Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rico

Użytkownik
 • Zawartość

  473
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Rico

  Alko-społeczeństwo?

  Ten temat zajmuje moje myśli czasami. Bo tak jest - alko społeczeństwo i płytkość relacji. Życie od.weekendu do weekendu, często też w tygodniu imprezy. Gadki szmatki, śmichy chichy, głupie akcję po wódzie, o których można później opowiadać, ale tak na.prawdę to strata czasu, pieniędzy i energii oraz zdrowia. Czasem jakąś głębsza rozmowa, z której najczęściej nic nie wynika. Co ciekawe część znajomych co dużo pije i imprezuje ma świadomość bez sensu tego, ale "co zrobić, nie ma alternatywy". Są różne formy tego alko życia, picie by się najebać, picie i pójście na kluby, więc kobiety, ale co to za kontakt, napruty, nawet jak na jednym razie się nie skończy to płytka nic nie znaczącą relacja, picie przy każdej okazji, wycieczka, plaża i to nie jedno, dwa piwa dla orzeźwienia " grubo albo wcale". Nie chodzisz na imprezy masz mało znajomych, powierzchowne kontakty, chodzisz na imprezy - więcej znajomych, więcej kontraktu, więcej spotkań ale więcej alko i często też płytkie relacje.
 2. Rico

  Alko-społeczeństwo?

  Tak. Co jakieś spotkania z ludźmi ze studiów to piwo, później jakaś impreza, gdzie głównym celem jest się nachlać. Alkohol i alkohol, łączy ludzi, ale tylko pozornie.
 3. Rico

  Konkluzje dnia.

  Życie, życie jest nobelom
 4. Rico

  dziennik zmiany życia

  Fatalny, oszalałbym, pytanie po jakim czasie.
 5. Co? Robienie sobie sweetfotek z miną/uśmiechem/pozą nr 2, 24 itd.
 6. Bieganie (nie interwały) na chudnięcie jest beznadziejne.
 7. Rico

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=46vc2O5ngMc][/videoyoutube]
 8. Rico

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=cmWq9wK0A2Y][/videoyoutube]
 9. Rico

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=z5E70e9yKo4][/videoyoutube]
 10. Rico

  Lobby homoseksualne

  Jedź sobie Hans do Niemiec, w kalifacie, który jest bardziej prawdopodobny od tego co ludzie mówią o Polsce po wyborach, na pewno będzie lepiej, więcej tolerancji.
 11. Rico

  Lobby homoseksualne

  Poza tym to jest chyba bardziej prożydowska partia niż katolicka
 12. Rico

  Lobby homoseksualne

  Hans za późno, jesteś na liście ;p. Z tym PiSem to jest żenujące, wg mnie oni bardziej grają pod publikę na katolicyzmie, poza tym to jest partia prawicowa tylko z nazwy i niby poglądów, a i tak dla mnie to jest systemowa opozycją, z dwojga złego... Ale taki wybór...
×