Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

alone05

Użytkownik
 • Zawartość

  1687
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. alone05

  O czym teraz myślisz?

  myślę o seksie, o dzikim seksie.
 2. Skoro tak to pewnie to jest przemyślana decyzja.
 3. Opinie o mnie: spokojna cierpliwa mądra uśmiechnięta ładne włosy miła szczera radosna zrównoważona wytrwała ładne imię delikatna i wrażliwa cicha cichutka i milutka
 4. alone05

  Co teraz robisz?

  myślę o tym, że mam zdolność jasnowidzenia, przewidywania przyszłości, w intuicyjny sposób przewiduję co ma nastąpić, umiem też przeniknąć dusze innych ludzi, owa intuicja i duchowe bogactwo stanowi dla mnie inspirację do dalszego rozwoju, jestem wyczulona na potrzeby bliźnich, nigdy nie przechodzę obojętnie obok bólu czy cierpienia, posiadam umysł jasny, przenikliwy, bystry, jestem energiczna, aktywna, należę do pracowników zdyscyplinowanych zawsze wymagających od siebie maksimum oddania i wysiłku. Największym marzeniem moim jest aby świat stał się lepszy i szczęśliwszy.
 5. Dzisiaj byłam z grupą ludzi na wycieczce, wracałam metrem i wracając wstąpiłam do kiosku coś sobie kupić.
 6. wkurzają mnie ludzie zachwycający się dzieciaczkami, większych kretynów w życiu nie znałam.
 7. Ja opłacam koszty wysyłki.
 8. alone05

  Wkurza mnie:

  Mnie też to wkurza. Bachory mnie wkurzają.
 9. alone05

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Ja byłam na trzech oddziałach w Warszawie, z tym, ze mam fobię społeczną, to można zwariować od tego przebywania w grupie, ciągle jakieś grupowe zajęcia. Zwariować można.
 10. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie przejmuję się swoim wyglądem, mogę wychodzić z domu w potarganych włosach i w ogóle mi to nie przeszkadza, to może być wynik terapii zajęciowej, bo na terapii trzeba być skupionym na swoim zajęciu, na pewno nie można myśleć o wyglądzie.
 11. alone05

  Mój dzisiejszy dzień

  Dzisiaj kolejny nudny dzień w warsztacie, posegregowałam ścinki szkła kolorami, rysowałam mandale, byłam w łazience załatwić się, musiałam zmienić podpaskę. Wiadomo dlaczego chodzę na warsztaty. Pewnie tak samo jak inni, mamusia pewnie ich wysłała na warsztaty na terapię, bo mnie tam wysłała mamusia, myśli, że przyzwyczaję się do pracy i będę tak codziennie pracować a mi się już znudziło, będę mieć myśli samobójcze przez nudną pracę.
 12. Zdałam sobie sprawę, że wszyscy faceci, którzy przychodzą do warsztatu mieszkają z mamusiami i też często do nich dzwonią (faceci ci mogą mieć już około 50 lat) to jest trochę dziwne, bowiem chyba każdy człowiek staje się w końcu kiedyś samodzielny (no, ale oni samodzielni nie są).
 13. Weekend mi upłynął na spaniu w łóżku, trochę czytałam książkę a resztę czasu spałam. Czuję się wypoczęta.
 14. a lubisz zwierzęta? to pracuj może ze zwierzętami
×