Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11311
 • Rejestracja

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. UleczonaprzezBoga Niech Będzie uwielbiony JEZUS CHRYSTUS!!! Mam pytanie , jak przyszło do Ciebie uzdrowienie , jak długo już trwa ? Z Panem Bogiem !
 2. Powiem Ci szczerze ,że nie wiem jak powinno być . Każdy przypadek jest inny ,każda zaburzona osoba ma swoją historię ,swoją "bajkę" , przebyte leczenie i aktualną sytuację w domu- koło domu etc . Nie mi sądzić . Moje zdanie jest takie ,że skoro uważasz ,że pomogliśmy jej ( mnie w to nie mieszaj ) to gratuluję Ci dobrego humoru . Wydzwanianie na Policję i wzywanie odpowiednich Służb nazywasz pomocą ? Może w jakimś stopniu , by mieć czyste sumienie ,postąpić zgodnie z prawem to może jeszcze tak , ale czy taka pomoc będzie skuteczna ? Watpię . Dla mnie pomoc dla tej Kobiety to by była wtedy, jakby pozbyła sie megalomanii i fioła na punkcie samobója . CHCIAŁA ŻYĆ !!! Głupio mi pisać o kimś z boku , broń Boże dawać rad i tego typu . Nie uważam tej Pani za Trola .
 3. Dokładnie Exodus ! To nie jest Forum dla planujących samobójstwo . NIE TUTAJ!!! ,,, z takim sraniem !!!!! jeszcze ta fotka z nieudanego samobója ,,, noż kuuurwa ! Wyjebac to w pizzzzdu!!! Jak mnie wkurwia takie pierdolenie . Tu trzeba szukać rozwiązań , nieść nadzieję innym ,WIARęęęęęęęęęęę a nie dobijać chorych ludzi tępym gwożdziem . Jak ktoś wrażliwy w stanie krytycznym będzie takie szambo czytał , to sam się rozpierdoli na cacy . Piłka jest prosta , chcesz odejść z Ziemi , to nie oznajmniaj ,że Ci ciężko i planujesz ,,, Mi też ciężko i co mam skoczyć .Miałem takie depresje swego czasu ,że kuuurwa ,,,,
 4. Wiejski , jednak jesteś Mistrzem Kabaretu , bądż , to wystarczy , drugiego takiego jak Ty to ze świecą szukać . Na swaroga nieboga !!! (-;
 5. słabi psychiatrzy raczej , odpierdalają schematy jest tyle kombinacji , tyle leków ( których za loże się nawet na oczy nie widziałaś ) A co do tej pory brałaś ?
 6. codziennie , toś się Przyjacielu wjebał na cacy . Pewnie nie palisz jej w celach leczniczych , tylko dla rozrywki , ulgi , zabawy ,konpensacji swoich psychicznych braków , introspekcji . Sam jestem w to wjebany na amen , choć obecnie palę raz do roku, albo i rzadziej ,,, ale jak pociągnę , to już palę , jak parowóz bez hamulców. Dla mnie to najgorszy narkotyk jaki istnieje . Wyszedłem z wódy , tramali ,,, i innego syfu ,,, a z trawy ni uja ,,, nawet nie chcę chyba raczej ( bo jakbym chciał to bym sobie z tym z Bożą Pomocą poradził ) Po takim paleniu 3-4 dni na okrągło( dzień i noc ) , albo i ponad tydzień , gdzie tylko palę , leże i słucham muzy i duchów (-:,, gdy wracam po skończonym paleniu do rzeczywistości(i tylko dlatego ,że towar się skończył ,a nie mam sił załatwiać dalej ,,,) zdycham psychicznie i fizycznie . Koncentracja i pamięc wypierdolona do dna , lęki i apetyt ,sen jakby mnie kto wyrzucił z pociągu w trakcie jazdy .Zanim dojde do siebie mija co najmniej 3 tygodnie , najmniej .Złośc i nerwówaaaaa taka , aż kości strzelają , dla najbliższych jestem nie do wytrzymania , a podczas ( dodam jeszcze ) tego pierdolonego palenia to jestem wyłączony z zycia ( zawczasu załatwiam sobie urlop ) , ,, ech szkoda gadać . 27 lat temu spróbowałem pierwszy raz , najpierw lufki , potem fajki ,,, teraz jointy jak Baty , mocne i treściwe .Na [początku przez lata wszystko było OK po paleniu , teraz juz nie . Ty mając schizofrenie paląc scierwo jestes na najlepszej drodze do superwariactwa . Zapamiętraj co Ci powiedziałem . Koleś mi niedawno powiedział " przecież to nie jest heroina " Dla mnie to jest heroina , niestety . szybciej bym z hery wyszedł niż z tej jebanej , pierdolonej trawy. Postanowiłem sobie tym razem nie palić 2 lata , prosze o to Boga ,,, ale nawet po tych 2 czy 20 latach absty od zielonki jak zapalę to skończy się po tygodniu . tak to u mnie nałogowca działa .
 7. Kalebx3 Gorliwy

  Cześć.

  siema odludkowa . fajny masz Nick (-; Zimno dziś na dworzu , zmarłem na cmentarzu , Ty też ?
 8. Kalebx3 Gorliwy

  szalom alejchem

  Carica , mam podać w lewach , euro czy w złotówkach ?
 9. rób tak dalej a na pewno wszystkie odstraszysz . takie gadki nie do kobiet , jak chcesz sobie ponarzekać to najlepiej z bliskim , zaufanym kolegą ,,, a nie do dziewczyny na której Ci zależy . One nie szukają słabej lepiechy , tylko faceta , przy którym mogłyby poczuć się przynajmniej emocjonalnie bezpieczne . A jak ty się żalisz , to w dupę z takim randkowaniem . twardziela też nie możesz udawać , bo to przegina w drugą stronę . Normalnie pokaż ,że masz jaja , a nie ,że Ty się wynurzasz, jakie to Ty masz spierdolone emocje . Każdy z nas coś tam ma spierdolonego w tej sferze , ale tego się nie opowiada pannie na wydaniu (-; Mniej się mówi , a więcej się działa (-;
 10. tylko na zewnątrz ładnie to wygląda ,a już szczególnie dla kogoś kto jest sam i tęskni za kimś bliskim etc . Być może ta kobieta nie jest Ci pisana przez Górę i tyle w temacie , a ,że teraz cierpisz , to normalne , inaczej być nie może . Ważne ,że szukasz , że rozmawiasz z kobietami , że masz obycie itd ,,, w końcu trafisz na Swoją . Mówię to , bo akurat w wieku 26 lat też przeżyłem taką "miłość" , ale dostałem kopa na otzreżwienie i też cierpiałem łagodząc ból alkoholem . W dupę tam, mówię Ci jeszcze trafisz na swoją babę ,,, jak ja trafiłem . Jakbyś miał teraz 46 lat i cały czas zdarzałaby Ci się taka powtarzalność schematów , to można by było pokusić się o szukanie w sobie jakiś odpychających cech charakteru . A jak masz 26 lat , to tylko na luzaku się bawić ,,, bo jeszcze Ci się znudzi babskie towarzystwo do grobowej dechy (-: Także nie stękaj , Tylko alleluja i do przodu ,,, a juz szczególnie nie stękaj przy tej dziewczynie , czy innych . Zęby na ścisk i taki wałek .
 11. Priscilla , w pierwszej chwili pomyślałem ,że to sexi bluzka ,,, ale dziś jakoś dużo sexu we łbie mi miesza ,,, 3 książki religijne autorki Sary Young
 12. a 6 miesięcy nie może być , a może rok ,,, albo i dwa lata ? tak to można i do śmierci i jeden dzień dłużej ,,, Jak stwierdzasz Pan fakty , to nie pisz Pan " może " . Po 6 tygodniach jak się nie rozkręci to wyyyjebać z hukiem na śmieci , nie marnować czasu i brać się za inny lek .Wiadomo ,że po ówczesnej konsultacji z lekarzem prowadzącym , farmaceutą lub panią Gożdzikową (-; Jak u Ciebie Elendil rozkręcał się ów lek 4 miesiące to to napisz , a nie stwierdzasz swoje prywatne fakty .
×