Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

serotoninowiec

Użytkownik
 • Zawartość

  250
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

420 wyświetleń profilu
 1. Brałem ami solo ileś tam lat temu , uspokajająco fajnie , napędu nie było , ale brak działania na FS która jest moim dużym problemem.Ogólnie wspominam dobrze ten lek. Na sen setka rewelacja i brak rozwoju tolerancji. Do SSRI fajny byłby dodatek imo.
 2. U mnie amitryptylina działała dobrze w systemie 25+25+100. Wtedy jest działanie.
 3. Witaj , ja brałem sertraline pół roku , dochodziłem do 200 mg. Niestety musiałem zrezygnować ze względu na ciągłe napięcie , takie nabuzowanie i ciągły niepokój. Postanowiłem zmienić cały zestaw leków , bo to nie szło wytrzymać. Dochodziły mnie słuchy że dobrym mixem jest wenla + esci. Może wydawać się to bez sensu , ale od trzech tygodni tak właśnie stosuję i jest niesamowita różnica na plus względem sertraliny. Ustąpiło przede wszystkim to napięcie i ciągła irytacja. Nastrój się poprawił. Niestety serta się u mnie nie sprawdziła , mimo że uważam ją za bardzo dobry lek.
 4. Ja nie żałuje. Leki postawiły mnie do pionu. Byłem osobą bardzo nieśmiałą , fobia społeczna na maxa , depresja , lęki , niska samoocena itp. SSRI wyprowadziły mnie z tego stanu. Jestem innym człowiekiem. Mam energię , motywację do pracy , FS zniknęła w 90 % . Wiadomo , nigdy nie będzie idealnie , ale pracuję nad sobą. Dodam że pomagają mi tylko leki SSRI , oraz klomipramina. Widać że tylko serotonina jest mi potrzebna. Leki biorę 17 lat.
 5. U mnie trazodon w ogóle nie działa przeciwlękowo , a biorę 50+0+100. Może trochę na sen tylko działa.
 6. Orientuje się ktoś jak ma się buspiron do pregi w skuteczności na napięcie , lęk ?
 7. Ja stosowałem długo 30 mg , jest różnica , lepsze działanie. Mimo wszystko Esci nie ma startu do Paro , lub Serty.
 8. To który lek z zestawu może mi nasilać lęk i depresję ? Ten zestaw biorę 2 mies , więc leki się już rozkręciły , no chyba że serta potrzebuje więcej czasu. Dodam , że odstawiłem klona 3 mg po ok. rocznym braniu i chlaniu alko do tego. BZD nie biorę od miesiąca , więc chyba to nie są skutki odstawienia BZD po miesiącu ?
 9. Czyli Wenla będzie lepszym wyborem ?
 10. Jeszcze dodam , że nie polecam i nie namawiam do brania leków na własną rękę.
×