Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mark123

Użytkownik
 • Zawartość

  12389
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mark123

  Naiwność.

  Wybiera się tych polityków którzy stosują najlepsze techniki manipulacyjne, a nie mniejsze zło. Niekoniecznie zawsze, ale zazwyczaj im lepsze techniki manipulacyjne stosuje dany polityk, tym więcej kradnie, w związku z czym im więcej polityk kradnie tym ma większe poparcie ciemnego ludu. Większość osób nienawidzących PiS-u to zniewolone marionetki kampanii politycznej antyPiS. Osób nienawidzących PiSu na podstawie przemyśleń własnym rozumem jest mniej.
 2. W moim przypadku do robienia czegoś co lubię nigdy nie potrzebowałem żadnej motywacji innych. Do innych rzeczy - motywacja = zastraszenie, tak w moim przypadku zawsze musiało/musi być, by mnie do innych rzeczy zmotywować, bo inaczej po prostu nie działa. Pozytywną motywacją zewnętrzną nigdy nie byłem zainteresowany i nie wiem, jak by taka motywacja miała wyglądać, by na mnie zadziałała.
 3. Mnie na stażach chcieli "zamordować" za moje tempo pracy. W ogóle przez wszystkie staże nie poszedłem z tempem ani trochę do przodu. No ale w moim przypadku powolność ma podłoże neurologiczne, stąd nie moglem się tak po prostu z czasem zacząć wyrabiać
 4. Większy kryzys nadejdzie po drugiej turze lockdawnu, czyli w przyszłym roku
 5. mark123

  Wybory

  A im dalej na zachód tym więcej marionetek, stąd im dalej na zachód tym bardziej Trzaskowski
 6. Z obecnej perspektywy nie mam konkretnego zdania co do aseksualności. Niby jestem aseksualny (w ogóle nie zainteresowany uprawianiem z kimś seksu ani erotyką), ale fizjologiczne podniecenie seksualne jest ukierunkowane na konkretne rzeczy i mocno aktywne.. Myślę, że moje częściowe skojarzenie aktu seksualnego z krzywdą ma swój udział w tym, że moja "seksualność" wygląda tak jak wygląda.
 7. mark123

  Od jakich emocji uciekasz?

  Od złości oraz od smutku. Od złości pierwotnie dlatego, że wychowano mnie, że mnie nie wolno się złościć. Obecnie staram się uciekać od złości dlatego, że jak poczuję złość, to jest ona tak silna, że chce mi "rozerwać ciało" i jakbym sobie pozwolił na dłuższe przeżywanie złości, to mógłbym coś odwalić. Od smutku staram się uciekać dlatego, że przy smutku czuję się taki kruchy, jakbym miała się zaraz całkiem porozlatywać i już się nie poskładać, bardo okropne dla mnie uczucie. Zwykle udaje mi się transformacja smutku na senność.
 8. Na mojej uczelni też co nieco trzeba się było starać, ale ogólnie był luz bluz. No i zajęć było mniej niż w technikum. Na obronę były znane wcześniej konkretne pytania, jakie zada komisja. Ogólnie było łatwiej zdać pracę dyplomową niż technika w technikum
 9. Przyjmując teorię BB, raczej oczywiste jest że istnieje nieskończona ilość "tworów" Poza granicami naszego wszechświata może być coś, co oddziela "twory" od siebie, nie mogą się "stykać", bo jeśli nasz się rozszerza, to przynajmniej niektóre z nich raczej też. Jeśli "twory" różnią się pomiędzy sobą prawami fizyki, to niektóre mogą być w pewnym sensie "jak z bajki", a niektóre o wiele bardziej "nudne" niż nasz, ale też prawdopodobnie podróżowanie pomiędzy nimi jest wtedy niemożliwe (nawet, gdyby otworzyć "tunele"), obiekt z "tworu" o prawach fizyki "a" raczej nie może istnieć w "tworze" o prawach fizyki "b", a obiekt z "tworu" o prawach fizyki "b" nie może istnieć w "tworze" o prawach fizyki "a". Jedynie promieniowanie może niekiedy przemieszczać się pomiędzy prawami fizyki, bo podobno wydostaje się ono z czarnych dziur zza horyzontu zdarzeń, gdzie fizyka jest inna.
 10. Uważam, że świat wirtualny rządzi się trochę innymi prawami, niż świat realny. Jeśli ktoś jest wyrozumiały dla problemów drugiej osoby w świecie wirtualnym nie oznacza to, że na pewno byłby wyrozumiały dla tej osoby w realu.
 11. mark123

  Zdrowy rozsądek

  Powiem tak, na forach (a szczególnie tych psychologicznych) jest większa tolerancja na sposoby, w jaki ktoś rozmawia i nikt nie zarzuca nieodpowiedniego sposobu rozmowy. W realu rozmówca oczekuje od drugiego rozmówcy normalnych umiejętności społecznych i mój sposób byłby zdecydowanie nieodpowiedni.
 12. mark123

  Przemoc w szkole

  Na stażach i w pracy czas mijał mi znacznie szybciej niż podczas "dniówki" w szkole. Najbardziej masakrycznie wlekły mi się przerwy w szkole, godzina na stażach i w pracy mijała mi szybciej niż 10-minutowa przerwa międzylekcyjna w szkole.
 13. Nieporadność życiowa to ogólnie bagatelizowany problem, nawet przez samych specjalistów
 14. mark123

  Spamowa wyspa

  Apoquem aktywności to forum ma już dawno za sobą.
 15. Bohaterowie z książek nigdy nie mieli na mnie wpływu. Losy bohaterów filmów i bajek w dzieciństwie przeżywałem w umiarkowanym stopniu. Obecnie jest z tym o wiele gorzej, A jak jest film o porwaniu, przemocy, sieroctwie, to jest katastrofa. Przywiązuję się emocjonalnie do ofiar w takich filmach; postacie stają się "rzeczywistymi" bliskimi przyjaciółmi. Czasem parę godzin dochodzę potem emocjonalnie do siebie.
×