Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

na_leśnik

Moderator
 • Zawartość

  10902
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. na_leśnik

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @Traveller nie widzę nic nieskładnego w tym co piszesz. Taki masz dziś nastrój, tak widzisz dziś siebie i swoje miejsce w naszym piknym universie, tak czujesz. I tyle. Czuję się zmęczony i zaraz spadam spać.
 2. na_leśnik

  Problemy Polaków na emigracji...

  @rodzynka94 a gdzie dokładnie chcesz jechać? Wiesz, "zachód to pojęcie dość, hmmm... szerokie
 3. na_leśnik

  Miłość dla bogatych

  Otóż to! All you need is looove! La la la la la
 4. na_leśnik

  Ambiwalencja uczuć

  Taki "format c" w głowie raczej byłby niemożliwy. A stopniowe wgrywanie aktualizacji? Podejrzewam, że @Lilith chodziło o coś takiego . Taka pierwsza "łatka" do wgrania to mogłoby być właśnie to. Rezygnacja z przekonania, że obecna wersja Twojej psychiki nadaje się wyłącznie do kasacji, i przyjęcie że obecna wersja Twojej psychiki to coś, co można powoli zmieniać, usuwać niedziałające elementy i zastępować je nowymi, sprawniejszymi modułami które wybierałbyś na podstawie doświadczanego dyskomfortu, tego "piekła" o którym pisałeś.
 5. na_leśnik

  Seks- droga do raju czy piekła?

  @Lilith to już jest kwestia lęku przed ryzykiem. Wiesz, gadając z obcą osobą o swoich potrzebach (a moje są dość hmmm, dziwne?) nie ryzykuję praktycznie nic, może poza niezrozumieniem czy wyśmianiem. W przypadku kogoś bliskiego (a ja zakochuje się na prawdę bardzo rzadko) to ryzyko odrzucenia rośnie. To jest kwestia akceptacji swoich potrzeb, zdaję sobie z tego sprawę. Niby racjonalnie wiem że nie ma w tym nic złego, ale znalezienie egzemplarza samicy homo sapiens kompatybilnego z moimi fantazjami i jednocześnie takiego, w którym mógłbym się zakochać graniczy z cudem.
 6. na_leśnik

  Chciałbym się przywitać

  @失われました a poleciłbyś jakąś literaturę na temat kodeksu bushido?
 7. na_leśnik

  Cytat na dziś

  "Nie potrafiłem stać się nie tylko człowiekiem złym, ale zgoła żadnym: ani złym, ani dobrym, ani łotrem, ani uczciwym, ani bohaterem, ani nędznym robakiem. Teraz zaś dokonuję żywota w swoim kącie, drażniąc siebie gorzką i na nic nieprzydatną pociechą, że człowiek rozumny po prostu nie może na serio kimś się stać, kimś staje się jedynie głupiec." ~ Fiodor Dostojewski (z książki Notatki z podziemia)
 8. na_leśnik

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  @zeux31 a skąd u Ciebie się ta wyuczona bezradność wzięła? Samo to, że jesteś świadomy tego że reagujesz na matkę tak a nie inaczej to dużo, ale chyba jeszcze za mało żeby się jej postawić i uwolnić się od jej wpływu. Jeśli widzisz problem i nic z nim nie robisz to pozostanie tak jak jest. I to już będzie nie wina matki czy środowiska tylko Twoja.
 9. na_leśnik

  Precyzyjna psychiatria - czy jest możliwa?

  @wTymTygodniu my tego nie dożyjemy, ale może dzieci naszych dzieci zasiądą do pisania na forum w dziale "robotyka"
 10. na_leśnik

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  Człowieka zmienić się nie da. Ale sam człowiek może zmienić siebie. A jeżeli sam nie może, to z pomocą specjalisty. Tak myślę.
 11. na_leśnik

  Seks- droga do raju czy piekła?

  Jak już kiedyś pisałem, ja mam dość spory problem ze swoją seksualnością i niestety nieprzepracowany w żaden sposób. Problem w tym, że właśnie seks i uczucia są u mnie jakoś zupełnie rozdzielone. Miałem kilka partnerek z którymi byłem w związku i praktycznie zawsze kończyło się to jakąś blokadą, nie wiem jak to nazwać. Ostatni, ponad sześcioletni związek był prawie bez seksu, oboje mięliśmy jakieś opory, nie umieliśmy o tym rozmawiać. W dużym skrócie: jak poczuję coś do kogoś, to nie potrafię z tą dziewczyną współżyć. W głowie tylko poczucie winy, wstyd, jakbym robił coś czego nie powinienem. Przygodny seks praktycznie odpada, parę razy próbowałem i za każdym razem mimo że było to przyjemne to też więcej potem było poczucia winy i złości na samego siebie. O dziwo, przez ostatnie dwa lata spotykałem się z dziewczyną i wszedłem w taką dziwną relację: ani para, ani przyjaźń, tylko sam seks (przypadkiem po pijaku zaczęliśmy gadać o swoich upodobaniach i fantazjach, wylądowaliśmy w łóżku i tak to się ciągnęło). Powiem tak, w życiu przyjemniejszych doznań nie przeżyłem, ale nie było w tym żadnych głębszych uczuć. Obecnie zrezygnowaliśmy z tego układu (od początku mówiliśmy sobie że jeżeli któreś z nas będzie chciało zrezygnować albo sobie kogoś znajdzie na stałe, od razu się rozstajemy bez ceregieli) bo doszedłem do wniosku, że takie życie erotyczne na pół gwizdka mnie nie satysfakcjonuje, chciałbym potrafić taki ogień wykrzesać z kochaną osobą a dopóki w tym tkwię, nawet szukać mi się nie chce.
 12. na_leśnik

  Mój dzisiejszy dzień

  Dzień prawie cały przespany z gorączką. Teraz czuję się nieco lepiej ale dalej jestem słaby. Dobrze że jutro nigdzie nie trzeba się ruszać.
 13. na_leśnik

  strach przed wyjściem z domu, przed podjęciem pracy

  @zeux31 to czemu się z tego domu nie wyniesiesz?
 14. na_leśnik

  Co wpływa na zadowolenie z seksu?

  Inaczej się nie da. To znaczy da się, ale to praktycznie nie różniłoby się od masturbacji, z tą różnicą, że zamiast ręki czy innego gadżetu "użyłoby się" partnerki/partnera. @spinoo też tak myślę. Trudno czerpać przyjemność z seksu bez tego. I przyznam, że zawsze miałem z tym problem we wszystkich swoich związkach.
 15. na_leśnik

  Przysłowia, powiedzenia - skojarzenia ze słowem

  trafiło się ślepej kurze ziarno jedzenie
×