Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ricardop

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 1. Ja też nie miałem zadnych uboków przy włączeniu, wrecz przeciwnie, fajne samopoczucie od pierwszej kapsułki. Na początku powiedziałbym że było wręcz euforycznie. Jeśli chodzi o działanie przeciwlękowe to przez 18 lat leczenia nigdy nie czułem sie tak dobrze, tak samo z fobią społeczną. Jedyny minus z czasem u mnie to wieczorne objadanie i mimo wszysto chyba pogorszony metabolizm, przez co nabieram na wadze.
 2. Wielu ludzi mimo wszystko dzieli dawkę, poprostu wtedy masz szybszy czas wchłaniania co niektórym redukuje problemy z wieczornym zasypianiem.
 3. A jakie brałeś dawki Solianu?
 4. Hej, czy ktoś z was miał podobnie na Pregabalinie? a mianowicie: budze się w nocy ze zdrętwiałymi ramionami, pełnym pęcherzem i całkowicie zaschniętymi ustami, pomimo że do toalety pare kroków to nie jestem w stanie zmusić się do wstania, usta zaschniete na popiół, woda obok łóżka a ja nie jestem w stanie sięgnąć po butelke. Biore aktuanie 3*150 i do tego Efectin 75 mg
 5. Paro wbrew legendom wpływa również na Noradrenalinę i stad możesz mieć ten objaw, a poza tym zimne stopy to również częsty objaw u nerwicowcow
 6. U mnie było podobnie, jak odstawiłem Paro po 9 latach to w 2 miesiace zjechałem 12 kg
 7. Również życzę wszystkim dużo Zdrowia, jeśli ono bedzię to szczęśćie niewątpliwie też.
 8. Ale przeczytałaś moja wypowiedz czy skomentowałaś ją bez tego? Bo wyraźnie napisałem „ale każdy organizm jest inny i nie wiadomo czy tak samo bedzie w twoim przypadku. U wielu osób picie psuje terapie więc może nie warto ryzykować.” oraz „Pamietaj że to ty ponosisz ewentualne konsekwencje a nie ktokolwiek inny z forum”
 9. W Polsce leki muszą mieć biorównoważność na poziomie od 80 do 120 %, także ta rozpiętość jest troszkę większa niż powiedziała Pani w aptece. nie zmienia to jednak faktu że większość ludzi gdy zmienia lek orygnialny na odpowiednik po wygaśnięciu patentu tego pierwszego nie odczuwa zmiany.
 10. Kiedyś gdy czytałem nt. Wellbutrinu na zagranicznych forach, to rzeczywiscie wielu ludzi skarżyło się że po zmianie na postać generyczną że działa na nich inaczej, nie padła natomiast tam z tego co pamiętam nazwa Welbox, ale lek w rónych krajach może występować pod różnymi nazwami.
 11. Nikt tu nie mówi o dobieraniu leków, wychodząc z takiego założenia że nie można spytać nawet o to czy ktos pił alkohol w trakcie przyjmowania Paroksetyny można wszelkie fora zlikwidować całkowicie.
 12. Duloksetyna od tego roku jest refundowana, choc akurat nie ta którą zapisał Ci lekarz, teraz pytanie brzmi czy lekarz wie o refundacji, czy ma podpisaną umowę z NFZ na wypisywanie leków refundowanych i czy być może uznał że twoje wskazanie nie jest objęte refundacją. Ale tak czy owak mogłaś w aptece poprosic o tanszy odpowienik na 100% np Dulsevia 28 szt 30 mg za 15,94.
 13. Brałem Parogen w dawce 20-40mg przez 9 lat, piłem regularnie jak wcześniej i nic sie nigdy nie działo, ale każdy organizm jest inny i nie wiadomo czy tak samo bedzie w twoim przypadku. U wielu osób picie psuje terapie więc może nie warto ryzykować. Nie rozumiem tego oburzenia na forum o to pytanie, przecież wiadomo że każdy próbuje życ normalnie. Pamietaj że to ty ponosisz ewentualne konsekwencje a nie ktokolwiek inny z forum.
×