Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

buka

Użytkownik
 • Zawartość

  5143
 • Rejestracja

 1. buka

  Nocne Smarki

  jest czas przychodów i czas odchodów zaprawdę powiadam.
 2. buka

  Nocne Smarki

  a po co? Jest czas zasiewów i czas odsiewów.
 3. buka

  Miłosierdzie Boże

  no jak to przetrawisz to masz u mnie szacun. weź ich spytaj czy lizali LSD:D
 4. buka

  ottt345

  obudź się wkońcu [videoyoutube=L8R11pkY5zI][/videoyoutube]
 5. buka

  Oświecenie

  a ty neon jakbyś opisał swoje wybudzenie,jeśli wogóle?
 6. buka

  Kółko ateistyczne.

  elo,to mnie szepnij na uszko,nikomu nie powiem;)
 7. buka

  Oświecenie

  O,to ja nieraz sobie wizualizowałemm że dorastam na amerykańskich przedmieściach początku lat 80:P wiecie,tak jak w filmach.duży dom z garażem w którym mój stary picuje starego forda,a ja wychodze do high school przez okno mojego pokoju oklejonego plakatami zespołów hevy metal Poszukiwanie zaczyna się chyba od tego momentu.kiedy stwierdzasz że życie nie jest już w stanie ci niczego zaoferować.
 8. buka

  Kółko ateistyczne.

  ale jak to?ja właśnie się zastanawiałem nad przejściem na ateizm,wkońcu nienależe do biedoty:]
 9. buka

  Kółko ateistyczne.

  takich którzy żyją z renty na garnuszku u mamusi?
 10. buka

  Kółko ateistyczne.

  no jeśli ateizm ma być li tylko negacją religii to faktycznie bieda.no ale wiadomo że metki są fajne,co to by było gdyby nie można było się określić.
 11. buka

  Oświecenie

  ja się mogę wymienić,jakoś do tej pory nie zaakceptowałem książek na czytniku. od siebie moge wymienić jeszcze jedną pozycje-Claude Durixa 100kluczy Zen.Nie jest to jakiś przejmujący filozoficzny traktat,ale dla kogoś kto chciałby się zaznajomić z tematem fajna sprawa-trochę filozofii,anegdot i zen humoru:D
 12. buka

  Oświecenie

  ej,to jest mocne!niespodziewałem się po xeśćjańskim mistyku takiej herezji to zresztą gdzieś jest blisko mojej wizji czy ogólnie mówiąc filozofii wschodniej. Wogóle o mistrzu Eckharcie dowiedziałem się z książki Eckharta...Tolle,który go stawia obok buddy jako jednego z pionierów przebudzenia;) Nie dziwne że częściej o tym myślicielu można przeczytać wtz.nuejdżowskich nurtach niż filozofii xeśćjańskiej.samo zestawienie go z Nitzym powinno skutkować wykreśleniem go z kościoła hehe.pewnie jednak mało kto w kościele słyszał o gościu a jego herezje uznano za niegroźne:P ps.włąsnie w w Wiki przeczytałem że jednak sporu z Inkwizycją nie uniknął no to u mnie było trochę podobnie;)
 13. buka

  Kółko ateistyczne.

  hehe,chłopaki uciekli z tematu o Bogu bo nie wytrzymali presji,wiadomo że lepiej sobie wylizywać w swoim gronie
 14. buka

  Oświecenie

  Dyskusyjne.zależy co rozumiesz pod pojęciem normalnej praktyki.jeśli po kwasie doświadczasz całkowitej depersonalizacji to będzie miało inną wartość niż poprzez medytacje? to teraz ja będe jeto i zapytam,skąd wiesz?
 15. buka

  Oświecenie

  czy on opisuje proces świadomości siebie w sensie uświadomienia pewnych procesów myślowych czy przebudzenia w duchu wschodnim?ja niedawno strawiłem wkońcu Mieć czy Być Fromma i też nie żałuje,polecam bardzo(no może poza końcówką gdzie autor trochę odlatuje w strone utopii) każdemu,od tego można zacząć. ps.możemy się wymienić
×