Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11771
 • Rejestracja

7 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. "Od piekła lub nieba odgradza nas tylko życie, rzecz najkruchsza w świecie." Jednym z największych cudów na tej zjebbanej grzechem Ziemi ,,,zaraz po Eucharystii , jest to ,że niektórym z nas udaje się dzień po dniu jakoś te kruchość żywota przepykać ,,, wierząc naiwnie ,że śmierć to bardzo odległa sprawa . Ale śmierć czeka , nie wiesz cioto-kloto za którym zakrętem ,,, może nawet jest tuz tuż ,,,a Ty żyjesz jak głupiec , zapominając o BOGU ŻYWYM !!! I tyle w temacie na dziś . Nie wiem , czy będzie otwarcie jutra < tego na pewno nie wiem ,,, Z Bogiem .
 2. Zawołał robak do drugiego robaka , poznałem wszelkie zasady toczenia kuli z gówna ,,, tylko nie wiem jeszcze czemu ta Żarówa nad moim wielmożnym odwłokiem świeci to a to znów gaśnie ,,, po co to komu ?
 3. Nawet największa , najlepsza i najdoskonalsza nauka , natura i wszystkie lesze dziwactwa tego świata nie są w stanie udowodnić Istnienia Boga . Tego się tak nie da . Prawdziwa Wiara to Łaska i tylko przyjęta sercem może odpowiedzieć na Serce Boga . Bóg zawsze dla śmiertelników pozostanie PYTANIEM , nigdy odpowiedzią . Jednorodzony Bóg w Jezusie Chrystusie to wieczna odpowiedź Boga . Reszta to śmiecie, bardziej lub mniej przydatne w tym doczesnym , skończonym wypiżdziewie ,,, liczy się tylko Nieśmiertelna Wieczność . I o nią idzie walka ,,, Z Bogiem .
 4. Szczęść Boże Piotrek 87 , ,,, bóle głowy i rozdrażnienie na początku przygody z metylo to normalka , w dodatku poty siermiężne . Po 2 tygodniach spokojnie przechodzi . Ja też (w 2012 chyba to było) brałem , zaczynałem od 5 mg szybkouwalnialnej wersji dziennie i było bardzo sympatycznie przez ponad pół dnia ( zejście lekkie, nieodczuwalne prawie ) . Do M. brałem Paro 10 mg i w ogóle choroba nerwicowa została mocno zduszona . Potem na długo wskoczyłem na 10 mg , a jeszcze potem 10-10 . Z pozytywów , szybki efekkt wejścia leku ( nie trzeba czekać tygodniami na rozkręcenie się leku , jak przy SSRI ), wyciszenie emocjonalne , jasność myślenia ,(u rozjenbańców emocjonalnych i ADHD -owców dobra dokładności i spokojna kolejność wykonywania danej rzeczy - bycie w danej trwającej chwili " tu i teraz " ) , lekki energetyzm psychiczny , z gorszych rzeczy , brak apetytu , zbyt póżna druga dawka leku - problemy ze snem , Przekroczenie z dawką - nerwowość , nasilenie natręctw , wybuchowość . Proszę brać poprawkę na to ,że lek ten działa tak NA MNIE,,, na Ciebie może działać zupełnie inaczej . Libido , ogólnie bardzo sporadycznie i delikatnie na plus . Znam osoby , po których libido bardzo podskakuje po tym leku ( szczególnie jako remedium na SSRI i wpływu tych leków na sferę psychiczną ). U palących tytoń ciągnie na palenie. Lek dobry , ale nie dla każdego ,,, ODRADZAM go STANOWCZO przy głębokich , dużych depresjach . Z Panem Bogiem
 5. Moim zdaniem lek u Ciebie wyczerpał wszelkie możliwe rezerwy . Lepiej już nie będzie z metylo ,,,raczej .Czasami tak bywa , co zrobić . Zaiwanianie na 400mg metylo dziennie to taniec wariata , ryzyko nagłej śmierci sercowej , nie mówiąc o kosztach finansowych zakupu takich ilości leku . Standardowo i ulotkowo 60 mg dziennie to jest max . U mnie dawki rzędu ponad 40 mg i więcej już powodują lekką nerwówę i więcej szkód niż pożytku . Dlatego jeszcze się w to nie w--ebałem ,,, i dobrze .
 6. Kalebx3 Gorliwy

  Wybory

  Oczywiście Twoje prawo i o sympatiach politycznych lepiej dzisiaj nie rozniecać awantur . Powiedz mi jedno , czemu czemu te Tęczowe Towarzystwo obraża religię katolicką , jaja sobie robi z obrazów Matki Bożej i tak im w smak wszystko co tyczy się świętości ? Tak postępuje hołota , a nie poukładani ludzie .
 7. Kalebx3 Gorliwy

  Kobieta

  a wiesz chociaż czyja to wina ,,,?
 8. Kalebx3 Gorliwy

  Wybory

  a jeszcze bardziej szkoda ,że nie ma pięknej Poganki ,,,najlepiej na łące , dziewki zgrabnej a jędrnej , długowłosej odzianej tylko w majtki splecione ze stokrotek ,,, i że Ciebie koło niej nie ma tego,,, najbardziej szkoda szkoda (-;
 9. Kalebx3 Gorliwy

  Wybory

  myślałem ,że Ty na tęczowego ??? A ja głosuję na Andrzeja Dudę ! Niech żyje napoleon PIS-u , prezydent z jajami ,,,, !!!! HUra !!!(-;
 10. Miało być ostro (-: Brachu . To dla pani pedagog mojego syna , która dumnie się szczyci Urzędnikiem państwowym ( piłat ) i ,ża jej obrażenie idzie się na Krzyż ,,, nawet ( jej słowa ) pięciokrotny . Poczekaj ku-wo ,,,Prawica Pańska cie roooozjebie !!! Rozpuścisz sie jak gil w szambie .(-:
 11. O to mówią stara ku-wo ,że zawsze można zwalić na innego i rączki umyć w czystej wodzie ,i Żyda zjebać innym żydem O tobie ku-wo pierdolona w piekle poezję Diabły knocą i ciekły ołów leją w dupę , byś miał co swego za swojego O tobie ku-wo w małpim gaju na ssaniu alkoloholu złudzie nikt nawet groszem nie przysoli , a jak przysoli to po mordzie jebany żebrak , k-rwa , nędza , nieboże ścierwo na odpadki na pal wciskają wszystkie diałbły w sam środek bytu i odbytu Kicha się skręca i zakręca , to znowu wyje wyrokami ,,, sprawiedliwości , niemiłości , niegodziwości Urzędniczej , zemsty ,kur-wicy , niepacierza i ,,,dalej jedziem z tym od nowa ,,, od nowa ku-wo , bo tak trzeba ,,, by Cie ruchały diabły szmaty ,,,aż do Twojego Urzędniczego Nieba ,,, twego dumnego Pojebiewa i -uj Ci w dupę AMEN>>>
 12. Bardzo się cieszę Llilith ,że wraz z nadejściem lata wstępuje w Ciebie lepsza jakość życia . Pozwolę się zapytać , a jak u Ciebie po tym leku z apetytem i czy nie masz w sobie zniecierpliwienia - w sensie nerwowości ? Mi właśnie ten lek tak się kojarzy , choc nie za pierwszym podejściem . Ale to raczej kwestia osobnicza i łeb zrypany dziesiątkami kuracji antydepresyjnych (-;
 13. Dzień dobry , według mnie taka wiara w siebie i w swoje możliwości może prowadzić do skrajnych form egocentryzmu , a wtedy każda najmniejsza porażka to straszny ból . Poza tym według mnie wiara w siebie ( nie pewność siebie ) to tak czy siak skończy się na Cmentarzu wraz z życiem doczesnym .Ale spoko , rozumiem Cię i chyba dobrze ująłem punkt Twoich przekonań .(?)
 14. Wiejski , mpConroe , Szanowni Panowie to nie jest wątek o politycznych przekonaniach , ale poważny TEMAT o Wierze ,która czyni Cuda ,,, weżcie proszę nie piszcie tu o wyborach i kto wygra ,,, bo nie jesteście jasnowidzami (-: Pozdrawiam serdecznie .
 15. w 3 tygodniu na Esci huśtawki nastrojów jak najbardziej . Dawkę do 15 mg bardzo mozliwe ,że to dobra decyzja . Zapytaj lekarza o lamotryginę w niskich dawkach na stabilizację nastroju . Przy esci lamotrygina może pomóc . Powodzenia . Huśtawki nastrojów tak do 6 tygodnia to normalka na tym leku .
×