Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  19779
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To popularna opinia wielu Polaków o Polkach na zachodzie rozpowszechniona zwłaszcza wśród prostych roboli, budowlańców itp. Wynika to w głównej mierze z tego że gro Polaków jest tam samotnych i nie może znieść że Polki się lepiej integrują i dużo częściej mają facetów nie-Polaków. Polki często imponują urodą zwłaszcza w porównaniu do Angielek i cieszą się powodzeniem a Polacy ani urodą ani wysokim statusem społecznym się nie cieszą i z zazdrości rozpowszechniają taką opinie, bo im zostaje często tylko burdel. To chyba cecha typowo postkomunistyczna, rozpowszechniona w byłych demoludach nie tylko Polsce, a od jednej Ukrainki słyszałem nawet że w Polsce mniej się zwraca uwagę na wygląd niż tam. Na zachodzie ludzie mają w dupie co nosisz i jak wyglądasz, choć pewnie tez ma znaczenie wielkość miejscowości im większa tym większa obojętność. Parawany były w Polsce odkąd pamiętam. Tylko że od kilku czy kilkunastu lat część ludzi popadła w jakąś przesadę i grodzi się w nich niczym w twierdzy, albo zajmuje miejsce o 6 rano. Częściowo za nią opowiadają media głównego nurtu, ludzie z tzw salonu, politycy, dziennikarze którzy co najmniej od lat 90-tych wypisują jacy Polacy to są straszni, zacofani, niewychowani itd nawet jeśli mają czasem rację to w dłuższej perspektywie ma to negatywne skutki. Ludzie tym przesiąkają zwłaszcza jak korzystają głównie z jednego kanału informacji i później mają takie opnie jak wiejski filozof.
 2. Tak wskazują statystyki a nie tylko TVP. Najwięcej jest ich ogólnie wśród robotników niewykwalifikowanych, bo po prostu jest ich najwięcej, dużo więcej niż księży. Tyle że od nich nie wymaga się tego aby byli wzorami moralnymi tak jak księża. Podejrzewam że tzw artyści są dużo bardziej nad reprezentowani w pedofilii tylko to żaden szok że aktor, muzyk lubi młodych chłopaków, dziewczynki przecież artysta z natury szokuje a małoletni fani to może nawet z chęcią oddają się swoim idolom. Teraz podniosą wiek pedofilii i 18 latek uprawiający seks z niespełna 16 latką będzie pedofilem a to przecież jest norma i pół bywalców dyskotek by musieli pozamykać.
 3. Dla mnie to temat zastępczy, owszem jestem za świeckim państwem i wycofaniem religii ze szkół ale są dużo ważniejsze sprawy choć nie aż tak medialne.
 4. Już 12 milionów odsłon. Nic rewolucyjnego w tym dokumencie nie ma, jest to co wiedziałem że jest lub podejrzewałem, choć wielu pewnie szokuje. Data premiery nie przypadkowa, kampania wyborcza osiągnęła apogeum, być może ten dokument pogrąży PiS tak samo taśmy nagrane u Sowy pogrążyły platformę. Ważniejsza niż ten dokument dla mnie jest ustawa 447 bo gra chodzi o 300 mld dolarów i możliwy rozbiór Polski a nie wyczyny sukienkowych, które realnie nie mają wpływu na życie 99,99% ludzi.
 5. Skarpety do sandałów to nic zdrożnego, może nie na plażę bo piach wlezie ale na ciepłe miejskie klimaty są ok. Tylko polscy ojkofobi się ich wstydzą. Kiedyś na wycieczce musiałem je nosić bo obtarłem se gołe stopy tymi sandałami i nie byłem w stanie chodzić, na buty było za ciepło czyli zostało tylko takie coś pośredniego jak skarpety do sandałów. Tak samo z tymi parawanami, może rzeczywiście niektórzy przesadzają, ale to nie jest tylko polski zwyczaj, w W. Brytanii też tak robią i ogólnie w krajach w których nad morzem jest zimno i wieje. To że nie uświadczysz tego w Egipcie, Turcji, Hiszpanii nie znaczy że Polacy są tacy zacofani tylko tam są one nieprzydatne bo jest gorąco a popularne raczej są parasole chroniące przed słońcem.
 6. Szwedzi to na promach w pijaństwie przebiją Polaków, ale skoro w ich kraju jest prohibicja to gdzieś się wyszaleć muszą. W ogóle to Polacy chyba nie różnią się w zachowaniu na wakacjach od innych nacji, przynajmniej europejskich. A co do gorszych i lepszych narodów to pachnie mi to ideologią nazistowską i to z kogo ust, światłego liberała brzydzącego się faszyzmem.
 7. carlosbueno

  Niechęc do pracy

  A księża, szlachta, magnateria to co niby robili, reszta społeczeństwa tyrała na ich dobrobyt.
 8. carlosbueno

  Niechęc do pracy

  U mnie w pracy Ukraińcy a głównie Ukrainki robią za dużo mniej, znaczy zarobią te ponad 3 tysiące ale za praktycznie 2 etaty, pracę po 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu. Budowlańcy ukraińscy za mniej niż 3 pewnie nie pójdą ale polscy nie pójdą za mniej niż 200 zł dniówki to i tak są tańsi.
 9. carlosbueno

  Wkurza mnie:

  W marcu to u mnie 10 stopni to święto i do tego wieje zwykle. Dziś niby 16 stopni ale taka wichura że mi w głowę było zimno bez czapki.
 10. carlosbueno

  Wkurza mnie:

  A od ilu stopni zaczyna się ciepła pogoda?. Na wybrzeżu kwiecień i początek maja typowy czyli 10 stopni na termometrze a przez silny wiatr odczuwalne koło 5. Na temperatury ponad 20 stopni trzeba czekać do czerwca albo nawet lipca, a 30 tu nie ma prawie nigdy.
 11. Skąd takie wnioski, ja np nigdy nie użyłem przemocy i sądzę że większość facetów jej wobec kobiet nie używa. A to że wiele kobiet zamiast kogoś spokojnego wybiera narwańca tryskającego testosteronem, który niechybnie je zdradzi to zupełnie inna para kaloszy, to czysta biologia. Zresztą faceci nie lepsi wybiorą głupią i zołzę byle ładną a nie mało atrakcyjna miłą i mądrą.
 12. Ja mam niestety typowy gust, podobają mi się te kobiety które podobają się innym a z racji swojej niskiego statusu, nieśmiałości itd mam na nie mniejsze szanse.
 13. Ja mam za rok 40-tkę, czekanie na uśmiech losu nie jest zbyt racjonalne.
 14. Ja dwie dobrze zapowiadające się znajomości z portali randkowych straciłem przez to że przyznałem się do problemów psychicznych, kobiety nie potrafią w większości przyjąć tego do wiadomości, nawet jeśli w jednym przypadku sama miała takie problemy. A co do tych facetów to sam kiedyś sprawdzałem jak oni wyglądają, bo myślałem pewnie pełno tu przystojniaków skoro nikt mi nie odpisuje a tu się okazało że 2/3 wyglądało chyba gorzej niż ja a na pewno starzej.
 15. Chyba Ci się pomyliło nie pisałem do Ciebie na priv. Sorry pomyłka.
×