Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Argish

Użytkownik
 • Zawartość

  3062
 • Rejestracja

 1. chojrakowa, a uboki i mi sie odechciało brać
 2. chojrakowa, bardziej z dołów i agresji do normy, ale ta norma nie była jakaś super nie wiadomo jaka. Taka ot stabilizacja, obojętność raczej. Zdarzały się gorsze dni, ze chodziłam wkurzona itp, ale mniej ich było.
 3. Naemo, ja nie byłam nigdy na terapii, zawsze jak się za to zabieram to rezygnuje szybko więc nie dochodzi do skutku.
 4. chojrakowa, z uboków to straszne zaburzenia pamięci zapominałam co chciałam powiedziec czy zrobić i lekkie bóle głowy, biegunki, ale stabilizowało nawet dobrze.
 5. chojrakowa, póki co w miarę choć nieco agresja poszła w góre i i jestem podejrzliwa wobec innych.
 6. Po 8 miesiącach na stabilizatorze postanowiłam go odstawić jakieś 2 tyg temu bo uznałam, że jet ok "więc po co mi to". Czekam zatem na "rewelacje"
 7. silhouette, ja mam na zniżkę stabilizator
 8. Argish

  Letni zlot 2016

  Myślę, że sierpień najlepszy. Może też udało by mi się wpaść bo rok temu mnie ominęło
 9. Artemizja, bo telefonicznie rezygnowałam i nie chciałam tam jechać już
 10. na_leśnik, ja nic nie kojarzę ostatni na jakim byłam to z 2 lata temu z tobą i Abshint :) Artemizja, oby, oby :) Tylko musze nowe skierowanie na terapię załatwić bo poprzednie zawiozłam do poradni,ale tam nie poszłam bo musialam z terminu zrezygnować, a łaskawa pani rejestratorka z terapeutką nie miały mi do zaproponowania żadnego innego więc się wkurzyłam i muszę inną poradnie szukać
 11. Artemizja, no oby byle nie po 40 stce :) Leki mnie fajnie stabilizują nie przejmuję sie tak wszystkim i nie wybucham już tak często, ale nie moge powiedzieć, że jestem zadowolona z życia, a tym bardziej szczęśliwa.
×