Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

NN4V

Użytkownik
 • Zawartość

  4994
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Tego rodzaju poszukiwania świadczą słabo o poszukującym.
 2. "Otwierać drzwi" jest mało precyzyjne. Jedynym dopuszczalnym rozwiązaniem jest przycisk bezpośrednio przerywający zasilanie zwory elektromagnetycznej. Niedopuszczalne są zaczepy elektromagnetyczne i inne ustrojstwa których zadziałanie zależne jest od obecności zasilania. Zanik zasilania ma automatycznie powodować otwarcie drzwi. A najlepiej nie zamykać wcale, bo przecież to tylko gra.
 3. NN4V

  Dzień z życia w pracy

  Fajny reportaż. CDN?
 4. NN4V

  Dopalacze

  Hehe, to je prawda pane. --- Spotkałem się z tezą, że popularność dopalacze zawdzięczają dotychczasowej polityce wobec substancji psychoaktywnych. Polityce, która okazała się totalnym nieporozumieniem. -> https://www.opensocietyfoundations.org/sites/default/files/global-commission-report-polish-20120613.pdf
 5. Znaczy 40k subów ma dowodzić, że najlepszy kołczer na yt? Dość innowacyjny sposób przeprowadzania dowodu.
 6. NN4V

  nienawidze pisu

  Im mniej się kształcisz, tym bardziej jesteś podatny na manipulacje, bo brakuje Ci elementarnej wiedzy dla weryfikacji zapodawanej ściemy. To jest fakt udowodniony, więc nie sil się pisorku na próby budowania alternatywnej rzeczywistości. Pisiorom nie wyszła powtórka drogi Orbana i już widać początek końca ich przestępczych działań. Spektakularne jest ruszenie dupy elektoratu negatywnego, głosującego przeciw z dużą skutecznością. Mając za sobą knajacką propagandę Kurskiego PiS przerżnął wszystkie duże miasta w sposób bardzo widowiskowy. Na nic więcej już ich nie stać. Za rok stracą większość sejmową i, w konsekwencji, władzę. Wówczas zacznie się ich rozliczać za przestępstwa, bo to zwykli bandyci są i tyle.
 7. NN4V

  nienawidze pisu

  Dobry pomysł z punktu widzenia Twojej stabilności emocjonalnej.
 8. NN4V

  Dziwna psychoterapeutka (?)

  Dlaczego?
 9. NN4V

  DDA - wielkie nieporozumienie współczesnej psychologii i psychiatrii

  Czym charakteryzuje się owo "patologiczne bydło"? Kto powinien decydować o przymusowej kastracji?
 10. Nie, nie istnieje. To, co odczuwasz, to namiętność. Taka ewolucyjna pułapka utrzymująca ciągłość gatunku.
 11. NN4V

  Czym jest wstyd?

  Już Ci mówiłem: nie jesteś debilem, wręcz przeciwnie. Twoje rozumowanie, z logicznego punktu widzenia, zazwyczaj jest trafne. Nie pozwalaj foliarzom wkręcać sobie bzdur.
 12. To 2009. A to 2018: https://nto.pl/kocia-tragedia-w-nysie-ten-widok-wprawil-wolontariuszy-w-oslupienie-zwierzeta-walcza-o-zycie-zdjecia/ar/13524840
×