Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jetodik

Użytkownik
 • Zawartość

  8173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jetodik

  ottt

  ja tylko tak na chwile zajrzałem, pozdrawiam i znikam p.s. na odchodne dorzuce swoje 3 grosze do tematu, powiada się, ze Jezus przychodzi do nas pod postacią potrzebujących, ostatnio pod marketem człowiek zapytał mnie o jedzenie, kupiłem mu dwie drożdżówki i czułem się wdzięczny - być może spotkałem Jezusa.
 2. jetodik

  ottt

  to nie on
 3. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  dlaczego tak? umysł to może być proces, który jak się kończy to się kończy
 4. ja opuszczam forum, muszę uporządkować sprawy, informuje na wypadek gdyby ktoś się zastanawiał czy jestem czy mnie nie ma. konta nie kasuje, bo może jeszcze wrócę.
 5. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  To straszne co Islam robi z Europą, codzienne wiadomości na ten temat ogląda się jak jakiś film katastroficzny, tylko, że niestety dzieje się to naprawdę. Nie widzę przyszłości dla Europy.
 6. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  tahela, to mówisz, że nie kupisz najnowszej aplikacji na swojego smartfona, która sczyta Twoją metkę i powie Ci co jak wyprac, albo tej innej, która zaplanuje Ci dzień?
 7. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  JERZY62, detektyw jest tylko twarzą tego wątku, a za sznurki pociągam ja, jesteś przyjęty za swoje liczne zasługi dla ateizmu i walki z religiami.
 8. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  a jak tam z alkoholem u Was ateiści? [videoyoutube=kgwgIomZr2c][/videoyoutube]
 9. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  dzięki za odpowiedzi. czyli detektywmonku się wyłamałeś z naszego klanu śmierci, opcja b jest bardzo ryzykowna, chyba jesteś odważny. ale moich postów to nie zgłaszaj a tak spytałem bo ostatnio uwierzyłem w to, że umrę. Stracona100, najpewniej tak jest, ale pytanie czysto hipotetyczne było temat na czasie bo już się kombinuje nad transferami umysłu itp. niektórzy nawet się hibernują aby jak technologia w przyszłości będzie jeszcze bardziej rozwinieta, to by mogli ich ożywić. no a wiecie co napisał ten George Orwell (tylko nie w Folwarku, a w nowej jego książce jeszcze lepszej ponoć)? że w przyszłości światem będą rządzić algorytmy, których nikt już nie rozumie, dobre w sumie jak otwieram gazetę typu ckm to aż mnie odrzuca, gadżety naszpikowane takimi technologiami, że się czuję jak na obcej planecie gdy to widze. oczywiście nie zamierzam się tego uczyć jak to działa, mnie raczej interesują takie ogólne rzeczy, uniwersalne prawdy, a nie jakieś zmienne lokalne technologie, nauczysz się jak działa pralka z supernowoczesnym programem suszącym za 5tysi w pół roku, a przez te pół roku wyjdzie już kilka nowszych technologii i tysiąc technologii odnośnie innych sprzętów niż pralka, nie nadążysz
 10. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  Reynevan, a Ty co byś wybrał?
 11. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  detektywmonk, nie można, na wybór masz minutę inaczej zadecyduje za Ciebie maszyna losująca.
 12. Michellea, ja czytałem taką książeczkę o tym w co wierzą katolicy i tam było, że grzech śmiertelny to śmierć duszy. Już nie pamiętam tytułu ale tak było :)
 13. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  detektywmonk, bez jaj, to było proste pytanie. właśnie o to chodzi, że nie wiesz jakie. masz do wyboru, śmierć, albo życie po życiu, ale nie wiesz jakie to życie. co wybierasz?
 14. jetodik

  Kółko ateistyczne.

  macie do wyboru: a) bezpowrotne unicestwienie b) jakąś kontynuację życia po życiu ale nie wiecie jaką co wybieracie? ja wybieram opcję numer a)
 15. źle się czuję, dopadło mnie to co wypierałem z psychiki od jakiegoś czasu... w dodatku obawiam się, że będzie wojna w Polsce jeszcze w tym roku
×