Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

marwil

Użytkownik
 • Zawartość

  1932
 • Rejestracja

 1. marwil

  Wybory

  Cześć wiejski filozofie. Fajny wynik koalicji - zrobiłeś mi dzień
 2. Wygrana PiS i ból dupy przegranych
 3. Luuuuudzieeeee mam remisję od roku O mój dobry Boże, że wcześniej nie odkryłem Tego cudownego Obstilaxu. To pacaneum na naszą chorobę
 4. marwil

  Imigranci - za czy przeciw?

  Długo mnie nie było. Przeszedłem duchowa przemianę studiując Wielkich Lewaków. Proszę, walczcie o przyjęcie jak największej liczby uchodźców i imigrantów. Niech nasz dzieci i wnuki żyją w zgodzie z naturą pojone kozim mlekiem, a kolor siny dominuje.
 5. marwil

  Kochamy reklamy

  Czemu tak długo? Nie mogę się wypróżnić..
 6. Jest Wielki Post i w ramach samoumartwienia ułaskawiam Mentora i elo. Szkoda. Intel wytłumaczył, czym się różni pedał od homoseksualisty. Pedał to nie zawsze homoś.
 7. Przysiągłbym, że ten pedryl czkał "elo", zamiast "halo" do słuchawki.Moje podejście nie jest identyczne. Jest prawe, sprawiedliwe i uzasadnione. Intel ma najzdrowszy światopogląd z możliwych. Rozłóż parasolkę w macicy Bengowskiego - w obronie wycięcia Dębu, dąba Bartka. Nie odpowiadaj. Gardzę lewactwem.
 8. Przysiągłbym, że ten pedryl czkał "elo", zamiast "halo" do słuchawki.Moje podejście nie jest identyczne. Jest prawe, sprawiedliwe i uzasadnione. Intel ma najzdrowszy światopogląd z możliwych. Rozłóż parasolkę w macicy Bengowskiego - w obronie wycięcia Dębu, dąba Bartka. Nie odpowiadaj. Gardzę lewactwem.
 9. refren, Wykłady, to chyba po maturze, na studiach. Czy nie macie tak, że macie w dupie, co kto o Was pomyśli, za kogo Was ma? Kiurwa, jak chodziłem brodaty w panterce, to ochroniarze dreptali mi po piętach w Społem. A jak przywdziałem skórę i nowy trzewik, spodzień to byłem poważany i traktowany uniżenie i z szacunkiem. Duża część społeczeństwa to pozerskie, bezwartościowe blerwy, które potrafią ocenić człowieka przez pryzmat odzienia, czy grubości portfela. Ostatnio w empiku zniewieściały zaczesany typek w NewBalance, musztardowych rurkach nad kostkę, bez skarpet i pikowanej obcisłej kurteczce, z dekoltem po pępek nosił się i manierycznie piłował ryj do komórki na cały lokal. Napotkał mój wszystko mówiący wzrok i stracił rezon. Czy ci wszyscy "mężczyźni" noszący babskie obcisłe spodnie nie zdają sobie sprawy, jak to wygląda? Na litość. Ja jestem jednak umiarkowanym radykałem w tych kwestiach. Do pięt nie dorastam zdrowym poglądom Intela.
 10. marwil

  CBD

  To może być wybitne. Używałem co prawda tradycyjnej mary. Odmiany z wysoką zawartością cbd, małą thc działały bardzo relaksująco, rozluźniająco.
 11. marwil

  Marihuana

  Miałem psychozę najpewniej po jaraniu. Nie palę 4 lata ze strachu, ale nadal mam pozytywny stosunek do mj.
 12. To ile miesięcy Monsterze już fruwasz? Na oko, to już powinieneś pomału się przepoczwarzać Aha. Odrzuciłem Wellbutrin 2 tygodnie temu. Zażywam już tylko baclofen 25-50mg i alprę w śladowych ilościach. Oczywiście browarki i nikotyna. Jest źle, ale nie najgorzej.
 13. Mi też się nudzi, a Tobie nie?
 14. Słowem soę nie odniosłem do Kolegi Nihila
 15. iiwaa, Którym słowem kogokolwiek znieważyłem w tym temacie? Leszcz? Niezbyt obraźliwe i po fakcie usunięcia niewygodnego dla Kodziarza Naleśnika mojego wpisu. Rozumiem, zw puchniesz z satysfakcji. To natuszyło twoje prawo do godności? [videoyoutube=mIpiG11NSBg][/videoyoutube]
×