Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

wiejskifilozof

Użytkownik
 • Zawartość

  21591
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez wiejskifilozof

 1. wiejskifilozof

  Wybory

  PiS będzie miał ciężko.
 2. wiejskifilozof

  Wybory

  Bo dzieci będą uczyć sexu.A Jarosława w pierwszym szeregu.
 3. wiejskifilozof

  Anhedonia..

  Ja to kiedyś też u siebie podejrzewałem.
 4. wiejskifilozof

  Wybory

  Powoli piszcie,bo wolno czytam.Do Sejmu na Lewicę,do Senatu.Mało było kandytadtów.Tylko PIS i PSL.Wybtałem PSL. Wynik,był do przewidzenia.Gromowładny Swaróg i Piękna Dziewanna sprawiły.Że jest Lewica.Oraz Barbara Nowacka ,a i wielu na PO.To też Lewica. Wygrała populistyczna -nacio prawica. Życie,a okazało się że wielu moich znajomych jest za PIS.Bo dają kasę.Gdyby PO dawała też byli by za PO.
 5. Chyba wybory legalne.
 6. Powoli piszcie,bo wolno czytam.Do Sejmu na Lewicę,do Senatu.Mało było kandytadtów.Tylko PIS i PSL.Wybtałem PSL. Wynik,był do przewidzenia.Gromowładny Swaróg i Piękna Dziewanna sprawiły.Że jest Lewica.Oraz Barbara Nowacka ,a i wielu na PO.To też Lewica. Wygrała populistyczna -nacio prawica. Życie,a okazało się że wielu moich znajomych jest za PIS.Bo dają kasę.Gdyby PO dawała też byli by za PO.
 7. Oby tylko Lewica miała dobry wynik.
 8. Ja już po wyborach.Na Lewicę do Sejmu,do Senatu na PSL
 9. Test na styl osobowości Twój styl osobowości to: Skłonny(a) do depresji Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Tym, że niekoniecznie cierpiąc na depresję kliniczną, jesteś osobą z natury ponurą i pesymistyczną, doświadczającą w życiu niewiele radości. Z powodu przytłaczającego i mrocznego charakteru Twoich myśli możesz czasami odczuwać opóźnienie psychomotoryczne (dotyczy to sytuacji, w których Twoje myśli zwalniają prawie do zatrzymania) i podczas takich ataków melancholii i przygnębienia możesz być całkowicie niezdolny(a) do odczuwania przyjemności. Kiedy próbujesz się pozbierać, odczuwasz przytłaczające poczucie rezygnacji; poczucie, że "życie się skończyło" i że nie ma sensu walczyć o odzyskanie radości i lepszej pozycji w życiu.
 10. Problem z niepełnosprawnością jest taki.Że większość zdrowych ludzi i normalnych .Nie wiem co to znaczy niepełnosprawność.U nas w ŚDS nasze dziewczyny -opiekunki.Mówią tylko,pamiętajcie o wyborach.Może będę jedyny co za Lewicą.Zresztą nie wiem.
 11. Przepraszam Kalebxa i Carlosa ,może użyłem zbyt ostrych słów.
 12. Tylko opozycja zwłaszcza Lewica ma rozsądny program.Dla Polski,PIS to faszyzm i nacjonalizm. Młodzi ludzie nie wszyscy za PIS .Tylko TVN i Wyborcza mówią prawdę.Reszta kłamię.
 13. Za dużo Gazety Polskiej,i TVP.PIS pewnie wygra,a to oznacza,Dalsze niszczenie państwa.Biedna nasza ojczyzna.Którą Kaczyński napadł.
 14. Nazizm kroczy .Na Węgrzech jest Radio Wolna Europa .Czas na Polskę.
 15. O Banasiu poczytaj,ja nie mam siłJestś bystry zrozumiesz.
 16. Zuch dziewcz yna ,brawo P
 17. A kto dziś dzwoni do Banasia ? Owszem,ma program.Ale na Swaroga jaki.Straszny.
 18. Rozumiem,że dla dziewczyn to przeszkadza
 19. Ciekawi mnie temat Wampiry Wyższe z Wiedźmina.
 20. PIS to wiadomo co,ja stawiam na Lewicę.Może jak PO się dogada z Lewicą i PSL ,będzie można coś normalnego zrobić.
×