Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  20530
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Przecież ten Dembele jest wiecznie albo kontuzjowany albo grzeje ławę to jak go mają chwalić. Oni już naprawdę nie mają czego się czepiać, przecież czarni i tak są mocno nad reprezentowani w sporcie i to białym powinni dawać fory tak jak robią czarnym na uniwerkach w USA. Ale za to trenerzy piłkarscy są prawie wyłącznie biali, zdecydowanie powinni coś z tym zrobić
 2. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Bo Serbowie to nie Żydzi a holocaust industry dąży do tego aby mówić tylko o żydowskich ofiarach wojny, pewnie znaczenie ma tez to że nie chcę się podsycać konfliktów na Bałkanach, więc lepiej o tym milczeć. A co do niewolnictwa, to przez większość czasu trwania ludzkości ono występowało, biali niewolili białych, Arabowie czarnych i białych, czarni innych czarnych, występowały wszelkie kombinacje i redukowanie tego tylko do niewolnictwa czarnych w Ameryce jest nadużyciem. Do tego te formy zniewolenia były różne, czasami niewolnik robił karierę, był nauczycielem, niektórzy dobrowolnie poddawali się niewoli bo przynajmniej zapewniano im wtedy wikt i dach nad głową, nie zawsze to był wyzysk i praca po kilkanaście godzin dziennie o głodowym wyżywieniu.
 3. carlosbueno

  Czy boisz się wstydu?

  W moim wypadku powód wstydu jest wskutek tego co zrobiłem, albo bardziej nie zrobiłem ze swoim życiem. Ja niby też oswojony ze wstydem, ale wciąż unikam wielu tematów rozmawiając z innymi żeby nie wyszło jak jestem beznadziejny, no i ogólnie unikam spotkań z dawnymi znajomymi, rodziną aby nie czuć wstydu związanego z tym jak nisko upadłem.
 4. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Tylko że za czasów Konstantyna większość niewolników była biała. No ale wg politycznie poprawnych idiotów niewolnikami byli tylko czarni, tak samo jak ofiarami II wojny światowej byli tylko Żydzi. Zidiocenie zachodnich elit nie zna granic i to są ludzie niby o wysokim wykształceniu, w dzisiejszym politpoprawnym świecie trzeba być rasistą i faszystą( wg standardów lewicy) , bo to oznaka zdrowego rozsądku. Według ostatnich odkryć Mieszko I i ogólnie pierwsi piastowie czerpali spore zyski ze sprzedaży słowiańskich niewolników innym, i to dzięki tym pieniądzom udało się założyć państwo polskie, czyli idąc tropem lewactwa Polska nie powinna istnieć bo została założona na fundamentach niewolnictwa.
 5. Wg mnie matki często faworyzują synów a wobec córek są bardziej wymagające. Ale w sumie to wychodzi córkom na dobre bo nie zastają rozpieszczonymi, niezaradnymi kochanymi synalkami. W mojej rodzinie tylko siostra normalnie funkcjonuje w świecie, znaczy mieszka osobno i ma własną rodzinę, ja z bratem jesteśmy niedojrzałymi niedojdami trzymającymi się matki.
 6. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Gdyby Trzaskowski to usłyszał to by zrzekł się Twojego głosu. Mnie zastania jedno w lidze angielskiej chyba przez 2 kolejki meczów wszyscy zawodnicy musieli grać w koszulkach gdzie zamiast nazwisk mieli napisy black lives matter, że też nie znalazł się żaden piłkarz( zagrać musiało minimum 300 zawodników, z czego jednak większość białych) który by to oprotestował, no ale prawdopodobnie byłby skończony i wyrzucony z zespołu, ligi ba musiałby zakończyć karierę przez swój domniemany rasizm. Ten świat podążą w jakimś chorym kierunku rodem z powieści Huxley i Orwella.
 7. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Przecież nawet w stanach czy nawet na zachodzie Europy mieszane związki są rzadkością. Wiem ze w stanach dziewczyna która spotyka się z białym bywa za to piętnowana że zdradza swą rasę, czy idzie za kasą. W drugą stronę bardziej się toleruje zwłaszcza przelotne związki czarnych z białymi kobietami, w UK widziałem sporo białych kobiet z kolorowymi dziećmi a jakoś ich czarnych mężów, facetów z nimi nie widziałem, bo to raczej efekt przygodnego seksu czy krótkich związków. Problemem jest to że w USA a później na zachodzie Europy aby udobruchać czarnych, podnieść ich poziom życia, wynagrodzić dawne krzywdy zalewa się ich socjalem: zasiłkami, bonami, darmowymi mieszkaniami co doprowadza do tego że się rozleniwiają, przyjmują postawę roszczeniową a jak ktoś dziś próbowałby to ograniczyć spotkałby się z dziką reakcją. W stanach to trwa już od lat 70-tych, całe pokolenia zostały tak wychowane, tworzy się dla nich nawet specjalnie miejsca pracy aby mogli pracować, czy często udawać że pracują. Ci ambitni, inteligentni, pracowici czarni też na tym ciepią bo z góry uznaje się ich za ludzi specjalnej troski.
 8. carlosbueno

  Problem rasizmu

  Firma Loreal zakazała używać na swoich produktach słowa biały, świat zidiociał kompletnie. O ile jeszcze rozumiem że czarni walczą o swoje przywileje, to czemu robią to w ich imieniu biali , ba wychodzą jeszcze przed szereg wymyślając takie bzdury, może od razu zlikwidujmy słowo biały w myśl świata Orwella.
 9. Nie widać, ale np kolega z pracy o moim wzroście waży niecałe 90 kg a ma grubsze nogi i brzuszek odstający, u mnie w rodzinie wszyscy ważą więcej niż wyglądają. Co prawda to nie do mnie ale różnie z tym bywa, niektórzy ze spora nadwagą mają wszystko w porządku a ja niby mam wagę prawidłowa( no dobra lekka nadwaga wg BMI, ale uważany jestem za szczupłego) a mam wysoki cholesterol, wysoki poziom cukru, wysokie tętno, problemy jelitowe więc choroby które wiąże się z nadwagą. Może gdybym miał rzeczywiście sporą nadwagę to bym wziął się za siebie a tak żre co popadnie bo nie tyje zbytnio, a jednak problemy zdrowotne związane ze złym odżywianiem posiadam.
 10. Mi jak mówię ile ważę wielu nie daje wiary, bo niby wyglądam na szczupłego, nogi wręcz mam bardzo chude, tzw brzucha też nie mam a ważę około 100 kg. Ogólnie to się kobiet zwłaszcza tych co widać że mają nadwagę nie powinno pytać o wagę, bo może urazić, ja jak już to tylko o szczupłe dziewczyny się o to pytam.
 11. Najbardziej piętnowani są ci którzy nie są w żadnych związkach i nigdy nie byli i nie należą do kleru.
 12. carlosbueno

  Wybory

  Ale w drugiej turze to Trzaskowski jest faworytem. Wyborcy Hołowni, Biedronia, Kamysza, po części nawet Bosaka zagłosują w drugiej turze na Trzaska a Duda uzyskał w tej turze wynik bliski swojemu maksimum i już dużo nie ugra.
 13. carlosbueno

  Problem rasizmu

  W stanach to mają większy problem z rasizmem czarnych wobec białych niż odwrotnie. Owszem tzw tradycyjny rasizm też istnieje ale ludzie boją się go okazywać, a media, polityka, nauka propagują rasizm wobec białych, utrudniając im dostęp do uczelni, czy organizując dni i uroczystości tylko dla czarnych czy ogólnie nie białych. Cała to organizacja Black lives matter to poniekąd kontynuacja ruchu czarnych panter czyli lewicowych terrorystów którzy niewiele różnili się od klux klux klanu tylko kolor skóry był zamieniony. Pracując w UK spotkałem się z tym że jak chcieli zwolnić czarnoskórego, bo się po prostu lenił on wysunął wątek rasowy i go nie zwolnili a problemy miał ten który chciał go zwolnić, czytałem, słyszałem że to powszechna praktyka na zachodzie Europy czy USA. I to wcale nie działa na korzyść czarnych bo wielu pracodawców boi się ich zatrudnić, żeby później nie było z nimi problemu, przez co wielu nie roszczeniowych czarnych może nie znaleźć pracy.
 14. Wiadomo że trzeba mieć odpowiednie predyspozycję psychiczne żeby dokonać zamachu, nie każdy muzułmański radykał byłby w stanie tego dokonać a Ci z więzień, czy przeszłością kryminalną są statystycznie do tego bardziej predysponowani. 1/3 zachodnioeuropejskich młodych muzułmanów deklaruje poparcie dla terroryzmu a jednak aż tylu zamachów nie ma, za to łatwo później się tym terrorystom ukryć skoro tyle osób ich popiera.
 15. carlosbueno

  Wybory

  Ja mieszkam w małomiasteczkowym bastionie PO, ale te 40% Trzaskowskiego i tak nie powala kiedyś PO miało tu 70% poparcia, ale to specyfika regionu tu nawet ultrakatolicy i rolnicy głosują na PO bo Pis jest zbyt patriotyczny i antyniemiecki żeby ludzie na tą partię masowo glosowali, to samo dotyczy Bosaka. Gdyby Tusk startował miałby pewnie z 70% poparcia bo prawie każdy miał tu dziadka w Wehrmachcie.
×