Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  19903
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja jestem za liberalizmem jak najbardziej, ale wg mnie to że jakaś kobieta chce żyć na utrzymaniu męża to mi nic do tego i jako liberał nie mam prawa oceniać tego.
 2. Niestety. I co najgorsze prawie w ogóle nie wspomina się o tym na psychoterapii a sama psychologia i psychiatra też to ignoruje bo przecież tylko rodzina się liczy. Niestety schematy ze szkoły powielają się w pracy, nawet w tej w której wcześniej cie nikt nie znał z lat szkolnych. Po prostu ludzie wyczują słabego osobnika i będą go wykorzystywać.
 3. Popieram. Czas powrócić do czasów niesłusznie minionych gdy matura to było coś a studia tylko dla wybranych. A masy powinny kończyć technika i zawodówki oczywiście przystosowane do współczesnych realiów. Tylko co się stanie z popularnym słowem "gimbaza" czy zaniknie ?
 4. W Polsce też to zawsze miałem, prowadzenie dwóch księgowości, dwóch list płac i godzin prac to norma. Znam takich co 500 godzin w miesiącu przepracowują, kodeks pracy to nic nie warty świstek w polskich realiach. U mnie w pracy średnia tygodniówka to 60 godzin a dla Ukraińców 80 godzin choć oficjalnie wszyscy 40 pracują. No i pensje pod stołem które są czasami kilka razy większe niż te 1600 zł na koncie.
 5. Wiadomo, ale jednak większość ludzi przedkłada taką nad fizyczną. U mnie w firmie do prac nazwijmy to umysłowych jest wielu chętnych na 1 miejsce, a i tak zatrudniani są po znajomości. Na kierowców już mają problem z zatrudnieniem, ale w końcu kogoś znajda zwykle 20 latka bez doświadczenia, a na produkcje od kilku lat żadnych Polaków nie przyjęli, bo nie ma chętnych, tylko Ukraina i Mołdawia im zostaje. No ale to branża ciesząca się małym prestiżem i jest w miejscowości gdzie większość ludzi żyje z turystyki i prawie nikt miejscowy nie pójdzie do takiej pracy.
 6. Akurat jeśli chodzi o pracę biurową to jest więcej chętnych jak miejsc. Prawie każdy woli pracę w ciepełku, gdzie się nie ubrudzi niż na budowie, produkcji, czy jako kierowca. Druga sprawa to nadprodukcja ludzi z wyższym wykształceniem, którzy chcą pracować nie fizycznie , co powoduje że o pracą biurową ciężko podczas gdy o inne dużo łatwiej. Wg OECD bezrobocie w Polsce jest jeszcze niższe niż te co podaje rząd i wynosi 3%, no ale nawet tak niskie bezrobocie nie sprawia, że warunki pracy i płacy są dobre.
 7. A zajmowanie się domem to niby nie praca. Nie mam nic przeciwko pracy kobiet, jestem jak najbardziej za, ale nie uważam tego za konieczność i wyznacznik bycia porządnym człowiekiem ,kobietą. I co do krwawicy ludzi pracujących mają nie pracujące kobiety, na utrzymaniu męża to mąż je utrzymuje a nie Ty. No i nie jestem konserwatystą tylko faszystą- rasistą i jestem z tego dumny.
 8. Też nie chwalę się profesją i majątkiem bo nie mam czym, mam zdjęcie na tle gór czy z pobytu z wakacji a odzew miałem bardzo słaby. Po prostu jestem zbyt mało przystojny i tyle i nie ma co dorabiać do tego filozofii, a do tego nie mam tzw gadanego żeby na to rwać dziewczyny. Już lepiej by mi wychodziło podrywanie na żywo bo część lasek może polecieć na ponad 190 cm wzrostu i 100 kg wagi a tego na zdjęciu nie widać.
 9. Ja kiedyś miałem taki zabawny i do tego rymowany opis i odzew żaden, ba podejrzewam nawet że odstraszał albo był nie rozumiany przez te mniej kumate. Dawno temu na jednym z portali w rubryce zawód miałem robotnik i do tego na jednych zdjęć byłem w kasku na budowie. Nikt mi nie odpisywał, dopiero jak usunąłem te informacje to jakiś odzew ale bardzo niewielki był. Najlepiej pisać że jest się biznesmenem, lekarzem, inżynierem ewentualnie jakieś korpo, jak masz inna profesję to nie pisać w ogóle.
 10. Trump nie przyjechał a po huraganie ani śladu. Nie chciał się narażać amerykańskim żydom gdyby nie wspomniał o zwrocie mienia bez spadkowego, a jakby wspomniał to naraziłby się Pisowi który tak ochoczo kupuje od niego ten szrot wojskowy za miliardy. Zresztą nie wypada mu uczestniczyć w rocznicy wojny którą wg nowej narracji wywołali Polacy w celu rabunku żydowskiego mienia.
 11. Chyba nie chodzi o mądrość i inteligencję a bardziej o umiejętności społeczne, doświadczenie w związkach i w podrywaniu. Doktor fizyki, czy zwycięzca 1 z 10-ciu prowadzący samotnicze życie, na pewno gorzej się zaprezentuje niż jakiś podrywacz który "zaliczył" setki panienek i wie jak podejść kobiety.
 12. Jak nie masz odpowiedniego wyglądu to nikt nie napisze. Do mnie sama z siebie nie napisała nigdy żadna dziewczyna, bo jestem za brzydki a poza tym to od facetów raczej się oczekuj że będą pisać. A byłem na kilku portalach ponad 10 lat z przerwami. Też na początku czekałem aż ktoś napiszę , ale rezultaty oczywiście żadne, zacząłem pisać no i też odzew żaden, dopiero jak obniżyłem wymagania to czasem jakaś odpisała, ale może co 10-ta. Na Tinderze nic lepiej może na 100 lajków mam sparowanie choć sam minimum połowę lajkuje. Jeżeli dziewczyna jest na portalu randkowym i nikt nie odpisuje znaczy że mało atrakcyjnie wygląda, przynajmniej na zdjęciu trzeba je podrasować, uwypuklić zalety i schować wady. Kobiety i tak mają lepiej na tych portalach bo nawet te o wyglądzie 2/5 mogą spotkać się czasem z zainteresowaniem a faceci nawet 3/5 powiedzmy ja z przed 10 lat bo teraz już raczej mniej mogą się nigdy nie doczekać.
 13. Biorą się bo próbują wielokrotnie, a nie że po jednym odrzuceniu się poddają i mówią że do tego się nie nadają. Ja sam nie jestem dobrym przykładem, próbowałem nawiązać jakieś relacje może 5 krotnie a powinienem wielokrotnie więcej, im więcej próbujesz tym większa szansa na sukces.
 14. To jest najnormalniejsza rzecz pod słońcem, mnie odrzucono wielokrotnie, ja zresztą z innymi osobami zrobiłem podobnie. Wzajemne zakochanie, zauroczenie a nawet podobanie się jest rzadko spotykane, nawet osoby żyjące w szczęśliwych związkach były wcześniej wielokrotnie odrzucane. Oczywiście jak się jest super przystojnym, super ładną to wygląda inaczej ale to mnie i Ciebie zapewne też nie dotyczy.
×