Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11861
 • Rejestracja

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hej , Szczęść Boże Szczecin się kłania (-: Oto właśnie chodzi , przynajmniej u facetów , że na-okrągłe sranie o depresjach i nędzach choroby nerwowej nie prowadzi do niczego dobrego . Inaczej jest u kobiet , im gadanie pomaga wyzdrowieć , wrócić do względnej równowagi ,,, Faceci szukają konkretnych rozwiązań , kobiety grają na emocjach . Gdybym był młodszy dziewczyno , to pewnie iż możliwe ,że szukałbym w tym swoim mieście jakiś konkretnych osób na których mógłbym wylać swoją żółć ze wzajemnością (-; Z drugiej strony nie dokucza mi obecnie samotność .Mam żonę , której sama już obecność , wystarcza mi by zniwelować pustkę bycia w pojedynkę . Uważam ,że wiele problemów bierze się z samotności , osamotnienia , braku kogoś bliskiego z kim można było by pogadać nawet o pierdołach . Niestety nie ciągnie mnie osobiście do spotkań , pogaduszek ,,, zmierzam w kierunku CISZY z różańcem w ręku , przed Najświętszym Sakramentem w Świątyni , ,, Poszukaj sobie męża ( jeśli nie masz ) i niech będzie jak najmniej pomylony , taka moja osobista rada . Tu na Forum to raczej trudne , ale możliwe ,,, Z Bogiem .
 2. A mówił mędrzec Salomon , Kohelet i żona , żeby nie oglądał się za tym co powoduje wiosenne erekcje . jednak ten osobnik był na tyle ułomny ,że wolał męskie dupy , zamiast smacznych szparek vaginalnych to był jego ostatni wypad na łowy ,bo dostał po ryju od innego pedzia a że ten drugi pedziu nie był pedziem tylko na pedzia wyglądał to tak się wkurwił , że poszedł do auta po spluwę i wyjebał pastorkowi prosto łepecynę , a potem wrzucił martwe ciało do Missisipi Prawda była bardziej taka ,że to sam Pan Bóg wkurrwił się na takiego zjeba który odprawiał gorące kazania jężdząc z Biblią po Ameryce , a wolnych chwilach szukał okazji do grzechu sodomickiego i zapewne gdyby nie podrabiany pedziu ze spluwą,,,, to prędzej czy póżniej trafiłby pyszałka piorun prosto z Nieba,,,
 3. słyszała Pani o Viagrze/ sildenafil ? --- bo jeśli nie , to niech chłopak pójdzie do lekarza , powie co i jak i skończą się wasze problemy z erekcją partnera .
 4. ogromna słabość fizyczna , gęsty szlam ledwo krążący w żyłach zamiast wartkiej krwi , a zamiast nóg ołowiane kalosze ,,, stan wybitnie inwalidzki
 5. porób sobie badania hormonów , a szczególnie te tarczycy
 6. Gdyby koń miał rozum i powiedziano by mu ,że jego Pan wyprawia dziś ucztę iście królewską pomyślałby pewnie ,że będzie tam dużo najlepszego owsa , świeżej trawy i najsmaczniejszej karmy z najczystszego jęczmienia i żyta, a nadto jeszcze po i trzy jędrne klacze na jednego ogiera ,,, a gdyby jeszcze powiedziano śmiertelnikowi z ludzkiego rodzaju , że w Niebie czeka go Szczęście bez miary i wieczna Królewska Uczta , rozsądził by pewnie jak ten koń : tyle wiemy co zjemy , użyjemy za darmochę i nie trochę .
 7. Ja miałem po paroksetynie, długo krwawilem po zabiegach --- tez miałem zwiększone krwawienia po Paro ,zresztą żadna to nowość ,że lek ten tak działa . Lekarz mnie ostrzegała ,że przy 40 mg paro trzeba uważać na zwiększone ryzyko krwawień a nawet wylewów krwi w narządach wewnętrznych . Wskazana Cyclonamina + witamina K .
 8. Igoraks , to jest Forum , ,, tu trzeba sie przepychać , nawet z tramalem w dłoni . Taki jesteś obecnie i tym sie leczysz , a to ,że zycie dla znałogowizowanej osobowowści ( bez inniejszej chemi ) jest mocno niepociągającej wiem lepiej od Ciebie , bo jestem starszy ćpun i alkoholik (-; Po co Ci te nerwy , nerwy w konserwy , a konserwy w ścierwy (-; Nie masz tam jakiejś innej lotni ?
 9. A co Ty Jurek (-; Wątroba ? ,,, mam ją silniejszą niż skóra skóra syberyjskiego niedżwiedzia . 12 lat nałogowego chlania sklepowego ścierwa w płynie , potem 12 lat HCV , no i średnio około 32 lata łykania leków , supli , palenia trawy , i wciągania innych syfów . Rok temu badanie fibroskanem ( nieinwazyjna biopsja wątroby ) wyszło mi 0 , 24 , gdzie w skali 0 do 5 to 0- wątroba idealna , a 5 marskość i piach ,,, więc jest dobrze . Gorzej z żołądkiem , ale jeszcze mieli i trawi (-: A kto Ci powiedział ,że " wysiadła " ? Robiłeś jakieś specjalistyczne badania , bo jeśli Cię tylko kłuje i pobolewa w prawym boku , to zapewne to nie wątroba ( ta nie jest unerwiona ) tylko może to byc trzustka ,zamulone drogi żółciowe , dwunastnica i reszta ferajny (-;
 10. Z lamitrilem jak najbardziej można ( sam łączę ) . Jednak absolutnie nie można z Chlorprotiksenem ( chodzi o wpływ receptorów D ) . Na wieczór przy metylo na wyciszenie polecam Iporel ( klonidyna ) . Niby lek na nadciśnienie , ale używa się go przy ADHD . Niedawno go odkryłem , pomaga zasnąć i się wyciszyć .
 11. Kalebx3 Gorliwy

  Sertralina czy wenlafaksyna

  Rozumiem , ja również jestem trzeźwiejącym alkoholikiem ( prawie 16 lat czysty od alko ). Powiem szczerze ,że takie dobieranie leków to karkołomna praca prób i błędów wewspół z lekarzem obeznanym w temacie . Dla mnie najlepsza okazała się paroksetyna , każdy jest inny i pozostaje ci chyba tylko przetestowanie na sobie leków i podjęcie dalszego leczenia . Skoro chodzisz na Mitingi AA , to wiesz na pewno ,że takie sprawy trzeba powierzyć Sile Wyższej niż nasza własna (-; . Ona Cie poprowadzi , ale nie spodziewaj się Szczęścia bez Krzyża .Ważne jest to ,byś dziś tylko pozostał trzeźwym i godnie -zgodnie z własnym sumieniem przeżył ten dzień , który Cię czeka . Pozdrawiam . Z Bogiem .
 12. Kalebx3 Gorliwy

  Sertralina czy wenlafaksyna

  ale czemu chcesz zmienić ? czyżby wenla powodowała coś złego u Ciebie ?
 13. Mam dokładnie tak samo , poranki są u mnie najgorsze , najbardziej bezsilne , lękotwórcze , pełne słabości psychofizycznych , czarnych myśli ,zmuły , niecierpliwości ,,,i zanim sie rozkręcę mija trochę czasu . Czyli dzionek zaczyna sie normalnie , jak dla " wariata " . Dobrze ,że to przechodzi , ale nie myślcie ,że popołudniu to już jestem w psychicznym Niebie . Na " szczęście " mam jeszcze fobie , chorobliwą niecierpliwość , obawy z huuja wyssane , wrodzoną bezradność depresyjność etc . Piękne chwile ? a jaaakże też są ,ale tak ulotne jak wiatr ,ta jedna mijająca chwila , która pozwala uwierzyć w lepszy świat , który dopiero nas czeka , dać Nadzieje zakotwiczoną w Bogu ,że jeszcze kiedyś to Prawdziwie Pożyjemy . Dziś Matki Bożej Bolesnej , tej która była Niepokalana , a jednak musiała stać pod Krzyżem i oglądać jak bestie w ludzkiej skórze katują jej Jedynego Syna , który w dodatku Był / Jest Bogiem . Dzis to także Święto mojej Parafii , Kościół gwarantuje właśnieDZIŚ , kto przyjmie Pana Jezusa Eucharystycznego w Stanie Łaski Uświęcającej w Świątyni dostąpi zupełnego darowania WIN I KAR . Czyli co? Będę tam pierwszy, w pierwszej ławce ,,, (-:
 14. --- dobre Buraczku (-; ,,, inny Świat to dopiero nas czeka , ale po tym obecnym wypiżdziewie ,doczesnym i kalecznym spadaniu . Latanie na Lotni jeszcze nas czeka i poczujemy ten Boży Haj , ale nasza codzienna obecna Obecność to lipa na dwóch rozklekotanych rozjeeebanych zerdzewiałych kółkach . 20 latkowie to jeszcze ( i to tylko Ci zdrowsi ) mogą mieć złudzenia ,,,ale do pierwszego uciążliwego bólu w kolanie ,ew. milion innych atrakcji i życiowych niezdrowych stresogennych wzruszeń . Widziałem już takich rozbitków ( szczególnie na dziale Ortopedii w szpitalu,,, nie psychiatrii ) , którym jedna chwila oprócz kręgosłupa przetrącała marzenia życia i inne hujnie pisane na piasku . Gdyby to było takie proste ,że samo odstawienie benzo gwarantowało by życie o wiele lepsze ,,, to pewnie byłbym pierwszy , który by to wyrzucił do szamba . Oczywiście jak ktoś siedzi w benzodiazepinowym gównie i wciąga to latami w dawkach hipopotama ,to owszem - trzeba rzucić , odstawić na amen ,,, ale akurat u mnie jest inaczej i nie mam zamiaru komu co udowadniać . Pozdro(-; Buraczku (-;
×