Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

chyba histeryka,dlatego tak gówniane to wszystko,bo ci na górze wiedzą jak to ukierunkowywać,żeby ludzie sobie wydrapywali oczy o kwestie które tak naprawde koło członka wszystkim latają-w sensie nie mają prawie żadnego wpływu na nasze życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, no niestety, kwestie światopoglądowe i pieprzenie o nich w kółko nic nie kosztuje. Konkretne reformy gospodarcze już tak.

 

Z chęcią bym to to obejrzał, gdyby się odbyło:

http://niezalezna.pl/66980-kukiz-proponuje-poprowadze-debate-prezydencka-andrzej-duda-wchodze-w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to już jest widać na tym forum, że jak z kimś się zgadzasz, tzn. że ma on własne zdanie. Natomiast jak się z kimś nie zgadzasz, to znaczy, że jest bezmyślny i brak mu refleksji. Śmieszne trochę i zalatuje hipokryzją.

 

Nie. Po prostu uważam, że posługujesz się bardzo stereotypowymi, wybiórczymi argumentami. Tymi, które ci pasują. Tak samo jak z argumentacją o tych bogatych gejach (jak ktoś zaprzecza, to znaczy, że nie ma racji, bo Ty znasz tylko takich). Uważam, ze ograniczanie się jedynie do swoich własnych obserwacji, pomimo że materiał badawczy, że tak to określę, jest powszechnie dostępny, wpływa na te poglądy. Jeśli nie bierze się pod uwagę rozmaitych czynników, przyczyn, itp, to i wnioskowanie kuleje, bo oparte jest na ograniczonym materiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje poglądy wynikające z doświadczeń i obserwacji, jak chyba każdy. Człowiek ma to do siebie, że swoje wnioski opiera na tym, z czym się zetknął. Co nie znaczy, że trzeba mnie od razu wyzywać i upokarzać. W końcu na podstawie tego forum i o lesbijkach będę mieć własne zdanie, że wredne... pindy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje poglądy wynikające z doświadczeń i obserwacji, jak chyba każdy. Człowiek ma to do siebie, że swoje wnioski opiera na tym, z czym się zetknął. Co nie znaczy, że trzeba mnie od razu wyzywać i upokarzać. W końcu na podstawie tego forum i o lesbijkach będę mieć własne zdanie, że wredne... pindy.

 

Myślę, że sama świetnie pokazałaś teraz, jak wyglądają Twoje obserwacje. Poznałaś na tym forum 1 lesbijkę. Miałam czelność nie zgodzić się z Tobą i zarzucić Ci wybiórczość i na tej podstawie już wyciągasz wnioski. Grupa badawcza zaiste bogata. Wnioskowanie też wyjątkowo subtelne. Wredna pinda = osoba, która dostrzega braki w Twoich argumentach. Fakt, że uznałam je za bezrefleksyjne i wybiórcze nie jest obrazą. Widać, jak dokonujesz obserwacji i na jakiej podstawie wyciągasz wnioski. Być może tak samo jest w przypadku Twoich poprzednich wypowiedzi i liczba kilku osób przeistacza się w całą grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te braki w argumentach? No gdzie? A ta cała "pinda" to zdaje się, że też lesbijka. I napisałam, że w końcu chyba zacznę wyciągać takie wnioski, a nie że już wyciągam. Na podstawie dwóch "niezrównoważonych" (nie chcę używać mocniejszych słów) to jeszcze za mało dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te braki w argumentach?

Ile razy można pisać to samo? Wyciągnęłaś tylko te argumenty, które Ci pasowały. nie uwzględniłaś szeregu innych argumentów podawanych przez lekarzy. Wiele jest przecież teorii dotyczących tego, skąd się biorą orientacje. Jeśli ktoś wyciąga tylko jedną, która pasuje (Ty pisałaś tylko o problemach z ojcem, negując inne teorie), to jest to dość wybiórcze.

 

 

A ta cała "pinda" to zdaje się, że też lesbijka
.

Nie wiem, do łóżka jej nie zaglądałam. Ale wystarczy, że ją po prostu zapytasz.

 

 

Na podstawie dwóch "niezrównoważonych" (nie chcę używać mocniejszych słów) to jeszcze za mało dla mnie.

 

Widzę, ze lubisz obrażać innych (widziałam Twoje wypowiedzi w innych wątkach, np. rozmowy z Evią). No cóż, taki masz styl. Skoro jestem według Ciebie niezrównoważona - hmm, nie pierwszy to błędny wniosek, który wyciągnęłaś i zapewne nie ostatni. Trochę to dziwnie zresztą brzmi, skoro weszłaś na forum, które jest dla ludzi z problemami i w innym wątku skarżyłaś się jeszcze, ze tu zbyt wielu ludzi, którzy sobie dobrze radzą, zbyt wielu zaradnych. Myślę, że sama nie wiesz za bardzo, czego chcesz i wściekasz się na innych. I łatwo ferujesz wyroki. Bardzo łatwo. Ale i mamy kolejną definicję: osoba niezrównoważona = osoba, która nie zgadza się z Toba (nawet nie musi cię obrażać, wystarczy, ze się nie zgadza. Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że wcześniej ty zaczęłaś obrażać mnie, bo się nie zgadzam z Toba i że łatwo ferujesz wyroki. No i że taki masz styl. Mogę tak powiedzieć? Mogę. Każdy kij ma dwa końce. Tak, to rzeczywiście smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu WYBORÓW ... bardzo podoba mi się propozycja Pawła Kukiza o zorganizowaniu debaty obecnym kandydatom. Duda już się zgodził ;)

Ciekawe, co z leśnikiem?

 

Btw Rzeczywiście szkoda, że nowa krew nie dostanie się do belwederu :? Macie rację ... to wszystko już było! Life :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, leśnik już pakuje walizki w belwederze...

I słusznie bo belweder to nie miejsce dla ex prezydenta podwyższającego podatki.

Abstrahując od awantury jaka wywiązała się w tym wątku poraź kolejny to wniosek jest jeden.

To co zrobił Tusk w 2005 roku jest niewybaczalne. Tak podzielić naród.....masakra. Ktoś pisał tu ze istnieją 2 polski i miał rację. Jedna normalna a druga różowo lewacka. A wspólna mają ze sobą tylko nazwę......

Radzę dyskutantom tego wątku z obu stron barykady dajcie se siana. Więcej dystansu. Wygra kandydat z większym poparciem. Jeśli oczywiście nie powtórzy się opcja samorządowa z podfalszowaniem wyników.

Nic na to narazie nie wskazuje. Czemu was lewicowych tak przeraża zwycięstwo Dudy?

Nic się nie zmieni prócz tego ze Prezydent zacznie dbać o polskie sprawy zamiast skakać po krzesłach w Japonii.

Jednak Duda nikomu nie nakaze zmieniać życia i poglądów i nie będzie na chama pchal ideologii tak jak lesnik promuje gender.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DETEKYWMONK NAUCZ SIĘ EDYTOWAĆ SWOJE POSTY, A NIE STRZELAĆ SERIĄ FLOODU! (PINDA TEŻ) [to wkurvia]

Polska już jest podzielona na dwa kraje: na Polskę A (bogatszą, zachodnią i miejską) i Polskę B (wschodnią, biedniejszą). To widać choćby i na tym forum. Jak ktoś mieszka w mieście i na dodatek na zachodzie, to uważa, że wszędzie w Polsce jest tak dobrze i ludzie tylko z ajfonami biegają.

O ile to jest aluzja do mnie, to przypominam, że jestem z Polski B, zacofanego gospodarczo zadupia. I właśnie pochodząc z tejbiedniejszej części kraju, o którym wyrażasz się, że

gospodarczo od paru lat to i tak jest dno totalne, nieprzerwany kryzys gospodarczy, więc naprawdę u nas w Polsce już gorzej być nie może.
, dziwią mnie Ukraińcy, którzy przyjeżdżają do nas na prace sezonowe i cieszą się z zarobków.Czyżby u nich było dno jeszcze totalniejsze?

 

No teraz to ostro pojechałeś, bo jakoś moje spostrzeżenia są wręcz przeciwnie. Geje trzymają się razem i jeden drugiemu zawsze posadę załatwi.

Czyli jednak "da się". Może to reszta Polaków jest niezaradna :D?

 

Każdy psycholog Ci to powie i każdy lekarz wie, że to nie jest genetyczne, tylko stanowi skutek złej relacji z ojcem w dzieciństwie.

Może miałaś na myśli psychoanalityka? Freud i spółka. Żaden autorytet. W ogóle co to ma być za dowó, że "każdy psycholog i każdy lekarz"? Ich edukacja tego tematu raczej nie pokrywa, a poziom psychiatrów potrafi być żenująco niski - na kwestie związane ściślej ze swoim zawodem odpowiedzieć poprawnie nie umieją, a na gejach mieliby się znać? Proszę, podaj dowody empiryczne. Badania z podwójnie ślepą próbą, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka mądrych słów,przed drugą turą.Skupcie się, bo padną bardzo ważne słowa.

Społeczeństwo wybrało.Duda lub Komorowski.Komorowski lub Duda.Czym się różnią, a co ich dzieli.Najpierw różnice.Na pewno wiek.Na pewno poglądy gospodarcze.Komorowski bardziej liberał gospodarczy.Kiedyś sam przyznał,jest wyznawcą kapitalizmu.Duda, bardziej socjalista.Ale nie w stylu Ikonowicza.Tylko bardziej łagodna wersja.

W sprawach obyczajowych obecny prezydent jest bardziej otwarty.Ale nazywanie człowieka lewakiem,jest błędne.Daleko mu do lewaka.

Co do Dudy.To mamy tu typowego katolika.Ale nie fanatyka typu Brauna.

Co ich łączy ? Obaj są prounijni.Nie słyszałem wypowiedzi Dudy, który byłby za wyjściem Polski z UE.

Jak macie na to dowody, to proszę o linka.

Na pewno Duda jest o wiele lepszym politykiem czy większość PIS.Nie jest Macierewiczem,Kaczyńskim czy Górskim.

W wielu przypadkach można się z nim zgodzić.

Choćby w sprawie gospodarki.

Ale jednak mój głos.Człowieka bardziej na lewo, będzie oddany na obecnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska już jest podzielona na dwa kraje: na Polskę A (bogatszą, zachodnią i miejską) i Polskę B (wschodnią, biedniejszą). To widać choćby i na tym forum. Jak ktoś mieszka w mieście i na dodatek na zachodzie, to uważa, że wszędzie w Polsce jest tak dobrze i ludzie tylko z ajfonami biegają.

A ja mieszkam w Polsce centralnej, aktualnie w dużym mieście, ale pochodzę z zadupia też w centralnej Polsce i z przykrością stwierdzam, że jeśli ktoś był dupą z 10 lat temu i narzekał, że mu źle, że mało zarabia, że nie ma pracy tak dupą jest dzisiaj i dalej narzeka, że za mało zarabia, że nie ma pracy chociażby stał obok miejsca, na którego drzwiach wielkimi bukwami napisali, że poszukują pracownika. Ja kiedy narzekałam, że za mało zarabiam i generalnie w moim miejscu pracy jest gigantyczny syf spakowałam walizki i wyjechałam do innego miasta. A wcześniej zarabiając 1500zł na rękę potrafiłam odłożyć na wkład własny do kredytu i kupić na kredyt małe, całkowicie do remontu mieszkanie. Da się? Da się, nawet zarabiając wielkie gówno, tylko człowiekowi musi się chcieć. Dodam, że oczywiście przez cały ten czas aż do dzisiaj leczę się na dystymię i w międzyczasie miałam próbę samobójczą. Więc nawet osoby z zaburzeniami stać na odrobinę wysiłku żeby zrobić coś ze swoim życiem, a nie tylko pieprzyć jak to jest źle i że manna z nieba nie spada.

 

 

Każdy psycholog Ci to powie i każdy lekarz wie, że to nie jest genetyczne, tylko stanowi skutek złej relacji z ojcem w dzieciństwie.

Może miałaś na myśli psychoanalityka? Freud i spółka. Żaden autorytet. W ogóle co to ma być za dowó, że "każdy psycholog i każdy lekarz"? Ich edukacja tego tematu raczej nie pokrywa, a poziom psychiatrów potrafi być żenująco niski - na kwestie związane ściślej ze swoim zawodem odpowiedzieć poprawnie nie umieją, a na gejach mieliby się znać? Proszę, podaj dowody empiryczne. Badania z podwójnie ślepą próbą, itd.

Czy geje i lesbijki płacą podatki? No płacą, więc mają prawo korzystać ze wszystkim dobrodziejstw tego kraju jak każdy inny. To samo można powiedzieć o tobie Introwertyczko, masz zaburzenia więc jesteś fe, jesteś odrażająca i nie powinnaś mieć żadnych praw w społeczeństwie. Nie powinnaś nawet mieć dzieci, bo istnieje ryzyko, że przekażesz im wadliwe geny i też będą zaburzone, będą obciążać system zdrowia przez długie lata przez refundację drogich leków psychiatrycznych, długoletnie terapie i częste wizyty u psychiatry. I co? Miło ci kiedy ktoś cię ocenia przez pryzmat zaburzeń? W gospodarce wszyscy są równi, gej, lesbijka, zoofil, zwolennik sado-maso, koprofilii, schizofrenik, nerwicowiec i całkowicie zdrowy człowiek. Skoro oni wszyscy płacą podatki i wszelkiego rodzaju składki odliczane im od pensji mają takie samo prawo korzystać ze wszystkiego. A to co robią w łóżku niech pozostanie tylko i wyłącznie twoją fantazją, nie powinno cię to obchodzić czy ktoś woli od tyłu, od przodu czy woli powąchać bąki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, polecisz mi jakąś literaturę w tym zakresie? :) Jako lewacka, niereformowalna lesba mam problemy z przyswajaniem nowej wiedzy, ale żeby Ciebie mój drogi nie drażnić, zrobię wszystko co w mojej mocy :)

A wracając do wypowiedzi panny mądralińskiej, tj. Introwertyczki, pamiętam jak prof. Depko w audycji "Depko i Wanat o seksie" w RDC mówił, że orientacja seksualna kształtuje się już w okresie prenatalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, orientacja seksualna kształtuje się już w okresie prenatalnym.

 

To jest prawda. Niezadziałanie odpowiedniego hormonu w pewnej fazie życia płodowego powoduje homoseksualizm.

 

Co jednak nie jest przyczynkiem do latania z tęczą publicznie, afiszując się jak ja to lubię anal lub oral, lub stawiania sobie tęczowych pomników.

 

MałaMI - koprofilia, bąki..... OMG!!! dodaj nekrofilię.

 

Szyjcie sztandary: "Żądamy prawa do adopcji dzieci przez nekrofilsko - gejowskie pary"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×