Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

i jak tu z ludźmi gadać.Kościół,in vitro i martwe płody.zupełnie jak w metalistycznych piosenkach

 

Ciekawe czy ci co wyjechali to ich tak krzyż uwierał w tyłek czy raczej inne kwestie

 

To samo pomyślałam. Z pewnością te tłumy, co wyjechały, to wyjechały przez wiszące krzyże i brak dofinansowania in vitro. To jest tak straszne, że aż musieli w desperacji wyemigrować. I ta emigracja z pewnością nie ma absolutnie nic wspólnego z biedą w Polsce i bezrobociem, w ogóle. Tak sobie wyemigrowali, bo ich krzyże raziły i ustawy antyaborcyjne.

 

Poznałem natomiast kilka osób które wyemigrowały m.in z powodu tego że w Polsce homoseksualistą( sciślej lesbijką) nie dają żyć

 

No teraz to ostro pojechałeś, bo jakoś moje spostrzeżenia są wręcz przeciwnie. Geje trzymają się razem i jeden drugiemu zawsze posadę załatwi. Nie znam ŻADNEGO bezrobotnego geja, kiepsko opłacanego czy prześladowanego z powodu orientacji. Geje przeważnie tyle zarabiają i tak żyją, że Ty przez rok tyle nie zarobisz i nawet sobie nie wyobrażasz takiego poziomu życia. Oni się razem trzymają, pomagają sobie, załatwiają sobie nawzajem posady, bo to bardzo hermetyczne środowisko jest. Poznałam w życiu aż za dużo gejów, więcej o nich wiem niż bym chciała, zatem wiem, co mówię. Nie rozpaczaj tak nad ich losem, bo naprawdę nie ma nad czym - oni sobie radzą aż zbyt świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ostro pojechałeś, bo jakoś moje spostrzeżenia są wręcz przeciwnie. Geje trzymają się razem i jeden drugiemu zawsze posadę załatwi. Nie znam ŻADNEGO bezrobotnego geja, kiepsko opłacanego czy prześladowanego z powodu orientacji.

Nie geje tylko lesbijki może u nich inaczej a poza tym wspominałem że polska homofobia to tylko jeden z motywów ich wyjazdu, pewnie nie najważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, to sama zostań gejem, skoro tak w luksusy opływają z samego faktu bycia gejem.

Brak mi słów. Ja znam bezrobotnych homoseksualistów bądź zarabiających kiepsko, więc Twoja teoria jest wyjęta z kloaki.

 

Z samego faktu nie, raczej z zespołu faktów i z konsekwencji tych faktów. Nie mogę zostać homo nie wiadomo, bo homoseksualizm mnie obrzydza. Nie wyobrażam sobie siebie jako lesbijki. Nie wiem, dlaczego homoseksualizm jest uznawany za normę, a nie za poważne zaburzenie. Każdy psycholog Ci to powie i każdy lekarz wie, że to nie jest genetyczne, tylko stanowi skutek złej relacji z ojcem w dzieciństwie. I to się sprawdza. Jeden gej - bity przez ojca, drugi gej - opuszczony przez ojca, trzeci gej - wyzywany przez ojca i co się z kimś z nich rozmawia, to każdy coś ma z tym ojcem, jakiś problem. A w tv ciągle wmawiają, że to takie normalne, że genetyczne itd. Nie ma czegoś takiego jak gen homoseksualizmu, to skutek niewłaściwego wychowania, źle ukształtowanej więzi z ojcem. I nie wiem, skąd ty znasz takich "zwykłych" homoseksualistów, bo ja biednego czy bezrobotnego homoseksualisty nie znam. To jest tak zwarte i hermetyczne środowisko, że tam jeden drugiego nie zostawi i zawsze mu robotę załatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy psycholog Ci to powie i każdy lekarz wie, że to nie jest genetyczne, tylko stanowi skutek złej relacji z ojcem w dzieciństwie. I to się sprawdza. Jeden gej - bity przez ojca, drugi gej - opuszczony przez ojca, trzeci gej - wyzywany przez ojca i co się z kimś z nich rozmawia, to każdy coś ma z tym ojcem, jakiś problem. A w tv ciągle wmawiają, że to takie normalne, że genetyczne itd. Nie ma czegoś takiego jak gen homoseksualizmu, to skutek niewłaściwego wychowania, źle ukształtowanej więzi z ojcem

 

OJP, nie wierzę. W tym momencie zabrakło mi sily by cokolwiek tłumaczyć, jak wspomniałam wcześniej, Ty najwyraźniej klepiesz biedę z powodu własnej impotencji umysłowej. "Dlaczegoś biedny? Boś głupi".

Ja w świetle tych niepodważalnych faktów przedstawionych przez użytkowniczkę Introwertyczka wypisuję się z tej dyskusji, bo jest to poniżej pewnego przyjętego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już naprawdę przeholowałeś. Nie życzę sobie takich obraźliwych słów pod swoim adresem. Można się nie zgadzać, ale są pewne granice przyzwoitości, których się nie przekracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączę przyjemne z pożytecznym, ten gejowski, napawajacy odrazą i zniesmaczeniem duet nagrał ten kawałek jako krytyka na prezydenta Busha

[videoyoutube=W4bMbzIExmk][/videoyoutube]

 

PS. Przed odpaleniem, zasłońcie oczy i zatkajcie uszy, bo zarazicie się gejostwem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ostro pojechałeś, bo jakoś moje spostrzeżenia są wręcz przeciwnie. Geje trzymają się razem i jeden drugiemu zawsze posadę załatwi. Nie znam ŻADNEGO bezrobotnego geja, kiepsko opłacanego czy prześladowanego z powodu orientacji. Geje przeważnie tyle zarabiają i tak żyją, że Ty przez rok tyle nie zarobisz i nawet sobie nie wyobrażasz takiego poziomu życia. Oni się razem trzymają, pomagają sobie, załatwiają sobie nawzajem posady, bo to bardzo hermetyczne środowisko jest. Poznałam w życiu aż za dużo gejów, więcej o nich wiem niż bym chciała, zatem wiem, co mówię. Nie rozpaczaj tak nad ich losem, bo naprawdę nie ma nad czym - oni sobie radzą aż zbyt świetnie.

 

Musze się od razu skontaktować z moimi znajomymi z tego środowiska, coby mi załatwili taką super posadę. Takie niby hermetyczne środowisko, a jednak ich znasz. Kurcze, to ciekawe czemu ja znam w wiekszości gejów i lesbijki, którzy żyją mniej więcej tak, jak inni w Polsce. Gdzie Ty się takich dziwnych rzeczy naczytałaś? W internetach? Ilu tych super bogatych gejów poznałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Ja znam bezrobotnych homoseksualistów bądź zarabiających kiepsko, więc Twoja teoria jest wyjęta z kloaki.

 

Znam też mnóstwo takich wynajmujących pokoiki w dużym mieście i pracujących to tu, to tam. Nikt im z racji bycia gejem niczego nie załatwia. Jak będzie temat o innych grupach społecznych, to na pewno introwertyczka napisze, ze zna mnóstwo przedstawicieli tej grupy i zapoda kolejne rewelacje z internetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, staram się, najchętniej kretem lub innym żrącym kwasem bym ich polała, ale póki co zostaje mi grzeczne stukanie w klawiaturkę ;):pirate:

A co to ma wspólnego z dyskusją? Czemu nikt nie reaguje, że zrobił się jeden wielki OT i obrzucanie się nawzajem błotem? Może szanowna moderacja tu zajrzy ;)

Zapraszamy!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×