Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

johnn

Użytkownik
 • Zawartość

  697
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

3877 wyświetleń profilu
 1. johnn

  Szkolenie myśli i emocji

  Mam trudności w rozpoznawaniu uczuć. Mam wrażenie, że musiałem się ich nauczyć. Aby lepiej dostosować się do okoliczności przywołuje odpowiednie uczucia i stosuje odpowiednie zachowanie. W czasie rozmowy z psychologiem przywołuje wydarzenia z przeszłości i towarzyszące im uczucia. Opisuje je podobnie jakbym opisywał wydarzenia. Stąd rozmowa o przeszłości nie przynosi mi ulgi.
 2. Ładnie to wygląda. Miłego dnia:) johnn
 3. johnn

  W jakie gry gracie, co lubicie?

  Proponuje Project Lazarus: ZOMBIES na Roblox. Przetrwaj niekończące się fale hord zombie w tej kooperacyjnej strzelance. W Project Lazarus: Zombies zdobywasz punkty, zabijając zombie i naprawiając barykady. Zdobądź lepsze bronie i odblokowywuje nowe obszary map, zanim zombie cię dopadną!
 4. Moja mama była wychowywana przez wujostwo. Była pomiatana i źle traktowana. Rodzice codziennie się o nią kłócili. Do 16 roku życia ojciec biologiczny jej nie odwiedził ani razu. Uciekała z domu. Nie umiała stawiać granic członkom rodziny. Po śmierci macochy zamieszkała w domu, w którym się wychowała. Brat (syn wujostwa) z którym się wychowała wykorzystywał przewagę nad nią. Zdarzało się, że do mieszkania mamy zamieszkałego przez nią, mojego ojca i mnie przychodził bez zapowiedzi z kochanką do ostatniego pokoju. Żadne z rodziców nie odezwało się słowem:( Pani psycholog po rozmowie z mamą stwierdziła, że mama nie umiała stawiać granic. Brat zrobił to za nią:( Ojciec według mnie miał zespół Aspergera podobnie jak ja.
 5. Specjalista jest odpowiedzialny za przestrzeganie przepisu a nie za pacjenta. Odpowiedzialność zawarta w tym przepisie może być pozorna.
 6. Jakie prawo? Jaki przepis? Wyjaśnij proszę. Miłego dnia:)
 7. Cześć @Wrynona, Korzystałem z pomocy psychologa na ul. Mickiewicza https://www.wszz.torun.pl/index.php/jednostki-szpitala/szpital-psychiatryczny/poradnie-i-przychodnie/poradnia-zdrowia-psychicznego Łatwo tam dotrzeć. Wystarczy z dworca przejechać przez most i wysiąść na placu Rapackiego a potem pozostałą cześć drogi pokonać piszo. Wydaje mi się, ze nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Wystarczy się zapisać. Zapis może poprzedzić założenie karty. Miłego dnia:) johnn
 8. 1. Pani psycholog postawiła mi ultimatum. Odmówiłem jego spełnienia. W dokumentacji znalazłem zapis : "Plan został wykonany pozytywnie." oraz "Praca z klientem polega na rozmowie psychologicznej, psychoedukacji oraz wsparciu". Po około dwóch lub trzech miesiącach informowałem o braku poprawy i nieskuteczności spotkań. Nie wiem co było pozytywnego w spotkaniach. 2. Pani psycholog na piątym spotkaniu odmówiła mi dalszych spotkań z powodu braku kompetencji. W dokumentacji znalazłem zapis : "Pacjent zgłosił się aby uzyskać ustną opinię dotyczącą swojej rodziny, oceny ciotki. Z uwagi na sprzeciw ze strony terapeuty poinformował, że poszuka innej osoby aby uzyskać swój cel." To nie jest prawda. Prosiłem o opinie dotyczącą mojej osoby. 3. Ostatnia Pani psycholog odmówiła mi dalszych spotkań z powodu małego doświadczenia z osobami z autyzmem. Spotkania trwały około cztery miesiące a na pierwszym spotkaniu przedstawiłem opinie potwierdzającą zespół Aspergera. Jak mam odpowiedź na takie działania? Przez większość moje zastrzeżenia są postrzegane jako niesłuszne i odmowa wykonania rad specjalistów jak nieuzasadnione. Pozdrawiam johnn
 9. Cześć Artur. Dostaje ubrania z darów od kilkunastu lat a telefon używam od kilku lat tego samego Nokia Asha 302 (bez ekranu dotykowego i Androida) Powodzenia i życzę miłego dnia:) johnn
 10. johnn

  Nauka zdalna

  Udzielam korepetycji. Dla uczniów wymagających więcej uwagi ta nauka jest trudniejsza.
 11. johnn

  Utopie kobiet

  Ok. Czy pytasz o cele, która każda kobieta obiera indywidualnie w życiu? Gdzie tu występuje mniej praw przysługujących kobiecie niż mężczyźnie?
 12. johnn

  Utopie kobiet

  Kiedy? Do jakich praw się odnosisz?
 13. Może zaproponuj wspólne ćwiczenia, spacery i pływalnie:) Być może żona odczuwa jakieś dolegliwości o których nie mówi lub nie pogodziła się ze zmiana w wyglądzie. Miłego dnia:)
 14. johnn

  Utopie kobiet

  To co inni. Czego dotyczy pytanie?
×