Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Po prostu maciek

Użytkownik
 • Zawartość

  2016
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Święte słowa. Multi kulti to wymysł dzisiejszych lewaków, wczorajszych marksistów. Pomysł jest prosty. Umieścic na jednym terenie wszystkiego typu kultury nawet sprzeczne ze sobą i narzucić im ideologiczną lewację laickość i poprawność polityczną. Otwarty chaos i konflikty pewne jak śnieg na Syberii. Zarządzanie przez konflikt i chaos. Komunizm chciał zatrzeć granice i tożsamości narodowe. Multikulturalizm ma dokładnie ten sam cel który jest de facto utopią jaką dokładnie był ideologicznie komunizm.
 2. No dokładnie Francja płaci gorzką cenę bo tam multi kulti jest chyba najbardziej rozwinięte. Najgorszy w tym wszystkim jest ten oszust i lewak Petru. Otwarcie chciałby przyjmować nawet więcej uchodźców niż platforma. A jak się mądrzy jakby wszystkie umysły pozjadał..... Nie cierpie go bo to tylko marionteka banków i farbowany lewak.
 3. Jak słucham wypowiedzi pseudo dziennikarzy i pseudo komentatorów dla których jedynym Bogiem jest poprawność polityczna w tych przeklętych lewackich mediach to aż mi się rzygać chce....,. Oczywiście, że nie jest winą uchodźców to co zdarzyło się w Paryżu. Ale każdy specjalista ds. wschodu i islamu i który nie jest na garnuszku reżimu powie wam, że muzułmanie czasem są zmuszani do wspierania terroryzmu, dzichadu i walki z zachodem mieszkajac na jego terenie. Z nimi jest to samo co z dawnymi UBkami. To są uśpieni agenci których w kazdym czasie można aktywować i aktywowano kilku w prayżu podobno pod naciskiem. Potrzeni nam tacy w Polsce? Z resztą przywódcy tzw panstwa ilamskiego stwierdzili, że zachód nie zazna spokoju, a państwo islamskie jest wszedzie tam gdzie są muzułmanie.,
 4. Najśmieszniejsze że mimo ataków platformerskie media nadal twierdzą że trzeba przyjąć uchodźców bo Merkel także każe. Dobrze ze jest nowy polski rzad a nie rząd zdrajców na jej usługach. Wydaje się że cała grupa wyszechradzka jest przeciw temu. Ciekawe czy UE przez to się nie rozleci
 5. Więcej ciabatych=więcej zamachów zamachów. Zamknąć granice nie wpuszczać uchodźców uchodźców. Francja płaci gorzka cenę za multikulti Chcemy tego samego u nas?
 6. Po prostu maciek

  Co z lewicą?

  Lewica i jej zboczone poglądy zdechła ostatecznie i bardzo dobrze. Tępe i głupie poglądy są w Polsce ni niepotrzebne.
 7. Z tego co widze to ona ma wątpliwości dotyczące wszystkiego, w szczegolności meżczyzn....
 8. Bardzo ciekawy temat. Ostatnio właśnie analizuję naturę kobiet i jestem coraz bardziej zadziwiony jej złożonością szczególnie w kontekście jednej kandydatki.... Jeden krok w przód. Dwa kroki w tył. Dwa kroki w przód. Jeden w tył. 0 konkretów. Wszystko na domysł. Wiecznie tylko jakieś gierki. Nic na serio, nic w prost. Nie wiadomo co jest prawdą co kłamstwem. Raz jej zależy, raz nie..... Masakra
 9. Znaczy z mysiej rzyci torba? Lis to rezimowiec którego reżim karmi dobrą pensją i wygodnym życiem. Dlatego walczy o to by jego mocodawcy pozostali u władzy bo jest to w jego zywotnym interesie. Wie że jak PiS wygra wyleci z Tvp z hukiem. Prosta logika powiązań i interesów wzajemnych między resortowymi pseudo dziennikarzami a władzą Po.
 10. A Miriam Shaded startuje z list Korwina Hahahaha
 11. TVN światopogląd propaguje generalnie lewicowy. Oni nie tyle co sieją ideologię prawa czy lewą. Oni po prostu służą jako tuba do propagandy rządu i platformy
 12. Żeby Ci co kradną już 25 lat mogli dalej kraść. Ale Kukizem poleciałem
 13. Nie wrócą za Chiny ludowe. Znam emigrantów i oni nie chcą słyszeć. Jeśli nawet to będzie to kolejny sukces rządu któremu zafalszowame bezrobocie na poziomie 9% skoczy do 30stu.
 14. Dokładnie szczęście w nieszczęściu. Można powiedzieć że platforma nie walcząc o rozwój gospodarczy podwyższając podatki i wiek emerytalny zabezpieczyla nas przed uchodźcami. Toż to istny sukces rządu.
×