Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

serotoninowiec

Użytkownik
 • Zawartość

  258
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

472 wyświetleń profilu
 1. Ja zszedłem do dawki 75 mg/d i było jako tako , ale jak odstawiłem całkowicie nastąpiły skutki odstawienne jak po długim ciągu alkoholu. Duże pobudzenie psychoruchowe , niepokój itp. Musiałem wrócić do dawki ponad 300 mg/g i jest ok. Zdaję sobie sprawę że kiedyś będzie ciężko to odstawić. Na razie biorę , muszę.
 2. serotoninowiec

  OT

  No jak to , przecież on skończył medycynę.
 3. serotoninowiec

  OT

  Ja też mam słuchać lekarza jak ciągle przepisuje mi benzodiazepiny ?
 4. Ja doszedłem do 300 mg/d , stwierdziłem że nie ma sensu tyle brać i od dwóch tygodni stosuję 150 mg/d. Lek działa delikatnie w tle , nie widzę w nim żadnego potencjału rekreacyjnego , ani uzależniającego , nie doświadczyłem żadnych skutków ubocznych. Biorę 3.5 miesiąca.
 5. Brałem ami solo ileś tam lat temu , uspokajająco fajnie , napędu nie było , ale brak działania na FS która jest moim dużym problemem.Ogólnie wspominam dobrze ten lek. Na sen setka rewelacja i brak rozwoju tolerancji. Do SSRI fajny byłby dodatek imo.
 6. U mnie amitryptylina działała dobrze w systemie 25+25+100. Wtedy jest działanie.
 7. Witaj , ja brałem sertraline pół roku , dochodziłem do 200 mg. Niestety musiałem zrezygnować ze względu na ciągłe napięcie , takie nabuzowanie i ciągły niepokój. Postanowiłem zmienić cały zestaw leków , bo to nie szło wytrzymać. Dochodziły mnie słuchy że dobrym mixem jest wenla + esci. Może wydawać się to bez sensu , ale od trzech tygodni tak właśnie stosuję i jest niesamowita różnica na plus względem sertraliny. Ustąpiło przede wszystkim to napięcie i ciągła irytacja. Nastrój się poprawił. Niestety serta się u mnie nie sprawdziła , mimo że uważam ją za bardzo dobry lek.
 8. Ja nie żałuje. Leki postawiły mnie do pionu. Byłem osobą bardzo nieśmiałą , fobia społeczna na maxa , depresja , lęki , niska samoocena itp. SSRI wyprowadziły mnie z tego stanu. Jestem innym człowiekiem. Mam energię , motywację do pracy , FS zniknęła w 90 % . Wiadomo , nigdy nie będzie idealnie , ale pracuję nad sobą. Dodam że pomagają mi tylko leki SSRI , oraz klomipramina. Widać że tylko serotonina jest mi potrzebna. Leki biorę 17 lat.
×