Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anemon

Użytkownik
 • Zawartość

  1824
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

2614 wyświetleń profilu
 1. Cześć, @listonosz. Co znaczy podstarzały? Uczestnicy zlotów są w różnym wieku. Ja przykładowo przed 40-tką.
 2. Powyższe badanie (ankieta) jest aktualne do końca października.
 3. anemon

  Nasze Sny

  Ponownie przyśnił mi się Paweł Pindur. Leżeliśmy w łóżku w naszym wspólnym domu, nie mogliśmy zasnąć i rozmawialiśmy. Koło 3 rano Paweł zaczął krzątać się po domu, ja zapaliłam papierosa. Ogólnie sen bardzo przyjemny.
 4. Po epizodzie psychotycznym przejrzałam na oczy. Mam pewność, że nie istnieje. A nie, to nie był epizod, byłam po prostu bardzo uduchowiona.
 5. Mam niepokojąco dobry nastrój, może dzięki odnowieniu znajomości z kumpelą z liceum.
 6. @alone05, szkoda, że usunęłaś wcześniejsze rysunki, nie zdążyłam przejrzeć Twojej galerii. Skrzypce wyszły płaskie, ale kolibry super.
 7. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Również dziękuję, dobrze się bawiłam
 8. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Zlot już jutro, ktoś, coś? Mamy już 8 chętnych osób.
 9. anemon

  Życzenia urodzinowe

  @carlosbueno, spełnienia marzeń z okazji urodzin
 10. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Informacja o dokładnym miejscu zlotu tylko na pw. Pozdrawiam
 11. anemon

  Nasze Sny

  Śnił mi się Collins Key. Przylatywał do Polski raz na miesiąc, by dać występ w miejskiej bibliotece pod moim domem, a ja o tym nie wiedziałam. Ostatecznie jednak udało mi się trafić na jego występ. Rozmawialiśmy, wyglądał na obrażonego.
 12. anemon

  Nasze Sny

  Śnił mi się Paweł Pindur. Okazywałam mu zainteresowanie, chciałam z nim być, a on wybrał śliczną brunetkę o kręconych włosach.
 13. W imieniu znajomej zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Dzień dobry Nazywam się Katarzyna Herko i jestem studentką ostatniego roku psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Przeprowadzam badania dotyczące postaw wobec sportu. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pozwolą na poszerzenie wiedzy na ten temat. W związku z tym proszę o wypełnienie poniższych kwestionariuszy, co nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Prosimy Państwa o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zamieszczone w kwestionariuszach. Dziękuję. Ankieta: Wpływ temperamentu na motywację do uprawiania sportu
 14. anemon

  Śląski zlot 2018

  @kamil89, @Resider, @zduszonyszept, @legeartis, jeśli nadal jesteście zainteresowani udziałem w zlocie, serdecznie zapraszam
 15. anemon

  OT

  Nie wszyscy śledzą losy bohaterów Gry o tron... Smuteczek
×