Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zielona-welonka

Użytkownik
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Może mi pomożecie choc wiem, że to pytanie do lekarza, ale wizytę mam w połowie lutego, a nie daję rady biorę od zeszłego roku Fluxemed 40 mg, ale ostatnio kompletnie nic mi się nie chce, chce mi się płakać i jakiś lęk odczuwam czy można zwiększyć dawkę na 60 mg?
 2. Czytam i widzę, że sporo z Was ma Ketrel właśnie na sen, czy to faktycznie taki dobry lek na to?
 3. Czy jest to możliwe by Hydroxizinum lek działał lepiej niż Atarax? Chodzi mi oto, że Atarax mnie strasznie po obudzeniu zamula i nic mi się nie chce.
 4. Biore z grupy walsaraty, nebivololum i Lercan
 5. O tym nie pomyślałam. A l karnityna nie podwyzsza ciśnienia? Ja teraz się zastanawiam czy to właśnie leki na nadciśnienie nie działają na ten metabolizm;(
 6. Ja biorę Ketrel 25 mg na noc i faktycznie po nim chce się jeść, ale jeśli nic się nie przekasi no to raczej od samej tabletki się nie tyje.
 7. W wg Was to jest dobry lek tylko na zasypianie? Czy może mieć jakieś działania niepozadane w ciągu dnia?
 8. Mam przepisany Ketrel na zasypianie 25 mg . Czy jest możliwe, że z branym Bioxetin ten Ketrel działa na mnie gorzej w ciągu dnia, że zly stan właśnie on powoduje.
 9. Właśnie mam jakiś lęk do ludzi, by wyjść i w ogóle. Procz Bioxetin mam na spanie zapisany Ketrel i zastanawiam się czy on mnie psychicznie nie rozwala?
 10. Mam więcej niż 34 lata. No tylko, że właśnie ja jakbym się bała ludzi, unikam ich, najlepiej dla mnie zakopać się pod kocem i to jest idealne.
 11. Ooo to wiesz o co chodzi. Tyle, że ja miałam zacząć pierwszy rok, a nie mam 19 czy 29 lat już. Ale ja muszę mieć kopa, bo bez niego nic. Nie umiem sie przemóc by isc to jest najgorsze.
 12. Jakis czas temu bylam odważna, przebojowa nawet po 75mg wenly, potem cos sie poprzestawiało, stresy i w pracy, odstawienie leków i teraz od początku. Najbardziej mnie boli to, że mnie się nie chce wyjść z domu, umyć, nic mnie nie cieszy i unikam ludzi...właśnie wejście w nowe towarzystwo mnie przeraża, a jeszcze jakiś czas temu bym się śmiała.
 13. Uważacie, że podstawą to jest najpierw siebie unormowania by cokolwiek zaczynać? Lek nic mi nie pomaga, wizytę u lekarza mam za 2 tyg.
 14. Jak uważacie lepiej się unormowac i spróbować za rok, walić, że będę starsza czy lepiej teraz, choć naprawdę nie mam sił sie przemóc.
 15. A ja mam wątpliwości i proszę Was o pomoc. Od miesiąca biore Bioxetin, ale czuje się tak samo. Najchętniej to przykryć się kocem i leżeć,leżeć. No i w związku z tym nie wiem czy w ogóle pchać się na te studia w tym stanie. Ogolnie to nie, że boje się ludzi, ale stronię od nich, nie mam ochoty z nimi przebywac.
×