Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zielona-welonka

Użytkownik
 • Zawartość

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Przepraszam, że was tak tu męczę, ale nie mam komu się poradzić, a mnie to naprawdę męczy. Jestem w stanie jakim jestem, ale spowodowane to jest zaczynam uważać tym, że siedzę w domu, nigdzie nie wychodze i ba nawet dawno tego nie robiłam. Teraz tez przebywam na długim zwolnieniu z uwagi na operacje, lecz lekarz stwierdził, że wykłady to nie problem. No i teraz czy isc na te studia czy właśnie może one mnie jakoś zmotywują niż to siedzenie i spanie w domu czy wręcz przeciwnie? Ja nie mam 20 lat bym mogła tez id tak przełożyć na przyszły rok.
 2. Biore Bioxetin 10 dzien i jest masakra, ja bym mogła tylko spać, wczoraj miałam okropny napad załamania, płacz. Czy ten lek tylko usypia?
 3. Opiniami to się nie przejmuję, nawet trudno je poszukać, a poza tym wiadomo, że jest jak jest tak jak napisałeś. Programy studiów chyba muszą być takie same nie? Po jest jakaś podstawa? Przeważnie są te same przedmioty, wiadomo każda uczelnia ma jakieś "zapchaj dziury. Z tego co chyba na razie zauważyłam to na państwowej są zajęcia co TYDZIEŃ, czasem i w piątki. Czyli sporo jest zajęć, po prywatne na ogół mają co dwa tygodnie i jakoś mniej się wydaje. Oczywiście patrząc jak nawet na państwowych są grupy to i tak wykłady są co tydzień. Nie wiem czy to cieszyć się z większej ilości czy właśnie nie. Mam jakoś z tyłu głowy czy może jednak nie powinnam pchać się na państwową, bo za stara jestem, bo dobrze po 30tce.
 4. Obie płatne, bo to zaoczne.
 5. Może to głupie pytanie, ale czy po Bioxetin może być uczucie zimna?
 6. Zastanawiam się teraz, bo mam do wyboru uczelnie państwową i niepaństwową, aby studiować prawo, którą uczelnię bycie wybrali? Uczelnia państwowa niestety przyjmuje prawie 400 osób, więc na bank będą robić odsiecz na I roku to może lepiej iść na te niepaństwowe gdzie może jest lżej?
 7. A kiedy ten lek zacznie pomagać, aby chciało się wstać, a nie tylko spać.
 8. Mi jednak pomógł na nerwobóle. Często ten lek przypisują przed i po operacjach ortopedycznymi.
 9. A nudności z początku przyjmowania leku to normalka?
 10. Lekarz przypisał mi doraźnie Tranxene 5 mg, do czasu aż zacznie działaś Bioxetin. Wzięłam ten lek myślałam, że też pomoże w zaśnięciu, a tu nic. To normalnie? Ba jeszcze bym stwierdziła, że więcej myśli mi się nakłębiły w głowie.
 11. Doktor stwierdził, że wenlafaksyna to "mocna artyleria", a Bioxetin jest lżejszy tyle, że może powodować lęki na początku, dlatego też doraźnie dostałam Tranxene.
×