Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Michu95

Użytkownik
 • Zawartość

  271
 • Rejestracja

 1. Michu95

  Bieżące informacje

  ty słuchasz tej gwiazdki? bo ja nie.... nie potrzebuje słabych informacji...
 2. Michu95

  Widmo lockdownu

  po mojemu Lockdown to rzecz nie możliwa nawet po świętach wiem brzmi to jak brzmi ale patrząc na wszystko to pewnie nie długo znów statystyki pójdą w dół i będzie to co kilka dni temu...
 3. udało mi się odzyskać zaufanie do psycholog nie udało mi się naprawić rytmu dobowego.. traumy.. flashbacki i wszystko związane z PTSD dalej są wraz z koszmarami sennymi...
 4. jak dla mnie do kitu bo jestem do kitu.
 5. a proste wytłumaczenie on pracuje za granicą... tam jest to tańsze jeszcze bardziej....
 6. https://allegro.pl/oferta/mata-masujaca-fotel-do-masazu-do-domu-samochodu-9114843841?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YzQ4NWE3NmItZGQ5OS00ZWVkLTgwYTEtY2E5ZmFlZGRmNWFhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=31df223e-fe42-4cfe-a2e4-fc858a0f0db9 taki odpowiednik w sumie no to lekko się pomyliłem no bo chodziło o matę masującą taką do montażu na fotel ale na łóżko się nadaje i w ogóle tylko tylko że lepiej nie spać bo przez sen jak ktoś wykonuje gwałtowne ruchy no to może uszkodzić elektronikę.
 7. no niezbyt.. bo mój starszy kupił mi to i mamie w Niemczech..
 8. usunąć te wspomnienia wywalić zniszczyć jak jakieś smutne zdjęcie.
 9. dużo by wyliczać ale nie chcę o tym gadać sorry ale nie chcę wolałbym w ogóle zapomnieć.
 10. inna sprawa ja nie przeżyłem jednego traumatycznego wydarzenia.
 11. wiem tylko szukam na jakiś czas czegoś co mi może nie zastąpi psychoterapii ale przynajmniej będzie jakąś alternatywą bo mam termin oczekiwania około 2021-2022 roku choć teraz to już nawet nie wiadomo czy ten termin będzie aktualny a czemu? Covid no i ta sytuacja związana z Covidem też mnie przeraża.
 12. mam pytanie jaką skuteczność ma relaksacja na fotelu/macie z wibracjami w leczeniu ogromnego stresu wywołanego traumami? bo mi się wydaję że dużą.. ale cóż na razie będę w raz z lekami stosować bo dostałem matę wibrującą no i w sumie usiadłem i mi pomaga..
×