Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

matrix0606

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. matrix0606

  Dzisiaj czuje się...

  ...znacznie lepiej niż wczoraj.
 2. Już myślałem, że śmiejesz się ze mnie, a właśnie miało być śmiesznie, by w naszych problemach odrobinę się uśmiechnąć. Dziękuję.
 3. A doczytała dalej?
 4. W poście witającym jest ironia, zauważył(a) to kolega/koleżanka? Nie piję bo leki nie pozwalały by na to, to raz, a dwa to picie nic nie daje poza uciekającymi pieniążkami z portfela. Więc odrobina kultury i czytania ze zrozumieniem, między wierszami.
 5. Musisz znaleźć cel w życiu, bez niego słabo będzie. Rodzina, przyjaciele, pomoc jest konieczna. Psycholog, psychoterapeuta.
 6. Już jakiś czas temu byłem u wszelkich możliwych lekarzy bo nie wiedziałem co mi jest. Na końcu odwiedziłem psychiatrę. Zaczęło się niewinnie od tego, że przestało mi się odbijać, czyli myślałem że problemy gastryczne. Jedna gastroskopia na własne życzenie. Później szpital i szereg badań ogólnych. Teraz masa lęków głownie związanych z dławieniem, krztuszeniem, zanikiem czynności oddechowych. To wszystko sprawia, że nakręcam się niemiłosiernie. Jak dzieci jedzą w domu posiłki to najczęściej najlepiej by mnie przy tym nie było. Wracam do domu to każdy posiłek dzieci to trauma. Sam też niewiele jem, boję się zadławienia, często mam uczucie ciała obcego w gardle. Jak źle się czuję to jakby boli mnie coś z środku i mam straszne myśli w głowie, w tym i samobójcze.
 7. Witam szanowne grono forum. Jestem Piotrek i nie piję od wczoraj. A tak serio to tutaj na forum może nowy, ale z depresją i nerwicą zaznajomiony aż nadto. Pozdrawiam szanownych użytkowników i użytkowniczki tegoż forum.
×