Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  20911
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. carlosbueno

  Polityczna poprawność

  To forma cenzury, mająca na celu ograniczyć krytykę głównie lewicowych ideologii ale też religii zwłaszcza islamu i judaizmu. Wg poprawności politycznej nie można skrytykować geja, czarnego, muzułmanina, bo oni byli i nadal są tak krzywdzeni że wszystko trzeba im wybaczać, ale też dawać przywileje. Z tego co się orientuje to zaczęło się to w USA głownie na uniwersytetach, później zaczął się tzw marsz przez instytucje i obecnie cały tzw cywilizowany świat przed tym klęka i to czasem dosłownie np w czasie meczów. Wrogiem poprawności politycznej jest biały heteroseksualny mężczyzna- chrześcijanin bądź racjonalista, który wg nich jest odpowiedzialny za całe zło świata, niedole czarnych, biedę muzułmanów i krzywdy kobiet.
 2. Dla mnie obrazą dla rozumu jest głosowanie na lewicę pokroju Biedronia, Zandberga już nie mówiąc o tym wieszczu Jasiu Kapeli. Poza tym pisałem że w sprawach światopoglądowych, zwłaszcza odnośnie religii nie po drodze mi z konfederacją, no ale Gwiazdowski poległ a na żadne lewice bezbożne i pobożne(PiS) głosować nie zamierzam.
 3. Chyba za dużo się tego nacjonalisty naczytałeś.
 4. carlosbueno

  Utopie kobiet

  Nie chcesz dyskutować ale natura( ale też wychowanie i kultura) większości czarnych jest taka że nigdy nie stworzą tzw wysoko rozwiniętej cywilizacji, a przebywając w krajach cywilizowanych zawsze ich większość, albo ponadprzeciętnie w stosunku do innych ras będzie żyła z zasiłków albo przestępczości. Większość ludzi nie chce być wolnym tylko chce mieć papu, rozrywkę i dużo wolnego czasu, Chińczycy są szczęsliwi bo ich byt się poprawił i większości ani myślą się buntować, zresztą na tzw zachodzie jest podobnie.
 5. Przecież sam zmieniłeś z lewicowych na nacjonalistyczne, przynajmniej tak ostatnio deklarujesz. Ja od zawsze jestem liberałem gospodarczym i światopoglądowym, choć wobec obecnej inwazji lewicy światopoglądowej to bliżej mi do konserwatyzmu. No i jestem antydemokratą oczywiście.
 6. Nieudacznikiem może być tylko facet i facet bez prawa jazdy to nieudacznik jeśli jest sprawny ruchowo intelektualnie i nie mieszka w wielkiej aglomeracji, gdzie jeszcze to bywa wybaczane, choć też niemile widziane.
 7. carlosbueno

  Utopie kobiet

  Bo kiedyś ludzie mniej wymagali od życia. Za dzisiejsze zarobki można więcej kupić niż za te sprzed 50-100 lat( no może poza USA) ale każdy chce mieć auto albo i dwa, jeździć na wycieczki zagraniczne, dzieci posyłać na różne lekcje prywatne, a kiedyś wystarczył dach nad głowa i strawa a ubrania to przechodziły nieraz z pokolenia na pokolenie.
 8. carlosbueno

  Utopie kobiet

  Oczywiście kobiety mogą robić co chcą, jedne wybiorą karierę inne dzieci i dom rodzinny, ale z punktu widzenia społeczeństwa, przynajmniej w długim okresie czasu jeśli zdecydowana większość kobiet wybierze karierę zamiast rodziny doprowadzi to do upadku tego społeczeństwa. A na jego miejsce pojawią się tzw bardziej prymitywne, patriarchalne ludy, rasy np Arabowie, murzyni bo one ostro się mnożą a faceci w takich kultur są bardziej dominujący i zniszczą europejskich chłopaków w rurkach.
 9. carlosbueno

  Fobia społeczna!

  Pod jakim względem atrakcyjnymi? Jeśli chodzi o atrakcyjne kobiety z wyglądu, które mi się podobają, to uważam że nie jestem ich godzien, że takie kobiety interesują tylko przystojni i zaradni życiowo faceci a nie takie zero jak ja. Zresztą poniekąd pewnie w większości wypadków tak jest, choć wyjątki się mogą zdarzyć, bo widzi się czasem piękności z niezbyt urodziwymi czy niezbyt zaradnymi facetami. A odnośnie atrakcyjnych facetów, to co najwyżej czuje zazdrość i moja samoocena jeszcze bardziej spada.
 10. Znając życie to nawet nie są rzeczywiści faceci tylko fikcyjne konta założone po to aby doić kasę z naiwnym panien, często dużo starszych. Nie raz się słyszało że jakaś kobieta przekazała jakiemuś przystojnemu czarnemu czy Amerykanowi oszczędności życia. Natomiast do facetów piszę wiele rosyjskich czy ukraińskich botów, które łamana polszczyzną zapraszają do kontaktu mailowego. Raz kiedyś nawet oglądałem program o Polaku który spotkał przypadkiem na Ukrainie kolesia którego praca było pisanie jako wschodnia piękność do polskich facetów, ostrą kasę na tym trzepali bo naiwnych przesyłających kasę na podróż do Polski nie brakuje. Abstrahuje już od tego że wiele profili zwłaszcza kobiecych, jest fikcyjnie tworzonych przez właścicieli portali, po to aby facetom wydawało się że jestem tam multum chętnych pięknych lasek, a w rzeczywistości chcą cię tylko naciągnięć na subskrypcje. Do tego często jak zapłacisz za np 1 miesiąc automatycznie ci będą przedłużać bez twojej wiedzy , a później ciężko z tego wyjść, sam tak miałem kupę lat temu i z tego co czytałem nadal to jest praktykowane. Teraz mam już tylko 1 konto i to całkowicie darmowe nie dam się więcej tym oszustom nabrać, bo przecież głównym celem takich portali nie jest łączenie w pary tylko trzepanie kasy na naiwnych ludziach.
 11. carlosbueno

  Maseczki

  Mi ta woń alkoholowa kojarzy się bardziej z kościołem, bo jak chodziłem to od wielu facetów było czuć, wiadomo niedziela rano a w sobotę było picie. Jak chodzę rano do sklepu to wiele osób kupuje alko ale jeszcze ich nie czuć wtedy, albo mam słaby zmysł powonienia.
 12. Starsze pokolenie tak ma, wszędzie widzi pracę i woli pracować niż wypoczywać. Moja mama ma 75 lat a pracuje w domu i w ogrodzie jakby na jakimś etacie była i dzień w którym ileś godzin nie popracuje jest dla niej stracony.
 13. carlosbueno

  Maseczki

  Nigdy, albo prawie nigdy się z tym nie spotkałem, chyba przesadzacie, a może ja z perspektywy prawie 2 metrowca tego nie dostrzegam. Ja nie mogę się doczekać kiedy skończą z tym całym covidem i obostrzeniami, ile można to ciągnąć, ale coś czuje że w sierpniu najpóźniej we wrześniu znowu zaczną tym stręczyć.
 14. carlosbueno

  Samotność

  Wątpię, wiele osób hetero nie zaakceptowałoby Twojego biseksualizmu, chyba żebyś to ukrywał.
 15. carlosbueno

  Samotność

  Dramaty i histerie, chyba przesadzasz, no ale Ciebie nie znam, to trudno mi powiedzieć.
×