Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mark123

Użytkownik
 • Zawartość

  11464
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mark123

  Księga myśli i refleksji

  Sporo ludzi nie cierpi uczucia brudnych rąk, a u mnie odwrotnie, nie cierpię uczucia czystych rąk.
 2. mark123

  Zjawiska paranormalne

  Ja bym chciał być potężnym nieśmiertelnym magiem. Byłbym dobrym magiem, rozdawałbym globalnie prezenty. Dałbym ludzkości dokładnie to, co powinni otrzymać.
 3. Może w Twoim regionie trudno, w moim widać po niektórych lekarzach, że "spali" na studiach, zamiast przyswajać wiedzę.
 4. mark123

  O czym teraz myślisz?

  O tym, jaki będzie wynik histopatologii po kolonoskopii
 5. mark123

  Bicie dzieci

  Szacunku to mało które dziecko da się nauczyć, a część z tych, co uda się nauczyć szacunku, grupa rówieśnicza skutecznie go oduczy, bo większość dzieci wybierze pójście za głupotą rówieśników. No chyba, żeby nagle cudownie wszystkich rodziców na raz oświeciło jakieś cudowne objawienie, żeby wychowywać dzieci w jakiś sposób uczący szacunku, no to wtedy takie wychowanie byłoby ok. Jest to bzdura i to obiektywnie To czego uczy klaps zależy, kiedy i za co jest dawany. Szacunku pewnie nie nauczy, ale może nauczyć odpowiedniego zachowywania się. Złych rzeczy też można nim uczyć, zależy za co się kara.
 6. mark123

  Co teraz robisz?

  Kończę pakować rzeczy do szpitala
 7. mark123

  Quasi-dorośli czyli duże dzieci

  Można powiedzieć w sumie, że duże dzieci rządzą współczesnym światem. Niezdrowy, nieracjonalny biznes działa na infantylnych zasadach, a taki właśnie zdecydowanie dominuje na świecie.
 8. mark123

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Nie dziś, a wczoraj, radość sprawiło mi zobaczenie w sklepie ozdób bożonarodzeniowych, powoli zaczyna się okres przedświąteczny
 9. mark123

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Źle, świadomość, że dziś ostatni dzień termicznego lata mocno mnie dobija. Mam ochotę wejść w hibernację, żeby po zaśnięciu dzisiejszej nocy, obudzić się w kwietniu lub maju.
 10. mark123

  Przestępczość.

  Od ostatniego wpisu zaszły zmiany w moich postrzeganiach. Teraz prawie każdy przechodzień mężczyzna to dla mnie potencjalny przestępca. A jak widzę jakąś rodzinę, to postrzegam ją jako przemocową. Nie czuję się bezpiecznie, każdy przechodzień mężczyzna może mnie pobić lub zabić. To zależy, jaki rodzaj przestępstw. Bo np. przestępczość biznesowa ma się dobrze bez spożywania używek. W sumie to przestępczość biznesowa w ogóle ma się dobrze, chyba najlepiej ze wszystkich przestępczości, bo mało kto chce karać biznesmanów. Naprawdę wierzysz, że islamiści nie piją alkoholu? Otóż niektórzy piją. "podziemny" rynek funkcjonuje w każdym kraju, nie da się go całkowicie wyeliminować. Ci wpływowi to być może mogą sobie czasem chlapnąć i poza podziemiem. Mówili kiedyś w radiu, że pewien islamski szejk nabombiony awanturował się w samolocie. Ze względu na jego wysokie wpływy nie wyciągnięto żadnych konsekwencji.
 11. mark123

  Poszukiwanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne, zatrudnienie

  Ja na razie zrezygnowałem z poszukiwań pracy, za tydzień będę na l4, może krótko, może długo, to mi się na razie nie opłaca szukać.
 12. mark123

  Nie nadawać się do żadnej pracy...

  Poważne problemy z tempem to jedna z głównych przeszkód, by znaleźć pracę (aczkolwiek to samo w sobie nie oznacza całkowitego nie nadawania się do pracy). W prawie wszystkich pracach wymagane jest przynajmniej umiarkowane tempo, gdy nie umie się wyrobić nawet umiarkowanego tempa, to jest poważny problem ze znalezieniem pracy, a gdy oprócz tego ma się problem z innymi ważnymi dla pracowania rzeczami, można nigdy nie znaleźć żadnej pracy.
 13. mark123

  Na co masz ochotę?

  wyp... w kosmos wszystkich spożywających jakiekolwiek ilości alkoholu. Nie ma rozsądnego picia, każdy łyk alkoholu to debilizm
 14. mark123

  Czynniki stresogenne

  Obecnie moim głównym czynnikiem stresogennym są rodzice, to może być dopiero początek problemów z rodzicami, jest niemałe prawdopodobieństwo, że będzie coraz gorzej, za parę lat może nawet będę bity, no chyba, że jeszcze przed tym zejdę na zawał
 15. mark123

  Efektywny wypoczynek

  Ja w tym roku wypoczywałem w maju, 3 tygodnie w zacisznej leśnej okolicy, z wyżywieniem i za darmo, to jest efektywny wypoczynek
×