Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

alone05

Użytkownik
 • Zawartość

  1907
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. alone05

  Co dziś na obiad?

  makaron z musem truskawkowym
 2. Dzisiaj byłam z matką na spacerze. Matka kupiła w warzywniaku ziemniaki i jajka.
 3. Zawsze lubiłam święta Bożego Narodzenia, przed świętami było sprzątanie w domu, pomagałam też mamie robić sałatkę jarzynową, były też słynne pierogi z kapustą, chodziłam do kościoła na pasterkę albo następnego dnia po Wigilii rano, raz nawet miałam śmieszną czapkę Mikołaja i rozdawałam wszystkim w rodzinie prezenty, święta kojarzą mi się przede wszystkim z prezentami, święta stały się bardzo komercyjne. Sklepy muszą na czymś zarobić i ja to rozumiem, przed świętami najwięcej zarobią sklepy.
 4. Zamknęli mój Warsztat Terapii Zajęciowej z powodu koronawirusa, zamknięty jest od 1 listopada i nie wiadomo jak to długo jeszcze potrwa.
 5. Obecnie czytam "Powrót do starego domu" Ilony Gołębiewskiej, bardzo miła lektura na jesienne wieczory oraz "Czarna polewka" Małgorzaty Musierowicz, też miła lektura.
 6. pomalowałam sobie paznokcie na srebrny kolor.
 7. Dzisiaj planuję obejrzeć 18 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 Polska. Potem będę się kąpać, myć włosy, myć zęby i potem spać.
 8. Witam. Jak tu milutko na forum. Miłego dnia.
 9. Ja mogę takie fotki czasem obejrzeć jak te kobiety są ubrane, mogą być fajnie ubrane, gołych nie lubię, to nic ciekawego.
 10. alone05

  Co teraz robisz?

  piję kawę i słucham muzyki
 11. Witam. Jakie to jest dziwne, im więcej słodyczy zjem tym bardziej jestem głodna, myślałam, że się słodyczami mogę najeść a tu dalej jestem głodna.
 12. Ja bym nie mogła głodzić się, muszę jeść przynajmniej 5 razy dziennie posiłki.
 13. Dzisiaj byłam na samotnym spacerze. Kota dzisiaj nie spotkałam.
×