Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

take

Użytkownik
 • Zawartość

  2386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. take

  zadajesz pytanie

  stajesz się widzieliście kiedyś na żywo Niemca?
 2. take

  Co jest gorsze X czy Y?

  to drugie widok starszej kobiety czy starego kota domowego?
 3. take

  Pytania TAK lub NIE

  nie (rodzina go przygotowuje, a nie ja, ale będzie święcony i pewnie ktoś inny niż ja z nim pójdzie) czy spotkaliście się kiedyś ze słowami takimi jak "liczbówka" i "nieliczbówka"?
 4. take

  Skojarzenia

  kwiaty
 5. take

  Schizofrenia, czy aby na pewno?

  Ja mogę zachowywać się gorzej niż ktoś z zaburzeniem rozwoju intelektualnego przez natręctwa. Czy masz już zasiłek pielęgnacyjny? Czy przyszło już orzeczenie w sprawie renty? Może Twoje problemy z myśleniem to rodzaj alogii, zubożenia myślenia, które jest jednym z objawów negatywnych schizofrenii?
 6. take

  Pytania TAK lub NIE

  nie czy spotkaliście się ze stwierdzeniem, że Koran został napisany przez demona (demony)?
 7. take

  Co jest gorsze X czy Y?

  piercing intymnych części ciała skrajna nerwica natręctw czy przeciętna choroba dwubiegunowa?
 8. take

  Osobliwe "ŚWIRY"

  Mam "lęk" przed zakażeniem, w związku z czym często myję dłonie. Nie tylko dłonie, ale i przedmioty, zwłaszcza mydłem. Mimo tego zdarzyło mi się nie brać prysznica przez ponad 70 dni, w okresie, w którym byłem sporo w pracy. Paradoksalnie, lęk przed zakażeniem może mnie zniechęcać do kąpieli czy brania prysznica.
 9. take

  religia a seks

  Podejście Kościoła do seksualności wyraźnie się zmieniło w ostatnim wieku. W tym artykule (http://www.dzienmezczyzny.pl/seks-w-czasach-sredniowiecza/) znalazłem taki fragment (z własnymi wyróżnieniami): (...) Reguły, które wpajał wiernym Kościół przekonywały o grzeszności fizycznych uciech. Cielesna sfera życia był tabu, a seks był ciężkim grzechem. Wśród tzw. „pospólstwa” dochodziło do sytuacji, kiedy miłość cielesną uprawiano wyłącznie w celach prokreacyjnych, ubierając się wcześniej w workowate koszule jedynie z otworami w okolicach narządów płciowych… Jeśli do tego dodamy powszechną tendencję do umartwiania się przejawiającą się m.in. unikaniem kąpieli (w ramach przeciwstawiania się starożytnemu uwielbieniu ciała i higieny), otrzymamy obraz społeczeństwa, gdzie dość łatwo szerzyło się wiele chorób i grzybic, które naturalnie utrudniały czerpanie przyjemności z seksu. Cała sztuka erotyczna, jako grzeszna, czy wręcz zakazana odchodziła w zapomnienie, ograniczając zachowania seksualne do kilku podstawowych pozycji, wśród których nawet pozycja „od tyłu” uważana była za zboczoną. (...) Moje obecne poglądy na seksualność pochodzą bardziej ze średniowiecza niż z ostatnich kilkudziesięciu lat. Mogę mieć łatwiej z radzeniem sobie z pokusami nieczystymi niż przeciętny człowiek, bo biorę leki psychiatryczne, które zdają się obniżać pociąg seksualny. Około 3 lata temu zdarzało mi się oglądać pewien rodzaj pornografii, bo miałem tak silny pociąg płciowy. Żałuję tego. Nie polecam nikomu. Ciężko było mi wytrzymać z normalnym popędem płciowym, z obniżonym jest łatwiej wytrzymać. Czynności seksualnych nie odbywam od ponad 11 lat. Strach przed piekłem był bardzo pomocny w wykorzenieniu seksualności ze swojego życia. Nie chcę wracać do nich. Gdybym był kobietą, moje życie mogłoby być znacznie cięższe i zapewne bardzo bałbym się ciąży, porodu. Nie chcę cierpieć, przynajmniej po śmierci czy w taki sposób, który nie przynosiłby odpuszczenia win czy zasług.
 10. take

  Mycie rąk

  U mnie natręctwa związane z myciem rąk (i nie tylko ich!) zdają się być poważnym problemem. Zniechęcić mogą do wielu zajęć, wykonywania pracy. Czy osoby, które mają natręctwa związane z myciem rąk, mają też inne podobne objawy, jak mycie mydłem ubrań, przedmiotów (jak długopisy, plecaki itp.)?
 11. take

  Pytania TAK lub NIE

  tak czy widzieliście kiedyś obrazek z Maryją pokazującą na Swoje Serce?
 12. take

  Schizofrenia, czy aby na pewno?

  Oby udało ci się zdobyć i pracę, i rentę, i zasiłek pielęgnacyjny. Najłatwiej zdobyć to ostatnie. Czyli złożyłeś już papiery o zasiłek pielęgnacyjny? Ja 24.1.2019 miałem krótką rozmowę w sprawie pracy, mówiłem o orzeczeniu 02-P, ale jak do tej pory nikt z tamtej pracy się nie odezwał...
 13. take

  zadajesz pytanie

  raczej bardzo rzadko czy mieliście kiedyś orzeczenie o niepełnosprawności?
 14. take

  zadajesz pytanie

  nie (obecnie, przez kilka wcześniejszych miesięcy miałem pracę, ale nie w wyuczonym zawodzie)? słyszeliście kiedyś o czymś takim jak aukorygia?
 15. take

  Pytania TAK lub NIE

  nie czy doświadczyliście w swoim życiu wielu zastanawiających "zbiegów okoliczności", koincydencji?
×