Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

na_leśnik

Użytkownik
 • Zawartość

  10945
 • Rejestracja

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @Lunaa a no zdjąłem. Za dużo spraw w realu mam, brak czasu na żywot wirtualny. W kwiatkach nadal siedzę, aczkolwiek powoli przymierzam się do zmiany profesji.
 2. Dalej siedzą, piją, lulki palą, ino nikt nic nie goda
 3. @Lunaa uszanowanko. Jakiś zjazd starych duchów forumowych dziś . W ogóle, ja tez chcę taką czaderską fioletową rangę! "Weteran Forum", to brzmi dumnie!
 4. @Ḍryāgan to chlanie to tak bardziej metaforycznie: ja mam wiele pięt achillesowych, ale akurat pociąg do butelki nigdy nie był jedną z nich . W tym roku w sumie może ze dwie co cięższe imprezy zaliczyłem, ale obie zakończyły się w stanie jeszcze wskazującym że pacjent żyje . Większość kasy poszła na zabawki i podróże, z przydatnych rzeczy których posiadaczem zostałem to prawo jazdy i autko. Niewydana reszta miała posłużyć jako wkład własny w mieszkanie (co wiązałoby się z uwiązaniem się tu na następnych 5 chudych lat żeby kredyt spłacić), ale - z racji zmiany planów - posłuży za poduszkę finansową i środki na kursy.
 5. @Ḍryāgan ja? A gdzie tam. Jak to poeta śpiewał: "wpływy przejadłem i przepiłem" Trochę mam odłożone, ale doszedłem do wniosku że szybciej kapitał się gromadzi zwiększając swoje kompetencje i inkasując więcej na godzinę niż siedząc w miejscu i rypiąc cały czas to samo za tą samą stawkę. Stąd pomysł na te kursy
 6. @Ḍryāgan ja ze starej ekipy niedługo zostanę jako jedyny wieczny kawaler . Dobre wieści waszmości, dobre wieści. Kwiatków szkoda, ale z racji totalnej niemożności rozwijania się w tym kierunku (za wyższe pieniążki of coz) pozostaje mi spróbować czegoś innego. Na początek pod koniec roku idę na intensywny kurs obsługi obrabiarek cnc. Póki co zgłębiam teorię na własną rękę. Serce mi się kraja, że zbliża się dzień w którym pożegnam ukochanego widlaka, szklarnie i pola ale cóż. Lepiej zarobić godziwie a za zarobione pieniążki hodować kwiaty we własnym ogródku, zamiast yebać na bezczelnych złodziei jak mój szef
 7. Ooooo paaaaanie! Zajrzałem na chwilę na forum po dłuuuugiej przerwie. A tu takie nowości! Gratuluję zieloności U mnie jak zwykle. Niby codzienna monotonia wśród holenderskich kwiatków, z drugiej milion personalnych huraganów nad głową, najbliższy czas zapowiada sporo zmian, być może ze zmianą kariery włącznie . Kurde, dobrze tu zajrzeć od czasu do czasu. Troszkę się tu pobłąkam w najbliższym czasie .
 8. Puk puk. Dzień dober. A w zasadzie do bry wieczór Jak tam żywot moi mili?
 9. Tak Potrafisz wyznaczać sobie cele?
 10. na_leśnik

  Witam :)

  @Amallya czółko!
 11. Hue hue starego diabła przywiało
 12. nieśmiały to może trochę, ale nieśmiała napewno nie A Ty?
 13. na_leśnik

  zadajesz pytanie

  Tak. Jeździsz motocyklem?
 14. A ja dzielnie się trzymam. Przez dzień oczu nie zmrużyłem . Może w końcu uda mi się położyć i zasnąć normalnie.
×