Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

khaleesi

Użytkownik
 • Zawartość

  12655
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. khaleesi

  Czy masz?

  Nie a Ty masz?
 2. Miloszewskiego jeszcze nie czytałam skończę Puzynska to zastanowię się czy się za niego nie zabrać. Na pewno nie przeczytam nic Remigiusza Mroza bo mierzi mnie trochę jego osoba.
 3. khaleesi

  Filmy!

  Ostatnio obejrzałam Stoic. OJ ryje banie.
 4. khaleesi

  Filmy!

  Ostatnio Siódmy kontynent. Nieco stary film ale nadal wstrząsający.
 5. khaleesi

  Aborcja

  Byłam zawsze przeciwniczką aborcji jednak poglądy mi się troszkę w tym temacie zmieniły. Uważam, że w wyjątkowych sytuacjach jednak jestem za np jeśli chodzi o mocne upośledzenie rozwojowe płodu.
 6. Ostatnio przeczytałam dwie książki o wykorzystywaniu dzieci i szok nie miałam żadnych natręctw z tym związanych.
 7. madelajn, pytam bo jest mocny rozmach miedzy Twoimi natręctwami o treści pedofilnej a wątpliwościami o zdradę a lżejszych na temat tego by być szczerą przy spowiedzi.
 8. khaleesi

  Filmy!

  Łono. Całkiem niezły film. Nie spodziewałam się, że będzie tak dobry. I Eva Green
 9. madelajn, dalej masz te natręctwa?
 10. khaleesi

  Ciao

  Dulcynea, uciekaj od tego starego dupka, Co Ty w nim widzisz? Nie czytałam całego wątku ciekawi mnie tylko jaki masz kontakt z rodzicami. Jesteś z rodziny DDD/DDA ? Myślę, że świadomie wybierasz takiego dupka na faceta.
 11. khaleesi

  Emotki.

  kiedyś jak tu przebywałam dzień na dzień to mi zależało na fajnych emotkach na forum obecnie mam na to wywalone. Liczy się treść a nie opakowanie.
 12. mój najmłodszy szczurek http://i66.tinypic.com/6qjih1.jpg
 13. Z tego co napisał vlad1974 wynika, że ona się dzieckiem nie interesuje za bardzo, że widzi głównie kochanka. A 12 to juz nastolatka więc pewnie większość czasu bywa poza domem ale przecież młodziezy pasuje taki układ z reguły ale czy to wpływa dobrze na psychike ?
 14. dar, zachowanie dzieci mówią wszystko o matce te starsze oczywiście. Najmłodsze jest przy niej bo jeszcze nie przeprowadził autor tematu sprawy o przyznanie opieki nad małoletnim dzieckiem a powinien zrobic to jak najszybciej by dziecko nie patrzyło na patologiczną postawę swojej matki
×