Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anemon

Użytkownik
 • Zawartość

  1794
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1501 wyświetleń profilu
 1. @exodus!, widzę, że za wszelką cenę chcesz zakpić z @nvm'a. Pozwolę sobie wyjaśnić, w etykietach produktów są wyszczególnione węglowodany, w tym cukry, ale nie ma podziału na cukry proste i złożone, w związku z czym kupujący nie wie, czy ma do czynienia z glukozą, fruktozą czy sacharozą.
 2. Gratuluję, nvm'ciu. Odstawieniu cukru towarzyszyły jakieś nieprzyjemne objawy?
 3. Bohater filmiku nie tylko odstawił cukier - całkowicie zmodyfikował swoją dietę. Jeśli dobrze pamiętam, odstawił też produkty z mąki, jadł tylko chude mięso, warzywa i owoce. Trudno więc przewidzieć, które zmiany w organizmie zawdzięcza rezygnacji z cukru.
 4. Cześć, masz za sobą traumę molestowania lub gwałtu? Przyjmujesz leki psychotropowe, np. SSRI? Aktualny stan to etap w Twoim życiu, czy brak u Ciebie zainteresowania sferą seksualną od dzieciństwa/okresu dorastania?
 5. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Para stałych bywalców nie weźmie udziału w zlocie, spotkamy się w okrojonym gronie. W najgorszym wypadku pojadę sama
 6. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Jednak prognoza pogody nie jest optymistyczna, może padać, ale i tak nie rezygnujemy ze spotkania. Ustaliliśmy godzinę 15.00. Zapraszam chętnych.
 7. anemon

  Nasze Sny

  Śnił mi się Paweł Pindur. Bardzo przyjemny sen
 8. anemon

  Śląski zlot 2018

  @Resider, sprawdź PW
 9. Piwko i przygotowywanie słowniczka pojęć na okoliczność zbliżającego się egzaminu.
 10. anemon

  Zlot- województwo śląskie

  Do zainteresowanych zlotem: co powiecie na spotkanie w niedzielę 26 maja w Parku Chorzowskim, konkretnie w Leśniczówce? Długoterminowa prognoza pogody jest optymistyczna. Można podjechać pod Leśniczówkę samochodem albo spotkać się na przystanku tramwajowym "Stadion Śląski" i zrobić spacer. https://lesniczowka.art.pl/
 11. anemon

  Nasze Sny

  Sen erotyczny z moim psychiatrą
 12. anemon

  Integracja psychiczna

  @nvm, u mnie też poczta nie działa, a chciałam jeszcze zapytać, w jaki sposób dotąd uelastyczniałeś swój opór. Były to działania jednorazowe, czy systematycznie powtarzane?
 13. [[Template core/front/forms/commentTemplate is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Taki oto komunikat na czarnym tle wyświetla się w okienku prywatnej odpowiedzi. Nie można go usunąć, tym samym nie da się napisać wiadomości.
 14. anemon

  Integracja psychiczna

  Obie części chcą postawić na swoim jednocześnie, czy możliwy jest kompromis: pozwolić sobie na spontaniczny ruch, po chwili zastygać, i tak na zmianę?
×