Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Najbardziej rozpieeeerdala mnie marność tego obecnego stworzenia i jego znikająca nikłość , w dodatku brak sił ,żeby wziążć się za bary z tym opornym życiem . Droga Krzyżowa , -Jezu mój! -wciąż trwa i upadki pod ciężarem tego krzyża bezlitośnie upierdalają każdą lepszo -gorszą chwilę. Jestem znudzony powtarzalnością dni , przeżywaniem tych zdupczałych i tych samych stęchłych emocji , brakuje mi powietrza ,nowości ,Światła i sił . Boję się najczęściej jednych i tych samych rzeczy , które pewnie mają dużą szanse sie nie wydarzyć , O ja pieeeerdoooole , kiedy nastanie mój ostatni dzień JEZU Miłosierdzia i odejdę z tej piedoloonej obczyżny zaśmierdziałej , gdzie gorsze goni jeszcze gorsze , a kiedy zdarzy sie lepsza chwila ,też szybko mija ,,, i wielki -uj po niej zostaje . Jezu , kiedy pozwolisz mi wreszcie zamknąć oczy , bym ujrzał TO ŚWIATŁO , którego łaknę tutaj najbardziej i chodzę bez Niego jak mongoł po ciemnym stepie swojego nienasycenia . Dobrze ,że juz mam bliżej niz dalej ,,, jeszcze tylko wypełnić Twoją Wole Jezu do końca i spieeeerdlać stąd czym prędzej w podskokach . Tak dzis uuuuujowo sie czuję . Żre te prochy jak na świra przystało , znieczulam się i biorę kolejny oddech , śmiertelny powtarzalny oddech ,,, w dupe jeż a mać !!!!!KUUUUURWAAAA!!!!! Jakie to nudne !
 2. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  jeszcze będziem fikać koziołki ,,,🤾‍♀️matołki (-: najgorsze chwile trzeba zawsze przeczekać , przespać , przedymać ,,,nawet na ciśnieniu kichy (-:
 3. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  dziękuję Lilith , i również od siebie życzę Ci dużo sił , zdrowia i pogoda ducha (-: ,,, kasy i miłości spełnionej
 4. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  było , ale się zmyło . Mam nadzieję ,że szybko wrócę do względnej formy .
 5. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  stara ,,, ale żeby tylko nie urosła , choc na obecnym etapie ciężko ścierwo zdusić lekami
 6. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  depresyjnie , lękowo i same dziadostwo , jebaćććććć w to !!!
 7. Kalebx3 Gorliwy

  PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

  Witaj Don Corleone ,,, jest dokładnie jak piszesz / U mnie niestety ostatnio nasilone lęki , zwiększyłem Esci do 12,5-15mg + 5 mg paro ( paro miałem w odstawce 4 lata ) + pregabalina 37,5 + olejek CBD 10% -3X po 7 kropel / d. +, benzo i pare jeszcze rzeczy . Od wczoraj troche lepiej , ale przez ostatni tydzien to szczera masakra . ja tam sie nie pier---dole w tańcu , jak nastepuje pogorszenie zwiększam leki , dawki , dokładam inne i jakoś z czasem wychodzę na prostą . A uboków to tylko gorące nogi jak rozpalona stal ( ale likwiduje to Pronoranem +polfilina etc ) ,i serce z lekka wariuje (na to biore arginine , PQQ , werapamil , nebiwolol , Q 10 wycią z głogu i tego typu osłaniacze . Jakoś dycham , ale nie trace nadziei , choc bywaja chwile gorsze , ale nie trwaja wiecznie ,,, na szczęście
 8. Kalebx3 Gorliwy

  PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

  średnio 3 tygodnie ,,, ale raczej nie ma reguły , zależy od człowieka . Trzymam za Ciebie kciuki Przyjacielu w chorobie . Dasz radę ,wszyscy ( lub prawie wszyscy ) tu jakoś cierpimy . Jeszcze zobaczysz piękne, słoneczne dni . Przy wchodzeniu na wyższa dawkę - na te najgorsze dni - poproś lekarza o jakieś leki uspokajające antylękowe . Trzymaj się .
 9. Kalebx3 Gorliwy

  Deklaracja LGBT a zdrowie dziecka

  ale my tu nie mówimy o PIS -e i Rosji
 10. Kalebx3 Gorliwy

  Deklaracja LGBT a zdrowie dziecka

  MASAKRA I PARANOJA W JEDNYM . Mój syn ma skończone 12 lat i dalej myśli / wierzy ,że pitol jest tylko do sikania (-: i dobrze ,,, przyjdzie jeszcze na Niego czas . Jednak uczenie 4 -6 latków o tych rzeczach to jakaś SZAJBA !!! Na to nigdy nie będzie zgody w POLSCE !!!!!!!!!
 11. Kalebx3 Gorliwy

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  w dupęęę jeża , dziś czuję się lękowo i z lekka depresyjnie . Ten pierdooolony deszcz ,,,
 12. Kalebx3 Gorliwy

  Gaśnie ostatnie światło

  Carica Milica , ,,, przyjdą dni ,że Słońce wyjdzie zza chmur .
 13. Kalebx3 Gorliwy

  Czy seks wyleczy z zaburzeń?

  Rozumiem Lilith. Człowiek szuka na różne sposoby uzdrowienia ze swoich niemocy i bólów , jedne wychodzą na plus ,a drugie nie, lub nawet szkodzą .
 14. Kalebx3 Gorliwy

  Czy seks wyleczy z zaburzeń?

  Twoje zdanie, Ok , czyli Temat tego wątku ,który sama założyłaś , miałbyć podpuchą , której odpowiedż z góry miałaś juz w swojej głowie ? oczywiście ,że się różni . Samo podejście do seksu i jego przeżywanie , oraz oczekiwania sa inne u facetów , a inne u kobiet .Na to klłada się seks , który jednym może pomagać innym nie. Mówię tu o ogóle ludzi , nie o skrajnych chorobliwych przypadkach ninfomani, czy jakiś innych zboczeń obojga płci .
 15. Kalebx3 Gorliwy

  Czy seks wyleczy z zaburzeń?

×