Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fresh escape

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez fresh escape

 1. fresh escape

  Dopłata za bachora

  Typowy brak profesjonalizmu wywyołany zinternęceniem wielopostaciowym. Człowiek za to odpowiedzialny nie odróznia świata wirtualnego od rzeczywistego. Kto wie co jarał w dodatku...
 2. Ciągłe siedzenie w domu jest dobijajace. Poza kilkoma ulubionymi programami nie oglądam tv. Zdrowie mi nie pozwala.
 3. Patrz jak wyżej - forum/nerwica/schizofrenia. Bo to jest forum dla ludzi chorych na schizofrenie ?
 4. Widać nie masz pojęcia o tej chorobie żadnego. Jak masz pisać takie głupoty to w ogóle nie pisz, bo możesz tylko komuś zaszkodzić. Ale teraz jest 500+ dla niepełnoprawnnych. Ja na komisji MOPR mogłem dostać znaczny stopień. Czy należały by mi się jakieś pieniądze z tego tytułu ? Nie łam się. Poprostu następnym razem postaraj się lepiej. Powodzenia
 5. Widać mieli zdrowie.
 6. Od dziecka nienawidzę biegać, bieganie jest upokarzające. Za to lubię piesze wędrówki. Ale boje się iść do lasu . Rozmawiałem z lekarzem on chce mnie kierować na rętę. Ale mi sie nienależy. Nie mam lat pracy :(. Mnie chyba czeka ten sam los. Choć pewnie taki zasiłek nie tak łatwo dostać. A co z 500 plus ?
 7. Chciałbym mieć takie problemy....
 8. fresh escape

  Zaburzenia a praca

  Jak sie nie ma leków przed jazdą samochodem to spoko. Ja niestety takie lęki mam.
 9. haha łatwo powiedzieć, rzecz w tym ze ja nie chce siedzieć w domu. Chce pracować poza domem. wychodzić gdzieś. Robić coś. Nie mam renty jak większość z was i z czegoś muszę żyć.
 10. fresh escape

  Zaburzenia a praca

  Ja nie mam renty, pracowałem za granicą 6 lat a to się do nieczego nie wlicza. Bo składki na ZUS nie były odprowadzane. Mam tylko 2 lata w polsce, to już po zachorowaniu. Ostatnio pojawiła się oferta pracy w ZPCH na etat i tak sie zastanawiam... Ale musiałbym codziennie 25 km jechać autem. A tego się boje najbardziej.
 11. Aktualnie nic. Kiedyś grałem w gry. Teraz nawet to mnie nie kreci. Chciałbym pracować. Zarabiać pieniądze. Mieć stałe zajęcie. Mam nerwice na tym punkcie. Ja byłem za granicą kilka lat. Cokolwiek sie robiło. Ale aktualnie też uważam że nadaje się do czyszczenia kibli. Nawet poszedł bym do takiej pracy. Ale mam problem z dojazdami. Musiał bym sie chyba przeprowadzić do miasta.
 12. Od 1,5 roku siedze w domu. Nie pracuje, nie mam żadnych zajęć. Już mi powoli odbija z tego powodu nie mam co ze sobą zrobić. 8 lat pracowałem codzienie 5,6 dni w tygodniu. Boje się teraz pracować, jeżdzić samochodem do pracy. I już mi odbija. Cały dzień siedze przed komputerem ale to mi nie daje żadnej rozrywki, tak jak praca. Co mam począć ?
 13. Jeśli macie luki w cv wystarczy napisać żę było się za granicą w tym czasie. Nie da się tego sprawdzić. I po kłopocie
 14. Ja pije 3 dziennie na wieczór. Uspokaja mnie to i daje zajęcie. Dzięki któremu nie myślę o problemach. Jadę na rispolepcie i absenorze, elenium doraźnie. Mnie najbardziej wykańcza nuda dnia codziennego. Nie mam żadnego zajęcia.
 15. Nie tylko w to wierze, ale mam codziennie na to masę dowodów. Moje myślenie jest zaburzone. Po epizodzie stałem się innym człowiekiem. Z super ekstrawertyka, stałem się introwertykiem z napadami złości i wściekłości.
×