Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Michu95

Użytkownik
 • Zawartość

  290
 • Rejestracja

 1. trochę rodzina którą kocham trochę terapia która pomaga.. trochę psycholog z którą mam bardzo dobry kontakt.. trochę i też leki.. no i trochę życie trochę lekki Covid wywarł efekt odwrotny.. - tu nie ma magii.. jak patrzy.. na świat pełen.. żywych trupów.. chcesz być inny.. od tych trupów.. a ten świat al'a Covid (2021) jest jaki jest że ludzie? sam widzę stali się bez życia.. nie zdolni do pozytywizmu.. a jak oni są niezdolni? to czemu i ja mam być? taka prawda.. no i? trzeba żyć nie by przeżyć.. tylko? żyć.. pełną piersią.. taka prawda.. bo jak ty padniesz.. nadzieja w tobie też.. a wtedy? wszystko wokół.. może paść.. bliscy? albo oszaleją.. albo zawał.. inni? sąsiedzi.. też mogą się załamać.. a tak? póki jesteś.. masz szanse.. mieć lepsze życie.. niż tylko oczekiwanie na lepsze jutro.. i dożycie lepszego jutra.. bo? lepsze jutro.. może być i dziś.. taka prawda.. to co.. chcesz.. i dziś możesz mieć.. tylko? wiara.. w siebie i w nadzieja w to że będzie lepiej.. a może? i nagle coś zmieni twój los..
 2. powiem szczerze mi terapia pomaga znakomicie opłacam co tydzień płacę 140zł za sesję on-line na Skypie mam 1 sesję tygodniowo i? mimo 4 sesji miesięcznie.. jest okej.. staję na nogi... dziś przykładowo rozmowa o aktywności i o wrażliwości i? wniosek prosty to co było kiedyś... nie musi mnie bardzo kształtować.... negatywnie a bardziej pozytywnie w sensie? dziś fakt - boję się śmierci - ale? wykorzystuje ten fakt zaginam go.... tak by nie chcieć wracać... do rzeczy z przeszłości co wy na to?
 3. jest mi smutno. czuję się pogubiony.
 4. tak - temat nazywa się - mój ojciec i jego zachowanie mogę powiedzieć komuś jak ktoś chce na PW. co się dzieje na forum nie chcę się zwierzać. proszę tylko by ktoś, mnie, postarał się wesprzeć. bo myślę o tej sytuacji, no i? mam stany depresyjne, nic, mnie nie cieszy - nawet to że pomogłem. te kilka razy, w domu, nic mnie nie cieszy. czuję jakiś stan depresyjny, bo ile razy można dawać komuś szanse? nie wiem, nie mam pojęcia, chce mi się zwyczajnie. płakać nad tym, ponieważ szkoda mi mamy serio.
 5. przez Covid był paskudny i tylko przez to.
 6. mniej stresu daje bo chaotyczność nie jest zdrowa.
 7. cel nr.1: uzbierać kasę na psychoterapie cel nr.2: wyjechać z rodziną z Polski cel nr.3: zrealizować się wreszcie artystycznie
 8. Przepraszam wiem zachowałem się wtedy ten miesiąc temu czy 2 miesiące wstecz nie miło to nie było manipulowanie wami to nie było robione na pokaz ja na prawdę miewam zaburzenia mowy i psychomotoryki jak nie jąkam się przez nerwy to tracę mowę czasem nie mogę nic powiedzieć czasem zastygam w ruchu i leżę czasem zasypiam wszystko zależy od przeładowania emocjonalnego może mieć to związek z cukrem bo zauważyłem senność gdy nie jem pewnego dnia niczego słodkiego tylko zwykłe rzeczy ale też z promazinem który powoduje u mnie osłabienie także jestem w depresji, lek nie pomaga mi wcale na lęki jestem zlękniony jak byłem boję się ludzi jak się bałem obecnie chciałbym pisać na necie ale boję się pisać i udzielać mam lęki boję się ludzi boję się jak mogą odebrać co napiszę że mogę urazić kogoś że pragnę po prostu rozmowy że mogę urazić kogoś bo nie mam w domu wsparcia psychicznego w sensie że potrzebuje się wygadać nie mam komu, potrzebuje się wypłakać też nie mam komu nawet przytulić nie mam komu i boję się mocno szpitali zresztą opinia lekarza była jaka była ja nie jestem przypadkiem nadającym się do szpitala po prostu czyjejś wybuchy emocjonalne nasilają we mnie lęki i nieufność do innych i jestem w niezbyt dobrej kondycji psychicznej przez to.. przepraszam was najmocniej.. wiem że byłem kłótliwy.. itd.. wiem że wiele złych rzeczy napisałem nie chcę prosić by mi zdejmować.. tego sprawdzania postów.. tylko by inni mi wybaczyli.. bym poczuł się lżej proszę was tylko o to i was najmocniej przepraszam ja w złym dziale.. ten wątek to też przepraszam.. najmocniej was przepraszam.. po prostu.. czułem że muszę was przeprosić i wyrzucić z siebie te przeprosiny.. i przepraszam was najmocniej... jak będę mieć możliwość pogadam z lekarzem póki co niezbyt.. muszę po prostu poczekać.. czasem też.. ze stresu coś zapominam powiedzieć bo te lęki powodują że taki jestem i przepraszam was za to..
 9. ogarnąć pokój, nieco doprowadzić sprzęty do ładu no i ogolić i ostrzyc siebie.
 10. w sumie spoko ogarniam wszystko zaraz będę sprzątać pokój itd więc cóż są drobne zmiany może nie duże ale zawsze jakieś po prostu chcę wszystko po ogarniać przed świętami.
 11. Michu95

  SPAM

  już jest okej mowa wróciła nerwy i stres jak mówiłem bo jak się uspokoiłem to się naprawił problem... po prostu to psychogenne.... bo za dużo ostatnio stresu miałem... jak nie mało lat jakiś mnie wkurzył swoim zachowaniem w PKS-ie.... to potem ludzie robili ze mnie wariata... a okazało się potem dzięki mamie jego i mojej że raz to on kłamał.... dwa to faktycznie.... klął na mnie i parę innych osób.... wiecie jak? proste jego mama do mojej się wygadała.... i jeszcze kazała przeprosić mnie.... no spoko.... jestem ciekaw tylko.... czy to się nie powtórzy.... a swoją drogą współczuje jej.... i temu ojcu.... serio.... bo wiem jakie te małolaty to ziółka... kiedyś w gimnazjum i podstawówce.... jego bracia (być może) mnie zaczepiali.... wiem skąd? nazwisko to samo bo mama mi to też powiedziała.... więc spoko.... ale współczuje bo ich rodzice mają ciężko z nimi....
 12. Michu95

  SPAM

  a inna sprawa nie nie zamierzam iść do żadnego szpitala bo? mam uraz do Polskich szpitali psychiatrycznych.
 13. Michu95

  SPAM

  tylko dodam że to był kwiecień tego roku więcej co się działo nie mogę powiedzieć jest to stresogenne a mam ostatnio trochę za dużo stresu..
 14. Michu95

  SPAM

  o to mi niestety chodzi.. poza tym przyczyna tkwi w psychice ja tak mam że jak mam za dużo stresu to tracę zdolność mówienia.. z czego to wynika to nie wiem... ale wiem że raz już tak było... ale przed czym.. nie mogę powiedzieć... bo nie chcę... sorry... ale dotyczy to innej osoby...
 15. Michu95

  SPAM

  zresztą spoko nie ważne.. w sumie miałem racje kontakt z kimkolwiek jest bezsensem lepiej siedzieć sobie u siebie w pokoju i nic nie pisać.. bo i tak nie wiem czemu to miałoby służyć że napiszę komuś o moim problemie...
×