Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pacjent13

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. pacjent13

  Co na przewlekłe zaparcia?

  Niektóre leki "na głowę" upośledzają pracę jelit. Jelita robią się leniwe i treści pokarmowe wędrują zbyt powoli. Wszelkie diety wysokobłonnikowe dużo nie poprawią, a tylko brzuch urośnie jak balon, wypróżnienia i tak będą nieczęsto. Śliwki, kapusty i inna zielenina sprawią że będziesz umierał z bólu.
 2. pacjent13

  Mycie rąk

  Daj znać jak się czujesz po anafranilu. Mnie on nie pomagał na natręctwa, przez ten lek mycie trwało dłużej, bo pogarszał koncentrację i ogólnie osłabiał.
 3. Zastanawia mnie jak to jest z lekami typu SSRI. Czy można je brać wiele lat, czy po latach lek może przestać działać (mózg się uodporni). Czy warto zmieniać co jakiś czas np. escitalopram rok czasu, potem fluoksetynę oraz kolejne typy tego rodzaju leków.
 4. pacjent13

  Nauka mnie wyniszcza psychicznie

  Jeśli masz OCD, to cokolwiek w życiu będziesz robić zamieni się w obsesję. Wszystko na czym Ci zależy zniszczy nerwica. Kiedy dojdziesz do takiego momentu że nauka już nie będzie możliwa, nieefektywna i zakończysz swoją edukację to nadal będziesz odczuwać lęk a wtedy nerwica znajdzie swoje ujście w innych czynnościach. Kiedy już ze wszystkich potrzeb wyższego rzędu zrezygnujesz (szkoła, praca, hobby, sport) to wtedy nawet te podstawe i prymitywne czynności będą Ci sprawiać kłopot, np. związane z odżywianiem się lub z higieną. Następny etap upodlenia się to już leki w końskich dawkach, patrzenie w sufit, sranie pod siebie. Nie czekaj dłużej i idź natychmiast do psychiatry.
 5. pacjent13

  Czy to na pewno nerwica?

  Jeśli żyjesz w ciągłym napięciu i stresie to żadne pozytywne myślenie nie pomoże. Według mnie powinnaś iść do psychiatry po jakieś leki na uspokojenie a potem do psychologa. Im wcześniej tym lepiej.
 6. pacjent13

  Nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne

  Oglądam teraz taki serial " Better Call Saul". Brat głównego bohatera cierpi na tą "przypadłość". Właśnie kończę oglądać trzeci sezon. W przedostatnim odcinku tego sezonu następuje u niego ogromna poprawa. Jednak potem lęk i napięcie staje się nie do opanowania i doprowadza go do tragedii. W domu ma wszystkie urządzenia elektryczne wyłączone, prawie nie wychodzi z domu, używa folii aluminiowej do okrycia się. Każdy kto wchodzi do niego do domu ma obowiązek zostawienia telefonu w skrytce przed domem oraz dotknięcia kabla uziemiającego.
×