Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

carlosbueno

Użytkownik
 • Zawartość

  20959
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. carlosbueno

  "lex TVN"

  TVN nie oglądam to taka sama propaganda jak tvp, ale żeby robić ustawy i afery żeby ich zamknąć, choć właściwie to wiadomo że to im nie grozi wystarczy że zmienią adres na europejski. Wg mnie ta cała afera ma przykryć coś ważniejszego( np przymusowe szczepienia) , tak jak było np w przypadku aborcji i innych podobnych.
 2. Skoro nic Ciebie nie pociągało na tyle żeby dalej studiować dalej, to może lepiej nic nie studiuj. To nie jest żaden wymóg ukończenie studiów, choć dla wielu tzw "wykształconych z dużych miast" to obowiązek, ale nijak ma się do rzeczywistości np na rynku pracy.
 3. Ja pamiętam ze szkoły czy domu rodzinnego, głównie nacisk na naukę i posłuszeństwo, że jak będziesz grzeczny i dobrze się uczył to będziesz kimś. Oczywiście było to gówno prawdą, bo liczą się właśnie cechy ekstrawertyczne, przebojowość, wręcz bezczelność, a jak jesteś spokojny i na masz talentów w kierunku nauk ścisłych, zdolności manualnych, technicznych to będziesz w życiu zawodowym na najniższych stanowiskach.
 4. carlosbueno

  Widmo lockdownu

  To sterowanie z Moskwy to największa bzdura jaką słyszałem( wybaczam Ci bo jest powszechna wśród zwolenników opozycji poza lewicą i konfederacją) , PiS jest skrajnie i głupio antyrosyjski, przez co tracimy miliardy dolarów. Jakbyśmy PiS był prorosyjski to byśmy mieli od nich tani gaz i duży rynek zbytu, a tak nie mamy nic tylko miliardy wyrzucane w błoto na obronę przed nimi . Prorosyjskie to było kiedyś SLD, Samooobrona, a obecnie cześć konfederacji a głównie sam Korwin. A Pis to delegatura Usraela, tylko że jak Biden doszedł do władzy to im się gacie palą. Ogólnie to robimy dla nich wszystko, łącznie z wyrzucanymi miliardami na ich szrot wojskowy( o ile on w ogóle tu dojedzie) a oni w zamian nie dają nam nic tylko jeszcze w ramach 447 żądają kilkuset mld dolarów mienia bezspadkowego i rozpowszechniają opinie o polskim holocauście. Na miejscu Polski w ogóle bym zerwał stosunki dyplomatyczne z USA i Izraelem za to co nam robią od 1989 roku i skierował się w kierunku Chin i Rosji.
 5. carlosbueno

  Widmo lockdownu

  W końcu dostrzegłeś że POPiS to w gruncie rzeczy to samo, czyli banda złodziei bez żadnych zasad, tyle że jedni są wierzący a drudzy mniej, jedni sterowani z Berlina a drudzy z Waszyngtonu, tak samo dymani przez obie te nacje. Ciekawi mnie co zrobi PiS z tymi szczepieniami i lockdownami bo ich wyborcy są w większości przeciwni i czy wypną się na nich i posłuchają banksterów czy jednak w obawie przed utratą poparcia aż tak ostro nie pojadą i zastosują jakieś półśrodki.
 6. Ja tez byłem uczony bierności i uległości a wychowywałem się głownie w latach 90-tych, chodzi mi o rodziców bardziej niż szkołę. Rodzice większość życia przeżyli w komunie, do tego byli gnębieni w niej za niepolskie i nierobotnicze pochodzenie i poniekąd przelali ten strach, uległość na dzieci. A dziś słyszę od matki że nie przystajemy do dzisiejszych czasów gdzie trzeba być przebojowym i odważnym.
 7. To że w przestrzeni medialnej jest to częsty temat nie znaczy że introwertyzm jest pożądany społecznie, a zwłaszcza w pracy. Nawet moja siostra informatyk była krytykowana przez szefostwo za zbytnie intro i proponowano jej np kółko teatralne tak aby była bardziej otwarta, prospołeczna i mogła awansować na jakieś kierownicze stanowisko.
 8. Kto niby promuje introwertyków. Introwertycy mieli i mają zawsze pod górkę, bo świat, biznes, sprzedaż, rozrywka pragnie ekstrawertycznych oszołomów a nie cichych i zalęknionych. Jedyna szansa dla intro to informatyka, technika i pokrewne, ale jak nie masz zainteresowania, zdolności w tym temacie raczej będziesz nikim.
 9. carlosbueno

  Cnoty niewieście

  Moi też byli Niemcami i też zabrano majątek, a zwrócono tylko ziemię i to nie całą. Ale Polski jako takiej tego nie obwiniam, przyszli komuniści i robili to co kazano im w Moskwie, łącznie z wsadzeniem dziadków do więzienia. Tak wyglądało w każdym kraju pod wodzami wielkiego brata. O wyjeździe za granicę już nie myślę, w Polsce też da się przyzwoicie zarobić, zwłaszcza jak się jest singlem i ma darmowe lokum, gorzej jakbym miał na utrzymaniu rodzinę, czy trzeba byłoby wynajmować, opłacać kredyt za mieszkanie.
 10. carlosbueno

  Cnoty niewieście

  A mi jedna pani 80 letnia i to z Warszawy czyli rzekomego centrum zepsucia, powiedziała że tak wspaniałej młodzieży jak dzisiaj nie było nigdy i że najgorsi to są właśnie ludzie w jej wieku. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie, ale takie gadanie jak straszna jest współczesna młodzież to wg mnie trochę obraza dla intelektu. Ja jestem po 40-ce i widzę w wielu sprawach poprawę , np obecnie jest jednak mniej wandalizmu niż było w latach 90-tych, chłopacy są chyba mniej agresywni( ale dziewczyny bardziej ). Oczywiście wkurzac u młodych może to ciągłe siedzenie nosem w smartfonie, ale takie mamy czasy kiedyś były książki, później telewizja a dziś smartfica.
 11. carlosbueno

  Cnoty niewieście

  O każdej młodzieży tak się mówi. Jak byłem nastolatkiem to mówiono o nas to samo, że nie wychowani, że piją i ćpają, zresztą już w starożytnym Rzymie i Grecji tak pisano o młodzieży. Po prostu jest inna a nie gorsza, bo gdyby było tak w rzeczywistości to świat by już nie istniał od tego rzekomego ciągłego pogłębiania się demoralizacji młodszych pokoleń.
 12. carlosbueno

  Widmo lockdownu

  Coś w mediach mówią że lockdowny będą wprowadzane tam gdzie jest małe wszczepienie, raczej aby zmusić do szczepienia niż cokolwiek sensownego. Zresztą te lockdowny mijają się z celem, bo niczego nie dają co najwyżej zmieniają terminy zachorowań( a raczej pozytywnych wyników testu). Zresztą cała ta polityka covidowa to kompromitacja i nie chodzi mi tylko o Polskę w Australii gdzie zachorowań jest np kilkadziesiąt razy mniej niż w w szczycie w Polsce mają restrykcje jak w ostrym stanie wojennym, dziwie się że jeszcze tego rządu tam nie rozniósł, ale cóż NWO widocznie się przyjął.
 13. No tak w budowlance chyba najwięcej jest patologii, jak się jest mało asertywnym to samemu można skończyć jako alkus, ja sam jak pracowałem w tej branży piłem wielokrotnie więcej jak np teraz, gdy co prawda dalej pracuje fizycznie ale w magazynie a nie na budowie. Ja rozkminy z pracą biurową, umysłową to nie nawet nie mam, bo nigdy takowej pracy nie miałem a po 40-ce jestem.
 14. carlosbueno

  Cnoty niewieście

  PiS to katonarodowi socjaliści z tym że dla nich ważniejsze od polskiego narodu są wytyczne Usraela. Ciekawe kiedy w Polsce pojawi się niechrześcijańska, czy nawet ateistyczna prawica, myślę że miałaby wśród młodych zwłaszcza facetów spore wzięcie, bo wielu np od konfederacji odstrasza ich kościółkowatość. I jak ktoś nie przepada za lgbt, nie znosi poprawności politycznej ale też zakłamanego polskiego kościoła to nie ma na kogo głosować.
 15. carlosbueno

  Cnoty niewieście

  Nie jestem ani za powrotem do średniowiecza, ani za współczesną wersją feminizmu, czy ogólnie światopoglądem lewicowym. Przez te równouprawnienie takie jakie walczy lewica, niedługo białą rasa będzie na wyginięciu, bo nie będzie się kto miał rozmnażać. Życie nie znosi próżni przyjdą( a bardziej wyprą tzw cywilizowany świat) muzułmanie, murzyni itp i wprowadzą swoje zasady gdzie kobiety nie będą miały żadnych praw, a ich zajęciem będzie rodzenie i wychowywanie dzieci, bez dostępu do edukacji, czyli de facto wrócimy do średniowiecza. Oczywiście to nie stanie się zaraz ale za kilkadziesiąt lat. Ogólnie wiadomo facetom nie jest na rękę emancypacja kobiet, bo faceci stają się wtedy mniej potrzebni, nawet pod względem seksualnym, gdyż wyzwolone kobiety będą chciały spółkować tylko z najznamienitszymi okazami zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru, osiągnięć a reszcie pozostanie pornografia albo jakieś seks roboty. To już się dzieje, przynajmniej w najmłodszym pokoleniu gdzie na zachodzie co 3-ci 20 latek należy do inceli, bo 80% kobiet jest zainteresowane 20% facetów, bo gdy nie ma nacisku na małżeństwa i stałe związki tak się dzieje.
×