Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11993
 • Rejestracja

8 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. zdecydowanie TAK , i pewnie lepsza pod każdym kątem i z ukosa (-; od tej Eksketaminy od zdzierców
 2. - i to się nazywa kręcenie lodów ,,, nasi prywatni fachowcy od głowy kroją kieszenie chorych nieszczęśników lepiej niż dentyści . Ci drudzy przynajmniej coś robią , a nie mielą jęzorem kociopoły z dupy wzięte . Sorry Gregory ,,, taki mamy klimat (-;
 3. Witaj Bolek (-; Każdy ma swoją drogę leczenia ,,, i trzeba oczywiście to uszanować . U mnie próby odstawki SSRI kończyły się prawie śmiertelnym lękiem , depresją itd . No cóż, ,, ja sam osobiście godzę się z tym ,że jestem skazany na te lekarstwa jak kupa na klozet . Ponad 30 letnie łykanie psychotropów zmieniły na tyle mocno chemizm mojego mózgu ,że wszelkie odstawki mogą zakończyć się niefajnie . Obecnie nie mam za dużego wyboru brać , nie brać ,,, chcę żyć w miarę na powierzchni i nie utonąć , nie ujeeebywać innych i bliskich swoimi stanami poniżej normy . A że libido gorsze , a że ,,, nie stoi Stefan jak 20, 30 lat temu ,,, mniejsza o to . Suma sumarum więcej mi dały leki z frakcji SSRI niz zabrały , a to ,że musze je dymać jak cukrzyk insulinę to co najwyżej na pociechę mogę sie po dupie podrapać . Bolek , dietą to mogą się lżejsze przypadki kurować . Z Panem Bogiem .
 4. https://neuroexpert.org/wiki/inozytol-witamina-b8/ Może komuś się przyda , ja od dzis zacząłem kurację mega dawkami Inozytolu ( zaczynam od 8 gramów ) codziennie przez 6 tygodni . Jak ktoś by chciał to tu jest tanio , a że termin krótki , to mniej ważne , substancja dobrze przechowywana na pewno się nie zepsuje , można śmiało brać i po terminie . https://www.apteka-melissa.pl/produkt/myofolic-planowanie-ciazy-2-x-60-saszetek,55587.html
 5. według mnie najwięcej zależy od tego czy masz dobrze zabezpieczone tyły w postaci SSRI lub innego w pełni rozwiniętego w leczeniu antydepresanta . Bez tego ani rusz , a leczenie się w takim układzie metylo to nienajlepszy pomysł. Taki smutek w ciągu dnia po metylo to oznaka ,że lepiej jakbyś sobie przynajmniej na jakiś czas odpuscił ten lek . Akcje sercowe po metylo to oznaka ,że albo za dużo tego jadłeś , albo nie wiem . druga sprawa , skoro wpada Ci lek na serce to musisz koniecznie obstawić się beta blokerami . Wychodzi na to ,że u Ciebie metylo jako ranny "energetyk '' się nie sprawdzi . A Atomoxetynę radzę Ci, odpuścić sobie ,,, ale znając Ciebie to nie odpuścisz dopóki sam nie sprawdzisz (-;.
 6. jednak masz TO czego z wielu znerwicowanych pacjentów nie posiada ,,, brak lęku przed proszkami wszelkiego rodzaju i wszelkich dawkach . To duży atut . Wielu zdycha tylko dlatego ,że chcą być czyści i nie ingerować chemią w swój spierdolony mózg . Czaisz bazę ?
 7. Mam zamiar konkretnie uderzyć z tą suplą ,,, 6 -do 8 gramów gramów z rana + 500 mg Agmatyny wklejam : >>>Agmatyna jest metabolitem L-argininy powstającym w procesie dekarboksylacji. Agmatyna zmagazynowana jest komórkach nerwowych, z których to jest uwalniana w trakcie ich aktywacji. Postrzega się ją zarówno jako neuroprzekaźnik, jak i neuromodulator. Posiada szereg korzystnych właściwości, które czynią z niej bardzo ciekawe uzupełnienie sensownie dobranej suplementacji. Agmatyna kluczowe właściwości: - działa neuroprotekcyjnie - obniża ciśnienie krwi -zwiększa produkcję tlenku azotu -wykazuje korzystny wpływ na dokrwienie i dotlenienie tkanek, -usprawnia detoksyfikację organizmu -wspiera funkcjonowanie procesów poznawczych -poprawia ogólne samopoczucie, działa przeciwdepresyjnie i przeciwlękowo, -poprawia wrażliwości na stymulanty (np. kofeinę) -poprawia wydolność psychofizyczną Najpopularniejsze zdaje się być stosowanie agmatyny w celu poprawy bilansu azotowego i wywołania potężnej pompy mięśniowej i waskularyzacji. W tym zakresie agmatyna jest obok l-cytruliny jednym z najskuteczniejszych suplementów. Należy pamiętać, że dobrze dokrwione w trakcie ćwiczenia mięśnie to także optymalne dostarczanie składników odżywczych do potrzebujących ich tkanek. Ww. właściwości lokują też agmatynę w grupie suplementów poprawiających jakość życia seksualnego. Obniżenie ciśnienia tętniczego i sprawne usuwanie toksyn sprzyjają zdrowiu układu sercowo-naczyniowego obniżając ryzyko wylewu i chorób serca. Cechy te karzą przychylnym okiem spojrzeć na agmatynę w kontekście suplementacji profilaktycznej dla seniorów i osób z zaburzeniami funkcjonowania układu krążenia. Dzięki właściwościom neuroprotekcyjnym i wspierającym procesy poznawcze, agmatynę znaleźć można w suplementach nootropowych – pomagających uzyskać odpowiedni poziom skupienia i koncentracji, a także polepszających zapamiętywanie. Z tego też powodu suplementacja agmatyną znajdzie zastosowanie wśród osób starszych, z demencją, czy cierpiących na chorobę Alzcheimera. Pośrednio skorelowane z działaniem nootropowym, jest działanie w zakresie obniżenia poziomu lęku i stanów depresyjnych. Co ciekawe, szereg badań wskazuje na duży potencjał omawianego składnika w zakresie leczenie uzależnień od leków i środków odurzających. Regularna suplementacja agmatyną poprawia też naszą wrażliwość na substancje pobudzające np. kofeinę – co czyni z niej warte rozważenia uzupełnienie suplementacji w okresie kiedy ograniczamy podaż kofeiny. Konkludując: Agmatyna to składnik o wszechstronnym, wielopłaszyznowym działaniu. Odpowiednio użyty stanowić będzie istotne wsparcie zarówno w suplementacji sportowej, jak i prozdrowotnej.
 8. próbowałem i to nie raz . Nie pomogło , a nawet zaszkodziło . Zwykłe benzo lepsze na sen niż wszystkie inne wynalazki (-:
 9. Oczywiście , najważniejszy się spokój i cierpliwość ,,, a i jak mówił jeden mój koleś Zielonoświątkowiec " Bracia , jak pic to z umiarem" (-:
 10. nie wiem Piotrek , Edronax według mnie jest silniejszy , bardziej energetyczny ,,, szczególnie antydepresyjny w depresjach bez napędu . Nie wiem jak z lękami przy tym mixie by było ?
 11. Edronax to lek inny od innych , daje fest kopa energetycznego , bez zamułek . Z metylo może pomóc . Bupropion a Edronax to zupełnie inne dyscypliny sportu . Dla mnie Edronax , był za mocny , czysta noradrenalina
 12. to tylko chwalić Boga (-; i za długo się nie zastanawiać ,,, skoro tylko Paroksetyna wyrażnie poprawia jakość życia . U mnie leżenie w łóżku w nocy i niemożność zaśniecia i te skołowaciałe wówczas myśli i napór ,żeby zasnąć to jest taka udręka ,że nóż się otwiera w kieszeni .
 13. Znam ten klimat ,,, a w wolną sobotę jeszcze żona w domu wynajduje robótki . Bez dobrego snu i konkretnego odpoczynku ( wystarczy w weekend- basen, sauna , lasek etc ) jechanie na samym metylo jako żrodłe energii może w rezultacie za wiele nie pomóc . Właśnie dlatego za bardzo nie lubię CR ,że sa takie mdłe , a wersja szybka to wersja szybka , ale i szybciej znika . Coś za coś . A Edronax próbowałeś ?
 14. Bierzesz na noc ? Bo jęsli tak ,to zmień na ranek . U mnie Paro też zaburza sen , im wyższa dawka tym gorzej ze snem . Biore rano ( obecnie 20 mg ) a i tak mam problemy z zaśnięciem . I dodam ,że Paro , jakby zsumować biorę lata całe . Kup sobie suplement Diety L - tryptofan ( około od 300mg do 500 mg i bierz na noc , pomaga zasnąć ) lub jeszcze lepiej 5 htp 100 mg . Benzodiazepin nasennych nie będe Ci zalecał , bo zaraz na mnie naskoczą ,że wciągam Cie w uzależniająca lekomanię . U mnie jest tak ,że wole się wyspać na proszkach , niż nie spać bez proszków .
 15. Tak , racja ,,,wiadomo,że metylo nie w pojedynke , tylko do SSRI . Szybko zwiększasz Piotrek dawki metylo , przy takim windowaniu-dawkowaniu już wkrótce możesz mieć owe lęki , o których piszesz . Żebyś nie wypadł z bandy przy tego typu wirażach . Ogólnie przy metylo górna dawka dzienna to max 60 mg ,,, ale do takich dawek dochodzi sie długo . Poza tym u mnie juz dawka ponad 30 mg powoduje wnerwa na zejściu . Dużo zależy tez od dnia , wyspania , i intensywności i czasu pracy w ciągu dnia . Fenelzyna do metylo ??? Choć nigdy nie brałem tego pierwszego , podejrzewam ,że ten mix byłby zabójczy . Skoro nawet dieta jest ważna przy Fenelzynie , co tu mówić o metylo .
×