwie osoby zrównywały mi życie chciałbym dla nich jak najgorzej. Ale teraz już się nie da nic zrobić. Ja od tamtych wydarzeń dostałem schizofreni a one mają się dobrze. Gdzie jest sprawiedliwość ?
 7. Ja sie poddałem, 2 lata temu zacząłem pić piwo, codziennie. Żeby zagłuszyć emocje.
 8. Ja mam tak cały czas. Wracam pamięcią nawet do czasów dzieciństwa. Obarczam się winą za każde wydarzenie z przeszłości. Do tego mam okropne koszmary co noc. Już sam nie wiem co jest realne a co nie...
 9. Ja z negatywów mam raczej mało objawów. Chyba tylko to że nie jestem rozmowny. Mój główny problem to pozytywy. Permanentna paranoja.
 10. Przeczytam pozcje, choć wiem że na niewiele się to zda. Lęk w schizofreni jest nie do opanowania plus autostygmatyzacja. Czuje sie jak wrak.
 11. Jeśli oczekujesz pomocy to powinnaś się jak najszybciej skontaktować z psychiatrą i to z nim przeprowadzić rozmowę o swoich myślach i o swoim stanie. Nikt normalny nie da Ci tutaj złotej rady na twoje problemy. Od tego są specjaliści.
 12. Zrób badania na to serce, będziesz miał pewność czy to coś poważnego/ Czy to na tle psychicznym. A co Ci psychiatra mówi ?
 13. Przyjmuje neuroleptyki, hydroksyzyna nic nie pomoże, jeśli neuroleptyki nie dają rady. Hydro działa na mnie jak cukierek. Już lepsze benzo.
 14. Leki psychotropowe na każdego działają inaczej. Ale jak dla mnie 5 mg olanzapiny to dawka jak dla chomika. Nie sądzę aby taka dawka miała większe znaczenie w leczeniu ...no właśnie czego ? Z jakiego powodu przyjmujesz takie neuroleptyki ?
 15. Wole proste metody. Połknę tabletke i po problemie. Najwyżej za parę lat zejdę na raka żołądka albo wcześniej na jakąś bakterie... :)
×