Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

joanka

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. sama chcialabym to iedzieć
 2. Ja nie mogę trafić w odpowiedni lek.Teraz dostałam Cital.Na razie jeszcze nie próbowałam go zażywać.Mam nadzieję,że to w końcu będzie lek dla mnie.
 3. Ja też próbowałam seronilu,z żadnym skutkiem.Po asentrze była tragedia,czułam się fatalnie,dstawiłam ją sama.Teraz dostałam fluoxynę,ale boję się jej brać.Na razie zażywam mój ukochany pramolan,pomimo wielu negatywnych opinii na temat tego leku.Mogę nawet wyjść na spacer,co po asentrze było niemożliwe.Myślę,że duże znaczenie ma trafienie w lek.Zyczę Ci dużo zdrówka.
 4. Zyczę Ci dużo zdrowia i wytrwałości.
 5. Ja zrezygnowałam z zażywania asentry.Więcej było skutków ubocznych niż pozytywnego działania.
 6. Ja mam brać 1 mg ale jakoś boję się zacząć przyjmowania leku po ostatnich doświadczeniach z asentrą.
 7. Po dwóch tygodnieach zażywania asentry odstawiłam ją.Widocznie nie był to lek dla mnie.
 8. joanka

  [Białystok]

  Z tego co wiem jest też możliwość terapii indywidualnej,ale najpierw musisz umówić się na wizytę do lekarza,dopiero on podejmie decyzję.
 9. Też mam podobne objawy.Zaczęłam brać asentrę,ale było fatalnie.Teraz dostałam fluanxol,jeszcze nie próbowałam(boję się).Na razie biorę mój ukochany pramolan.Jutro jednak zaryzykuję.Zyczę Ci wytrwałości w walce z chorobą.
 10. Ja próbawałam brać seronil,lecz dla mnie był niewypałem.Podobne skutki uboczne jak u Ciebie.Paskudne uczucie depersonalizacji.Po tym leku po prostu mnie nosiło,nie mogłam znaleźć sobie miejsca.Odstawiłam i wróciłam do pramolanu.Jest ok.
 11. Z nerwicą borykam się od 15 lat(z drobnymi przerwami).Zażywałam pramolan,który pani doktor ostatnio zmieniła mi na asentrę.Czułam się po nie koszmarnie,nie mogłam funkcjonować.Ostatnio otrzymałam fluanxol.Czy ktoś z Was miał styczność z tym lekiem?
 12. Ja asentrę brałam tylko 2 tygodnie.Kilka dni piłam rano,czułam się fatalnie,następnie pani doktor powiedziała abym spróbowała zażywać na noc,ale też było nieciekawie.Myślę,że to o jakiej porze będziesz przyjmował lek nie ma znaczenia,jeśli nie odczuwasz zbytnio skutków ubocznych będzie ok.
 13. joanka

  [Białystok]

  ja jestem z okolic Białegostoku.Od niedawna leczę się na Włościańskiej,jest tam ośrodek psychoterapii.Polecam
 14. Bardzo dziękuję Ci za ciepłe słowa.Mam nadzieję,że mi się uda i wszystkim tego życzę
×