Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

serotoninowiec

Użytkownik
 • Zawartość

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. W nic nie jestem uzależniany , po np. miesiącu brania odstawiam bez żadnego problemu. Benzodiazepiny są dla ludzi , podobnie jak alkohol , który tak przecież uzależnia , a jest dostępny w każdym sklepie bez żadnego problemu, Trzeba ludzi z głową , a uzależnienia nie będzie. Jak sobię wypiję piwko taz na miesiąc tylko jedno to jestem alkoholik , lub jak wezmę kilka tyg.benzo , następnie odstawię i już nie będę brał bo mi to nie sprawia przyjemności , to jestem benzoholik?
 2. Dlaczego zapomnij , ja tak biorę np.malutką dawkę klona 0.5 przez kilka miesięcy , następnie z lekarzem stopniowo odstawiamy na rok i nie ma mowy o jakimkolwiek uzależnieniu, Wszystko z głową i pod kontrolą lekarza.
 3. Więc piszę po raz ostatni ; słucham lekarza . Problem ? Koniec tematu.
 4. Mi nie powoduje żadnego uzależnienia i nie biorę przewlekle i nie mówię to ja , tylko mój lekarz , którego tu na forum trzeba słuchać wg. moderatorów.
 5. Mi psychiatra powiedziała , że benzodiazepiny są po to żeby brać , leczniczo , nie rekreacyjnie , jak się bierze z głową , następnie stopniowo odstawia to nie ma żadnego uzależnienia. Tak też to działa u mnie.
 6. Człowiek , który leci tylko na kasę to chuj nie człowiek , nie lubię pazernych ludzi.
 7. U mnie pierwszy miesiąc była tragedia , straszne bóle głowy , lęk , chodziłem jak naćpany. Zaczynałem od 100 mg , teraz 150 , a od jutra wchodzę na 200. Dzisiaj jest równy miesiąc i dopiero teraz zauważam poprawę , dobrze że przeczekałem ten okres. Bóle głowy ustąpiły , lęk i depresja duża poprawa , także warto przemęczyć pierwszy miesiąc. Sertralina jest dla mnie dużo lepszym lekiem niż Escitalopram.
 8. Odstawiam Mianserynę , przytyłem w 40 dni 8 kg. Wracam do Trittico.
 9. Ani nie pobudza , ani nie muli , działa tylko przeciwlękowo.
 10. Tak GAD i po części FS , ale biorę 6 mg.
 11. U mnie ładnie usunął lęki , lepiej niż Pregabalina.
 12. Na mnie Mianseryna nie działa nasennie , brałem 90 mg. i szłem na noc do pracy.
 13. Zgadza się w 100 % , póżniej ludzie piszą , że leki nie działają.
 14. U mnie dopiero dawka 300 mg. działała na noradrenalinę.
 15. Depresja , nerwica , fobia społeczna.
×