Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

co by tu

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. co by tu

  Ostatnia litera

  kosodrzewina
 2. co by tu

  X czy Y?

  studia dzienne samochód sportowy czy terenowy?
 3. co by tu

  NOWE Czy masz?

  nie mam czy masz poczucie obowiązku?
 4. co by tu

  zadajesz pytanie

  wszystkich do czego wracasz po latach życia?
 5. małymi ostrymi literkami, przypomina pisanie scyzorykiem w drewnie, łatwo się doczytać zdarza ci się nie panować nad sobą ?
 6. Ćwiczenia fizyczne nie są już dla mnie, stwierdzam ze smutkiem. Całe ciało mnie wczoraj wieczorem bolało, i to nie po ćwiczeniach, kompletny wrak człowieka. Zastanawiam się od wczoraj czy zdołam wyrzeźbić ciało do 30stki. Chcę wyglądać jak wymuskana fitneska a tak na poważnie, chcę się zaprogramować psychicznie (tfu! tfu!) i fizycznie. Czy tak się da??? Zmienić myślenie i fizyczność tak by cię ludzie nie poznali i ty siebie sama też? Zaprogramować, wbić do czaszki to i owo, zmienić podejście, no.
 7. Nieumiejętność precyzowania myśli, streszczania, i przypominania sobie co miałam do powiedzenia. Istny zator i kanał. Tak mam, przez płyciznę umysłową którą sobie uświadomiłam kilka lat temu (dobrze że w ogóle dotarło). Bo ja sobie nie uzmysławiam, bo ja sobie nie wyobrażam, ja nie odczuwam, i nie pamiętam, a i, nie przyjmuję do wiadomości. Najlepiej zapisywać sobie, tak ćwiczyć pamięć i koncentrację poprzez twórcze pisanie, gadanie na głos ze sobą. Jeśli ktoś ma jeszcze lenia który wszystko niweczy mam tu na myśli pracę umysłową, to trzeba go najszybciej pokonać i nie robić sobie kuku na muniu.
 8. Nie chcę myśleć, ani się tym zajmować. Chcę tylko normalnie żyć na wysokim poziomie. Jak się w tym grzebię to jest po mnie. Zdarza mi się odczuwać ostateczność, samobójstwo. Taki buldożer przed oczami, a ja w nim jadę po wykopaliskach, a buldożer robi takie piaskowe głębokie ślady oponami. Chcę wierzyć w to, że życie może być łatwe i przyjemne, a ja mogę mieć w nim dużo szczęścia, dużo farta, i dużo przychylności. Myślę o tym co sobie kupić na urodziny, tak by sprawiło mi to wielką namacalną frajdę. Chcę otworzyć oczy i wyobrażać sobie, wizualizować. Chcę czuć adrenalinę, i doświadczać extra sensorycznych wrażeń. Chcę wiele doświadczać i mieć to namacalnie, uzmysławiać sobie każdą kroplę deszczu na skórze. Chcę mieć materialne myślenie, i się w ten sposób uszczęśliwiać.
 9. Zdecydowanie płaczę, ale mam też tak, że wtedy szukam wyjścia z życiowej sytuacji po omacku, na płaczu. Chce mieć wtedy 5lat i być małą dziewczynką jak kiedyś
 10. Mam strasznie wyje**ne i przez to płaczę. Kręcę się wyłącznie wokół własnej du*y.
 11. szlag mnie trafił, nadal mnie trafia, to trwa
 12. co by tu

  po co to wszystko?

  Dlaczego chcesz zacząć od nowa? Jesteś dopiero w liceum. Życia nie zaczniesz od nowa. Nie ma opcji. Po zatym po co? Narzekasz na nudę, a co odczuwałaś gdy byłaś naćpana? Nie traciłaś wtedy kontroli? Teraz gdy masz naukę zdalną to masz odfajkowaną tę szkołę. Wg. mnie nauka w szkole cię zmęczyła i znudziła. Na chwilę wam dali odsapnąć wg mnie. Dlaczego myślisz o śmierci? Masz 18lat, wszystko przed tobą. Co ci powoduje, że akurat o śmierci i zaczęciu od nowa? Dobrze, że się tutaj wygadałaś. Dlaczego jesteś sama z tym?
 13. Zastosuję się do tego. Tylko muszę się czymś maniakalnie zająć
 14. co by tu

  Nie nie chce mi się

  U mnie jest zniecierpliwienie do wszystkiego. Duża drażliwość, irytacja. Buntuję się.
×