Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

A, nie ma telewizji niezależnych, wszyscy są od czegoś/kogoś zależni. Prawicowe media są finansowe przez skok-i, Rydzyka, pewnie też przez PiS - to ma być niezależność?

 

Nie Ciebie pytałem, tylko MałaMi - gdyż jej posty są cudowne, a Twoje to tylko echo propagandowych tub rządowych na poziomie Neewsweek, GW, TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, ale nikt nie robi operacji na zarodkach przecież. Nie jestem biologiem, trudno mi określić kiedy człowiek staje się człowiekiem. Stawiałbym na to, że w chwili, gdy wykształci mu się mózg (chyba 14-16 tydzień). Poza tym, aborcja jest dopuszczalna tylko do jakiegoś momentu, więc to też można by wziąć pod uwagę definiując człowieczeństwo płodu.

 

Nie twierdzę, że onet jest światły, w internecie jest pełno informacyjnych śmieci, ale akurat portale typu wpolityce.pl czy fronda.pl przodują w produkowaniu kłamliwych i idiotycznych newsów.

 

Nie Ciebie pytałem, tylko MałaMi - gdyż jej posty są cudowne, a Twoje to tylko echo propagandowych tub rządowych na poziomie Neewsweek, GW, TVN.

 

Ech, widzisz, z takimi osobnikami jak Ty nie da się dyskutować, no bo jak? Wczoraj przyszła mi do głowy taka myśl, że część osób wypowiadających się w tym wątku przyszła na świat poprzez rozmnażanie wsobne i dlatego reprezentujecie taki niski poziom debaty. To nie wasza wina, ale innego wytłumaczenia nie widzę. :bezradny:

 

Nie chciałbym się wypowiadać za MałaMi, ale wydaje mi się, że jej zdanie niewiele różniłoby się od mojego w kwestii niezależności mediów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Pindo, przykro mi, ale to chyba czas dla Ciebie zacząć od przedszkola. Pius XII jawnie popierał Hitlera, co prawda za czasów, gdy nie było jeszcze eksterminacji Żydów. Kościół popełniał błędy zgodnie z duchem swoich czasów, jak i reszta świata. Wielkie cywilizowane najbardziej w Europie Niemcy.

Dlaczego mam coś zaczynać od przedszkola? Co do Piusa XII, opinia badaczy historyków nie jest jednoznaczna, ale widzę, ze wiesz lepiej.

 

Sperma? 40 mln - Tyle spłukuje się do zlewu zarodków ludzkich!. Jak wiadomo zarodek ludzki jest istotą żywą ludzką.

Wow, masz przepustowość. Skąd wiadomo, że zarodek ludzki jest istotą żywą ludzką? W ogóle co to za zdanie? Rozumiesz co piszesz, czy klepiesz na oślep po qwerty?

 

Niech taka potomkini invitro zapłakałaby, gdyby jej uratowane cudem dziesiątki rodzeństwa kwiliłyby teraz jako dorosłe, że są wdzięczne za to, że ktoś je cudem wyłowił z kanalizacji.

Say what?!

 

Ząb Cię nie boli? Jakiś rok temu miałaś kanałowe leczenie :)

Nie przypomiam sobie, bym rok temu miała leczenie kanałowe, ale kolejny raz wiesz lepiej. :)

Nie dość, że i wybitny historyk, dentysta, lekarz leczący bezpłodność, to i politolog. Prawdziwy człowiek renesansu z Ciebie marwil.

 

 

Tu rasowy przykład nietolerancji Pindy dla wierzących.

Nie wierzę -dyskryminuję czyjąś modlitwę.

Nie modlę się za swoje wybitne jak ja plemniki, lecz zawsze staram się znaleźć im godne lokum.

Jestem przekonany, że ostatnia partia z nich spocznie ze mną na Wawelu.

 

Co do stosunku do religii i różnych wyznań, odniosłam się wcześniej, nie mam zamiaru się powtarzać, ale oczywiście masz prawo do własnej wykładni w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że i wybitny historyk, dentysta, lekarz leczący bezpłodność, to i politolog. Prawdziwy człowiek renesansu z Ciebie marwil.

 

Może to Macierewicz siedzi pod tym nickiem na forum? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Skąd wiadomo, że zarodek ludzki jest istotą żywą ludzką?"

 

Może dlatego, że nie jest martwą? :)

Co do 40 mln, to może niezrozumiale sformułowałem zdanie. Cały czas chodzi mi o zarodki ludzkie a nie plemniki.

 

Hah. Co macie do Macierewicza. bardzo kulturalny, grzeczny i uśmiechnięty człowiek. Ma swoje poglądy i myśli samodzielnie, co dla wielu jak widzę jest faux pas - zgodnie zresztą z propagandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wam dziś sprawiło radość?

 

przez marwil 18 lis 2013, 13:14

kanałowe leczenie czwórki u stomatologa

Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.

 

Bezprochowie Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

 

 

 

Co Wam dziś sprawiło radość?

 

przez pinda 18 lis 2013, 13:25

marwil, mnie szóstki, ale to był piątek :)

dzis z kolei- zdrowy ząbek, fajna praca, nowy zwierzak, pyszna kawa i założenie nowej sukienki ;)

burning down the house!

 

Maciuś krulem ;*

 

Ajwaj

Nie jestem PiSowcem, lecz to jest jedyna szansa na zmianę tej parszywej plwającej nam w twarze dynastii PO-PSL.

Prawdziwej władzy której chcę, jest wybranie mnie dyktatorem. Ja już bym wiedział co i jak, czym i kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, wow, nie pamiętałam, dzięki za przypomnienie :)

 

Davin, no najwyraźniej niewskazane jest pisać na forum i nie pamiętać, kiedy się było u dentysty :)

 

Teraz idę do ginekologa, też wszystko opiszę na forum ;) Za rok znów mi wyciągną :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nie jest martwą? :)

Kiełki rzodkiewki, drzewa i kultury bakterii w jogurciku, który jem, też są żywe. Czy to oznacza, że są ludzkie?

Davin, widocznie nie byłam u marwila ;)

 

Prawiłem już, że zarówno Kościół jak i Konstytucja RP, jak i biologia uznaje człowieka (istotę ludzką) od momentu poczęcia.

Rzodkiewka to roślina. Bakterie to bakterie. Człowiek to człowiek. (to wtedy, gdy ten z ogonkiem wkręci się do komórki jajowej.)

 

Ohoho Davin, mi to Macierwicz do pięt nie dorasta.

 

Gdybym to ja bym był tym dentystą, to już by ząb nie bolał....

żaden ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinda, nie jestem pewien czy na 100 w konstytucji jest taki zapis, ale...

 

"Życie człowieka od poczęcia chroni ustawa z dnia 7 stycznia 1993 r. "o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży"; w jej artykule 1 jest zapis:

 

"1. Każda istota ludzka ma od chwili poczęcia przyrodzone prawo do życia.

2. Życie i zdrowie dziecka od chwili jego poczęcia pozostają pod ochroną prawa"."

 

Detektyw, dlaczego piszesz?

 

Davin , wiedziałem, że połkniesz haczyk niczym leszcz xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, widać on wie lepiej, zaraz jako konstytucjonalista napisze prawilny komentarz do konstytucji, w końcu jednostka wybitna. Właśnie dlatego obawiam się PISu, Dudy, Gowinów i reszty zgrai u władzy - będą wprowadzać takie zmiany do konstytucji, zamiast zajmować się rozwojem gospodarki i edukacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×