Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11877
 • Rejestracja

8 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dziękuje Basiu (-: . Tobie również tego samego, zdrowia nieskończonego (-; ! -wydywałem po 12 latach po siermięznej terapii stokroć " cwańsze " od Covida -HCV , to myślę -mając jedynie Nadzieję w Miłosierdziu Boga naszego ukochanego -że tym razem Bóg uzdrowi mnie z tej ogólnoświatowej zarazosraczki . Najgorsze u mnie było to zmęczenie pod wieczór dnia ( nie robiąc w ciągu dnia kompletnie nic ), tak silne ,że myjąc zęby musiałem usiąść ,żeby nie upaść . Nie byłem nigdy tak zmęczony nawet po ciężkiej tyrce w Stoczni i to z nadgodzinami . Żona i syn mieli zupełny zanik węchu ,,, ja zamiast tego miałem sraczkę , a trawienie do dzisiaj mam jakieś słabsze .
 2. to nawet jak umrze trafi od razu do Nieba (-: Ja już przeszedłem z rodziną cały ten Covid . Jestem w grupie odzrowieńców . 3 tygodnie siedzenia w domu na dupie , silne zmęczenie i tego typu akcje znikąd . Dziś czuję się lepiej ,aleee( juz ponad dwa tygodnie od wyzdrowienia ) ale jak to nerwicy , zawsze może być lepiej ,,, i zawsze może być gorzej . Ament .
 3. nie za bardzo wiem jak inne SSRI , ale Paro na pewno rozrzedza krew
 4. Kalebx3 Gorliwy

  Paranoja

  Paranoja to jedna z elementów Psychozy , jej apogeum / Psychoza najczęściej mija ,,, paranoja , jako odrębna jednostka chorobowa może trwać dłużej . Mówię tu o poważnej chorobie , a nie ,że ktoś uważa ,że Covid zagraża całemu świata ,,, Paranoja to strach , podejrzliwość ,az Ci pot z dupy leci z przerażenia . Ktoś Cię śledzi . chce zabić , przychodzi i odchodzi , a potem idzie do sąsiada , ustala z nim plan jak Cię zabić ... raz tylko doświadczyłem psychozy( przemijalnej paranoi ) , kiedy po 1,5 miesiąca w szpitalu ( w tym miesiąc na przeciwbólowych opoidach , wróciłem do domu . Głody opoidowe pokazały mi wtedy swoja siłę rozpierdzielania umysłu . Na szczęście był to krótki incydent , szybko zwalony neuroleptami .
 5. Radio Plus Szczecin dtg4taSSt legfpemoinsletitoshpoadra 2e0hd14 · Po 22.00 jak zawsze we wtorek zapraszamy na spotkanie z Jerzym Zymem i jego magazynem nie tylko dla tych którzy lubią wypić czyli "Jestem alkoholikiem" Radio Plus Szczecin 88,9 FM! (-: https://www.facebook.com/Radioplusszczecin/posts/po-2200-jak-zawsze-we-wtorek-zapraszamy-na-spotkanie-z-jerzym-zymem-i-jego-magaz/1590781594476585/ w 2014 jeszcze audycjia była w eterze , ale teraz to nie wiem . Za miesiąc pyknie mi 16 lat bez ścierwa w płynie i jedyne na co mam ochotę w temacie ścierwa jebanego C2H5(0H), to wziążc bejzbola i porozpierdalać te nachalne butelki wódy przy samej kasie( nachalne wciskanie trucizny w pewnej premyslanej kryptoreklamie ) w Biedronce . Miejsce wódy , w tym piwa też, jest z daleka od dzieci , młodzieży , wysoko na półce , a nie huje jebane przy samej mordzie jak płacisz za towar !!!!!!!!!!!!!!!
 6. śmiech to zdrowie , najlepsze lekarstwo ,,,zaraz po paroksetynie (-:
 7. tak , tego Jurka , poznałem Go gdy byłem na Odwyku dochodzącym na ul . Ostrowskiej w Szczecinie w 2002 roku . Nie wiem co teraz się dzieje z Jurkiem , ,, wyprowadziłem się ze Szczecina . Pamiętasz tytuł audycji radiowej ? " Nie tylko dla tych , którzy lubią wypić " , dobrze powiedziałem , zaznaczam strzelam z pamięci .
 8. wieloletni zjadacz paro , konsument psychotropów wszelakich,,,a powiem Wam Bracia i Siostry tak ,,, miaaaaanowicie : trzymam sie paro jak inwalida laski , w dodatku laska markowa SEROXAT i tak samo podtrzymuje jak polskie góralskie laski z Zakopca (-; . Odlot taki ,,, zajefajna normalność bez lęków i galaretki w dupie
 9. Kalebx3 Gorliwy

  dubel

  wieloletni zjadacz paro , konsument psychotropów wszelakich,,,a powiem Wam Bracia i siostry tak ,,, miaaaaanowicie : trzymam sie paro jak inwalida laski , w dodatku laska markowa SEROXAT i tak samo podtrzymuje jak polskie góralskie laski z Zakopca (-; . Odlot taki ,,, zajefajna normalność bez lęków i galaretki w dupie
 10. nie moge pojąc dlaczego jeszcze nie wszedł na rynek generyk tego badziewnego antydepresanta . W dupe i tak sie tym nie leczę i zamiaru nie mam .
 11. no tak , ale apteczna- szpitalno -weterynaryjna ketamina dla 99% ludzi w Polsce nie do zdobycia , tym bardziej Ibogaina ,,, a Dexem antykaszlakiem nikomu nie polecam sie leczyć . Mroczne to jak stara pi,da . Z porządnych dyso , które by miały potencjał antydepresyjny nie widzę nic na lini frontu , co by było do zdobycia i miało 100% bezpieczeństwa ,że nie fikniemy . Proszek z chińskiego garażu nie dośc ,że ryzyko i ewentualne kłopoty z prawem , to jeszcze w dodatku żadnej gwarancji bezpieczeństwa . Swego czasu przejechałem się na Metoksetaminie ( a wystarczy się tylko raz przejechac nawet na 100 dobrych razy ), to umierałem , zdychałem i kwiczałem . I zostało mi chyba cos z tej popierdolki do dziś . Uważajcie czym sie leczycie , chyba ,że teoretycznie , tak to można (-;
 12. miałem zaszczyt poznać Jurka osobiście . Wporzo Gość , uczciwy i szczery .Przychodził dzielić się doświadczeniem z nałogami na Ostrowską w Szczecinie . Audycji już nie puszczają parę naście lat , o ile mi wiadomo .
 13. możliwe ,,, jednak zakup był w okazyjnej cenie , więc dużo na tej zamiance nie straciłem , a tak przynajmniej się przekonam ,,,
 14. Witaj Brachu ,,, ten sam temat , te same leki ,,, po latach (-; Feniksx , jeśli lęki to paro może rzecz jasna pomóc , ale bardziej celowałbym na Twoim miejscu w duecie do Wenli - w amitryptylinę ( na noc ).
×