Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

NN4V

Użytkownik
 • Zawartość

  5015
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Istnieją związki, w które ludzie wchodzą (i, co dziwniejsze, w nich trwają) z powodów nie wymienionych powyżej. O ile zrozumiałem poprawnie, twierdzisz, że jedynie związki powstałe w wyniku namiętności nie generują "wzajemnego ranienia się". Osobiście uważam, że to twierdzenie jest bzdurą. Większość związków powstało w wyniku działania popędów (namiętności) i w tej większości partnerzy zazwyczaj ranią się wzajemnie bardziej lub mniej.
 2. NN4V

  LGBT i natrętne myśli

  P.S> W 2015 wykreowanym wrogiem byli uchodźcy. Niedawno któraś szczujnia próbowała temat odgrzać artykułem jakoby Szwedzi masowo występują o azyl w Pl, ale suweren chyba nie zajarzył tematu. Hehe... faktycznie mamy jednego azylanta ze Szwecji.
 3. NN4V

  LGBT i natrętne myśli

  To nie fala przychodzi, tylko określona siła polityczna stwarza sobie wroga, na którym wyniesie się do zwycięstwa w wyborach. Gdyby tak nie było, nikogo by nie obchodziły marsze równości - w TV była by co najwyżej krótka wzmianka. Temat jest sztucznie napompowany do granic możliwości, w rzeczywistości problem nie istnieje. Przykładowo: postulaty co do ustawy o związkach partnerskich dotyczą w zdecydowanej większości osób homonormatywnych (np. mnie żyjącego w konkubinacie) zostały zawłaszczone na użytek katotalibanu i przedstawiane jako postulaty LGBT. Autorka jest przykładem oddziaływań skrajnych (natręctwo wywołane manipulacją polityczną) podobnie jak morderstwo Adamowicza.
 4. Uogólniając, z powyższego dylematu powstała dywersyfikacja władzy zwana TRÓJPODZIAŁEM. Lecz to coś innego jest od sprawowania kierowniczej roli w firmie. Oba zagadnienia są obszernie opisane w literaturze. Chyba wiesz jakie wnioski można wyjąć z powyższego.
 5. No, bo ekspert już czeka z poradą. Żałosne.
 6. Ty ziejesz emocjonalnym bełkotem, który jest obcy mężczyźnie. Jest charakterystyczny dla INCEL-a.
 7. NN4V

  Feminizm a seksualność

  Doprecyzuj proszę pojęcia: -feminazistki? -lewackie klauny? -krzyk o aborcji? -jakie one? - chcą przyjąć kogo? -do którego kraju?
×