Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zabijaka

Użytkownik
 • Zawartość

  800
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Brałem jakiś czas. Uważaj na słońce, bo możesz się spalić. Trochę siada na wątrobę, bolał mnie brzuch. Podobno gotu kola jest dość "brudna", bo wchłania różne toksyny z ziemi i jak to suplement, nie jest kontrolowana, później ludzie to kupują i mogą kumulować. Czy działała na mnie? Na pewno poprawiła zdolności poznawcze, ale to raczej skutek relaksacji bez sedacji, taki stan "alpha" czyli twórczego luzu. Poza tym nic innego nie zauważyłem.
 2. Byłem na dawce 75mg przez blisko 2 miesiące. Docelowo miałem jeść 150mg, ale nie wyszło. Zatrzymałem się na 112mg, bo doświadczyłem psychozy przy 112mg. Lekarz był zaskoczony taką reakcją. Kazał odstawić z dnia na dzień.
 3. Trzeci dzień bez pregabaliny. Nigdy więcej tego gówna.
 4. Miałeś przepisane z powodu lęków, padaczki, czy innej objawy?
 5. Trzy pytania: 1. Jaką dawkę stosowałaś i jak długo? 2. Na co Ci było przypisane? Lekarze ostatnio przepisują pregabalinę taśmowo na wszystko... (słowa samego psychiatry) 3. Czy w trakcie stosowania miałaś jakieś uboki konkretnie po pregabalinie?
 6. Rodzinny powiedział, żebym odstawił od razu. Tylko, że warszawski lekarz (z IS) powiedział, żebym robił to stopniowo (wchodząc na Trittico). Ten drugi jeszcze nie odpisał na maila w sprawie incydentu, który miałem. Nie chciałbym jeszcze raz doświadczyć tego samego co doświadczyłem przedwczoraj, a co było najprawdopdoobniej właśnie po pregabalinie. Z kolei w ulotkach, na forach piszą, że nie powinno się odstawiać pregabaliny od razu. I dlatego sam nie wiem co myśleć. Mam własne teorie, że mój układ GABA jest nieco nadwyrężony długotrwałym zażywaniem zolpidemu, stąd moja ostrożność. A pregabalina jest pochodną GABA...
 7. O tym zdecyduję ja sam osobiście, a forum jest od tego, żeby poznać doświadczenia innych. Jeden lekarz powie tak, drugi powie tak. Lekarz, który mnie prowadzi jest niedostępny, a miałem niefajny incydent z pregabaliną i chciałbym ją odstawić od razu.
 8. Jak odstawić pregabalinę? Stosowałem ok. półtora miesiąca w dawce nie większej niż 75mg. Czy mogę odstawić z dnia na dzień? Czy muszę robić redukcję? Mam przejść na Trittico, tylko zastanawiam się jak.
 9. W moim wypadku dopóki trzymam się minimalnych ilości (0.5mg) jest ok, od 1mg w górę następnego dnia mam kaca, bóle głowy, nawet stany depresyjne. Ostatnio jak byłem w aptece zapytać się o melatoninę 0.5mg to aptekarz zrobił na mnie oczy i mówi, że jest tylko dostępna od 3mg w górę. Naprawdę dziwi mnie, że hormon jakim jest melatonina reklamowany jest na okrągło na każdej stacji i sprzedawany w aptece bez recepty jak pastylki na gardło, jeszcze w takiej dawce.
 10. Strasznie spadło mi libido po pregabalinie, praktycznie jestem kastratem-miękkiszonem. Mam 31 lat i do tej pory cieszyłem się bardzo udanym życiem seksualnym. Co poradzicie? Jakiś odblok, lek, suplement? Generalnie poza chemią robię co mogę - siłownia, zimne prysznice rano, trzymam się diety...
 11. Czy możecie polecić jakiś ośrodek, lub konkretnego specjalistę co leczy bezsenność?
 12. zabijaka

  Dzisiaj czuje się...

  Źle, siedziałem do 1 w nocy bo Mamed walczył, później nie mogłem zasnąć , łyknąłem tabletkę nasenną i nie mogłem zasnąć mimo tego
 13. Albo dopamina....czytalem, że "kopanie nogami" to objaw dopaminowy.
 14. Mam przepisaną pregabalinę od innego lekarza, załagodzi, można łączyć?
×