Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Honorata25

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W takim razie kończę dyskusje na ten temat
 2. Ok, sorki. Chciałam tylko podać przyklad
 3. A tak właśnie, niektóre rzeczy, które mogą człowiekowi pomóc, są w Pl zakazane, a alkohol? Dlaczego alkohol jest legalny i tak łatwo dostępny? Przecież to właśnie przez alkohol jest tak dużo nieszczęść na świecie.
 4. Tak wiem, ale sam zakup growkita jest w 100 procentach legalny
 5. W Polsce rosną łysiczki z tego co się orientuję. Można też kupić growkit i sobie samemu wyhodować . Z tego co właśnie czytam, to nawet w Pl jest legany zakup takiego growkitu. Tak wiem, ale sam zakup growkita jest w 100 procentach legalny
 6. W Polsce rosną łysiczki z tego co się orientuję. Można też kupić growkit i sobie samemu wyhodować . Z tego co właśnie czytam, to nawet w Pl jest legany zakup takiego growkitu.
 7. Poprawia stan psychiczny i łagodzi objawy lękowe u pacjentów cierpiących na chorobę nowotworową. Wpływa na zmniejszenie ilości myśli samobójczych. Pomaga uniezależnić się od nikotyny, same dobre rzeczy na ten temat czytam.
 8. Psylocybina ma właściwości psychodeliczne występujący naturalnie w setkach gatunków grzybów psylocybinowych. Magiczne grzybki. Z tego Ci się orientuję, to można zapisać się i odbyć "podróż" pod okiem specjalisty.
 9. Honorata25

  Hejka

  Też bym chciała mieć takie podejście, w sumie spróbuję, może się uda
 10. Honorata25

  Hejka

  Dziękuję za odpowiedź, fajne masz podejście "tylko nerwica"
 11. Honorata25

  Hejka

  Dziękuję za odpowiedź, do niedawna jeszcze ćwiczyłam systematycznie, lecz po pogorszeniu się mojego stanu, straciłam ochotę na wszystko, w tym na ćwiczenia. Jogi co prawda nigdy nie próbowałam i na pewno spróbuję, bardzo dziękuję .
 12. Honorata25

  Hejka

  Dziękuję za odpowiedź, czasem muzyka trochę pomaga, lecz ja niestety tak mam że muszę być skupiona na swoich myślach i chorobie bo inaczej coś się stanie, ciągle jestem spięta, nie potrafię się wyluzować, a bardzo bym chciała. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wiadomość. Dobrej nocy.
 13. Co myślicie na temat terapi psylocybiną?
 14. Co myślicie o terapi psylocybiną?
 15. Honorata25

  Hejka

  Dziękuję za odpowiedź, na to liczę. Właśnie zapoznaje się z całym forum. Pozdrawiam.
×