Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Po prostu maciek

Użytkownik
 • Zawartość

  2016
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Petrusek chytrusek i cała jego Nowoczesna to tratfa ratunkowa dla upadlej PO. Koło ratunkowe podane przez wielki biznes i banksterke po to przez nich finansowana by bronić ich interesów. Kto tego nie widzi jest zwyczajnie ślepy lub medialnie zmanipulowany
 2. Najgorszy jest ten bankster Petrus chodzi tylko i pluje jadem. Trybunał to ostatni bastion mafii PO. Antyterrorysci chcą mafie spacyfikowac a oni z mafii krzyczą łapać złodzieja..... Trybunał złożony z działaczy PO i tak zostanie obalony choćby Petru i PO przywiózło wszystkich swoich działaczy do stolicy
 3. Śmiać mi się chce jeśli chodzi o tzw. Aferę trybunalowa. Jak w czerwcu PO świadome tego że zwycięstwo w wyborach parlamentarnych po przegranej Komora jest mało prawdopodobne zrobiło skok na trybunał. Chcieli zapewnić sobie ostatnia blokadę na zwycięski Pis obsadzajac go swoimi sędziemi. Media na ten temat wtedy się nawet nie zajaknely bo rzekomo nic się nie stało. Dziś Pis całą tą aferę chce naprawić i odkręcić machlojki PO to rezimowi pseudo dziennikarze krzyczą że to koniec demokracji. A mandat do rządzenia pisowi kto dał jak nie naród i demokracja ? Muszą sprzątać po aferalach z PO.
 4. Tu nawet nie chodzi o to kto miał rację. Chodzi o to ze mejnstrimowi dziennikarze traktują każdego kto nie jest z nurtu lewacko liberalnego jak polglowka albo człowieka 2 kategorii kategorii. Co robili z kukizem korwinem lub innymi prawicowymi politykami to wszyscy wiemy. 0 pluralizmu i obiektywizmu what so ever.
 5. Nie lubię Glińskiego za całokształt całokształt, ale w całej sprawie winna dziennikarka. Gliński nie wypowiedział zdania a teza przez Lewacką była już postawiona i rozprowadzona. Bez względu na to co by minister miał do powiedzenia i tak nie miałoby to znaczenia bo ważne jest zdanie dziennikarki. Wiadomo Gliński się z nią nie zgadzal no to trzeba mu przerywać dokuczac, podpuszczac krzyczeć. Typowe ściekowe dziennikarstwo anty pis-owskie uskuteczniane przez rezimowcow i propagandystow PO spod znaku guru gatunku czyli Lisa i Olejnik. Nie chodzi o to czy Gliński jest z Pis PO Nowoczesnej czy PSLu. Chodzi o równe traktowanie wszystkich stron w mediach publicznych a nie tylko wieczna nienawiśc do Pis. Wcześniej występował Petru i wywiad z nim wyglądał zupełnie inaczej bo de facto reprezentuje on reżim biznesowy. Lewicka chyba wiedziała że Pis za zmiany w TVP się szybko weźmie i ten sciek i brak obiektywizmu Lisowy w końcu usunie usunie. Widać wie ze za te 8 lat zupełnego braku profesjonalizmu i obiektywizmu posady nie utrzyma stąd emocje ja poniosły na wizji. Niech się pocieszy tym że za swoją postawę szybko znajdzie pracę w Wybiórczej albo TuskVNie.
 6. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dziennikarka-TVP-Info-zawieszona-po-programie-z-prof-Piotrem-Glinskim,wid,17993080,wiadomosc.html W końcu reżimowa ściekowa dziennikarka Karolina Lewacka zawieszona. Brawo To co ona uprawia to ściek nie dziennikarstwo, zwyczajny brak kultury i profesjonalizmu. Jak PiS zacznie czyścić TVP z tych resortowych dzieci to w końcu wróci normalność
 7. Święte słowa. Multi kulti to wymysł dzisiejszych lewaków, wczorajszych marksistów. Pomysł jest prosty. Umieścic na jednym terenie wszystkiego typu kultury nawet sprzeczne ze sobą i narzucić im ideologiczną lewację laickość i poprawność polityczną. Otwarty chaos i konflikty pewne jak śnieg na Syberii. Zarządzanie przez konflikt i chaos. Komunizm chciał zatrzeć granice i tożsamości narodowe. Multikulturalizm ma dokładnie ten sam cel który jest de facto utopią jaką dokładnie był ideologicznie komunizm.
 8. No dokładnie Francja płaci gorzką cenę bo tam multi kulti jest chyba najbardziej rozwinięte. Najgorszy w tym wszystkim jest ten oszust i lewak Petru. Otwarcie chciałby przyjmować nawet więcej uchodźców niż platforma. A jak się mądrzy jakby wszystkie umysły pozjadał..... Nie cierpie go bo to tylko marionteka banków i farbowany lewak.
 9. Jak słucham wypowiedzi pseudo dziennikarzy i pseudo komentatorów dla których jedynym Bogiem jest poprawność polityczna w tych przeklętych lewackich mediach to aż mi się rzygać chce....,. Oczywiście, że nie jest winą uchodźców to co zdarzyło się w Paryżu. Ale każdy specjalista ds. wschodu i islamu i który nie jest na garnuszku reżimu powie wam, że muzułmanie czasem są zmuszani do wspierania terroryzmu, dzichadu i walki z zachodem mieszkajac na jego terenie. Z nimi jest to samo co z dawnymi UBkami. To są uśpieni agenci których w kazdym czasie można aktywować i aktywowano kilku w prayżu podobno pod naciskiem. Potrzeni nam tacy w Polsce? Z resztą przywódcy tzw panstwa ilamskiego stwierdzili, że zachód nie zazna spokoju, a państwo islamskie jest wszedzie tam gdzie są muzułmanie.,
 10. Najśmieszniejsze że mimo ataków platformerskie media nadal twierdzą że trzeba przyjąć uchodźców bo Merkel także każe. Dobrze ze jest nowy polski rzad a nie rząd zdrajców na jej usługach. Wydaje się że cała grupa wyszechradzka jest przeciw temu. Ciekawe czy UE przez to się nie rozleci
 11. Więcej ciabatych=więcej zamachów zamachów. Zamknąć granice nie wpuszczać uchodźców uchodźców. Francja płaci gorzka cenę za multikulti Chcemy tego samego u nas?
 12. Lepiej bym tego nie ujął... Tam toczy się już otwarta wojna o przywództwo. Schetynowcy wzięli się do roboty i to widać. Kopaczka myślała że jak z mownicy znowu skrzyczy Pis to zostanie szefem klubu i utzyma swoje przywództwo w PO. Nic bardziej mylnego bo zarówno ona jak i pseudo prezydent Komorowski przez mowę nienawiści e stosunku do PiSu zamiast rządzenie oba wybory przegrali.
 13. Już w plugawych platformowych na szczęście post rządowych mediach rozlala się fala hejtu dla nowego rządu zanim został jeszcze powołany. Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się masowe zwolnienia rezimowych dziennikarzy z TVP. W końcu mam polski rząd a nie rząd zdrajców w Polsce.
 14. Komentarz do składu rządu: Hm....no jako tako, ale można było wziąść więcej fachowców typu Szałamacha lub Waszczykowski niz partyjnych klakierów typu Błaszczak czy Gliński. Gigantyczna porażka z Macierewiczem jako szefem MON. Jego raczej należałoby do ministerstwa psychiatrii i chorób urojonych niż do rządu. No ale cóż reżim dzieki tej głupiej decyzji będzie miał pożywkę na PiSie..... Po owocach pozanamy nie po nazwiskach. Cieszy powrót Ziobry czy Kamińskiego co może zapewnić walkę z korupcją i wszystkimi złodziejstwami poprzedniej ekipy. IV RP idzie po was drodzy Panowie
 15. Najlepszą rzeczą w tych wyborach jest całkowita anihilacja Lewicy. Brak Begowskiego Biedronia i zadymiarzy typu Palikot cieszy. Miller to chociaż miał klasę i kulturę. Tylko czekać jak PO już całkowicie i nieodwracalnie zostanie nową skorumpowana kawiorowa lewicą.
×