Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  19369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To zwykła forma racjonalizacji, nie ma w tym nic niezwykłego. Nie wiem jak w przypadku kobiet ale wśród mężczyzn nawet tych tzw normalnych opinia o kobietach jest tak że lecą głównie na kasę, drogie auta faceta, czarne kutasy( to wśród polskich emigrantów powszechne) i ogólnie są be. Opinie na tym forum i tak są dość łagodne w porównaniu do tego co słyszałem np za granicą od samotnych Polaków albo czytam w necie.
 2. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Zabójcy polityków byli też przed erą internetu, wątpię aby ktokolwiek kto przeczytał moje posty chciałby kogoś zabić, zresztą w porównaniu do hejtu obecnego na innych portalach, youtubie to nic. Zresztą w przypadku morderstwa na Adamowiczu nie ma żadnych przesłanek że spowodowany on był internetowym, dziennikarskim czy politycznym hejtem. No ale polscy donosiciele w zachodnich mediach już pisali że to był zamach polskiego ultraprawicowca motywowanego polityką PiS. Według mnie to co teraz się dzieje wokół Adamowicza to głównie polityczna szopka, to rozpoczęcie kampanii wyborczej opozycji od mocnego przytupu w postaci złożenia ofiary.
 3. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Nie. Chwaliłem Breivika za jego poglądy, bo mam podobne, choć nie chwaliłem samego morderstwa. Winą za najazd barbarzyńskich plemion islamskich na Europę odpowiada lewactwo( choć czasami ubrane w chadecję) i będę się tego trzymał.
 4. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  I tak największa sensację na forum wywołałem chwaląc Breivika. 😜 Od zawsze miałem dość skrajne poglądy polityczne, choć trudne do sklasyfikowania, ale nigdy nie dokonałbym żadnej zbrodni, nawet nie potrafię krzywdzić świadomie ludzi. Ale tez nie potrafię rozpaczać nad innymi, nie płakałem jak zmarł JP II, którego kultu byłem krytykiem nawet wtedy gdy było to moralnym przestępstwem. Smoleńsk też mnie nie poruszył a tym bardziej Adamowicz, choć nawet widziałem go na żywo ze 2 razy.
 5. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Marzenia o śmierci Jarosława nie są równoznaczne z chęcią jej dokonania, wielu chciałoby żeby umarł np. ze starości, choroby, wypadku, po prostu zniknął ze sceny politycznej.
 6. carlosbueno

  Pomocy

  To niezły psychol, zwłaszcza ta super płatna praca mnie przeraża, płytki materialista z niego wychodzi, sam powinien się leczyć psychiatrycznie jak żąda takich rzeczy. A jak zajdziesz w ciąże to stracisz tą super płatna pracę i tyle z niej będzie. Nic dziwnego że masz problemy z nauką jak masz takie naciski i oczekiwania.
 7. carlosbueno

  Pomocy

  No to są dość poważne rozbieżności, ja nie mógłbym być dłużej z typem karierowiczki bo jestem skrajnym minimalistą. A to że gardzi osobami bez wyższego wykształcenia też o nim dobrze nie świadczy. Oczywiście życzę wam i Tobie wszystkiego najlepszego, może chłopak z wiekiem zmądrzeje.
 8. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Znam osobiście dziesiątki osób które życzą to politykom, zarówno Pisu jaki Platformy. O śmierci Kaczyńskiego marzą miliony tak samo myślą o zamknięciu w wiezieniach czy nawet rozstrzelaniu całej totalnej opozycji sympatycy Pisu. Tyle tylko że nie wyrażają tego publicznie, czyli np w mediach czy dzwoniąc na policję. Policja nie byłaby w stanie tego ogarnąć, zresztą te życzenia śmierci są tylko życzeniami i 99,9% osób by tego osobiście nie dokonało. Ja sam na tym forum pisałem że np należy rozstrzelać Merkel za wpuszczenie "uchodźców" i wszystkich polskich ministrów edukacji, ale wiadomo że to tylko pisanie w internecie. Wg mnie on był legenda jeszcze za życia, jego dokonania muzyczne z lat 80-tych uważało się za przełomowe na długo przed jego śmiercią. Oczywiście po śmierci był wielki szał, ale jakby dzisiaj żył to też uważano by go za króla muzyki pop. Tak te 5 lat za liczne napady z bronią w ręku to na pewno za duży wyrok. Do tego trochę dziwi mnie że zaatakowano polityka utożsamianego z PO, liberała przecież więźniowie na nich często głosują bo są utożsamiani z łagodnymi wyrokami w przeciwieństwie do PiS które zawsze było partią która chciała srogo karać za przestępstwa.
 9. carlosbueno

  Pomocy

  Jak jest z Tobą 7 lat to raczej z takiego powodu by nie rzucił. Jak się nie widzisz w tym zawodzie to nie wiem czy jest sens tak się męczyć dla samego papierka który prawdopodobnie się w życiu nie przyda. Wiem że dzisiaj jest presja że każdy musi mieć studia, ale często nijak się ma do realiów i bez papierka można mieć lepsza pracę niż z nim. Zresztą ja nie jestem specjalistą od tego są psycholodzy i psychiatrzy, a ci na pewno przepiszą leki.
 10. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Tragedii w Gdańsku by nie było gdyby ochrona była bardziej profesjonalna. Do tego czemu wypuszczono groźnego zaburzonego psychicznie przestępce który wielokrotnie rabował z bronią w ręku zaledwie po 5 latach. Zabójca prawdopodobnie ubzdurał se że siedzi z winy władzy czyli w warunkach Gdańska platformy, gdyby rządził tam PiS może byłby zamach na Pisowca, oczywiście to tylko moje domniemania.
 11. carlosbueno

  Samotność

  Nie myślę o tym. Raz byłem i mam traumę do dziś, zresztą nawet popędu teraz zbytniego nie mam i wątpię żeby jakaś przypadkowa kobieta wzbudziła we mnie pożądanie. A Ty pisałeś ostatnio że spotykasz się z jakąś kobietą, także tak źle chyba nie jest.
 12. carlosbueno

  Samotność

  Nie myślę o tym. Raz byłem i mam traumę do dziś, zresztą nawet popędu teraz zbytniego nie mam i wątpię żeby jakaś przypadkowa kobieta wzbudziła we mnie pożądanie. A Ty pisałeś ostatnio że spotykasz się z jakąś kobietą, także tak źle chyba nie jest.
 13. carlosbueno

  P. Adamowicz- martyrologia po polsku

  Jak umrze Rydzyk to poza Pisem i środowiskiem Radia Maryja wszyscy się będą cieszyć. I na pewno nie będzie żałoby narodowej i tego szału w mediach. Dla mnie śmierć Adamowicza to coraz bardziej cyrk polityczny, niektórzy wręcz chcą aby został świeckim świętym. A przecież kilka lat temu ciągnął samolot OLT Express i krył Amber Gold. Wojnie polsko- polskiej są winne obie strony, mniej więcej po równo.
 14. Jak Polska długa i szeroka wszyscy płaczą nad Adamowiczem,mimo że jeszcze tydzień temu większość Polaków go nie znała albo ledwo kojarzyła. W telewizji, radiu, na portalach internetowych jest tylko jeden temat często z bonusem w postaci Owsiaka. Nawet na FB też nagle wielu zaczęło do niego pałać miłością, a to przecież polityk, a oni cieszą się zaufaniem społecznym na poziomie 2%, do tego postać niezbyt krystaliczna która nie wiedziała ile ma mieszkań i kont bankowych, no ale o zmarłych się źle nie mówi. Płaczą też Pisowcy, mimo że do niedawna to był lewak, złodziej, aferzysta, szef trójmiejskiej mafii. Opozycja też rozpacza, ale im zależny bardziej aby uznać jego za ofiarę Pisowskiego reżymu i przestrzec Polaków że jak zagłosują na PiS to takie mordy będą codziennością. Odwołano wiele meczów i koncertów, sobota ma być dniem żałoby narodowej, nie wiadomo czy odbędą się studniówki i PŚ w skokach w Zakopanem, czy to nie aby lekka przesada, rozumiem Gdańsk, może ewentualnie województwo pomorskie gdzie jednak był znany ale cała Polska?, to był tylko lokalny polityk brutalnie zamordowany co prawda ale morderstw jest wiele. Teraz politycy, ludzie mówią że pora wygasić spory, mowę nienawiści, zakopać wojnę polska polską. Ale skąd my to znamy tak było przecież po śmierci JP II postaci daleko bardziej znanej i ukochanej przez niemal wszystkich Polaków. I co nic się nie zmieniło. Później był Smoleńsk tragedia na dużo większa skale niż to ostatnie wydarzenie i jak się skończyło wiadomo, spory i podziały jeszcze się zaostrzyły. Teraz będzie podobnie, tym bardziej że to rok wyborczy, ciszy nad grobem nie będzie. To takie arcypolskie, ten kult śmierci, nie ważne czy w przegranych powstaniach czy w wyniku zamachów, wypadków. Takie zbiorowe podniecenie, podsycane przez media i polityków, które w efekcie to niczego dobrego, budującego nie prowadzi a często wręcz odwrotnie.
 15. carlosbueno

  Samotność

  Ja zacząłem pracować latem jak miałem 17 lat, to nie tak że nie pracowałem do 35 roku życia, tylko nie miałem żadnej dokumentacji, czy odkładanych składek za to że pracowałem. Długie okresy faktycznego bezrobocia też były. Ja na rozmowach kwalifikacyjnych byłem może z 5 razy w życiu, tylko jedną pracę i to jako nocny układacz towaru w Tesco tak zdobyłem😜 . Reszta to były takie wtopy że nie warto nawet wspominać, pracę zdobywałem po znajomości i były to takie gdzie był po prostu brak chętnych.
×