Jaki masz temperament :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mark123 05 sty 2015, 23:50
Według takiego podziału, to chyba melancholik z podtypem flegmatyka, albo odwrotnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Rico 05 sty 2015, 23:53
To pewnie melancholik. Kiedyś w liceum nam katecheta zrobił test na typ osobowości chyba (parę więcej niż tu opcji było). Mi wyszedł apatyk - idealnie...
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez madlen92 05 sty 2015, 23:57
sangwinicy się jakoś nie chwalą
mark123 napisał(a):Według takiego podziału, to chyba melancholik z podtypem flegmatyka

o, o...
madlen92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 05 sty 2015, 23:58
melancholik z flegmą a może flegmatyk z melasą w każdym bądź razie koszmarne połączenie, nie ma żadnej takiej znanej osoby bo na artystę za flegmatyczny a na naukowca za melancholijny. Większość oferm i nieudaczników życiowych pewnie takich jest. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 05 sty 2015, 23:59
Też miałem w szkole test, było to w gimnazjum, test przygotowany przez pedagoga szkolnego i wyszedł mi melancholik bez podtypów, ale nie zgadzam się z tamtym wynikiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 06 sty 2015, 00:04
mi u psychologa wyszło że jestem introwertycznym neurotykiem a moja przyszłość to alkoholizm lub/ i choroby serca, wrzody. :mrgreen:

przez Arasha 06 sty 2015, 00:16
melancholiczko - choleryczka

Carlos, wypluj tę flegę ... już lepsza będzie melasa ... wszak lubisz słodycze :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Szubidka 06 sty 2015, 00:28
Arasha - to tak jak ja :) Płynnie przechodzę od jednego do drugiego w ciągu minuty.

przez wel2 06 sty 2015, 00:29
my_name napisał(a):Jeśli Kaczyński jest sangwinikiem, to nieźle się zgrywa występując publicznie... No chyba że nie chodzi o Jarka

"Sporo w życiu publicznym jest sangwiników i choleryków, ponieważ są to typy generalnie aktywne i otwarte na nowe doświadczenia. Dlatego dużo częściej trafiają do świata mediów i polityki. Melancholicy z koleimają tendencję, aby przekuwać swoją wrażliwość na sztukę, filozofię, a niekiedy też naukę, oczywiście o ile mają ku temu zdolności. W innym przypadku raczej nie pchają się na afisz, podobnie jaki dość powolni i nie szukający wrażeń flegmatycy.
"
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez wiejskifilozof 06 sty 2015, 10:58
Powolny ,ospały ,infantylny,uśmiechnięty.

przez carlosbueno 06 sty 2015, 11:22
Co do Kaczyńskiego to on wydaję się mieszanką choleryzmu i sangwinizmu. U mnie w rodzinie poza mamą są sami flegmatycy ale oni są zdrowymi psychicznie flegmatykami a tacy mogą w życiu osiągnąć sukces jeśli wiedzą co chcą i do tego dążą.

przez wel2 06 sty 2015, 13:02
ja tylko cytuję fajnego bloga którego ostatnio znalazłam :)

sama chyba jestem melancholikiem
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez wel2 06 sty 2015, 15:45
ja teraz czytam ten www.3dno.pl/category/psychology/
chciałabym go przeczytać od deski do deski :-) przynajmniej w kategorii psychologii a resztę może niekoniecznie bo dla mnie trochę za straszne :-)
ale zobaczę, bo autor ma bardzo lekkie pióro i super się go czyta. Czuje się jakbym umiała czytać :> bo generalnie książki akademickie to dla mnie niemożliwy orzech do zgryzienia :-)
i jest to na tyle ciekawe że czytam artykuły + komentarze
z tego co czytałam to inni czytelnicy tego bloga też tak mają :-)

może w wyszukiwarce tego forum się coś znajdzie
ja na razie nie szukam innego, na razie przenikam tego bloga :-)

przez tooshyandsincere 07 sty 2015, 21:09
Obrazek

Flegmatyczny-choleryk, ale mam też kilka cech sangwinika.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

Sortuj wg