Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

NN4V

Użytkownik
 • Zawartość

  5068
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. LOL Koń by się uśmiał.
 2. NN4V

  Księga myśli i refleksji

  A moja pani koniem nazywać się każe. Kopie nieczęsto - pewnie reakcji naszych kotów obawia się.
 3. NN4V

  Księga myśli i refleksji

  Asia jest nago? Malować to Ty możesz wszystko jak chcesz. Energii? To nie energia, to postrzeganie Twej osoby przez ludzi z zewnątrz. Tak, możesz nim sterować. Tak, możesz się rozwijać. Tylko nie daj sobie wciskać kitu o energiach i czakramach.
 4. Naprawdę? Kocham Cię.
 5. Nie jest to tak bardzo zagmatwane. Nie, nie możesz. Wszyscy mamy ograniczone horyzonty. Wszyscy ulegamy beznadziejnie bezsensownym emocjom. Na dodatek próbujemy je racjonalizować (-> cały romantyzm). Skoro to lubisz.
 6. Nastolatka nieco za młoda. Preferencje mężczyzn (w ujęciu statystycznym) co do wieku (nie tylko wieku) kobiety są zbadane. Maksimum zainteresowania przypada na kobiety w wieku 25 lat, co się pokrywa z maksimum płodności kobiet. Oczywiście to tylko statystyka i zapewne można znaleźć faceta zainteresowanego kobietami (przykładowo) w siódmej dekadzie życia. Tym niemniej zainteresowanie kobietami płodnymi dotyczy faceta w każdym wieku i w każdej znanej kulturze. Jest ono społecznie odczuwalne (jak dowiodłaś nieco przestrzeliwując). Natomiast preferencje kobiet (wobec - zasadniczo - facetów) nie są tak silnie "umotywowane" . Autorka wątku jest chyba jeszcze w okresie rozwoju emocjonalnego i doznaje aberracji emocjonalnych na tle seksualnym. Do autorki wątku: od prawie 5 lat jestem w (dobrym) związku z kobietą parę dekad młodszą. Nic nadzwyczajnego i nie ma się czym jarać.
×