Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kalebx3 Gorliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  11170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kalebx3 Gorliwy

 1. Powodzenia ,,,znalezienia , ,, ulgi - u mnie ostatnio jest mnie więcej tak jak w Dzienniczku świetej siostry Faustyny, czyli ciężkawo , "(53) Nie wiem, dlaczego tak wyjątkowo źle się czuję rano; ażeby wstać z łóżka, muszę skupić wszystkie siły, a czasami wprost użyć heroizmu. Na wspomnienie Komunii św.( i modlitwy ) odzyskuje trochę więcej siły. Oto walką się zaczyna dzień i walką się kończy. Kiedy idę na spoczynek, czuję się jak żołnierz powracający z pola walki. Co ten dzień zawiera w sobie, Tobie jest tylko wiadome, Mistrzu mój i Panie , Jezu Chryste .
 2. chciałbym sobie pofruwać jak ptak , ale musiałby to być sokół , rozpędzić się do ponad 300km / h i odczuć te świętą chwilę dopaminowo- kakainowej orgastyczno heroinowej , rozjebisssstej Przyjemności ,,, bez zjazdu dnia następnego .(-: http://obrazki.4ever.eu/zwierzeta/ptaki/sokol-236765
 3. ostatnio tak mniej więcej się czuję , jak w tej zaaaajeeeeefajnej muzyczce , Szefuńciu (-; ,,, ale to jeszcze nie schizofrenia tylko atak Arbuza (-:
 4. https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/dezerter/ku-przysz-osci-dezerter-kasia-nosowska-844147
 5. Również przeczytałem . Sam biorę benzo w róznych dawkach , dosyć niskich ( szczególnie na sen ) ,i dorażnie na lęk . Biorę ,żeby przeżyć od 4 lat . Według mnie nie idż , broń Boże do szpitala , tylko poproś o anty-lękową- antydepresyjną paroksetynę ( jak Wenla nie działa ) . Skoro masz obawy co do benzo najlepiej ich unikać . Na pewno cos musisz zmienić w leczeniu . A długo bierzesz wenlę ? Pozdrawiam
 6. 53 423 odpowiedzi Jestem pod wrażeniem ilości postów jakie napisałaś --- ja również jestem w niemałym szoku co do Twoich ilości zamieszczonych postów , ale jeszcze bardziej od znajdowania / wyszukiwania / zakładania tak oryginalnych TEMATÓW Wątków . Gratuluję !
 7. Teksas , może i większość przerobiłeś ,,, ale nie wszystko . I właśnie w tym tkwi sedno ,że możliwości jest wiele , wiele aspektów, róznych osobowości , podejść ,,, a oprócz tego jeszcze że człowiek najzwyczajniej dąży do przetrwania w pierrdolonnnej nerwicy , to czasem chciałby również i nadto doświadczyć zwykłej ludzkiej czystej rodośći z istnienia , wolności emocjonalnej etc ,,,, a tu -uj ,nerwica jak matka rodzona ściska za jaja z miłości tuląc i nucąc tę samą bajkę od dzieciństwa ,,,aż rzygać się chce ,,,
 8. pewnie i mają większe problemy , a naszych by nawet problemami nie nazwali ,,, ale co z tego , skoro ścierwo udręczenia skutecznie podcina nasze skrzydła . Tego rodzaju lęku i napięcia na dłuższą metę nie rusza żadne leki . Mogą wspomóc , podnieść " na duchu " ,dodać sił ,,, ale korzeń lęku nadal będzie tkwił w naszych sercach. Nie mam na to patentu , a te które mam słabo mi idą w rozwoju .
 9. Lilith , akurat moja nerwica na inną twarz niz twoja ,,, ale jej korzenie tak samo sięgają głęboko w dzieciństwie ,,, i stamdąt sie karmią -sedno sedna -psychicznymi wydmuchanymi na wyraz wynaturzonymi bąblami w psychice . Jak dotąd pomimo różnego rodzaju stosowanego leczenia słabo to idzie ku lepszemu .
 10. ŚWIĘTA RACJA ! --- gratuluje tak trafnej odpowiedzi .
 11. absolutnie ,ze nie są . Ja tego nie powiedziałem . Wszyscy upadamy ( bez względu na orientację ) , jesteśmy skażeni złem i brak mam Światłości i Mocy . jeśli szczerze chcesz wierzyć i nie tylko czasami , a mocno i gorliwie ( tak ,żeby sie zachłysnąć Prawdą na maxa )to mów to często , Temu , który jest większy od Ciebie , a Jest ( nie musisz nawet wierzyć , ale bądż szczery wobec siebie ) , a zobaczysz w swoim życiu cuda i dasz radę udźwignąć każdy Krzyż , bo już nie będziesz sam ,,, zresztą nigdy nie jesteś sam . A każdy ten Krzyż stanie się w końcu Zmartwychwstaniem . Kto ma uszy do słuchania ,,,
 12. to będzie Ci trudniej wytłumaczyć sobie SENS ( LOGOS ) swego istnienia ,poznania dobra i zła w swoim życiu ,,, ale jeśli
 13. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  Tosia , robota jak każda inna ,,, i przynajmniej mniej odpowiedzialna niż belfrowanie .
 14. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  NMV , a co jeśli z przymusu umartwiam swoją cielesność prowadzącą do grzechu ,,, też diabeł ? Coś Ci się pomieszało . A kompulsja to choroba , nie grzech . Krzyż Pański , a nie diabeł .
 15. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  acha , a czemu to łydek nie pstrykasz ? , co masz zakwasy za mocne ?, czy Ci sie nie chce . 6 dni w tygodniu ,,, oj żebyś nie przesadził , bo i kawiorem do szampana mozna się struć (-:
 16. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  mi przed operacją też dali swego czasu coś dobrego , jakbym do Nieba wstępował ,a nastroik takin ,że chciałem się umawiać z instrumentariuszką , kiedy za 5 minut mieli mnie kroić . Mnie to sie wydaje ,że to nie był ( jak mówisz- dzekson bral) , tylko coś na ketaminie we wlewie dożylnym . PS A co dzekson bral ? Jakiś fajans z górnej półki , czy uliczny smrodek ala mef z sodką ?(-:
 17. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  lepszy , lepszy , a najlepszy z alkoholem ,żeby laskę jaką wyhaczyć na potańcówce ,,, ale Ty lepiej weż się za sport ( idz z kolegami pograć w piłke na podwórko ), a nie dumasz co by tu nosem trafić .(-: Chlorprotixen ( tak ?) to zmulacz , ale jakościowo jeden z lepszych i mniej szkodliwy . Z neroleptów jeden z lepszych jakościowo , ale jeszcze trzeba dobrać własciwą dawkę .
 18. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  Szacun Tosia ,,, mam nadzieję ,że w tej swojej szkole nie robisz jako wożna ?
 19. Kalebx3 Gorliwy

  Spamowa wyspa

  jaki towarek Szefie proponujesz , bo tez mnie ostatnio męczy bezsenność ? Lord to mówił nawet kiedyś ,że ( jak dobrze pamiętam ) na wyluzowanie dobrze działa Fenibut ,,, tylko dawkowanie go prawie śmiertelnie zgubiło . Waga może mu się zepsuła (-:
 20. Dokładnie tak. (-: Z jednym nigdy bym nie polemizował ( jako stary koń , który wyjarał setki kilo zielska w swoim narkomańskim zyciu i to przeróżnego sortu ) Trawa rozdpuczca ( u jednych szybciej , u innych pózniej ) świeżą pamięć , a jej nadmierne nadużywanie kilka dni z rzędu rozwala emocjonalnie ( złość , zmuła , nerwowwość , gorszy sen ,apetyt , gastomęka etc . różnie u różnych ) Oczywiście im dłużej się pali tym mocniej odpierdla, jednak w zdecydowanej większośći sa to procesy odwracalne , pod warunkiem zachowania okresowej abstynencji . Jako ćpun i zaleczony alkoholik o trawie powiem tak , jeśli nie musicie , nie palcie , nie dorabiajcie do jarania filozofii z dupy Boba Marleya żywcem wziętej ,etc ,,,bo i tak trzeba będzie zejśc na ziemię , obudzić się ( a lepiej obudzić się bez kaca ,,, a Tu nie Jamajca z kasą Usaina Bolta) .Rozumiem z drugiej strony ,że często nie postepujemy racjonalnie , za co często trzeba pózniej zapłacić . I jeszcze jedno o trawie : " łatwiej w to nie wejść , niż wyjść " Tak więc jestem przeciw a nawet za .(-:
 21. Kalebx3 Gorliwy

  Filmy!

  https://www.filmweb.pl/film/Odlot-1971-8279 dobry film , wczoraj na TVP Kultura ( bodajże) oglądałem . Daje do myślenia , ,, kiedy dziecko ujrzy nagiego rodzica być może mocniej zrozumie debilizm dorosłego dorastania i to ,że najwiekszym debilizmem dorosłości są szaty , które i tak musza opaść i ukazać naszą błazenadę . KUR_WA!
 22. Jeden raz zapali i zwariuje , drugi będzie palił latami i umrze na rozwolnienie dupy . Nie ma oczywistych zasad , jedno jest pewne , słaba psychika wszystko łyknie , wszystko negatywne ją osłabi i zapętli nerwowo . Ogólnie Tomuś to masz --jówkę ,,, leczenie psychiatryczno- psychologiczne i czym szybciej tym lepiej . Stety , niestety , życie to samo w sobie wielka choroba , a przemijanie to lot ku światłości śmiertelnej , na gazie , czy bez gazu ( często mamy gówno do gadania ) . Można jeszcze zrobić w gacie , tak po złości Tacie ,,, ale co to właściwie pomoże .
 23. >>> Czterech roboli z rannej zmiany pędzi przez park do parku maszyn jest noc , bo jakże mogło być inaczej przetransportować swą normę blach zaraz za nimi w dziurawych laczkach czterech Aniołów zapierd-ala jest noc , bo jakże mogłoby być inaczej lecz dla tych zapalców ciemność zawsze JASNOŚĆ oznacza . Już po robocie , w dobrej kawiarni tam gdzie marzenia sie spełniają siedzą i palą dobrą trawę , a potem śmiechem się uwalają i juz nie wiedzą, bo wiedzieć nie chcą co znaczy koniec ,albo początek , muzyka wpada im do uszy i ,,, tak dodaje animuszu ,że wszystko wokół BOGIEM sie staje >>> a każdy Krzyż jest Zmartwychwstaniem ,,, Na wieczne teraz , na jutro i na skrzydlate boże AMEN . Jezu mój .
 24. Kalebx3 Gorliwy

  Amfetamina

  Artur 87 , na tak skonstruowane pytania i tego poziomu mogę Ci tylko odpowiedzieć jednym pytaniem , ,,, a co na to Twoja Mama ? Pozdrawiam. Potem juz tylko odtrucie i co najmniej rok na odwyku z dala od dilów, skojarzeń i śmiertelnej strony bytu
 25. Kalebx3 Gorliwy

  dubel

  >>> Czterech roboli z rannej zmiany pędzi przez park do parku maszyn jest noc , bo jakże mogło być inaczej przetransportować swą normę blach zaraz za nimi w dziurawych laczkach czterech Aniołów zapierd-ala jest noc , bo jakże mogłoby być inaczej lecz dla tych zapalców ciemność zawsze JASNOŚĆ oznacza . Już po robocie , w dobrej kawiarni tam gdzie marzenia sie spełniają siedzą i palą dobrą trawę , a potem śmiechem się uwalają i juz nie wiedzą, bo wiedzieć nie chcą co znaczy koniec ,albo początek , muzyka wpada im do uszu i ,,, tak dodaje animuszu ,że wszystko wokół BOGIEM się staje >>> a każdy Krzyż jest Zmartwychwstaniem ,,, Na wieczne teraz , na jutro i na skrzydlate, boże AMEN . Jezu mój .
×