Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  10826
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kalebx3 Gorliwy

  Brak sił i energii do życia

  pewien nie jestem ,,, u kobiet czytałem ,ze to działa . Pisał to ktoś kto sie zna na depresjach i ich leczeniu . Mi rozmowa ( jako facetowi )na depresje nie pomaga , wręcz jest dla mnie wtedy męka i katorgą . --- jedyne co mi wtedy pomaga to wejście do swojej " jaskini " i ,żeby mnie kużwa nikt nie dotykał i nie pocieszał pustymi słowami .
 2. Kalebx3 Gorliwy

  Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek

  " Wiesz w poprzednim tygodniu byłem na Mszy Świętej z uzdrowieniem / namaszczeniem chorych . Od tamtej pory jakos delikatnie zaczęło mi sie poprawiać psychicznie , codziennie jakby coraz lepiej . Łatwiej mi sie wstaje , niepotrzebuję dużo snu , lęk bardzo zredukowany , zero depresji , więcej spokoju etc .Do Ideału zdrowia psych . oczywiście wiele jeszcze brakuje , ale to co obecnie jest , już dobrze i stwarza pewną atmosferę wiary w cuda , które daje Bóg . Co najważniejsze obok tej Mszy Świętej w nocy krótko spałem i ciężko było zasnąć . Miałem bardzo "dziwny" SEN i z tych, które pamięta sie długimi czasy . Nie wiem czy te moje gadki Cie interesują ,ale prosze posłuchaj owego treści snu : >>>Byłem z kilkoma ludżmi w Kościele u Egzorcysty , był tam okrągły basen . Egzorcysta kazał nam wpisać swoja prośbe do Boga specjalnego do zeszytu . Napisałem, że chcę byc zdrowy , cos w tym stylu .Widziałem również co napisał mój sąsiad, tzn . jego prośbę ,,, Egzorcysta kazał mi wejść do tego okrągłego basenu , więc wchodzę , a On mi ,że muszę być zupełnie nagi , bez majtek , które miałem na sobie . Więc zdjąłem gacie i wszedłem , kiedy egzorcysta modlił sie nade mną modlitwa krótką i rzeczową " w imię Jezusa Chrystusa ...>>>", wtedy z nagła zaczęły wychodzić do góry z mojego ciała demony , które wyglądały coś na kształt ludzi . Kiedy chciałem któregos dotknąć , udało mi się ( rękoma czy tylko w myślach , ale raczej to drugie ,,,to z denoma , dwóch czy trzech zrobił sie deszcz , który rozsypał sie z spadł na dół. Poczułem się jakis taki wyzwolony , a ów SEN natchnął we mnie wiele bożej Nadziei , otuchy i wiary ,,, tym czym karmi się Człowieczy Duch.>>>>>>>
 3. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  - Dementia praecox. dziadek parkowy co ma wyżarte pół głowy leży i szlugi jara za nie swoje rzecz jasna , losu nałogu ofiara
 4. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  ------o kuuuuuuurrrrrrrrwaaaa Ty dalej zapierdalaaaaaasz łeb syfem kodeinowym . Piszesz pól roku ! ---dech mi zatkało .
 5. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  ----tak się mnie więcej czuję TERAZ :
 6. Kalebx3 Gorliwy

  Esketamina

  Nevermind 2018 , a co wlewki ketaminowe przestały działać , czy kasowo niewyrabiasz ? Eksketamina to może być przełom w leczeniu depresji , ale nie każdej depresji . Nie wiem jak jej siła przebicia i skuteczności będzie się miała do czystych wlewów ketaminowych ,,,, więc zanim tego nie zaniuchajets to trudna wasza mać Tawariszcze (-:
 7. Kalebx3 Gorliwy

  Niewypowiedziane cierpienie

  Determinacja i " nieugiętość " genów zawsze jest wiszącym jeszcze toporem , z którym trzeba się liczyć bardzo . Powiem okrutnie , to ,ze stałem się alkoholikiem ( nie z wyboru rzec jasna ) daje mojemu synowi z ponad 30 % więcej szans na to ,że On również może stać się nałogowym żłobem . U mnie za to nikt nie był nałogowym żłobem ( licząc od dziadków z obu stron ) a ja zostałem . A nasze Terapie pisze życie i wiatr , muzyka i krzyże ,,, a już na pewno nie zbawiciele w kitlach i mózgotrzepy za 100 /za godzinę w pite w pite i to samo , dzieciństwo przeżyte chyba za wcześnie ,że zbyt rano ,,, ano ,,,same siano .
 8. Kalebx3 Gorliwy

  ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

  obecnie benzo biore tylko na sen ( pól klona około lub cos koło 0,5 alpry ) Tak juz na szeroką systematyczną skalę to od 4 lat prawie jadę na tym zasypiaczu . Tolerka rozwija sie bardzo powoli , a czasami to wręcz stoi w miejscu .co począc skoro bez snu czuje sie nastepnego dnia wypluty wyrzuty , zmielony i płaski . Sen to wielkie lekarstwo !
 9. Kalebx3 Gorliwy

  zadajesz pytanie

  wolnego czasu dla siebie mam niewiele Twój najsmaczniejszy owoc , który jadłaś /eś ?
 10. Kalebx3 Gorliwy

  Niewypowiedziane cierpienie

  Temat Wątku porusza istotę tak wielkiego cierpienia ,iż mozna nazwać je wręcz niewypowiedzianym . To straszny ,ciężki dzki i z ołowiu Krzyż i jeśli niesienie Go trwa zbyt długo to może rozłożyć człowieka doszczętnie na drobno ,,, posiekać jego siły witalne , " WIELKIE CIERPIENIA SA NIEME "! - prosze sie nad tym zdaniem zatrzymac i przemysleć---- ile bólu , męki cierpień duchowych ,rozterek , niepewnisci lęku , samotności etc itd---- być może odbywa si e tuz za nasz a scianą w naszej kamienicy . Nikt nigdy sie o nich z ludzi nie dowie nikt nie napisze książki , ,,, dlatego sa tak wielkie ,ze powszechne , a nieme bo niewidoczne dla oczu obcych , innym razem nawet blisko stojących ludzi . Ciężki jest znój człowieka !
 11. Kalebx3 Gorliwy

  "moje wiersze pisane na emocji strunach"

  Miniu 89 podoba mi sie Twój wiersz , dosyć prostym językiem napisany a traktujący o rzeczach w człowieku najgłębszych , ważnych . Brakuje mi w nim jakiej "s upers "puenty na samym końcu ,,, ale To twój wiersz i Ty decydujesz jaki ma mieć kształt , formę , słownictwo etc . Podoba mi się ,że poezja stje sie nieśmiertelna i że dzis młodzi ludzie biorą się Za poetkie zapisywanie swoich najgłębszych przeżyć, pragnień , etc,,,,,,, nawet w dzisiejszych czasach szalejącego konsumpcjonizmu i zdrowej żywności dla ciała na pólkach super marketów (-:
 12. Kalebx3 Gorliwy

  FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

  dziś ( z racji urlopu ) udało mi sie nieprzespać nocy . Poszły juz 2 mocne kawy , zero jedzenia podczas ów nocy . Czuje sie w miarę dobrze , o efekcie antydepresyjnym jak na razie nie wypowiem się . Czuje sie jedynie z lekka wyczerpany , ale dzisiaj już idę spać na cacy ///
 13. Kalebx3 Gorliwy

  FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

  Dragon Ball a długo łykasz już tę 20 mg fluo ?
 14. Kalebx3 Gorliwy

  Szpital

  też podobnie słyszałem , ale w ten sposób ,że żadne syntetyczne THC cię nie zabije , może co najwyżej ooostro poharata zdrowie TYLKO owa substancja -syntetyczny opiat może sposodwoać smieć zawał serca , wylew czy szczególnie depresję układu oddechowego i lipa smiertelna , nieodwracalna . {Podobnież ten syntetyczny opoid można niezwykle łatwo przedawkować ,tak ,że wielkości główki od szpilki moga być śmiertelnie poważne , za poważne . A kto sie cacka z takimi ilościami, siepie wieksze ilości nawet z przyzwyczajenia , a potem bieda ( syntetyczne opoidy , własnie to ma niby zabijać w dopalaczach .) W Irlandii tez mieli problem z dopkami swego czasu . Teraz nie ma szans ( niby, nie niby , tak słyszałem ) kupic tam dopka w żaden sposób . Jesli ktos ma jakieś info jak sobie z tym poradziła Irlandia , bardzo proszę w tym temacie o kilka słów jak to na zielonejwyspie wydupoczyli daleko do kosza owe trutki na szczury doświadczalne .
 15. Kalebx3 Gorliwy

  Niedosyt po zakończonej terapii

  powiem Ci tak , choć PW napisałem Ci ,że sms w zupełności wystraczy . Jednak jeśli w Twojej głowie dalej masz z tym problem , zadzoń / idź osobiście do Terapeuty i podziękuj mu za wszystko co zrobił pomagając Tobie . Kup dobrą whiski ( z tych droższych żadnej taniej berbeluchy )+ dobra dużą kawę ,+czekoladę co najmniej milka dużą ( jak Cię na te rzeczy stać .) Zapakuj to ładnie i dyskretnie i w jakimś ustronnym miejscu wręcz mu i podziękuj za wszystkie lekcje , które przyniosły Ci zdrowie i równowagę psyxhiczną , wzmocniły Cię . Jeżeli ma Ci to pomóc to pitol wszystko dookoła , tylko wal do Typa bezoporowo , rób swoje i znikaj wolny od udręki , która obecnie Cie męczy . PS . Tylko nie całuj go po rękach > podziękuj mu szczerze i kulturalnie , powiedz ,że sms dziękczynny po 1,5 roku to zbyt mało za taka pracę i musiałeś mu podziękować osobiście w cztery oczy oczy . Zrobisz I tak Tomku mały co zechcesz , i na ile starczy Ci odwagi , chęci kasy itd . itd . Powodzenia .
×