Skocz do zawartości
Nerwica.com

zabijaka

Użytkownik
 • Zawartość

  420
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sencor zerknij mój post z 27 maja. Odstawiałem wtedy escitalopram, ale nikt mi nie odpisał. Obecnie jestem "na czysto". Od około tygodnia nie biorę nic.
 2. Jest zagrożeniem, ba co więcej szkodzi tym, którym celowo ma pomagać i promować. Jak każda ideologia o podłożu socjalistycznym czyli utopijnym - piękne wizje, karykatura w wykonaniu.
 3. Dla człowieka w desperacji już, po zmaganiach z bezsennością usłyszeć takie coś o ludzi w białych kitlach niosących nadzieję, to jak wyrok śmierci...
 4. U mnie to samo. Ja zimą śpię przy uchylonym oknie.
 5. Rzeczywiście, nie wpadłem na to.
 6. Ja na tym forum z bezsennością borykam się od ponad roku, nieskromnie przyznam, że jestem samozwańczym ekspertem od leków na bezsenność
 7. Ja cierpię na bezsenność chroniczną, od blisko 20 lat, upał tylko nasila skłonność. "Witaminki czy ziółka" to dla zdrowych osób, bez problemów..
 8. zabijaka

  Jak śnicie?

  Ja mam czasem dziwne sny, tak realistyczne i zapadające głęboko gdzieś w pamięć, że czasem nie wiem czy coś mi się śniło czy naprawdę wydarzyło...
 9. zabijaka

  Szczepionka na COVID

  U mnie był miesiąc czasu między jednym, a drugim szczepieniem. Jestem drugi dzień po. Żadnych uboków nie miałem, poza bólem ramienia.
 10. Bezsenność przez te upały i duchoty nocą... Wysoka temperatura nie sprzyja spokojnemu spaniu... A na was jak wpływa pogoda?
 11. Trazodon jest bardzo dobry, działa jedynie na sen w małych dawkach, w większych podobno wpływa na inne receptory. Zatem może być używany bezpiecznie doraźnie przez osoby "zdrowe", bez obaw że nam rozchwieje system. Poza tym odblokowuje negatywne działanie innych leków na libido. Ja się zawsze po nim budzę z uniesioną kołdrą
 12. Z każdym lekiem tak jest, to tymczasowe rozwiązanie...
 13. zabijaka

  Utopie kobiet

  Ja też codziennie walczę, a nie jestem kobietą. Nie wszystkie kobiety walczą, niektóre rodzą się w bogatych domach i mają wszystko jak księżniczki. A odnośnie pracy, to coraz częściej widzę ogłoszenia z dopiskiem 'szukamy kobiety'. Czy to nie dyskryminacja mężczyzn?
 14. Odstawiam już miesiąc, na spokojnie, bez pośpiechu. Pierwsza próba odstawienia skończyła się dziwnymi problemami gastrycznymi - wzdęty brzuch przez kilka dni - czytałem, że takie mogą wystąpić skutki uboczne. Po przyjęciu tabletki następnego dnia już się unormowało.
×