Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  18862
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. carlosbueno

  nienawidze pisu

  Pierwszy raz słyszę, no chyba że chodzi o Ubeckie emerytury. Poza tym czemu na 500 plus, a nie na Rydzyka😊.
 2. carlosbueno

  Poszukiwanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne, zatrudnienie

  Bo to są jak na polskie standardy wysokie zarobki. Ja mam 13 zł brutto i tyle też netto.😊
 3. Mówisz o dalszym etapie znajomości a mi chodziło o samo poznanie się, nawiązanie znajomości i tu jednak kobiety mają dużo łatwiej.
 4. carlosbueno

  Nie nadawać się do żadnej pracy...

  To zależy czasem tak a czasem nie. Niektórzy są po prostu z natury wolni i tego nie przeskoczą, ale przecież nie w każdej pracy jest wysokie tempo wymagane. Ja nie nadaję się do prac typowo manualnych, czy technicznych tam tempo jak i jakość pracy jest u mnie żenująca.
 5. Kobiecie nieśmiałość nie przeszkadza tak jak facetowi zwłaszcza w sprawach damsko- męskich. Bo to jednak to od facetów oczekuje się inicjatywy a kobieta zwykle tylko przyjmuje bądź odrzuca zaloty. Najbardziej to widać na portalach randkowych tam wystarczy że kobieta wystawi zdjęcie na którym jako tako wygląda a już dostaje kilka, kilkanaście wiadomości dziennie a facet musi pisać i może 1-dna na dziesięć raczy odpisać a do niego poza ruskim spamem nikt nie napiszę.
 6. carlosbueno

  Nie nadawać się do żadnej pracy...

  Idź na ochroniarza, tam wolne tempo nawet wskazane. Płaca słabo ale można dużo godzin nabić, a jak ma się pozwolenie na broń to można nawet 15 zł na godzinę zarobić gdzieniegdzie.
 7. Nie wiem czemu się tak wkurzasz, nie licz na to że ktoś Ci doradzi bo większość ludzi nie ma takich problemów, a ci co mają to znaczy że sami się z tym uporać nie mogą. Nikt Cie raczej celowo krzywdzić i wprowadzać w błąd nie chce, zresztą mam wrażenie że Ty żadnej rady nie chcesz, tylko obwinić innych za swoją sytuację. Ja też bym mógł teoretycznie taki wątek założyć ale nie widzę w tym żadnego celu, skończyło by się na narzekaniu jak zwykle. 😊
 8. Ja takie coś słyszałem o bardzo atrakcyjnych kobietach, że podrywają je etatowi podrywacze, kobieciarze a zwykły facet jest onieśmielony urodą, uważa że nie godny takiej piękności która ma pewnie setki adoratorów.
 9. Raczej powiedziałbym że zdesperowany i obwiniający wszystkich na około za swą sytuację. Ja obwiniam głównie siebie i sam nie wiem co lepsze, gorsze.
 10. carlosbueno

  Czego nie mówić głośno w Polsce

  Połowa tych tematów non stop leci w tvn także nie wiem co w tym niezwykłego. Zapomniałeś dodać najważniejszego jak przyznać się do tego że się ma 40 lat i jest prawiczkiem to przebija wszystko. 😊
 11. Nieźle, ja bym się nie odważył chyba że po solidnej dawce alkoholu. Jakiś miesiąc temu zagadałem dziewczynę sprzedająca ciastka przy plaży, no ale to było po iluś tam piwach a ona prawie dwa razy młodsza ode mnie i skończyło się niczym. Trochę żałowałem ale wątpię żeby taki stary dziad jak ja się jej podobał a pogadała ze mną bo się nudziła. Nie zaszkodzi, ale mi jakoś nic nie daję to że mam kondycję lepszą od wielu 20-latków a wiele kobiet uważa że jestem za chudy bo przy moim wzroście powinienem grubo ponad 100 kg ważyć. 😊
 12. carlosbueno

  Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek

  W końcu coś mądrego napisałeś. Chrześcijaństwo zwłaszcza w polskiej wersji to wybitnie pogańska religia, niemal wszystkie święta kościelne były wcześniej pogańskimi.
 13. Dla większości pewnie znaczenie ma, ale nie dla wszystkich tylko jak znaleźć tą dla której nie ma to większego znaczenia. Na przedwczesny wytrysk dobre są antydepresanty z grupy SNRI, no ale obniżają tez podobno przyjemność seksualną a dłużej stosowane mogą spowodować brak erekcji. 😊
 14. Ja raczej twarzy nie zmienię, ale aż tak brzydki chyba nie jestem, a reszta chyba nie najgorsza. Gorzej z atrakcyjnością poza fizyczną, ale jak nabrać śmiałości i pewności siebie jak nigdy się jej nie miało. A co da dobra forma fizyczna, czy dykcja bo nie rozumiem, faceci którzy się jąkają już nie mówiąc o brzuszku piwnym i zadyszce po wejściu po paru schodach mają kobiety równie często jak ci w dobrej formie fizycznej. To jest jakiś mit że samotni faceci są samotni bo są grubi, słabi fizycznie itp, owszem u kobiet tak jest częściej bo mało kto chce grube. Podejrzewam że przeciętni singiel po 30-ce jest sprawniejszy i lepiej zbudowany niż taki w stałym związku którym nie zależy tak na atrakcyjnym wyglądzie bo już usidlił kobietę i vice versa.
 15. To jakieś dziwne kombinacje, pewni siebie są zwykle chamscy a spokojnym brakuje pewności siebie. Oczywiście tak jak piszesz też bywa, ale raczej rzadko. Każdy facet chce mieć atrakcyjna kobietę, choć niekoniecznie musi mieć modelowe wymiary, a wykształcenie w dzisiejszych czasach nic nie znaczy bo każdy głupek może skończyć jakieś studia. Ja też mam pewnie zbyt wygórowane wymagania jak na swoje możliwości, ale co zrobić otyłe czy niezbyt ładne z twarzy mnie nie zainteresują choć mogą mieć super charakter.
×