Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Merl

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam Czy to że kiedyś już z powodzeniem stosowałem fluoksetynę ale ją odstawiłem może spowodować że już na mnie nie zadziała gdy zacznę ją stosować na nowo?
 2. Brał ktoś 60mg parokswtyny na naerwice natręctw myslowych? Jakie opinie?
 3. Merl

  Blokowanie czy ignorowanie

  Właśnie to jest najgorsze że jedne myśli natrętne pociągają drugie myśli natrętne i takie ruminacje natrętne rozkminy. Radzisz sobie z tym?
 4. Merl

  Blokowanie czy ignorowanie

  Czyli należy zaakceptować i zignorwać również myśli, które pojawiąją się w następstwie innych mysli? A jakie książki przeczytałeś o nerwicy natręctw?
 5. Merl

  Blokowanie czy ignorowanie

  Tylko że ignorując jakąś myśl musimy jednocześnie blokować to aby nie zagłebiać się dalej w tą myśl. Rozumiesz? Bo to jest tak że myśli prowokują kolejne myśli. Co o tym sądzisz?
 6. Merl

  Blokowanie czy ignorowanie

  Akceptowanie czyli pogodzenie sie że są a następnie ignorowanie tego?
 7. Czy w nerwicy natręctw myślowych, gdzie mam do czynienia z róznymi niepotrzebnymi rozmyślaniami sposób polegający na zaprzestaniu wykonywania kompulsji powinien polegać na blokowaniu mysli czyli na uniemowżliwianiu ich pojawiania się czy też na ignorowaniu ich czyli na pozwalanie na ich występowanie ale na ich ignorowaniu?
 8. Czyli senność może z biegiem czasu odpuścić? Ogólnie 2 dni brałem 10 mg, 7 dni 20 mg i od tygodnia biorę 40.
 9. Nerwica natręctw myslowych. Moglbym spac caly czas. Ciagle jestem jak zywy trup. Czy to minie? Ile bierzecie już?
 10. Od ponad dwoch tygodni biorę Parogen, od tygodnia jestem na dawce 40mg. Caly czas bym spał. Całą noc cały dzien. Jestem piekielnie zmęczony. Czy to minie?
 11. Czy ktoś z Was orientuje się czy jest szansa dostania renty z powodu nerwicy natręctw? Podczas trwania schorzenia w ostatnim czasie doszło do dwukrotnej długiej hospitalizacji. pozdrawiam serdecznie :)
 12. Czy w nerwicy natręctw myślowych umiejetność rozpoznawania że jakaś myśl stała się już obsesyjna i wynika z zaburzenia to inaczej umiejętność wglądu?
 13. Czy na pojawiające się obsesyjne myśli można odpowiadać logicznymi argumentami zaprzeczającymi obsesje? Zauważyłem że czasami daje to uspokojenie ale na krótko potem znowu trzeba to powtarzać i tak w koło. Czy to jest kompulsja myślowa? Mam nerwice natręctw myślowych.
 14. Nie mogę. Mam nerwicę. Lecze się ale i tak czasami chce o coś zapytac tutaj
 15. Mam coś takiego że myśle o starych myślach bo umysł podpowiada mi że moge wywnioskować coś strasznie, ogromnie ważnego z nich.
×