Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Również przeczytałem . Sam biorę benzo w róznych dawkach , dosyć niskich ( szczególnie na sen ) ,i dorażnie na lęk . Biorę ,żeby przeżyć od 4 lat . Według mnie nie idż , broń Boże do szpitala , tylko poproś o anty-lękową- antydepresyjną paroksetynę ( jak Wenla nie działa ) . Skoro masz obawy co do benzo najlepiej ich unikać . Na pewno cos musisz zmienić w leczeniu . A długo bierzesz wenlę ? Pozdrawiam
 2. 53 423 odpowiedzi Jestem pod wrażeniem ilości postów jakie napisałaś --- ja również jestem w niemałym szoku co do Twoich ilości zamieszczonych postów , ale jeszcze bardziej od znajdowania / wyszukiwania / zakładania tak oryginalnych TEMATÓW Wątków . Gratuluję !
 3. Hej,

  piszę odnośnie CBD.

  Napisałeś:

  ,,Zaczynałem od olejku 4% CBD, potem było 5%CBD, nastepnie 7%CBD , a dziś przyszło stężenie 10 % holenderskiego Cibiday.

  Awansujemy przeto ;)

  Ja tam czuję od razu ( po pól godzinie wyciszjące działanie olejku ). Ten obecny " towar " ma kopnięcie ."

  Którą firmę holenderską teraz byś polecał / jaki olejek dokładnie?

  Moje doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi to ponad 20 lat różnych eksperymentów i pewnie będę potrzebować większych dawek niż przeciętny Kowalski ale wolę zapytać :).

  A może jakiś ekstrakt do palenia? Fajnie by było tego mieć więcej pod ręką i nie wydawać kupy hajsu bo chcę deprechę czymś zwalczyć w końcu a nie chce iść w leki typu benzo itp.

  Pozdrówka!

 4. Teksas , może i większość przerobiłeś ,,, ale nie wszystko . I właśnie w tym tkwi sedno ,że możliwości jest wiele , wiele aspektów, róznych osobowości , podejść ,,, a oprócz tego jeszcze że człowiek najzwyczajniej dąży do przetrwania w pierrdolonnnej nerwicy , to czasem chciałby również i nadto doświadczyć zwykłej ludzkiej czystej rodośći z istnienia , wolności emocjonalnej etc ,,,, a tu -uj ,nerwica jak matka rodzona ściska za jaja z miłości tuląc i nucąc tę samą bajkę od dzieciństwa ,,,aż rzygać się chce ,,,
 5. pewnie i mają większe problemy , a naszych by nawet problemami nie nazwali ,,, ale co z tego , skoro ścierwo udręczenia skutecznie podcina nasze skrzydła . Tego rodzaju lęku i napięcia na dłuższą metę nie rusza żadne leki . Mogą wspomóc , podnieść " na duchu " ,dodać sił ,,, ale korzeń lęku nadal będzie tkwił w naszych sercach. Nie mam na to patentu , a te które mam słabo mi idą w rozwoju .
 6. Lilith , akurat moja nerwica na inną twarz niz twoja ,,, ale jej korzenie tak samo sięgają głęboko w dzieciństwie ,,, i stamdąt sie karmią -sedno sedna -psychicznymi wydmuchanymi na wyraz wynaturzonymi bąblami w psychice . Jak dotąd pomimo różnego rodzaju stosowanego leczenia słabo to idzie ku lepszemu .
 7. ŚWIĘTA RACJA ! --- gratuluje tak trafnej odpowiedzi .
 8. absolutnie ,ze nie są . Ja tego nie powiedziałem . Wszyscy upadamy ( bez względu na orientację ) , jesteśmy skażeni złem i brak mam Światłości i Mocy . jeśli szczerze chcesz wierzyć i nie tylko czasami , a mocno i gorliwie ( tak ,żeby sie zachłysnąć Prawdą na maxa )to mów to często , Temu , który jest większy od Ciebie , a Jest ( nie musisz nawet wierzyć , ale bądż szczery wobec siebie ) , a zobaczysz w swoim życiu cuda i dasz radę udźwignąć każdy Krzyż , bo już nie będziesz sam ,,, zresztą nigdy nie jesteś sam . A każdy ten Krzyż stanie się w końcu Zmartwychwstaniem . Kto ma uszy do słuchania ,,,
 9. to będzie Ci trudniej wytłumaczyć sobie SENS ( LOGOS ) swego istnienia ,poznania dobra i zła w swoim życiu ,,, ale jeśli
 10. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  Tosia , robota jak każda inna ,,, i przynajmniej mniej odpowiedzialna niż belfrowanie .
 11. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  NMV , a co jeśli z przymusu umartwiam swoją cielesność prowadzącą do grzechu ,,, też diabeł ? Coś Ci się pomieszało . A kompulsja to choroba , nie grzech . Krzyż Pański , a nie diabeł .
 12. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  acha , a czemu to łydek nie pstrykasz ? , co masz zakwasy za mocne ?, czy Ci sie nie chce . 6 dni w tygodniu ,,, oj żebyś nie przesadził , bo i kawiorem do szampana mozna się struć (-:
 13. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  mi przed operacją też dali swego czasu coś dobrego , jakbym do Nieba wstępował ,a nastroik takin ,że chciałem się umawiać z instrumentariuszką , kiedy za 5 minut mieli mnie kroić . Mnie to sie wydaje ,że to nie był ( jak mówisz- dzekson bral) , tylko coś na ketaminie we wlewie dożylnym . PS A co dzekson bral ? Jakiś fajans z górnej półki , czy uliczny smrodek ala mef z sodką ?(-:
 14. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  lepszy , lepszy , a najlepszy z alkoholem ,żeby laskę jaką wyhaczyć na potańcówce ,,, ale Ty lepiej weż się za sport ( idz z kolegami pograć w piłke na podwórko ), a nie dumasz co by tu nosem trafić .(-: Chlorprotixen ( tak ?) to zmulacz , ale jakościowo jeden z lepszych i mniej szkodliwy . Z neroleptów jeden z lepszych jakościowo , ale jeszcze trzeba dobrać własciwą dawkę .
 15. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  Szacun Tosia ,,, mam nadzieję ,że w tej swojej szkole nie robisz jako wożna ?
×