Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  12031
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mateusz 777 , teraz zapalić trawę z niewiadomego żródła to naprawdę rosyjska ruletka . Chrzczą ten syf ( dla wzmocnienia ) takimi preparatami ( że same ich nazwy wprawiają w lęk i osłupienie ) ,że jak zapaliłeś toto pierwszy raz i dużo, to mogłeś na dobre się odkleić . Wytrawnych graczy( narkomanów ) "w zielone" te środki chwastobójcze potrafią poharatać ,a co dopiero młodych ludzi . DZIECIAKI NIE PALCIE TEGO SYFU , BO SKOŃCZYCIE W WIARIATKOWIE ,,,albo tu (-; TERAZ TRAFIĆ NA NATURALNĄ TRAWĘ TO TAK JAKBY WYGRAĆ PIĄTKĘ W LOTTO . ŻENIĄ SYF NIEDOŚWIADCZONYM LESZCZOM , I POTEM SA TRAGEDIE !!! Współczuję .
 2. ale na taczkę masz ? to co za problem ,,, pomocnik murarza i jedziesz z tym wózkiem (-:.
 3. DOKŁADNIE JAK PISZESZ ,,, słowo w słowo podpisuje się .Ament . Pieeeeeer----dolić tramal . Wyszedłem z tego syfu i nigdy nie wrócę do tego szamba . Zaczynałem od 400 mg , a po roku doszedłem do 3000 mg w weekend i nawet cienia nie uzyskałem tego co na początku po 400 mg . Zjazdy : bóle mięsni , gile z nosa , zmęczenie i depresje jak z piekła rodem . Nie warto truć się tym kocim gównem . /cenzura/iiiiić trutkę !!! Tyle w temacie / Najlepiej udać się do specjalisty od uzależnień ,,, bo takie gadanie przez komputer niewiele pomoże , cos tam pomoże , ale nie wiele .
 4. Lipa . drogie stosunkowo i lipa . Poza tym bez podniety nie zadziała z automatu . Potrzebna jest dopamina , przynajmniej pobudzenie receptorów dopaminowych , by się "ocknęły" Napisz na PW to Ci wytłumaczę co i jak . Tu zaraz oskarżą nas ,że bawimy się w lekarzy . Nara .
 5. Zabijaka , najlepiej zrobisz jak spróbujesz pronoran ( pirybedyl ) - na libido . -na erekcję tadalafin + rostil , ew. pentohexal DHEA , mesterolon ( proviron ) niektórym pomaga metylofenidat , edronax powinno pomóc (-;
 6. Kalebx3 Gorliwy

  Spam

  ---myśli żołnierz w DUPIE Z WAMI I Z WASZYMI WOJNAMI !!!
 7. gdybym dzisiaj miał pójść do szpitala psychiatrycznego okryłbym się flagą Ukrainy wziął zabawkowy pistolet i normalnie wszedł na oddział , wszędzie widział rosyjskie zagrożenie ,,, , bał się nalotów i tajnych agentów Wladimira ,,,i chyba raczej renta pewna do końca życia .
 8. ashwaganda działa uspokajająco , wyciszająco . Tylko w silnych ekstraktach . o cholewcia , tego ziółka jeszcze nie próbowałem . poleciłbyś coś ( tylko nie do zaparzania ) jakieś mocne kapsy i jak to mniej więcej działa , podnosi libido ?
 9. u mnie lękotwórczo działa DHEA , czasem melatonina , złe mieszanie supli działa bardzie rozdrażniająco niż lękotwórczo . inna sprawa to to ,że u zdecydowanej wiekszości nerwicowców wszystko może stać się lękotwórcze , nawet sranie ,,, doslownie . Nerwica to podła podstępna dziwka , jak robak wierci w głowie swoje pasożytnicze korytarze . Wiem co mówię . Leki tylko maskują dziwkę , pozwalają przetrwać życie w miarę normalnie w jakościowo średniej jakości . Taki ku---wa mamy klimat .
 10. _ Świetnie ! Oby jak najdłużej Ci pomagał !!! Tak trzymać !(-;
 11. Marcin , a jak długo od pierwszego wzięcia tabletki minęło czasu leczenia się tym lekiem , bez przerw ? Bierzesz sam paroksinor ?
 12. dzięki (-: , rozumiem . niestety przy tego rodzaju "rozwałkach " skakanie po lekach jest u większości nieodzowne .
 13. witam , a długo jechałaś na Paroksetynie zanim zaczęła sie wypalać ?
 14. Kalebx3 Gorliwy

  CBD

  Witaj Brachu (-:, akcja jak z James Bonda ,,, jeszcze tylko skok przez płot ,10 celnych strzałów - 10 trupów i ucieczka helikopterem ,,, a wszytko to bez uronienia jednej kropli potu . I jak tu nie mówić ,że olejki nie pomagają ? " przesadziłem z dawką jak zwykle ze wszystkimi " , cały Ty , nic się nie zmieniłeś (-; . Dobrze ,że to nie była chińska podróba , bo byś jeszcze gratisowo 3 dniowej sraczki dostał (-: Trzym się .
×