Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anemon

Użytkownik
 • Zawartość

  1559
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

592 wyświetleń profilu
 1. anemon

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Dziękuję, byłam w kinie z koleżanką 🙂 Poprawiło mi to nastrój
 2. anemon

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  też chcę, może wieczorem uda się osiągnąć taki stan
 3. anemon

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Czy ktoś mógłby mi dziś sprawić przyjemność? Coś miłego, parę słów, proszę...
 4. anemon

  Nasze Sny

  Tym razem Sting...
 5. Dawno się nie masturbowałam, skończyło mi się wino, w paczce ostatni papieros, ja pie*dolę - trza do sklepu po fajki i kabanosy
 6. anemon

  Nasze Sny

  ... i miałam makijaż wykonany intensywnie czerwoną szminką
 7. anemon

  Nasze Sny

  Wraz z trzema kobietami, wyglądającymi jak amerykańskie gwiazdy filmowe (same zadbane blondyny), spaliłam w szybie windy stare radio, niepotrzebne sprzęty i jednego lub dwa koty. Jedna z kobiet była moją teściową.
 8. anemon

  Co teraz robisz?

  spożywam obślizgłą grzybową z makaronem
 9. I znów patrzę na Ciebie przychylnie, choć nie powinnam. (Nic osobistego? Porównywać stosunek waginalny czy też minetkę z koprofilią?)
 10. Ale dlaczego, skoro to nic osobistego? To tak jak ja bym miał do Ciebie żal, że odrzucałoby Cię od męskich genitaliów. Ok, jestem już zmęczona. "Rzucę cipką" w kogoś, dla kogo nie będzie to bulwersujące. Chodzi o moją traumę... dlatego wspomniałam o pogardzie. Myślę, że był też (wiadomo, o kogo chodzi) zazdrosny o moje wcześniejsze relacje, a konkretnie o zbliżenia.
 11. Dzięki. Rozumiem, że teraz postrzegasz mnie jako kogoś gorszego, bo nie zachwycam się...jak to ujęłaś... Poczułam się nieakceptowana w pełni, gorsza. Jakbyś odrzucał moją seksualność. Wzbudziło to nieprzyjemne wspomnienia... kiedy moja seksualność zdawała się być przedmiotem pogardy i jednocześnie zazdrości.
 12. Przypominam sobie. Wybacz krępujący off topic. Ależ Ciebie wyidealizowałam, mea culpa. Czasem czułam się aseksualna, ale nie byłam negatywnie nastawiona do seksu, po prostu mnie nie interesował - potrzebowałam przede wszystkim przyjaźni. Za wszystkich się nie wypowiem.
 13. czy lepkość cipki Cię odrzuca, czy przeciwnie
×