Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mapa użytkowników


Liber8

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się na forum mapka, każdy kto by chciał mógłby dodać swoje miasto/wieś. To byłoby pomocne w spotkaniu się z kimś na ☕ I w dziale zlotów umieścić, albo jeszcze lepiej na stronie głównej :D Od strony informatycznej nie umiem tego zrobić, ale może ktoś potrafi? Co myśli moderacja/administracja o tym pomyśle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Myślę, że nie ma technicznych możliwości zamieszczenia na Forum mapy, która byłaby edytowalna dla wszystkich

 

Wydaje mi się, że jest taka funkcja w Google My Maps, ale każdy z użytkowników dodających coś do mapy musi być zalogowany na swoje konto google. Jeśli nie będzie- zobaczy mapę, ale nie będzie w stanie jej edytować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Monstera napisał(a):

 

Wydaje mi się, że jest taka funkcja w Google My Maps, ale każdy z użytkowników dodających coś do mapy musi być zalogowany na swoje konto google. Jeśli nie będzie- zobaczy mapę, ale nie będzie w stanie jej edytować. 

Forum daje ludziom anonimowość. Konto Google często opatrzone jest danymi. Poza tym, jest to platforma poza forum, więc nie wp za to odpowiada wtedy prawnie. Niestety taka możliwość odpada, chociaż też o tym pomyślałam w pierwszej chwili.

 

Sposób który mi się nasunął to ankieta, ale wtedy moglibyśmy wrzucić tylko większe miasta. 

Poza tym jest to powielanie subforum z miastami więc też bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta to nie jest zły pomysł. Można by ją dodać tam gdzie subforum z miastami. Można byłoby zrobić ją województwami, bo miast za dużo. Byłoby wiadomo kto z jakiego jest regionu. 

@Illi słusznie zauważyła, że komentarz uczyniony na Google pokaże dane osobowe zawarte w koncie mailowym. Poza tym nie da się tego połączyć z Forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×