Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

serotoninowiec

Użytkownik
 • Zawartość

  236
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

349 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze dodam , że nie polecam i nie namawiam do brania leków na własną rękę.
 2. Co to za lekarz , który nie przepisuje połączeń , ja żadnych lekarzy nie słucham , jakbym słuchał lekarzy to na ciężką depresje , z potężnymi lękami i FS brałbym całymi latami Trittico CR 75 plus bromazepam 6 mg dziennie przez wiele lat , co by teraz ze mnie było po tylu latach brania BZD ? . No ale przecież trzeba słuchać lekarza. Zmieniłem lekarza i co ? Następny 5 mg Esci plus Nitrazepam 5 mg na noc. Wreszcie wziąlem sprawy w swoje ręcę , poodstawiełem BZD oczywiście stopniowo , biorę duże dawki SSRI i wreszcie czuję że żyję.
 3. Ja się człuem gorzej , jak brałem klona , nawet nie niwelował u mnie lęku , lepiej już na mnie działają neuroleptyki w małych dawkach.
 4. Na sen lepiej działa Tisercin , ale ma więcej skutków ubocznych np. suchość w ustach , poranne otumanienie , natomiast Perazyna jest o wiele słabsza na sen , jest delikatna , trzeba wziąść 100 mg , coś tam daje , ale rano wstajesz bez problemu , przynajmniej u mnie tak te leki działały , no i jest tania. Teraz biorę 100 mg Kwetiapiny przed spaniem i jest super.
 5. Odstawiłem klonazepam po pół roku brania 2-3 mg , stopniowo zmniejszając dawkę , nie zauważyłem żadnego uzależnienia , ani żadnych skutków odstawienia , natomiast widzę , że teraz sertralina dużo lepiej działa bez benzo. Żadne benzodiazepiny nie są mi do szczęścia potrzebne.
 6. Dobrze się sprawdza , ale w wyższych dawkach i min. po 2 miesiącach.
 7. Polecam jeszcze o pracy nad sobą i suplementację witamin (D,B,Potas, Magnez).
 8. Mi żadna psychoterapia nie pomogła , a byłem w tragicznym stanie. Odkąd zacząłem brać leki , jestem całkiem innym człowiekiem. Zniknęła ciężka fobia społeczna , zminimalizowały się lęki , a o depresji to już w ogóle zapomniałem. Dodam jeszcze ,że pomagają mi tylko leki SSRI w maksymalnych dawkach , oraz klomipramina. Leki z innych grup na mnie nie działają. Ja potrzebuję serotoniny , dopiero zapominam o wszystkich psychicznych zaburzeniach.
 9. Psychoterapia to shit , jak ktoś ma zmienioną biochemie mózgu , to tylko leki , dobrze dobrane leki. Mój zestaw super postawił mnie na nogi.
 10. W nic nie jestem uzależniany , po np. miesiącu brania odstawiam bez żadnego problemu. Benzodiazepiny są dla ludzi , podobnie jak alkohol , który tak przecież uzależnia , a jest dostępny w każdym sklepie bez żadnego problemu, Trzeba ludzi z głową , a uzależnienia nie będzie. Jak sobię wypiję piwko taz na miesiąc tylko jedno to jestem alkoholik , lub jak wezmę kilka tyg.benzo , następnie odstawię i już nie będę brał bo mi to nie sprawia przyjemności , to jestem benzoholik?
 11. Dlaczego zapomnij , ja tak biorę np.malutką dawkę klona 0.5 przez kilka miesięcy , następnie z lekarzem stopniowo odstawiamy na rok i nie ma mowy o jakimkolwiek uzależnieniu, Wszystko z głową i pod kontrolą lekarza.
 12. Więc piszę po raz ostatni ; słucham lekarza . Problem ? Koniec tematu.
 13. Mi nie powoduje żadnego uzależnienia i nie biorę przewlekle i nie mówię to ja , tylko mój lekarz , którego tu na forum trzeba słuchać wg. moderatorów.
 14. Mi psychiatra powiedziała , że benzodiazepiny są po to żeby brać , leczniczo , nie rekreacyjnie , jak się bierze z głową , następnie stopniowo odstawia to nie ma żadnego uzależnienia. Tak też to działa u mnie.
 15. Człowiek , który leci tylko na kasę to chuj nie człowiek , nie lubię pazernych ludzi.
×